o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Po co utrzymywać kontakt po rozstaniu??

1 2
[21.10.2006] 18:33
zagubiona82  mstaszczyk1@tlen.pl
Mój facet ze mna zerwał 3 tygodnie temu. On teraz przebywa za granicą i będzie tam jeszcze rok ale mimo to chce ze mna utrzymywać kontak. Mowi ze on nie chce konczyć naszej znajomości ale ja tego nie rozumiem. Utrzymywanie kontaktu robi mi nadzieje a gdy mu to mówie to on że nie może mi nic obiecać ale niczego też nie przekreśla. Jak ja mówie że powinniśmy przestać ze sobą gadać bo tak będzie dla mnie łatwiej to on że to mój wybór ale on tego nie chce. Jak ja mu mówie że to przecież koniec i nie ma sesnu tego pzredłużać to on że on nie powiedział że to koniec ale teraz jest daleko i nic z tym zrobić nie może ipoczuć czegoś na odległość też. Ja już się w tym gubie czy on chce ze mną nadal utrzymywać kontakt bo mu zależy i może coś z tego będzie czy po prostu nie chce wyjść na chama. Prosze pomóżcie bo świra dostane

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.10.2006] 18:38
mandiii
wiesz co
Byłam w podobnej sytuacji..byłam z facetem on wyjechał za granicę do pracy i ze mną zerwał..
Chciał utrzymywać kontakt , czasem gadaliśmy przez tel czasem esy..
I wiesz co?
Pewnego dnia przyjechał zaprosił mnie na kolacje i mi się oświadczył
Teraz jestem najszczęsliwsza narzeczoną..ślub za 8 miesięcy

Więc może warto? "Należy swe szczęście dzielić , by dało się je pomnożyć.."

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8509979]
[21.10.2006] 18:58
_-_-MOTYLEK-_-_
Mój facet ze mna zerwał 3 tygodnie temu. On teraz przebywa za granicą i będzie tam jeszcze rok ale mimo to chce ze mna utrzymywać kontak. Mowi ze on nie chce konczyć naszej znajomości ale ja tego nie rozumiem.

to wygląda tak jakby z Tobą zerwał, wyjechał sobie tam daleko, i...myśli sobie "a może trafi się jakaś fajniejsza (bez obrazy oczywiście)ale od wypadku będę utrzymywał z Nią(Tobą) kontakt gdyby jednak coś nie wypaliło"

oczywiście nie znam motywow Waszego rozstania, ale jak na mój gust...gdyby mu naprawdę na Tobie zależało to z pewnością nie było by takiej sytuacji...nadal bylibyście razem

w takiej sytuacji będziecie utrzymywać kontakt, Ty będziesz sobie robiła nadzieję a on pozna tam kogoś a Ty zostaniesz ze złamanym serduchem

Odpowiedz sobie na pytanko: Czy warto???

oczywiście może być różnie, może zda sobie sprawę że to Ty jesteś Tą jedyną i wróci z pierścionkiem...ale lepiej być mile zaskoczoną niż boleśnie rozczarowaną )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8510200]
[21.10.2006] 19:29
KRZAKU
moim zdaniem MOTYLEK ma racje ,szkoda czasu dla niego ....przeciez nie jestes "kolem ratunkowym" , ktore mozna "zlapac" jak sie nie uda za granica ,zacznij zyc wlasnym zyciem .....

IP i czas połączenia logowane. [8510528]
[21.10.2006] 20:06
TakaRaka23
Mysle podobnie, wydaje mi sie, ze on nie chce czuc sie uwiazanym na odleglosc, bo skoro ma tam spedzic rok czasu, to moze sie przez ten czas wiele wydarzyc. Gdyby cie naprawde kochal, to nie zrywalby z toba, a odliczal dni do powrotu. gdyby cie naprawde kochal, to by zdawal sobie sprawe z tego, ze takie dawanie "nadziei" jest okrutne. Zerwij z nim kontakty, ale nie od razu, bo to zwykle konczy sie mega bolem. Ogranicz je tak mocno, jak tylko mozesz.Powodzenia

P.S. zycie plata figle i niesie niespodzianki i poki trwa wszystko jest mozliwe, nawet to, ze wroci z pierscionkiem Ale w mieczyczasie nie ograbuj sie z mozliwosci bycia szczesliwa byc moze przy kims innym "Palantunio"

IP i czas połączenia logowane. [8510861]
[22.07.2014] 17:25
[22.10.2006] 10:31
tajemnica_ona
Moj byly tez pisze... caly czas gdzies zaprasza..ale po co mi to?? Nie jestem rzecza ani zabawka ...to ja z nim zerwalam ale z jego winy.. po co wierzyc ze nadal kocha.. nie chce wierzyc i nie wierze... mial swoje szanse i nie wykorzystal.. życie zbyt krótkie jest...by czekac na cud ..

IP i czas połączenia logowane. [8513711]
[22.10.2006] 10:33
tajenmica_ona
mnie rzuciła facet za to, że podjadałam mu kupę

IP i czas połączenia logowane. [8513731]
[22.10.2006] 10:52
modrz6w
Dziewczyny, dziewczyny, po co tak ostro od razu? Każdą z Was rozumiem, macie rację ale spróbujmy zrozumieć też tego faceta...również go nie znam i nie wiem jaki on jest więc może nie oceniajmy go przedwcześnie.
A tak nawiasem mówiąc - czy dla Was utrzymywanie dalszego kontaktu po nieudanym związku kojarzy się tylko z tym że to jakaś nadzieja czy coś w tym rodzaju? Przecież można żyć ze sobą w przyjaźni...heh boli mnie takie coś - kiedy bardzo kogoś lubisz ale nie możesz z nim być bliżej i ta druga osoba zrywa jakikolwiek kontakt...nie ma nic gorszego...wiem coś o tym i to chyba aż za dobrze
Pozdrawiam cieplutko "Lepiej smucić się i kochać, niż żyć bez miłości w szczęściu"

"Kto prawdziwie kocha, ten nie troszczy się o nagrodę za swą miłość, lecz tylko o to by kochać coraz lepiej"

IP i czas połączenia logowane. [8513862]
[22.10.2006] 12:15
_-_-MOTYLEK-_-_
mówisz o utrzymywaniu kontaktu po zakończonym związku tak?
a załózmy Twoja dziewczyna któregoś pięknego dzionka zrywa z Tobą, mówi żebyście zostali przyjaciółmi, Ty nadal BARDZO ją kochasz, zgadzasz się, spotykacie się, gadacie, ona opowiada o swoim nowym facecie, jak bardzo Go kocha, jaka jest szczęśliwa, jak jej na nim zależy, Ty bez emocji słuchasz tego wszystkiego, cieszysz się że ona jest szczęśliwa, Ty ją nadal kochasz ale nawet nie czujesz przebłysku żalu, zazdrości...proszę Cię )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8514699]
[22.10.2006] 12:29
tajemnica_ona
Zgadzam sie motylku z Toba życie zbyt krótkie jest...by czekac na cud ..

IP i czas połączenia logowane. [8514872]
[22.10.2006] 12:32
_-_-MOTYLEK-_-_
tajemnica_ona (06.10.22 12:29):
Zgadzam sie motylku z Toba

już wielokrotnie ludziska zakładali podobne tematy i zawsze faceci mają na ten temat zdanie inne niż my )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8514909]
[22.10.2006] 12:33
_-_-MOTYLEK-_-_
oprócz KRZAKU...bo to chyba osobnik płci męskiej )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8514927]
[22.10.2006] 16:44
wiem_wszystko
ech kolejna ciiipka trzymana na smyczy przez swego pana. Pewnie myśli że czas rozłąki szybko minie, on wróci a ona będzie na niego wiernie czekać, dlatego chce dawać jej ciągle nadzieję żeby się przypadkiem z kimś innym nie puściła

IP i czas połączenia logowane. [8517629]
[22.10.2006] 17:20
KRZAKU
zgadza sie MOTYLKU

IP i czas połączenia logowane. [8517982]
[22.10.2006] 17:42
tajemniczy bąbel
_-_-MOTYLEK-_-_ (06.10.22 12:32):
tajemnica_ona (06.10.22 12:29):
Zgadzam sie motylku z Toba

już wielokrotnie ludziska zakładali podobne tematy i zawsze faceci mają na ten temat zdanie inne niż my

Ja miałem podobny temat tylko że ja jestem porzucony. Krótko mówiąc męczę sie dalej bo ona jest z innym a ze mną chce utrzymywać przyjacielskie kontakty. Nie chce żebym cierpiał a ja cierpię jeszcze bardziej ale utrzymuję bo wiem że jest szczęśliwa. Jejku ja ją nadal kocham!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [8518197]
[22.10.2006] 19:25
_-_-MOTYLEK-_-_
=> KRZAKU tajemniczy bąbel )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8519168]
[22.10.2006] 19:29
_-_-MOTYLEK-_-_
cholerka posta mi ciachnęło

to jeszcze raz :
=> KRZAKU tajemniczy bąbel )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8519203]
[22.10.2006] 19:31
_-_-MOTYLEK-_-_
buuuuuuuuuuuuu będę płakać...znów ucięło )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8519217]
[22.10.2006] 19:33
_-_-MOTYLEK-_-_
KRZAKU

TAJEMNICZY BĄBEL
a może warto ograniczyć kontakty do minimum?? może spotkasz kogoś kto Cię zaintryguje, zaciekawi i nawet się nie obejrzysz a też będziesz szczęśliwy )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8519246]
[22.10.2006] 19:35
tajemniczy bąbel
Motylku to ja ale nie wiem o co chodzi??????????

IP i czas połączenia logowane. [8519265]
[22.10.2006] 19:38
_-_-MOTYLEK-_-_
tajemniczy bąbel (06.10.22 17:42):
Ja miałem podobny temat tylko że ja jestem porzucony. Krótko mówiąc męczę sie dalej bo ona jest z innym a ze mną chce utrzymywać przyjacielskie kontakty.
Nie chce żebym cierpiał a ja cierpię jeszcze bardziej ale utrzymuję bo wiem że jest szczęśliwa. Jejku ja ją nadal kocham!!!!!!!!
)}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8519294]
[22.10.2006] 19:39
tajemniczy bąbel
_-_-MOTYLEK-_-_ (06.10.22 19:33):
KRZAKU

TAJEMNICZY BĄBEL
a może warto ograniczyć kontakty do minimum?? może spotkasz kogoś kto Cię zaintryguje, zaciekawi i nawet się nie obejrzysz a też będziesz szczęśliwy

ograniczam kontakty

po to tu zagladam zeby kogoś poznać i jak na razie spratają mi sprzed nosa fajne dziewczyny

IP i czas połączenia logowane. [8519310]
[22.10.2006] 19:43
_-_-MOTYLEK-_-_
ale czy tutaj można poznać fajną dziewczynę? (no chyba tylko ja zostałam )

a tak poważnie internet to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie nigdy nie masz pewności w ilu % prawdziwa jest ta osoba po drugiej stronie )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8519346]
[22.10.2006] 19:53
tajemniczy bąbel
_-_-MOTYLEK-_-_ (06.10.22 19:43):
ale czy tutaj można poznać fajną dziewczynę? (no chyba tylko ja zostałam )

a tak poważnie internet to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie nigdy nie masz pewności w ilu % prawdziwa jest ta osoba po drugiej stronie

na to są sposoby żeby poznać kogós kto siedzi po drugiej stronie ekranu. Ale mozna dobrze poznać osbę a i tak później się zawiedziesz więc ja już chyba nie będę szukał miłości. Moją miłościa będzie praca

IP i czas połączenia logowane. [8519444]
[22.10.2006] 19:57
_-_-MOTYLEK-_-_
widzę stawiasz na sieć a może lepiej w realu ?

no a pomysł żeby miłością była praca...prowadzi do destrukcji Twojej osobowości )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8519488]
[22.10.2006] 20:02
_-_-MOTYLEK-_-_
no jak tam uważasz
w końcu Twoje życie Twój wybór

ja już spadam
kąpiel...jakiś filmik...spanko...jutro o 6 wstawanko

Pozdrawiam Cię cieplusio i życzę powodzenia )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{( )}i{(

IP i czas połączenia logowane. [8519540]
[22.10.2006] 20:02
KRZAKU
pewnego dnia sie obudzisz i ztwierdzisz ze tak naprawde to nic w zyciu nie osiagnoles oprucz satysfakcji zawodowej ktora i tak CI nie wystarczy ....wiec zacznji zyc .....

IP i czas połączenia logowane. [8519551]
[22.10.2006] 20:03
tajemniczy bąbel
_-_-MOTYLEK-_-_ (06.10.22 19:57):
widzę stawiasz na sieć a może lepiej w realu ?

no a pomysł żeby miłością była praca...prowadzi do destrukcji Twojej osobowości

pewnie że wolę w realu i nawet praca mi to umożliwia więc wszystko możliwe

Jak się zajmuję pracą to nie myślę o tym wszytskim o niej przede wszystkim. Tylko że ona nie daje mi o sobie zapomnieć.

IP i czas połączenia logowane. [8519565]
[23.10.2006] 00:15
TakaRaka23
Tak czytam i sobie cos uswiadomilam. Jakis czas temu spotykalam sie z pewnym chlopakiem, niestety (bo fajny chlopak) dotarlo do mnie, ze z tego nic nie bedzie, nie chcialam z nim byc tylko dla samego bycia i rozstalismy sie- z mojej inicjatywy. Mimo ze spotykalismy sie dosyc krotko (tylko ze on staral sie o mnie duzo dluzej), to wydawalo mi sie, ze on cos do mnie czul, dlatego, zeby go nie ludzic i nie dawac nadziei, postanowilam maksymalnie ograniczyc nasze kontakty. No i sprawa wyglada tak, ze mimo to ja z nim zerwalam, to ja sie odsunelam, za to on ciagle proponowal, zebysmy zostali przyjaciolmi, zeby nie urywac kontaktu....i tak trwa to miesiace. "Palantunio"

IP i czas połączenia logowane. [8522249]
[23.10.2006] 00:53
tajemniczy bąbel
TakaRaka23 (06.10.23 00:15):
Tak czytam i sobie cos uswiadomilam. Jakis czas temu spotykalam sie z pewnym chlopakiem, niestety (bo fajny chlopak) dotarlo do mnie, ze z tego nic nie bedzie, nie chcialam z nim byc tylko dla samego bycia i rozstalismy sie- z mojej inicjatywy. Mimo ze spotykalismy sie dosyc krotko (tylko ze on staral sie o mnie duzo dluzej), to wydawalo mi sie, ze on cos do mnie czul, dlatego, zeby go nie ludzic i nie dawac nadziei, postanowilam maksymalnie ograniczyc nasze kontakty. No i sprawa wyglada tak, ze mimo to ja z nim zerwalam, to ja sie odsunelam, za to on ciagle proponowal, zebysmy zostali przyjaciolmi, zeby nie urywac kontaktu....i tak trwa to miesiace.

No właśnie u Ciebie odwrotna sprawa niż u mnie i u zagubionej. Widocznie nie przeszkadza mu to że Ciebie słyszy widuje i radzi sobie z sobą jeśli utrzymujecie kontakt jako przyjaciele. Też tak bym chciał ale nie umiem. Ja do niej czuję w tej chwili nienawiść bardziej a zarazem ją kocham i już sam nie wiem jak mam się zachować.

IP i czas połączenia logowane. [8522415]
[23.10.2006] 08:37
kiciusss
a czy Ty chcesz w głębi serca nadal utrzymywać z nim kontakt?

IP i czas połączenia logowane. [8522886]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat