o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Seks w szopie

1 2 3
[01.12.2006] 14:20
roxie
tak jak ja (06.11.29 16:06):

Hm.. Jak Cie wstyd to nie wchodź tam... Wam to by pasowało jakby w hipermarketach wprowadzili stoiska z takimi wulgarnymi rzeczami.. Niech dzieci pooglądaja, pouczą się, a w wieku 10 lat będą wiedzieć co to oral, anal, jak stawia się laskę... Chorę.
Jeżeli kochasz nie potrzebujesz takich \"zabawek\". Urozmaicenia potrzebują osoby, które wiążą się z 2 osobą tylko dla seksu. Ciągle czegoś nowego... Zaczyna się normalnie, później trzeba używać zabawek, później nagrać swój związek i najlepiej puścić go w obieg w sieć, później trójkąty, czworokąty, wielokąty, a później już się jest tak zdemoralizowanym, ze nawet gwałty nie pomagaja by się podniećić... później mordestwo podczas gwałtu.... I nie mówcie mi, ze takich osób jest mało, albo w ogóle takie przypadki nie mają miejsca. Bo sami siebie oszukujecie.. Właśnie takich przypadków jest coraz więcej i więcej... Takich zdemoralizowanych osobników obojga płci jest coraz to więcej.. A zaczęło się od przełamania tabu...
Żałośni jesteście, niby ludzie...

Człowieku, jakie Ty masz wyobrażenie o seksie? Ja jestem od paru lat w poważnym związku, z moim mężczyzną wiąże mnie dużo więcej niż tylko miłość fizyczna, ale dlaczego nie kupić czasem jakiegoś gadżetu, który urozmaiciłby zabawy w sypialni? To, co napisałeś świadczy o tym, że masz po prostu jakieś ograniczenia. Jeżeli używasz gadżetów dla urozmaicenia, to raczej się nie uzależnisz. Zdrowi ludzie znają granice.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8866161]
[03.12.2006] 19:47
Liseczek
roxie (06.12.01 14:20):
tak jak ja (06.11.29 16:06):

Hm.. Jak Cie wstyd to nie wchodź tam... Wam to by pasowało jakby w hipermarketach wprowadzili stoiska z takimi wulgarnymi rzeczami.. Niech dzieci pooglądaja, pouczą się, a w wieku 10 lat będą wiedzieć co to oral, anal, jak stawia się laskę... Chorę.
Jeżeli kochasz nie potrzebujesz takich \\\"zabawek\\\". Urozmaicenia potrzebują osoby, które wiążą się z 2 osobą tylko dla seksu. Ciągle czegoś nowego... Zaczyna się normalnie, później trzeba używać zabawek, później nagrać swój związek i najlepiej puścić go w obieg w sieć, później trójkąty, czworokąty, wielokąty, a później już się jest tak zdemoralizowanym, ze nawet gwałty nie pomagaja by się podniećić... później mordestwo podczas gwałtu.... I nie mówcie mi, ze takich osób jest mało, albo w ogóle takie przypadki nie mają miejsca. Bo sami siebie oszukujecie.. Właśnie takich przypadków jest coraz więcej i więcej... Takich zdemoralizowanych osobników obojga płci jest coraz to więcej.. A zaczęło się od przełamania tabu...
Żałośni jesteście, niby ludzie...

Człowieku, jakie Ty masz wyobrażenie o seksie? Ja jestem od paru lat w poważnym związku, z moim mężczyzną wiąże mnie dużo więcej niż tylko miłość fizyczna, ale dlaczego nie kupić czasem jakiegoś gadżetu, który urozmaiciłby zabawy w sypialni? To, co napisałeś świadczy o tym, że masz po prostu jakieś ograniczenia. Jeżeli używasz gadżetów dla urozmaicenia, to raczej się nie uzależnisz. Zdrowi ludzie znają granice.

tez lubie sie kochac i poogladac seksi filmik Kocham cię wieczorem i kocham cię rano,kocham roześmianą kocham zapłakaną

IP i czas połączenia logowane. [8889427]
[24.05.2013] 13:51
koko900
Wlasnie niedawno przeczytalem ksiazke "Piąta fala pożądania" w ksiazce autorka wykorzystuje swoje wlasne przezycia i doznania seksualne opierajac sie na przykladach kobiet z calego swiata i w roznym wieku, czytajac ta ksiazke mozna dowiedziec sie wiele ciekawych informacji na temat pozycia i przyjemnosci plynacych z roznych ciekawych form erotyzmu. Ksiazka uzyskala bardzo wysoka ocene wsrod seksuologow wiec mysle ze jest warta przeczytania, autorka bazujac na swoich doswiadczeniach opisala w wielu przypadkach nasze wlasne pragnienia, dokladnie czasami wrecz az nad to pikantnie przedstawiajac pojecia poligamia, nimfomania oraz niekonwencjonalne fantazje seksualne. Bardzo goraco polecam zachecam wszystkich do przeczytania tej ksiazki i podzielenia sie swoimi odczuciami na jej temat oraz na pikante sytuacje opisane w ksiazce

IP i czas połączenia logowane. [20507594]
[03.04.2014] 16:16
kupuję tutaj od 2006 roku
Nalepsze sex shopy w Łodzi, sex shop Łódź
http://www.sexshop.nets.pl/ zapraszam serdecznie
koko900 (13.05.2013.24 13:51):
Wlasnie niedawno przeczytalem ksiazke "Piąta fala pożądania" w ksiazce autorka wykorzystuje swoje wlasne przezycia i doznania seksualne opierajac sie na przykladach kobiet z calego swiata i w roznym wieku, czytajac ta ksiazke mozna dowiedziec sie wiele ciekawych informacji na temat pozycia i przyjemnosci plynacych z roznych ciekawych form erotyzmu. Ksiazka uzyskala bardzo wysoka ocene wsrod seksuologow wiec mysle ze jest warta przeczytania, autorka bazujac na swoich doswiadczeniach opisala w wielu przypadkach nasze wlasne pragnienia, dokladnie czasami wrecz az nad to pikantnie przedstawiajac pojecia poligamia, nimfomania oraz niekonwencjonalne fantazje seksualne. Bardzo goraco polecam zachecam wszystkich do przeczytania tej ksiazki i podzielenia sie swoimi odczuciami na jej temat oraz na pikante sytuacje opisane w ksiazce

IP i czas połączenia logowane. [21118132]
[17.10.2014] 16:09
znawcatematu_jedyny
Eh no znowu!!! Tyle razy już było pisane, jak chcecie sie zapoznac z tym tematem to radzę wejśc tutaj: http://oplacalnie.pl/beateuhse-pl
Jest wszystko napisane co te internetowe sklepy sa naprawdę warte.

IP i czas połączenia logowane. [21403365]
[14.12.2017] 23:57
[26.10.2014] 11:41
niewolnik r.p.
Sex w szopie zależy od gatunku zwierząt chodowanych w tej szopie.

IP i czas połączenia logowane. [21417755]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat