o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

list po angielsku pomocy prosze

1 2 3 4 Strony tematu:
[23.11.2006] 10:45
prosze o pomoc
mam napisac list w jezyku angielskim a niebardzo sobie radze moze kto spomoze oto temat :
umowilas sie z kolezanka z holandi na wyjazd na narty na przyszly wekend niestety stwierdzasz ze musisz sie przygotowac do waznego egzaminu ktory cie czeka w nastepnym tygodniu napisz list do kolezanki w ktorym:
wyjasniasz jej jaka jest twoja sytulacja ,przepraszasz ze musisz odwolac wyjazd,proponujesz inny termin wyjazdu,wyrazasz nadzieje ze kolezanka znajdzi kogos na twoje miejsce .
z gory dziekkuje i prosze o szybka pomoc

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.11.2006] 11:05
Miętówka
Dear ……..

I was really looking forward to going skiing with you next weekend but, unfortunatelly, I’ll not make it. I’m taking the FCE exam in two weeks time and I haven’t been prepared well yet. Last week I was ill so I had to cancel my private English lessons and now I must have few additional meetings with my teacher to cover the whole material. It’s really very important for me to pass the exam and to get a good mark. I know that I wouldn’t enjoy our skiing if I was thinking about how much I still need to learn. I’m really very sorry but
I can’t go with you this time. I hope that we’ll go together some other day. What do you think about December 17? Let me know if that date suits you. I hope that you’ll find someone to go with you to the mountains this weekend.

Take care and please, don’t be angry at me.
Lots of love
X

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8778494]
[23.11.2006] 12:22
prosze o pomoc
dziekuje bardzo

IP i czas połączenia logowane. [8779110]
[23.11.2006] 17:33
klo
A jakie gory sa w Holandii?

IP i czas połączenia logowane. [8782452]
[23.11.2006] 17:46
Miętówka
klo (06.11.23 17:33):
A jakie gory sa w Holandii?

Proponuje poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem czy widzisz gdzieś jakąś informację, że te narty mają być w Holandii?

IP i czas połączenia logowane. [8782603]
[25.10.2014] 18:00
[23.11.2006] 18:45
bombastiq
wesoly_sponsor (06.11.23 18:00):
A tu alternatywna wersja tego listu. Wybierz ktora Ci sie bardziej podoba.

Dear...
I\'m so sorry for the short notice but I can\'t go this weekend. You see, I went to this bar and met this guy and he\'s awesome you know!!! I gave him a quick blow job in the toilet and know he said he\'d give me a rim-job in his car - he has a car believe it or not !!!! It\'s a 1978 BMW 316 - he goes by the name of Pan Tofelek 3. And he gives me the opportunity to practice my oral skills for an upcoming jizzzz-session this fall. So forget skiing, forget you with your lame excuse for a good time - I\'m going to suck some dick and have real fun.
Ciao.

10/10

IP i czas połączenia logowane. [8783312]
[23.11.2006] 21:10
wesoly_sponsor
[zarumieniony]

Senk ju

IP i czas połączenia logowane. [8785157]
[23.11.2006] 21:17
wesoly_sponsor
ale Mietowce chyba moja wersja sie nie spodobala bo ani "dziekuje" ani pocaluj mnie w d....e....

Echhhh, nie ma juz kultury w naszym ludku, nie ma ...

IP i czas połączenia logowane. [8785237]
[23.11.2006] 22:12
Miętówka
wesoly_sponsor (06.11.23 21:17):
ale Mietowce chyba moja wersja sie nie spodobala bo ani \"dziekuje\" ani pocaluj mnie w d....e....

Od Miętówki proszę się odpierwiastkować Miętówka znajduje się po drugiej stronie biurka a poza tym, nie bawi jej humor na poziomie gimnazjalistów

IP i czas połączenia logowane. [8785937]
[23.11.2006] 22:33
sloneczko stracone na chodniku

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [8786194]
[23.11.2006] 22:50
anglistka....
Miętówka (06.11.23 22:12):
wesoly_sponsor (06.11.23 21:17):
ale Mietowce chyba moja wersja sie nie spodobala bo ani \\\"dziekuje\\\" ani pocaluj mnie w d....e....

Od Miętówki proszę się odpierwiastkować Miętówka znajduje się po drugiej stronie biurka a poza tym, nie bawi jej humor na poziomie gimnazjalistów

szkoda w takim razie, ze jezykowy poziom listu mietowki, w porownaniu z listem sponsora, jest zenujaco niski.

IP i czas połączenia logowane. [8786389]
[23.11.2006] 22:51
Pan-Tofelek 3
Miętówka (06.11.23 22:12):

10/10 .

A Ty sponsor nie miałeś czasem robić lasek hamburskim policjantom. Żegnałeś się już przecież . Stopka, rączka, dupka... .

IP i czas połączenia logowane. [8786398]
[23.11.2006] 23:03
Miętówka
anglistka.... (06.11.23 22:50):

szkoda w takim razie, ze jezykowy poziom listu mietowki, w porownaniu z listem sponsora, jest zenujaco niski.

Oczywiście, Sponsor wykazał się poziomem proficiency Domyślam się droga Anglistko, że własnie takie prace lubisz otrzymywać od swoich uczniów.

IP i czas połączenia logowane. [8786540]
[25.11.2006] 16:31
wesoly_sponsor
Pan-Tofelek 3 (06.11.23 22:51):

IP i czas połączenia logowane. [8802848]
[25.11.2006] 16:33
wesoly_sponsor
Mietowko

ja jeszcze w paru innych dziedzinach wykazuje 'proficiency'

Masz odwage sprawdzic?

IP i czas połączenia logowane. [8802864]
[25.11.2006] 16:43
wesoły sponsor
heh...

IP i czas połączenia logowane. [8802952]
[25.11.2006] 16:48
Miętówka
wesoly_sponsor (06.11.25 16:33):
Mietowko

ja jeszcze w paru innych dziedzinach wykazuje \'proficiency\'

Masz odwage sprawdzic?

Odwagę mam jak najbardziej Tylko ochoty nie mam

IP i czas połączenia logowane. [8803014]
[25.11.2006] 19:07
Pan-Tofelek 3
wesoly_sponsor (06.11.25 16:31):
...

Obrażony? Oj, ostro zbrązowałe od używania musiały być, żeś tak szybko wrócił i w tak kiepskim humorze . Stopka, rączka, dupka... .

IP i czas połączenia logowane. [8804136]
[25.11.2006] 21:33
wesoly_sponsor
Nie 'obrazony' tylko 'dotkniety'.
Ty juz, Kochasiu, nawet z polskim masz widze problemy. Moze za duzo tej dupki ze stopka w diecie?

IP i czas połączenia logowane. [8805821]
[25.11.2006] 22:12
Pan-Tofelek 3
wesoly_sponsor (06.11.25 21:33):
Nie \'obrazony\' tylko \'dotkniety\'.

Stop! Starczy tych fantazji - ja Cię nie dotykałem i dotykał nie będę . Stopka, rączka, dupka... .

IP i czas połączenia logowane. [8806361]
[25.11.2006] 22:15
wesoly_sponsor
Pan-Tofelek 3 (06.11.25 19:07):
wesoly_sponsor (06.11.25 16:31):
...

Obrażony? Oj, ostro zbrązowałe od używania musiały być, żeś tak szybko wrócił i w tak kiepskim humorze .

No bo gdybys to dupsko choc z raz dziennie wyszorowal to by takie 'zbrazowale' nie byly

IP i czas połączenia logowane. [8806395]
[16.04.2007] 16:40
poczebne
manm

IP i czas połączenia logowane. [10107468]
[22.05.2007] 21:29
pikasis
Tez bardzo prosze o pomoc na jutro mam zadanie domowe a jeszcze go nie napisalem, oto zadanie:
napisz list do mistrza feng shui (czy jakos tak ) opowiedz w nim o swoim pokoju i popros o ewentualne zmiany. Zarys pokoju:
maly , luzko pod oknem, obok drzwi szafa, biorko obok szafy, naprzeciwko biorka 2 szafa, resze mozecie wymyslec. Bardzo prosze o szybka odpowiedz bede bardzo wdzieczny

IP i czas połączenia logowane. [10376326]
[04.10.2007] 18:31
mikusia16
prosze o pomoc!!! musze napisac na jutro list po angielskuu w ktorym napisze o tym, co wydarzyla sie w moim zyciu( jakaś dziwne wydarzenie), o tym czym sie teraz zajmuje i co musze zrobic w przyszlosci, o tym ze moj woja byl na wyciweczce na antarktydzie. prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [11393307]
[28.10.2007] 10:02
Dona88
Witam!! mam do napisania list formalny, bardzo bym prosila o przetlumaczenie.

niedawno zarezerwowales przez internet i oplaciles dwutygodniowy kurs angileskiego w szkole Brighton. do dzis nie masz odpowiedzi. napisz list w kyorym:
-podajesz infor. na ktory kurs sie zapisales i ze nie otrzymales potwierdzenia tej rezerwacji
- informujesz ze dzowniles do szkoly ze pozostawiles wiadomosc na sekretarce
- wyrazasz swoje zmartwienie ze do dzis nie otrzymales odpowiedzi i ze nie mozesz przez to zaplanowac wyjazdu
- prosisz szkole aby potwierdzila twoje uczestnictwo w kursie albo oddala ci kase

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ! *

IP i czas połączenia logowane. [11539839]
[28.10.2007] 11:00
Szarlotka z cynamonem
Dona88 (07.10.28 10:02):
Witam!! mam do napisania list formalny, bardzo bym prosila o przetlumaczenie.

niedawno zarezerwowales przez internet i oplaciles dwutygodniowy kurs angileskiego w szkole Brighton. do dzis nie masz odpowiedzi. napisz list w kyorym:
-podajesz infor. na ktory kurs sie zapisales i ze nie otrzymales potwierdzenia tej rezerwacji
- informujesz ze dzowniles do szkoly ze pozostawiles wiadomosc na sekretarce
- wyrazasz swoje zmartwienie ze do dzis nie otrzymales odpowiedzi i ze nie mozesz przez to zaplanowac wyjazdu
- prosisz szkole aby potwierdzila twoje uczestnictwo w kursie albo oddala ci kase

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ! *

Tłumaczenie jest wtedy, gdy otrzymujesz gotowy tekst po polsku i masz przygotować jego wersję angielską. A Ty po prostu szukasz łośka, który napisze to za Ciebie. Na maturze też tak zrobisz?

IP i czas połączenia logowane. [11540012]
[28.10.2007] 11:11
Dona88
Dear,...

Zapisalam sie przez internet na kurs angielskiego w waszej szkole. Do dzis nie dostalam potwierdzenia rezerwacji. Dzwonilam do szkoly i zostawilam wiadomosc na sekretarce. Jestem zmartwiona ta sytuacja, poniewaz nie moge przez to zaplanowac wyjazdu. Prosze o potwierdzenie mojego uczestnictwa w kursie lub zwrotu pieniedzy.

Yours faithfully, A.S. Szarlotko, sledzilam forum i wiem ze tak inni robili i dostawali odpowiedzi, napisalam po polsku, po angielsku sa ta dla mnie trudne zdania, ale jestem osoba ktora po przetlumaczeniu uczy sie nowych zwrotow i slow.. wiec jakby ktos przetlumaczyl mi ten list to bylabym bardzo wdzieczna i na pewno nie poprzestalo to na TYLKO przepisaniu.

IP i czas połączenia logowane. [11540063]
[07.11.2007] 21:17
Ziutka 666
Ja mam podobny problem, ale mysle ze, dobrze trafilam Mam napisac nieformalny list na dowolny temat (oczywiscie po angielsku) Najlepiej aby to byla odmowa na zaproszenie z powodu naglej sprawy.

Z gory dziekuje
Aha i ja mam to na piatek... :/

IP i czas połączenia logowane. [11606074]
[07.11.2007] 21:20
Ziutka 666
Zapomnialam! Ten list ma byc na 120 - 150 slow

IP i czas połączenia logowane. [11606099]
[14.11.2007] 09:32
WIKTORIA34  MONISIA4646@tlen.pl
prosze o pomoć napisaniu tego listu po angielsku

Cześć, Mateusz!!!

Na wstępie mojego listu serdecznie cię pozdrawiam i całuje. Bardzo dziękuje za list z wakacji. U mnie pod koniec wakacji nic ciekawego, nie miałam żadnych przygód. Opowiem ci za to o mojej nowej szkole.
Budynek jest duży i ładny. Klasy są czyste i dobrze wyposażone. Mamy też dużą salę gimnastyczną i sklepik szkolny, gdzie w czasie przerwy można kupić coś słodkiego. Obok szkoły jest bieżnia, boisko i kilka drzew, pod którymi stoją ławki, gdzie można posiedzieć i zjeść drugie śniadanie. Prawie wszyscy nauczyciele wydają się sympatyczni. Trochę się bałem, jak będzie z nowymi kolegami, ale szybko znaleźliśmy wspólny język i teraz codziennie po lekcjach albo na weekend chodzimy na dyskoteki, gdzie się dobrze bawimy.
Nie bardzo chciałam iść do tej szkoły, ale teraz podoba mi się w niej coraz bardziej. A co u Ciebie? Jak Twoje wrażenia z nowej szkoły? Mam nadzieję, że jesteś z niej tak bardzo zadowolona jak ja z mojej. Jak nie masz żadnych planów przyjedź do mnie to pogadamy!!

Pozdrawiam serdecznie

Monika

IP i czas połączenia logowane. [11647631]
[14.11.2007] 17:20
wesoly_sponsor
To all of you "help seekers" I say, ever do gently: go fuck yourselves!

IP i czas połączenia logowane. [11649933]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat