o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie warto się bawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Sylwester we wrocławiu ????

[29.10.2006] 21:58
kaox
Poleciacie ?? Wie ktoś co się bedzie działo na rynku ?? eśli tak piszcie Pozdrawiam
PS.planuje tam spędzic sylwestra dlatego pytam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.03.2007] 09:31
klaudia_1993-14
tak warto spedzic sylwester we wroclawiu~!! Klaudia S.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [9956275]
[25.11.2008] 16:44
Ernest Malina
We Wrocławiu zawsze coś ciekawego się znajdzie.

pcwspamtest@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [13892318]
[05.12.2008] 12:03
zanetka888 sz-wa
Ja wybieram się oczywiście we Wrocałwiu na I Love new year;]
ii zobaczymy co to będzie;];]

IP i czas połączenia logowane. [13954323]
[02.12.2009] 10:10
gab165
A ja wybieram się na Sylwestra do klubu Firlej. Czy może ktoś już tam spędzał we wcześniejszych latach Sylwestra i mógłby coś więcej o tym powiedzieć? Ja zwykle tam chadzam na koncerty i wernisaże i muszę przyznać, że to miejsce ma szczególny klimat i jestem przekonana, że Sylwester też powinien się tam udać.

IP i czas połączenia logowane. [15882299]
[20.12.2014] 12:28
[06.12.2009] 21:07
Emilia89
Mam do odsprzedania dwa wolne miejsca w pokoju dwu osobowym na imprezę Sylwestrową w Muszynie Zdrój w ośrodku Gwiazda Gór. Zarezerwowaliśmy ze znajomymi 6 miejsc w pokojach 2 osobowych niestety dwie koleżanki nie mogą z nami pojechać. Cena pobytu od osoby to 570 zł CENA PODSTAWOWA ZAWIERA : 4 noclegi, 4 śniadania , 4 obiadokolacje, ognisko, dyskotekę sylwestrową z DJ( ciepły posiłek, szampan na 6 osób, zimne i ciepłe napoje), ubezpieczenie KL i NNW (z wyłączeniem narciarstwa), opiekę rezydenta i opłatę klimatyczną. CENA NIE ZAWIERA: dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (ok. 5% wartości imprezy), kulig (30zł od osoby) CODZIENNY BUS NA STOKI STACJI DWIE DOLINY - 4zł. W OBIE STRONY...

Zainteresowanych proszę o szybki kontakt Emilia

IP i czas połączenia logowane. [15903029]
[07.11.2010] 13:15
Kamila 24
2 lata temu spędzałam Sylwestra we Wrocławiu w jednym z klubów....bardzo się rozczarowałam, dlaczego? Koszty wysokie jak na jedną noc, a do tego w klubie milion osób! Niby masz stolik ale taki, że siedzieć w 4 osoby ciężko bo nie można się ruszyć, na parkiecie tłumu, że trudno nazwać to miejscem do tańca.... Jeśli chodzi o cenę to spodziewałam się dużo więcej za takie pieniądze..... Dlatego tym razem decydujemy się spędzić sylwestra w górach znaleźliśmy ofertę na http://ecrb.pl/uroczysko/
blisko Wrocławia a do tego górki i organizowany bal

IP i czas połączenia logowane. [17388768]
[20.12.2010] 15:08
ewkarak
poza rynkiem jest jeszcze kilka alternatyw, np w kinie albo w tetarze capitol i jest całkiem ciekawy plan, możecie sami się przekonać na tej stronie http://wroclove2012.com/pl/artykul_o_wroclaw iu/id_1219

IP i czas połączenia logowane. [17587616]
[28.12.2010] 19:51
ggiiio;
SYLWESTER 2010/2011 PUB LAMUS ul. Bogusławskiego 97 (pod nasypem kolejowym) WROCŁAW Zapraszamy w Sylwestra lokal otwarty dla Wszystkich od godz 20:00 !!!!

IP i czas połączenia logowane. [17621640]
[30.12.2010] 23:35
dariabeauty
Witam Jezeli chcialabys jutro wygladac zjawiskowo moge zaoferowac Ci profesjonalny makijaz sylwestrowy, wyslij mi prosze email na : dariaslusarczyk@gmail.com Jestem wizazystka stacjonujaca w Paryzu i pracujaca w swiecie mody. Tak sie zlozylo ze spedzam sylwestra we wroclawiu wiec mam okazje pomalowac kilka chetnych osob. Ukonczylam szkole MKC Beauty Academy w Hollywood.
Tutaj jest link do mojej strony interenetowejwww.dariasbeauty.net w razie pytan i zainteresowania prosze o szybki kontakt mailowy! Pozdrawiam
Daria

IP i czas połączenia logowane. [17632675]
[30.10.2011] 16:38
milutka84
Wrocław rządzi Warto tam spędzać sylwestra! Tutaj zawsze coś się dzieje

IP i czas połączenia logowane. [18971679]
[31.10.2011] 20:02
prmusic
Na Sylwestra 2011/2012 zapraszamy nawww.gramynajlepiej.pl

IP i czas połączenia logowane. [18976742]
[29.10.2012] 12:16
Staffio
Polecam bal sylwestrowy w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.www.bal.twojsylwester.eu
świetne menu, doskonały zespół, nowoczesna sala z widokiem na Hale i Pergole !!

IP i czas połączenia logowane. [19958941]
[29.10.2012] 22:58
inked
Witam
Czy wie ktoś cos o jakiejś imprezie sylwestrowej w stylu rockowym we Wroclawiu? Jak zwykle bede spedzal sylwestra sam wiec chce zeby chociaz bylo w przyjemnej atmosferze

IP i czas połączenia logowane. [19960555]
[08.11.2012] 18:35
Staff
http://www.bal.twojsylwester.eu - gorąco polecam Sylwester we Wrocławiu - Bal Sylwestrowy w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia - najlepsza oferta balu we Wrocławiu

IP i czas połączenia logowane. [19986423]
[11.12.2012] 14:55
Annete
Hej, ja zapraszam do Multikina w Arkadach, gdzie pracuję Co roku organizujemy Sylwestra, a w tym roku punktem głównym wieczoru (poza godziną 00:00) będzie premierowy pokaz filmu HOBBIT 3D. Do tego dwa najlepsze tytuły 2012: Skyfall i Nietykalni, impreza z DJ-em do białego rana, pokazy taneczne, catering, dwa drinki i lampka szampana. Szczegóły na naszej stronie, a do niedzieli 16 grudnia bilety w promocyjnej cenie http://multikino.pl/pl/wydarzenia/imprezy/sy lwester-2012/

IP i czas połączenia logowane. [20060872]
[11.12.2012] 15:25
Moczarka
ej a w klubie we wrocku sylwester to dobry pomysł? byliscie?
Ja szczerze mówiąc w klubie na sylwka jeszcze nie byłam nigdy bo wydaje mi się, że nie ma sensu, bo to tak trochę jak takie zwykłe balety weekendowe, ale znajomi znowu ciągną i tak się waham.

IP i czas połączenia logowane. [20060972]
[12.12.2012] 11:53
AbecadloSpadlo
Bo zalezy gdzie się idzie, do jakiego klubu, co klub oferuje. Zazwyczaj jak klub ma dobre imprezy na weekendy to sylwester też jest w takim klimacie dobrym, a jak kiszka w klubie w ciągu roku to nie ryzykowałbym pójściem tam na sylwestra. Ja w klubie już dwa razy z rzędu byłem i dobry imprezy były. Lepsze na pewno od domówek z nawalonymi i zarzy*anymi gośćmi :/

IP i czas połączenia logowane. [20062902]
[13.12.2012] 16:09
bombonierka:)
we wrocku my się wybieramy na oławską 9 do klubu teatr http://www.teatrklub.pl/
100 zł dajemy za wstęp z miejscem siedzącym i w tym są przekąski jakieś, chipsy orzeszki, symbolicznie kieliszek szampana. i nic nam więcej do szczęścia nie potrzeba można jeszcze dodatkowo z opcją z jedzeniem, ale my chyba się na to nie piszemy, więc fajnie że jest w sumie wybór, można tak albo tak.

IP i czas połączenia logowane. [20065883]
[24.02.2013] 16:38
JRkYcksnpvqw  ipXSqyrnXngB@tlen.pl
Jak mnie mnie zupełnie nieporadnie działała pjolcia. Nie potrafiła zapanować nad tłumem. Na skrzyżowaniui Janowskiej z Garncarską samochody parkowały jak chciały. Sam komendant przyjechał i ochrzaniał swoich podwładnych. Cała nieporadność władzy została obnażona w kilkadziesiąt minut. Ale wiadomo lepiej wlepiać mandaty bandytom co piją piwo w parku. Wtedy to są kozakami!

IP i czas połączenia logowane. [20263660]
[26.02.2013] 02:02
cpnIdVqhWrxNUAjW  XeLkTcPqfWINlMFkS@tlen.pl
E2Q3sV <a href="http://pjyienyihfes.com/&quot ;>pjyienyihfes</a>

IP i czas połączenia logowane. [20268391]
[28.04.2013] 16:05
marikola
polecam zglądać na portalwww.imprezywroc.pl zawsze aktualne imprezy, a przed sylwestrem napewno pojawi się mnóstwo ciekawych ofert No i pełno konkursów

IP i czas połączenia logowane. [20446236]
[23.10.2013] 13:03
xantisss
mam pytanie, mieszkał ktoś już w hotelu haston http://www.haston.pl/ ?
Zamierzam zarezerwować tam pobyt na sylwestra i wolę dowiedzieć się czegoś o tym miejscu od kogoś kto był i wie jak tam jest takie życie

IP i czas połączenia logowane. [20820106]
[11.12.2013] 15:40
Staffior
Polecam bal sylwestrowy w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Bardzo fajna sala, wygodnie, zespół na żywo. Świetne menu.www.bal.wroclaw.pl

IP i czas połączenia logowane. [20914386]
[08.02.2014] 07:26
majorka54
wiesz co jeśli nie wiesz jak z noclegiem przy takiej imprezie to bierz pod uwagę że mozesz nie mieć noclegu bo wszystko może być już obstawione. Ja bym nie szukała najtańszego bo bedą tam wszyscy tylko czegoś dla rodziny - wiecie dziecko i te sprawy więc nie da się już spać pod namiotem jak chcesz to obczaj sobie ta stronkę http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3374-hot el-mercure-wroclaw-centrum/index.shtml hotel jest bardzo elegancki i w sam raz nawet dla rodzin z dziećmi

IP i czas połączenia logowane. [21031016]
[20.05.2014] 15:46
kappaa
Najlepiej właśnie szukać na takich portalach z noclegami bo tam jest największa baza noclegów w jednym miejscu. Możesz sobie np. poszukać na http://www.dwienoce.pl/ jeśli interesują ciebie noclegi w apartamentach. Zaletą takich portali jest to że, oferta często się powiększa można rezerwować nocleg od razu na portalu.

IP i czas połączenia logowane. [21185655]
[21.05.2014] 09:54
kikikolanko
W jakich klubach najchętniej się bawicie, które cieszą się waszym uznaniem? Pytam, ponieważ nie wiem czy słyszeliście, ale w Warszawie jest nowy plebiscyt na TOP 10 najlepszych klubów Stolicy. Głosy można oddawać nawww.facebook.com/drzwinamiasto . Myślę, że ciekawy pomysł, jaki klub waszym zdaniem wygra ?

IP i czas połączenia logowane. [21186449]
[15.12.2014] 12:24
heniut00
Jak w Wrocku to najlepsza impreza będzie u mnie DObre jedzenie, muzyka i najlepsze filmy z roku 2014 Mamy z kumplem już listę tego co zapuścimy i pobieramy na spółę filmy przez https://filefox.pl/ zrzucimy się na transfer i będzie spoko. Sylwester w domu najlepszy i na luzie.

IP i czas połączenia logowane. [21505655]
[15.12.2014] 13:09
trolla
Ja od siebie mogę polecić Bal Sylwestrowy w okolicach Hali Stulecia.
Organizatorem jest Biuro Turystyki "JOANNA"
Cena za 1 os.: 225 zł
W cenie:
- sporo jedzenia: normalna ciepła kolacja serwowana do stołów, barszczyk o 24, zimne przekąski, barek herbaciano-kawowy
- NAPOJE: soki i woda min. - 1 litr na osobę
- alkohol: 0,5 l wódki na parę, 0,7 l musującego wina na 4 osoby, DODATKOWO: KAŻDY MOŻE PRZYNIEŚĆ SWÓJ ALKOHOL!
MUZYKA:
- będzie zespół grający muzykę na żywo
- będzie też dodatkowo profesjonalny DJ
Przedział wiekowy uczestników - ludzie w wieku pracującym głównie
Od siebie polecam dla tych, którzy lubią elegancką atmosferę, zabawę w sporym gronie osób (bal aż na 400 osób), chcą kogoś poznać, gdyż przychodzą również single.
Link:
http://www.sylwestrowy.pl/wroclaw/3023

IP i czas połączenia logowane. [21505747]

» Odpowiedz na ten temat