o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Wyposażenie gastronomii

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[25.11.2006] 20:30
Gastronomiczne-pl
Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem produktów niezbędnych w zapleczach kuchennych. W naszej ofercie znajdą Państwo min: urządzenia gastronomiczne, meble ze stali nierdzewnej, akcesoria i drobny sprzęt kuchenny oraz wiele innych produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym pod adresem:www.gastronomiczne.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.12.2009] 14:59
Prince69
Zdecydowanie lepiej kupić jakieś stylowe meble do kawiarni na multizakupy.pl. Mają duży wybór i szybką dostawę - wiem, bo sam kupowałem. Poza tym, te meble nadadzą każdemu wnętrzu fajny nastrój, a nie tak, jak standardowe meble gastronomiczne. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15960003]
[25.01.2012] 09:56
Toma-Gastro
Zapraszamy do sklepu internetowego Toma-Gastro oraz do rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19263720]
[25.01.2012] 09:58
Toma-Gastro
Zapraszamy do sklepu internetowego Toma-Gastro oraz do rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami. Pozdrawiam
www.toma-gastro.pl

IP i czas połączenia logowane. [19263724]
[22.01.2013] 09:07
Probox- kompleksowe wyposażen
Drodzy Państwo,
Firma PROBOX kompleksowo wyposaża lokale sklepowe i gastronomiczne w Polsce i Europie. Naszą pasją jest niska cena, serwis oraz znajomość branż, które oferujemy a wszystko to zebrane w innowacyjnej technologii.
Od samego początku kontaktu z klientem szczególną wagę przykładamy do opracowania optymalnego projektu. Podczas wstępnych rozmów rozpoznajemy oczekiwania klienta, proponujemy rozwiązania na każdą kieszeń.
Nasi projektanci i architekci posiadają doświadczenie pomocne do zaproponowania odpowiednich technologii i rozwiązań w pełni zaspokajających Państwa potrzeby (projekt technologiczny, uzgodnienia z SANEPID-em).
Projektowanie, aranżacje wnętrz oraz wycenę klienci mają zagwarantowane bezpłatnie. W przypadku potrzeby dokonania pomiarów w Państwa lokalu wykonają go nasi pracownicy.
Wybierając firmę PROBOX możecie Państwo polecić nam wyposażenie do A do Z. Bogate doświadczenie i szereg lat w branży gwarantuje bogaty asortyment spełniający wszelkie wymagania klientów.

IP i czas połączenia logowane. [20165971]
[24.03.2017] 03:05
[22.04.2013] 14:28
Wiktor Er
Jestem po owocnej współpracy z ww firmą Probox. Trafiłem do nich z polecenia. Skusiłem się na ich usługi, ponieważ gwarantują projekt przestrzeni za free, tak więc świadczą full service usługę od projektu poprzez dostarczenie, przywóz i aranżację płacisz tylko za sprzęt. W ofercie mają wiodących, sprawdzonych producentów, zresztą, jeżeli potrzebujesz, rekomenduję kontakt oraz odwiedzenie bardzo rozbudowanej strony z ofertą urzadzeniachlodnicze.com.pl.

IP i czas połączenia logowane. [20431736]
[23.04.2013] 06:59
robercik001
Zobacz tutaj: http://www.industrystock.pl/html/Wyposa%C5%B Cenie%20gastronomiczne/product-result-pl-16169-0.html firmy z całej europy zajmujące się produkcja wyposażenia dla gastronomi, na pewno znajdziesz coś ciekawego.

IP i czas połączenia logowane. [20433315]
[12.08.2013] 10:29
horeca
Na tej stronie -www.horeca.pl - znajdziecie pełne wyposażenie kuchni, kawiarni czy hotelu. Więc jeżeli brakuje Wam jakiegoś sprzętu, tutaj z pewnością możecie go odnaleźć

IP i czas połączenia logowane. [20669296]
[18.08.2013] 20:03
bartek_kawa
Szeroki asortyment sprzętu do gastronomii - do zaplecza kuchennego, kantyn, barów itd. można znaleźć na stronie firmy GORT http://www.gort.pl/pl/ Produkują wszystko na miejscu w Polsce i do tego oferują profesjonalny serwis.

IP i czas połączenia logowane. [20682356]
[28.08.2013] 08:41
Tomasz00
bartek_kawa (13.08.18 20:03):
Szeroki asortyment sprzętu do gastronomii - do zaplecza kuchennego, kantyn, barów itd. można znaleźć na stronie firmy GORT http://www.gort.pl/pl/ Produkują wszystko na miejscu w Polsce i do tego oferują profesjonalny serwis.

Również mam pozytywne doświadczenia z tą firmą GORT. W mojej restauracji posiadam już kilka sprzętów od tej firmy i naprawdę się świetnie sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [20702780]
[20.09.2013] 14:33
Mariusz00
Moglibyście napisać dokładnie z jakiego sprzętu korzystacie od tej firmy Gort. Ja również zastanawiam się nad zakupem od nich przede wszystkim kuchni wolnostojącej czy szafy chłodzącej i jakieś regały może. Dlatego jeżeli macie opinie na temat tych konkretnych sprzętów, to byłbym wdzięczny.

IP i czas połączenia logowane. [20751708]
[21.09.2013] 08:25
Patrycjusz
Jak urządzenia grzewcze, to przede wszystkim Linia 700, jak już się o firmę GORT pytasz. Mają też dobrą kuchnię wolnostojącą elektryczną. gazowej nie polecam, bo jest bardziej do kuchni wschodniej dostosowana. Mają bogaty wybór szaf chłodniczych, my korzystamy z serii Gastro Profi i do tego lodówka podblatowa, by co chwile nie chodzić do szafy chłodniczej.

IP i czas połączenia logowane. [20752932]
[23.09.2013] 18:59
bartek_kawa
Tak, w tej Linii 700 znajdziesz praktycznie wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty grzewcze, a wiadomo, że to jest jednak serce każdej kuchni. Nie musisz wszystkiego kupować od razu, bo to jednak będzie spory wydatek. Na początek te najpotrzebniejsze, a później dokupuj sobie kolejne. Przydadzą się naprawdę na długie lata, bo jednak firma GORT solidnie produkuje swój sprzęt.

IP i czas połączenia logowane. [20757813]
[13.10.2013] 10:57
Gastronom
Jeżeli masz jeszcze możliwość, to zobacz sobie również ofertę firmy Tanake. Wprowadzili niedawno możliwość kupna swoich produktów jedynie z gwarancją rozruchową. Dzięki temu ceny mają bardzo atrakcyjne. Na razie dotyczy to tylko szaf chłodniczych, ale będą zwiększali ofertę..

IP i czas połączenia logowane. [20799742]
[13.10.2013] 21:21
mareknowa40
A czy ktoś może korzystał wcześniej z wyposażenia gastronomicznej firmy Komat - http://www.komat.com.pl/ ?

IP i czas połączenia logowane. [20801050]
[18.10.2013] 14:10
bartek_kawa
Gastronom (13.10.13 10:57):
Jeżeli masz jeszcze możliwość, to zobacz sobie również ofertę firmy Tanake. Wprowadzili niedawno możliwość kupna swoich produktów jedynie z gwarancją rozruchową. Dzięki temu ceny mają bardzo atrakcyjne. Na razie dotyczy to tylko szaf chłodniczych, ale będą zwiększali ofertę..

Pomysł wydaje się interesujący. Wiadomo, że gwarancja jest ważna, ale firma Tanake słynie ogólnie z tego, że sprzedaje produkty wysokiej jakości i najczęściej jak coś ma się zepsuć, to dzieje się tak na początku używania.

IP i czas połączenia logowane. [20810391]
[21.10.2013] 11:35
camacho
Zapraszam na camacho.pl
Firma zaopatrzuje restauracje tex-mex, meksykańskie, amerykańskie, burgerownie, foodtrucki i pizzerie. W naszej ofercie znajdują się ostre sosy (m.in. Frank's Red Hot, Louisiana), warzywa konserwowe, katchupy i sosy BBQ

IP i czas połączenia logowane. [20815799]
[23.10.2013] 20:11
Grzesiek0080
Również bym się zdecydował na tę gwarancję rozruchową oferowaną przez firmę Tanake. Jednak nawet gdyby coś się stało, to za te zaoszczędzone kilkaset złotych można ewentualnie ją naprawić, bo wątpię, by się całkowicie całą zepsuła. Tak naprawdę bardzo rzadko sprzęt się psuje w czasie gwarancji, najczęściej już po niej.

IP i czas połączenia logowane. [20821053]
[07.01.2014] 14:17
suzin224
Ja osobiście korzystam z oferty firmy http://gastromarathon.pl/. I przyznam, że w swojej ofercie posiadają naprawdę dobry sprzęt gastronomiczny. Można nie tylko zakupić sztućce, ale także większe naczynia kuchenne

IP i czas połączenia logowane. [20968748]
[05.02.2014] 18:40
Kawa-Swiezo-Palona
Jeżeli mowa o wyposażeniu gastronomicznym,to moim zdaniem w każdej kuchni nie powinno zabraknąć także kawy,dlatego polecam zajrzeć na
www.Kawa-Swiezo-Palona.pl

IP i czas połączenia logowane. [21026409]
[23.05.2014] 15:09
klimoos
Zastanawiam się nad zakupem witryny chłodzącej
doradzi mi ktoś czy praktyczniejsza będzie taka z maszynownią na g órze czy na dole , np takie typy http://www.gort.pl/pl/379/flash/art696.html
albo http://www.gort.pl/pl/379/flash/art697.html
Prosze o opinie

IP i czas połączenia logowane. [21189749]
[28.05.2014] 14:07
filozof1975
kupiłem lokal z zapleczem kuchennym z pełnym wyposażeniem, niestety sprzęty te psuły się nagminnie. Część z nich była do odratowania ale jednak część trzeba było wymienić. Jako że zraziłem się do używanych sprzętów postanowiłem zainwestować w nowe urządzenia m.in. piec konwekcyjno-parowy i stół mroźniczy. Kupowałem Szronie z Łodzi. Ten pierwszy był marki Rational więc znany producent, i w dobrej cenie go dostałem trochę mnie to uspokoiło, w końcu jakiś sensowny sprzęt w kuchni się pojawił... Serwis i obsługa klienta na wysokim poziomie.

IP i czas połączenia logowane. [21196810]
[28.05.2014] 15:59
danfross  katarzynawieczorek4@tlen.pl
Tutaj jest duży wybór sprzętu gastronomicznego http://www.skapiec.pl/cat/3528-wyposazenie-l okali-gastronomicznych.html#from35101 można sobie zaoszczędzić bo jest dużo taniej niż na innych stronach

IP i czas połączenia logowane. [21197015]
[04.06.2014] 09:18
ziatas
Słuchajcie stoję przed wyborem lady chłodniczej, na razie największą uwagę przykuła ta http://frigosystem.com.pl/home/45-lada-chlod nicza-jordani-.html ,ale sam nie jestem do konca pewien wyboru. Na co szczególnie powinieniem zwrócic uwagę? Może ktos mógłby mi podpowiedzieć?

IP i czas połączenia logowane. [21207528]
[18.06.2014] 15:02
megnossa
większość mebli czy też urządzeń gastronomicznych kupiłam w hurtowni, która de facto znajduje się nieopodal mojej restauracji . http://www.pe-pe.com.pl/ sama nie wiedziałam ze wyposażenie calego lokalu jest tak kosztowne, ale jeśli chce się mieć sprzet dobrej jakości, trzeba na to wyznaczć trochę pieneidzy.

IP i czas połączenia logowane. [21227859]
[30.06.2014] 23:45
jacek9
A może ktoś zamawiał urządzenia z Tanake? Otwieram małą restaurację i została mi do wyposażenia kuchnia, a na dniach chciałbym coś podziałać w tym temacie.

IP i czas połączenia logowane. [21245196]
[02.07.2014] 13:30
piotrek342
ja mam od nich parę urządzeń na kuchni i faktycznie sprawdzają się bardzo dobrze, to już jest naprawdę konkretna półka jeżeli chodzi o gastro sprzęt. spokojnie możesz od nich zamówić, inwestycja na lata.

IP i czas połączenia logowane. [21247191]
[23.08.2014] 18:36
michal3443
dla mnie urządzeń od nich nic nie przebije - inni mają po rok, nawet kilka miesięcy i jakieś problem, ja mam od początku kiedy wyposażałem restauracje, blisko 3 lata, eksploatowane non stop i wszystko gra.

IP i czas połączenia logowane. [21324527]
[04.09.2014] 12:58
knoopers
Widzę że znacie tu sprzęt z Tanake. Dpradźcie co myślicie o tym sprzęcie http://www.tanake.com.pl/sklep/piece-konwekc yjno-parowe warto czy szukać innego gdzies troche taniej?

IP i czas połączenia logowane. [21340173]
[18.09.2014] 13:23
wiesxia
Ja poszukuje dobrego producenta wyrobów foliowych, wy u siebie w restauracji z usług kogo korzystacie?! Robię niewielkie rozeznanie i jak na chwilę całkiem szeroką ofertę mają w http://www.elzet-opakowania.pl/ ktoś korzystał z ich usług ?

IP i czas połączenia logowane. [21358407]
[24.10.2014] 14:56
mac.glowacki
warto też pamiętać o wyposażeniu kuchni w meble nierdzewne, które są bardzo funkcjonalne i niezawodne. Tutaj możecie zobaczyć ofertę jednej z firm i sprawdzić ile kosztują takie meble: http://mebleznierdzewki.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21414759]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat