o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

KOBIETA - SIŁA NISZCZĄCA !!!

1 «   3 4 5 6 7   » 28 Strony tematu:
[31.10.2006] 18:14
kiciusss
Wiesz..
Nikt nie jest doskonały...
Są kobiety , które potrafią zniszczyć życie faceta..
Ale są też faceci , którzy wykorzystują laski..
Ty czujesz się źle ponieważ kobieta , z którą było Ci dobrze , którą kochałeś?(nie wiem nie znam Cię) zostawiła Cie , wykorzystała..

Są kobiety , które spotykaja facetów , którzy zawracają im w głowach dostają to czego chcą(tu chodzi mi o sex) i zostawiają..

Zarówno kobiety jak i mężczyźni nie są idealni!!
Są mężczyźni , którzy są porządni ,którzy szukają prawdziwej miłości i chcą dać kobiecie wszystko , żeby była szczęśliwa..
Ale są też tacy , którzy nie myślą powaznie o zyciu..dla nich liczy się tylko zabawa.. i tu własnie wspomniane przez Ciebie wykorzystywanie kobiet..

Ale kobiety potrafią być takie same..
Są te dobre i te złe..

ALE NIE WSZYSTKIE MYŚLĄ O FACETACH TAK JAK TY NAPISAŁEŚ.. " To kobieta wywiodła mężczycznę z raju i tylko ona może Go tam zaprowadzić..."

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8596755]
[31.10.2006] 18:15
no prosze
robi sie arcy ciekawie czytałam wiekszość wypowiedzi i widze argumentacja jest betonowa po 2 stronach, ciekawa jestem co wyniknie nie trzymam tutaj zadnej ze stron nie bede sie wypowiadała, ale sledze dokładnie to wszystko. rozmowa na poziomie miła dla oka

IP i czas połączenia logowane. [8596762]
[31.10.2006] 18:22
Drzewko
kiciusss (06.10.31 18:14):
Wiesz..
Ty czujesz się źle ponieważ kobieta , z którą było Ci dobrze , którą kochałeś?(nie wiem nie znam Cię) zostawiła Cie , wykorzystała..

Są kobiety , które spotykaja facetów , którzy zawracają im w głowach dostają to czego chcą(tu chodzi mi o sex) i zostawiają..

Są mężczyźni , którzy są porządni ,którzy szukają prawdziwej miłości i chcą dać kobiecie wszystko , żeby była szczęśliwa..
Ale są też tacy , którzy nie myślą powaznie o zyciu..dla nich liczy się tylko zabawa.. i tu własnie wspomniane przez Ciebie wykorzystywanie kobiet..

Są te dobre i te złe..

ALE NIE WSZYSTKIE MYŚLĄ O FACETACH TAK JAK TY NAPISAŁEŚ..
Nie bym się czepiał .... choć jestem złosliwą cholerą...

W jakim kierunku zmierza ta dyskusja... racje są i tak po obu stronach... a arumenty mocniejsze w zależnoci od stopnia cierpienia.
kobieta zawsze będzie mówić o tym że "facet to świnia" a facet zawsze nie będzie się przyznawał do tego że cierpi "...Ty stoisz z tej drugiej strony,
Jak łatwo tam ukryć się..."

IP i czas połączenia logowane. [8596821]
[31.10.2006] 18:24
tajemniczy bąbel
Wiesz..

Są te dobre i te złe..

Popieram w 100 procentach. Faceci są okropni jeśli są z dziewczyną tylko do pierwszego razu a później stwierdzają ze to nie to

Masz u mnie plusa a to już sukces (: (: (:

IP i czas połączenia logowane. [8596850]
[31.10.2006] 18:26
kiciusss
Ale ja wcale nie twierdze , że facet to świnia..

Co do tego , że facet nie przyzna się do tego , że cierpi ..masz rację..

Mężczyźni chyba nie lubia rozmawiać o tym co ich boli?co czuja??
Może tak nie jest..ale z tego co zdążyłam doświadczyć w moim zyciu..własnie to wynika..
Facet nie umie rozmawiać o uczuciach..to jest dla niego trudny temat..
Jesli tak nie jest to z góry przepraszam..mozliwe , że miałam tylko z takimi do czynienia.. " To kobieta wywiodła mężczycznę z raju i tylko ona może Go tam zaprowadzić..."

IP i czas połączenia logowane. [8596861]
[02.09.2014] 23:16
[31.10.2006] 18:28
kiciusss
tajemniczy bąbel (06.10.31 18:24):
Wiesz..

Są te dobre i te złe..

Popieram w 100 procentach. Faceci są okropni jeśli są z dziewczyną tylko do pierwszego razu a później stwierdzają ze to nie to

Masz u mnie plusa a to już sukces (: (: (:
Miło mi słyszeć..że choć odrobinkę ktoś się tu ze mna zgadza " To kobieta wywiodła mężczycznę z raju i tylko ona może Go tam zaprowadzić..."

IP i czas połączenia logowane. [8596877]
[31.10.2006] 18:28
Ethics
Wiesz..

Są te dobre i te złe..

czyli to wszytko to błędne koło osoby które spotkałem tutaj są osobami widać dojrzałymi psychicznie, milo mi to stwierdzić, chyba sie utwierdze w przekonaniu ze siedzicie poprostu w ukryciu a po ulicach chodzą te wypaczone ;/ (stereotypom mówie NIE oczywiscie zatruje. mam nadzieje ze pewnego dnia w tytóle topiku napisze KOBIETA-SIŁA TWORZĄCA jak tylko moje zdanie sie zmieni to pochwale sie tym faktem. wiec szukać kopać, i próbować co innego pozostaje Twój problem...

IP i czas połączenia logowane. [8596878]
[31.10.2006] 18:31
tajemniczy bąbel
no to właśnie masz z takim do czynienia. Wcale sie nie wstydzę tego że cierpię bo mnie zostawiła kobieta dla innego.

A moze ja nie jestem facetem. A moze nie z tego świata.

Wczoraj był szczyt mojego cierpienia i z całej trójcy byłem najostrzejszy chyba. Ale nie żałuję tego co powiedziałem jest mi nareszcie z tym dobrze. I co z tego. Nadal cierpię nic mi nie ulżyło.

IP i czas połączenia logowane. [8596901]
[31.10.2006] 18:33
Drzewko
kiciusss (06.10.31 18:26):

No a jak myślisz dlaczego nie lubią mentalnośc jest taka że to kobieta ma mówić o uczuciach... a facet ma być twardy jak rambo i wygadany jak cholera.... pozerstwo ponad wszystko...

a poza tym meżczyżni boją się mówic o swoich uczuciach itp. sprawach dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi temat "...Ty stoisz z tej drugiej strony,

IP i czas połączenia logowane. [8596907]
[31.10.2006] 19:23
Drzewko
ooo forum działa "...Ty stoisz z tej drugiej strony,

IP i czas połączenia logowane. [8596924]
[31.10.2006] 19:27
Ethics
ehhh faktycznie krecimy sie w kółko za chwile zaczniemy zjadac swoje ogony temat moze sie skączyc w jedej chwili jak i moze sie ciągnąc jak flaki w oleju, wychodzi faktycznie na to ze piszace tutaj osoby wiedzą sporo a nawet bardzo duzo o sobie i nie tylko, szkoda ze tak nie jest w praktyce. ja sie pomyliłem - kara za naiwnośc. i nie powiem ze milosc jest piekna skoro przypłaca sie taka cene za to wszystko Twój problem...

IP i czas połączenia logowane. [8596951]
[31.10.2006] 19:27
tajemniczy bąbel
kiciusss (06.10.31 18:26):
Ale ja wcale nie twierdze , że facet to świnia..

Co do tego , że facet nie przyzna się do tego , że cierpi ..masz rację..

Może tak nie jest..ale z tego co zdążyłam doświadczyć w moim zyciu..własnie to wynika..
Facet nie umie rozmawiać o uczuciach..to jest dla niego trudny temat..
Jesli tak nie jest to z góry przepraszam..mozliwe , że miałam tylko z takimi do czynienia..

No właśnie my rozmawiamy o uczuciach a jeśli o mnie chodzi to wcale się nie wstydze tego cierpię bo cierpię i dlatego o tym tu mowa.
Chyba że ja nie z tego świata albo nie jestem prawdziwym mężczyzną bo okazuję swoje uczucia za bardzo.

IP i czas połączenia logowane. [8596956]
[31.10.2006] 19:30
kiciusss
Moim zdaniem prawdziwy mężczyzna potrafi mówic o tym co Go boli..potrafi nawet płakać.. " To kobieta wywiodła mężczycznę z raju i tylko ona może Go tam zaprowadzić..."

IP i czas połączenia logowane. [8596973]
tajemniczy bąbel
Miłość jest piękna to wiem na pewno tylko odpowiednią kobiete do tej miłości trzeba sobie dobrać.

IP i czas połączenia logowane. [8596974]
Ethics
ide po LECHA , jak dobrze ze piwo nosi meską nazwe odrazu lepiej smakuje Twój problem...

IP i czas połączenia logowane. [8596980]
[31.10.2006] 19:32
kiciusss
tajemniczy bąbel (06.10.31 19:30):
Miłość jest piękna to wiem na pewno tylko odpowiednią kobiete do tej miłości trzeba sobie dobrać.

No masz rację miłość jest piękna..tylko do niej potrzeba odpowiedniego partnera..
To , że Wy czujecie sie oszukani przez partnerke czy ja przez partnera nie musi oznaczać , że już zawsze tak będzie..
Kto wie może nawet w niedalekiej przyszłości zapuka do naszych serc to uczucie.. " To kobieta wywiodła mężczycznę z raju i tylko ona może Go tam zaprowadzić..."

IP i czas połączenia logowane. [8596994]
[31.10.2006] 19:33
Ethics
kiciusss (06.10.31 19:30):
Moim zdaniem prawdziwy mężczyzna potrafi mówic o tym co Go boli..potrafi nawet płakać..

ooo kurde jednak chwile poczekam z tym browarkiem... wiesz co ? nie znam osoby która nie płacze, kazdy ma chwile determinacji , nie kazdy sie przyznaje. nawet nie masz pojęcia jak facet moze cierpiec. bardziej dusimy to w sobie nizeli wylewamy morze łez , ale ból ten sam a nawet większy Twój problem...

IP i czas połączenia logowane. [8597011]
[31.10.2006] 19:34
tajemniczy bąbel
kiciusss (06.10.31 19:30):
Moim zdaniem prawdziwy mężczyzna potrafi mówic o tym co Go boli..potrafi nawet płakać..

Ile łez poleciało z tego powodu to już nie powiem. około 4 noce nie przespane i ból wielki w sercu.
Tkie coś przeżyłem dwa razy w tym roku dałem się zwabić żeby być porzuconym a teraz cierpię.

Ale piwko by się przydało na kłopoty tylko jeszcze pół godziny w pracy siedzę więc dziś nici z piwka a później może imprezka.
Trzeba się rozluźnić w hellowen

IP i czas połączenia logowane. [8597015]
[31.10.2006] 19:45
kiciusss
Strasznie wolno mi działa to forum..

Może i nie mam pojęcia jak mężczyzna potrafi cierpieć , bo nim nie jestem.
Ale mam pojęcie jak kobieta potrafi cierpieć..a szczególnie przez faceta...
Zarówno kobieta jak i mężczyzna to istoty które czują..jedni są twardsi inni mniej..każdy ma takie chwile , kiedy potrzebuje się wypłakać..

Kobiety potrzebują się komuś wyżalić..
Mężczyźni chyba wolą trzymać to w sobie..

Ale wierzę Ci na słowo , że facet potrfi cierpieć i to bardzo bardzo mocno..

Bąbel a co to Twoich doświadczen to jest mi bardzo przykro , ze w tak krótkim okresie czasu aż dwa razy przejechałes się na kobiecie..
Cóż mogę Ci napisać...widocznie nie były Ciebie warte..
Przykro mi " To kobieta wywiodła mężczycznę z raju i tylko ona może Go tam zaprowadzić..."

IP i czas połączenia logowane. [8597076]
[31.10.2006] 20:21
Extranjero
kiciusss (06.10.31 19:32):
tajemniczy bąbel (06.10.31 19:30):

No masz rację miłość jest piękna..tylko do niej potrzeba odpowiedniego partnera..
To , że Wy czujecie sie oszukani przez partnerke czy ja przez partnera nie musi oznaczać , że już zawsze tak będzie..
Kto wie może nawet w niedalekiej przyszłości zapuka do naszych serc to uczucie..

Milosc jest piekna ,hmmm jesli wogole istnieje cos takiego jak milosc ,ja rowniez pare razy myslalem ze spotkalem milosc ,ale to okazalo sie tylko snem .Ze snu kiedys sie budzimy i znajdujemy tylko pustke wokolo.Pozostaje tylko zal,smutek i niechec do zycia .

IP i czas połączenia logowane. [8597195]
[31.10.2006] 20:30
Ethics
chciałbym wiedziec ile razy sie tak jeszcze złapie na uczucie, ile razy dam sie wypuscic, zaufanie - trzonem związku, i weź tutaj zaufaj. zawsze zostają slady nie do zatarcia. teraz związek to czekanie na jego koniec i przygotowanie sie by nie bolał kolejny upadek tak samo jak poprzedni. Twój problem...

IP i czas połączenia logowane. [8597291]
[31.10.2006] 20:35
Extranjero
Ethics (06.10.31 20:30):
chciałbym wiedziec ile razy sie tak jeszcze złapie na uczucie, ile razy dam sie wypuscic, zaufanie - trzonem związku, i weź tutaj zaufaj. zawsze zostają slady nie do zatarcia. teraz związek to czekanie na jego koniec i przygotowanie sie by nie bolał kolejny upadek tak samo jak poprzedni.

Ja sie po prostu zbytnio nie angazuje,nic nie obiecuje i staram sie trzezwo myslec. Jak do tej pory ten sposob zdaje egzamin

IP i czas połączenia logowane. [8597337]
[31.10.2006] 20:42
Ethics
wiem wiem ze to jest do zrobienia, tylko u mnie by to wygladało bardziej jak gra pozorów, w głowie bym miał co innego i to jest najgorsze. a najbardziej sie wszystko pie.przy jak zaczyna zalezec - reguła Twój problem...

IP i czas połączenia logowane. [8597422]
[31.10.2006] 20:49
Extranjero
Wiem ,wiem ,sztuka polega na tym zeby nie dopuscic do takiej sytuacji,to jest taka samoobrona .Nie chce nigdy wiecej cierpiec

IP i czas połączenia logowane. [8597480]
[31.10.2006] 20:54
Ethics
nie wytrenujesz tego na siłowni;/ to chyba wyzsza psychologia, przeciez nie pujde do psychoanalityka i nie zapytam go jak owinąc w palec kobiete bo nawet uczeni sobie z tym nie radzą , to diabelstwo kute na 4 łapy hehe jak juz zresztą mówiłem Twój problem...

IP i czas połączenia logowane. [8597544]
[31.10.2006] 20:57
Extranjero
Wiem ,u mnie to sa lata treningu

IP i czas połączenia logowane. [8597572]
[31.10.2006] 21:03
Ethics
no to nadeszła smutna godzina, skoro mam lat tyle ile mam, a potrzeba jeszcze tych kilku to moze sie okazac przy moim farcie zostane starym kawalerem, a tego zartu bym nie zrozumiał hehe. cos wymysle i przyspiesze ten proces Twój problem...

IP i czas połączenia logowane. [8597620]
[31.10.2006] 21:31
tajemniczy bąbel
No to jestesmy w komplecie.
Widzę że mówicie o zawodzie jaki zawszę nam dają kobiety.
Po prostu do tego trzeba się przyzwyczaić albo właśnie nauczyć nie być wykorzystywanym .

IP i czas połączenia logowane. [8597943]
[31.10.2006] 21:40
Drzewko
a ja myślę, że po prostu trzeba mieć "musk" który działa bo to tylko od Ciebie zależy. Jak swoją postawą prowokujesz do tego by się dac wykorzystać to tak zawsze bedzie. "...Ty stoisz z tej drugiej strony,

IP i czas połączenia logowane. [8598033]
[31.10.2006] 21:46
tajemniczy bąbel
Drzewko (06.10.31 21:40):
a ja myślę, że po prostu trzeba mieć \"musk\" który działa bo to tylko od Ciebie zależy. Jak swoją postawą prowokujesz do tego by się dac wykorzystać to tak zawsze bedzie.

Własnie wiem o tym. Nie umiem się zmienić chociaż pazurki potrafię pokazać. Ale jak jeden dzień walczę to na drugi dzień jestem łagodnym kotkiem i żałuję tego co bylo poprzedniego dnia.
Wczoraj wyżyłem się tutaj z kolegami i dziś jest spoko.
Ale nie umiem zmienić swojej postawy.

IP i czas połączenia logowane. [8598104]

1 «   3 4 5 6 7   » 28 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat