o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

kosmetologia, studia

1 2 3   » 22 Strony tematu:
[10.11.2006] 21:47
lily*
Ktos studiuje kosmetologie?
Jakas krotka opinia na ten temat?
Z gory dziekuje

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.11.2006] 00:53
proponuję studiować
na nowych rodzajach studiów:

-garnkotłukologia
-pampersozmienializm
-plotkologia biurowa
-pierdzistołkostwo
-odkurzaczyzm
-tipsonakładalizm

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8687077]
[11.11.2006] 12:27
lily*
Czyli mam rozumiec, ze to jak sadzilam bardzo prozny kierunek,a wlasciwie tak odbierany przez teraznieszych studentow....no coz

IP i czas połączenia logowane. [8689355]
[11.11.2006] 12:41
kosmetyczka
Nie rozumiem takiego okreslenia tego keirunku studiow....prozne!!?? Kazdy ma swoje zainteresowania. Kazda kobieta, z rogoly lubi kosmetyki, to fakt, ale kosmetologia to zaglebienie sie w tym zainteresowaniu. Nich nikt z Was nie musli, ze na tak owych studiach kosmetologicznych uczymy sie tylko i wylacznie malowac paznokcie. Jest to bardzo szerokie pojecie kosmetyki...
Przykro slyszec, ze to moze gorszy keirunek od filologi, czy tez tego nieszczescnego zarzadzania i marketingu, ktory obecnie jest oblegany przez 40% spoleczenstwa...bo ekonomia sie liczy, jestesmy w uni, doda nie jeden(z wlasnego doswiadczenia)!!!!Zenada!
Kosmetologie okresla sie rowniez mianem kierunku, ktory moze skonczyc kazdy bez zadnego wysilku. Uwiezcie mi, ze tak nie jest! Mysle, ze kazdy czlowiek o przyzwoitym poziomie intelektualnym to zrozumie, szczegolnie student. Choc obecnie studiuje kazdy,bo studiowac wypada, bo kazdy studiuje ...nie wiem..??A polowa tych wszystkich studentow snobow(nie obrazajac tutaj nikogo) to ludzie, ktorych strasznie podbudowuje fakt, ze studiuja, sa studentami!!JEzeli ich kierunek ma jeszcze bardziej skomplikowana nazwe niz kosmetologia, to juz zupelnie skrzydelka im rosna.
Tak wiec mili panstwo, chcac nazwac sie ludzmi na poziomie pokazmy, ze nimi jestesmy.
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [8689483]
[11.11.2006] 18:49
demonekP
ja popieram, studia kosmetologiczne to swietny kierunek dla zainteresowanej tematem zadbanej kobietki. Masaz, kosmetyka naturalna..mozna sie tam naprawde wiele ciekawego nauczyc. Ludzie, ktorzy korzystaja z takich uslug moze cos o tymwiedza. O zdrowie i urode warto dbac.

IP i czas połączenia logowane. [8692503]
[24.10.2017] 13:23
[13.11.2006] 15:01
UJ  sseraczyn@tlen.pl
Buhahahahah jak czytam krytyczne komentarze na temat różnych kierunków studiów wypowiadane przez osoby żyjące w przeswiadczenieu, iż to własnie ich studia są jedynymi godnymi uwagi to robią mi się zajady od śmiechu!!!!!!!!!!! krytykować można poziom uczelni prowadzącej dany kierunek bo to kwestia mogąca zostać uznaną za wymierną, lecz pomijając kierunki z zakresu: prawa, medycyny, farmacji, oraz kierunki techniczne to oczekiwania, iż pracować będziemy w zawodzie zgodnym z ukończonym kierunkiem są płonne.

Do krytyków:
- kosmetologia nie mówi o malowaniu paznokci
- na AWF-ie nikt nie uczy się robić fikołków
- na kierunkach "rolniczych" nie ma wykładów z rozpznawania konia od krowy
- muzeologia nie uczy odkurzania rekwizytów
- Bibliotekoznawstwo nie mówi jak układac ksiązki na pułce, a jego nazwa wynika tylko i wyłącznie z faktu, że 99% społeczeństwa nie pojmuje co to taiego Bibliologia (zaznaczam, że nie ma to nic wspólnego z Biblią).
- 99% krytykujacych inne kierunki to studenci?abslwenci "marketingu"

IP i czas połączenia logowane. [8704068]
[13.11.2006] 15:16
UJ  sseraczyn@tlen.pl
do kosmetyczki: popieram w 100% twoją wypowiedź. Dziwią mnie krytyczne wypowiedzi na temat kosmetologii. Jakby na to nie patrzec kierunek ten w duuuuuuuuużej mierze pokrywa pole swych zagadnień z powszechnienie szanowanym kierunkiem jakim jest farmacja!!! inna jest perspektywa ujecia poruszanych problemów, ale obszar bardzo podobny.
Zreszta nie martw sie, gdyż na zdrowy rozsadek w najblizszych latach kierunek ten powinien byc jednym z bardziej obleganych - przczyna jest prosta: ogromne pieniadze po stronie przemysłu wykorzystujacego wiedze z zakresu kosmetologii, a co za tym idzie nie trzeba mówić.

IP i czas połączenia logowane. [8704206]
[13.11.2006] 20:58
zaprzeczasz sam sobie
UJ (06.11.13 15:01):
Buhahahahah jak czytam krytyczne komentarze na temat różnych kierunków studiów wypowiadane przez osoby żyjące w przeswiadczenieu, iż to własnie ich studia są jedynymi godnymi uwagi to robią mi się zajady od śmiechu!!!!!!!!!!! krytykować można poziom uczelni prowadzącej dany kierunek bo to kwestia mogąca zostać uznaną za wymierną, lecz pomijając kierunki z zakresu: prawa, medycyny, farmacji, oraz kierunki techniczne to oczekiwania, iż pracować będziemy w zawodzie zgodnym z ukończonym kierunkiem są płonne.

Do krytyków:
- kosmetologia nie mówi o malowaniu paznokci
- na AWF-ie nikt nie uczy się robić fikołków
- na kierunkach \"rolniczych\" nie ma wykładów z rozpznawania konia od krowy
- muzeologia nie uczy odkurzania rekwizytów
- Bibliotekoznawstwo nie mówi jak układac ksiązki na pułce, a jego nazwa wynika tylko i wyłącznie z faktu, że 99% społeczeństwa nie pojmuje co to taiego Bibliologia (zaznaczam, że nie ma to nic wspólnego z Biblią).
- 99% krytykujacych inne kierunki to studenci?abslwenci \"marketingu\"

zadaj sobie pytanie: jakie szkoly prowadza kosmetologie?
odpowiedz i przeczytaj swojego posta jeszcze raz

IP i czas połączenia logowane. [8707244]
[13.11.2006] 22:11
biedornka
a ja bym się chciałą zapytać czy te studia są gdzieś niepłatne? bo jestem zainteresowana tym kierunkiem, ale znalazłąm je,np w Krakowie, ale niestey na uczelni prywatnej. Z góry dzieki za info

IP i czas połączenia logowane. [8707685]
[13.11.2006] 23:23
mechaniczna_pomarańcza
mam znajomą która studiuje właśnie to na jednej z warszawskich, prywatnych uczelni, niestety nie potrafię tutaj sprecyzować na której. Wiem że jest bardzo zadowolona, szczególnie że zajęcia mają całkiem poważne, np. w laboratoriach chemicznych itp. Są to studia licencjackie, ale później planuje zrobić magisterkę na AM. ...

IP i czas połączenia logowane. [8707730]
[14.11.2006] 19:33
madralinka*
Do biedronki...niestety w Krakowie sa tylko dwie uczelnie kosmetologiczne, i obydwie prywatne. Watpie, ze gdziekolwiek w PL istnieja publiczne. Kosmetologia to specyficzny kierunek.

IP i czas połączenia logowane. [8714277]
[15.11.2006] 14:44
UJ
przeczytałem mój poprzedni post powczesniejszym zadaniu sobie pytania dotyczacego uczelni prowadzacych kierunek: kosmetologia. Nie widze sprzecznosci w mojej wypowiedzi, a to zprostej bardzo przyczyny: broniąc samego kierunku nie stwierdzam, ze prowadzące go uczelnie mają dobry poziom. Zaznaczam jedynie, że dyskusja nad jakoscia kierunku to tak sam sens jak dyskusja nad wyższośxcia swiat Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi - kazdy lubi co innego, jeden karpia inny jajka. Ot cała filozofia. Sadze, że chodziło Ci o przydatnośc kierunku w wynku jakości nauczania jakie serwuja szkołu prowadzace kosmetologie ?? To jednak jest temat na odrębna dyskusję!! zapene w tej dyskusji byłbym blizek twego stanowiska anizeli osób zainteresowanych kierunkiem kosmetologii.
pozdrawiam

Post skierowany jest do osoby mnie krytykującej

IP i czas połączenia logowane. [8720330]
[11.05.2007] 19:51
CM BYDGOSZCZ
ja studiuje kosmetologie na Collegium Medicum w Bydgoszczy i jest naprawde maskakra, wszyscy mysla ze sa to lightowe studia a wcale tak nie jest.Mamy ostra jazde z nauka dlatego ze sa takie przedmioty jak biofizyka chemia kosmetyczna statystyka genetyka anatomia fiziologia czlowieka.praktycznie trzeba siedziec codzien w ksiazkach.nie wiem jak jest na innych uczelniach ale na akademiach medycznych jest naprawde hardkor dlatego prosze niech nie wypowiadaja sie osoby ktore tego nie studiuja i nie maja zielonego pojecia:/

IP i czas połączenia logowane. [10296362]
[24.07.2007] 10:02
krishna
prosze niech odezwie sie ktos, kto studiuje kosmetologie w bydgoszczy... co znaczy "biologia z genetyką"? bedzie calusienka biologia jak w liceum? help

IP i czas połączenia logowane. [10855015]
[31.07.2007] 17:26
dagi9
interesuje mnie ten kierunek,ale nie wiem co powinnam zdawać na maturze oprócz biologii.

IP i czas połączenia logowane. [10918655]
[27.11.2007] 18:53
voquaa  atria@tlen.pl
UM w Poznaniu na wydziale farmacji
pozdrawiam
m

biedornka (06.11.13 22:11):
a ja bym się chciałą zapytać czy te studia są gdzieś niepłatne? bo jestem zainteresowana tym kierunkiem, ale znalazłąm je,np w Krakowie, ale niestey na uczelni prywatnej. Z góry dzieki za info

IP i czas połączenia logowane. [11736078]
[27.11.2007] 19:55
miki8643
Kosmetologia - ciekawy kierunek, tym bardziej ze jest stale rozwijajacym sie kierunkiem no i co najwazniejsze przyszlosciowy... Teraz bardziej sie przywiazuje wage do wygladu... Na pewno bardziej przyszlosciowy niz np. zdrowie publiczne...

IP i czas połączenia logowane. [11736554]
[27.11.2007] 21:57
an88
CM BYDGOSZCZ (07.05.11 19:51):
ja studiuje kosmetologie na Collegium Medicum w Bydgoszczy i jest naprawde maskakra, wszyscy mysla ze sa to lightowe studia a wcale tak nie jest.Mamy ostra jazde z nauka dlatego ze sa takie przedmioty jak biofizyka chemia kosmetyczna statystyka genetyka anatomia fiziologia czlowieka.praktycznie trzeba siedziec codzien w ksiazkach.nie wiem jak jest na innych uczelniach ale na akademiach medycznych jest naprawde hardkor dlatego prosze niech nie wypowiadaja sie osoby ktore tego nie studiuja i nie maja zielonego pojecia:/

dokładnie.studiuję w na UM Poznań (Uniwersytet Medyczny dla niezorientowanych) i kosmetologia,to kierunek o najwyższym progu!! aby dostać się tam w tym roku,trzeba było mieć 179/180 pkt (matura bio+chem oba rozszerzone).nawet lekarski się chowa.
a po tym kierunku zatrudniają w firmach kosmetycznych,w renomowanych salonach spa i pielęgnacji urody i sam absolwent może takowy założyć. i niech nikt nie mówi,że kosmetolog to kosmetyczka po studiach!! nic bardziej mylnego :/ a z tą dyskryminacją to wiem jak to jest - jako że studiuję farmację to automatycznie równa się "wykwalifikowany sprzedawca leków". też użeram się z tymi cudownymi biofizykami,anatomiami,socjologiami,matmami itp tylko żeby przeciętny śmiertelnik wiedział ile taki "wykwalifikowany sprzedawca" albo "kosmetyczka ze studiami" muszą się naorać, żeby te studia na medycznej skończyć.
pozdrawiam wszystkich "medyków" i życzę wytrwałości w fight'cie z uczelnianą rzeczywistością

IP i czas połączenia logowane. [11737456]
[27.11.2007] 21:59
an88
poparawka ---> 179/200 pkt (100 za bio i 100 za chem napisaną na maxa)

IP i czas połączenia logowane. [11737467]
[25.02.2008] 23:54
bełatka
na prawde rozszerzenie i 179 pkt?? a nie podstawe czasem??

IP i czas połączenia logowane. [12295604]
[26.02.2008] 00:10
bełatka
ja znalazlam na stronie am poznan ze podstawe z bioli i chemii. i juz nie wiem kto sciemnia;p

IP i czas połączenia logowane. [12295674]
[26.02.2008] 15:46
ola18
A ja bym chciała dowiedzieć się gdzie w Warszawie można znaleźć takie uczelnie? Najlepiej prywatne ... Znalazłam jedno miejsce na Podwalu,ale tylko tyle, niestety. Może ktoś się w tym lepiej orientuje ? Z góry dzięki

IP i czas połączenia logowane. [12298417]
[27.02.2008] 15:00
patkaa
studiuje ktos kosmetologię w WSIiZ w Rzeszowie? co mozecie powiedziec na ten temat?

IP i czas połączenia logowane. [12303589]
[28.02.2008] 20:47
slodd
a ja uwazam ze to po prostu moze byc bardzo fajny kierunek jezeli ktos sie tym interesuje. bo nareszcie zaczyna pojawiac sie fachowe podejscie do tematu dbania o urode, ktore nierzadko ma rpzeciez wyrazny aspekt zdrowotny o czym czesto zapominamy dowiedz sie czegos wiecej o sobie...http://www.rexona.pl/rexona_women/__index.ht ml

IP i czas połączenia logowane. [12310472]
[19.03.2008] 10:27
blooondi89
patkaa (08.02.27 15:00):
studiuje ktos kosmetologię w WSIiZ w Rzeszowie? co mozecie powiedziec na ten temat?

Też sie tam wybieram i mam troche informacjii na temat tej uczelni,napisz do mnie ------>4170766 pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12431427]
[19.03.2008] 18:33
marry734
Kierunek bardzo ciekawy poza tym bardzo przyszlosciwy... Kosmetyczka a kosmetolog to dwie rozne kwestie...

IP i czas połączenia logowane. [12433935]
[19.03.2008] 22:05
setkibzdur
wlasnie jak to jest bo jak patrzylam na stronie warszawskj szkoly kosmetologii to nie bylo jakis wymagan jezeli chodzi o mature, a tu niektorzy pisza ze biologia i ta straszna chemia. Jak to w koncu jest?
Jest ktos kto studiuje w Wawie? Jak tam jest trudno/latwo bo ciekawie to sie rozumie a i czy chemia na kosmetologi jest bardzo trudna?

IP i czas połączenia logowane. [12435394]
[19.03.2008] 22:13
setkibzdur
a w ogole jakby znalazł sie jakis miły student kosmetologii i bardziej przyblizyl mi ten kierunek i jak to wszystko ma sie w praktyce bylabym bardzo wdzieczna. Bo to co jest napisane na str tych uczelni nie zawsze moze byc odzwierciedleniem rzeczywistosci

moj e-mail: while_impossible@poczta.onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [12435426]
[25.03.2008] 23:18
jefi
Jestem zainteresowana podjęciem studiów kosmetologicznych...Jesli odpowiednio zdam mature(bio -rozsz.chem.-podstawa),to..co dalej..? wszyscy wybijaja mi z głowy ten kierunek..twierdzą,ze jest nieprzyszłościowy,biorąc pod uwage woj.śląskie -faktycznie, niewiele propozycji ofert pracy..Co robić,będąc juz magistem kosmetologii??;/

Prosze,doinformujcie mnie!! moje gg-4436095

IP i czas połączenia logowane. [12469838]
[23.04.2008] 17:08
marika66tk
ja się wybieram do nysy tam są publiczne bezpłatne studia : http://www.pwsz.nysa.pl/

IP i czas połączenia logowane. [12635597]
[06.05.2008] 23:59
niunia2010
Ja tam studiuje i naprawde szczerze polecam bo warto nowoczesne labolatoria, swietna kadra a przede wszytskim bardzo ciekawe przedmioty. tylko niech ktos nie mysli, że bedzie uczył sie tam makijazu czy malowania paznokci bo to zupełnie nie to .... pozdr.

IP i czas połączenia logowane. [12714582]

1 2 3   » 22 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat