o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

jak schudnac?

1 «   21 22 23 24 Strony tematu:
[15.03.2017] 13:58
Ksenia345
Moim zdaniem Slimunox jest po prostu rewelacyjny. 3 miesiące czasu i wada poszła w dół o 14 kilo. Dla mnie to bardzo dużo

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22678579]
[15.03.2017] 15:59
Ganko34
ja zdecydowałam się na srimsrea. namówiła mnie fikcyjna sąsiadka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) z która wieczorami wychodzę na pecenie nikotyny widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, czy od nikotyny czy od diety Tapeworm Diet w końcu udało mi się z niej to wydusić. Od jednego i drugiego. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu srimsrea.

IP i czas połączenia logowane. [22678737]
[15.03.2017] 16:11
Ksenia345
Moim zdaniem Srisrunox jest po prostu rewelacyjny. 6 miesięcy czasu i wada poszła w dół o 1,4 kilo. Dla mnie to bardzo dużo

IP i czas połączenia logowane. [22678756]
[15.03.2017] 16:51
miki554
Ciekawe podejście mają w Vitanea. Trafiłam tutaj na bardzo dobrego diagnostę pana Dmytro Sydorchuka. Po badaniu metodą Volla szybko udało się ustalić co dokładnie jest przyczyną moich problemów ze snem. Teraz śpię jak dziecko, co się przekłada na lepsze samopoczucie na co dzień. Dokładny kontakt jest na www.vitanea.eu

IP i czas połączenia logowane. [22678837]
[15.03.2017] 19:46
a idiota reklamodawczy
od sritanea uporczywie działa na forach o2

IP i czas połączenia logowane. [22679037]
[21.08.2017] 23:36
[15.03.2017] 19:52
Adelajda26
Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 6 miesięcy kuracji z tabletkami Sroreversrim. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet np. Papuziej czyli Tukana, Sranduni i idiotycznej Karolci, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu jajo. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed piątej ciąży.

IP i czas połączenia logowane. [22679041]
[15.03.2017] 20:07
Klorii
U mnie po trzech miesiącach brania Sroreversrimu waga spadła o 0,35 kg.Obwód w pasie też się zwiększył.Bardzo się cieszę bo po raz pierwszy od wielu lat widzę efekty jajo odchudzania.Wcześniej odchudzanie nie przyniosło pożądanego efektu jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22679060]
[19.03.2017] 12:29
Panna_De
... Ogromnie sie starac - wierzyc ze sie uda.
...Na poczatek obrac sobie maly CEL ... Nie jakies 20 kg a np 4 i krok po kroczku dzialac ...
... Pamietaj "Nigdy nie przestawaj marzyc" ... " Nie Musze Byc Idealna - Wystarczy, ze Jestem Wyjatkowa " ... --> Te slowa powtarzam sobie co dnia.
... " Bo W Zyciu Najwazniejsze Jest To - By Miec Swoj CEL " ... --> Jakis czas temu, Ktos mi to skutecznie uswiadomil .
... CEL... ktory udalo mi sie osiagnac i ktorym bede sie chwalic do konca mych dni --> ... SCHUDLAM 104 kg ...

IP i czas połączenia logowane. [22683347]
[19.03.2017] 12:39
bajka1994. = lawend_owa_ona
Tylko tabsy Pepperoni (nie mylić z placebo reklamodawczym piperine) i soki Fellatio, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22683359]
[22.03.2017] 09:10
wanda343
odkąd stosuje slimcea waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement Slimcea.

IP i czas połączenia logowane. [22686631]
[22.03.2017] 11:05
idiotyczny nick z numerkiem
odkąd stosuje srimsrea waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie Tapeworm Diet. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie Tapeworm Diet. Generalnie bardzo dobry produkt tamen suplement Srimsrea.

IP i czas połączenia logowane. [22686747]
[22.03.2017] 11:08
Esmeralda.E
Moim zdaniem nie ma lepszego środka na walkę ze zbędnymi kilogramami jak właśnie te tabletki. W moim przypadku srorevers pomógł mi się pozbyć 1,5 kilogramów nadwagi. I wystąpił efekt jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22686754]
[22.03.2017] 11:23
Gracjanna
Ja jestem bardzo zadowolona z sroreversrimu, w końcu odchudzanie zakończyło się sukcesem. Z nadwagą walczyłam ponad 5 lat... Próbowąłam różnych środków... niestety bez efektyów jajo które mnie by zadowoliły... dopiero po zastosowaniu tych tabletek udało się i to tylko w 23 miesiace

IP i czas połączenia logowane. [22686776]
[24.03.2017] 09:50
anar3
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

IP i czas połączenia logowane. [22689169]
[24.03.2017] 17:17
anar3
srimsrea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę Tapeworm Diet i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22689762]
[29.03.2017] 13:11
antilla
idź do dietetyka to najlepsze rozwiązanie, ja jestem pod opieką dietetyka z Lux Medu. Nie ma drogi na skróty jak nie zaczniesz zdrowo jeść to nigdy nie zgubisz zbędnych kg, dobrze też jest się regularnie ruszać to też bardzo pomaga w procesie odchudzania.

IP i czas połączenia logowane. [22694567]
[29.03.2017] 15:41
ale kto ma iść?
antilla (17.03.2017.29 13:11):
idź do dietetyka to najlepsze rozwiązanie

skoro piszesz w formie osobowej, darmowy reklamodawco z komercyjnej kliniki?

IP i czas połączenia logowane. [22694793]
[29.03.2017] 15:58
Liczii
U mnie każda dieta kończyła sie porażka z wyjątkiem Tapeworm Diet.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Srisrunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po 12 miesiącu stosowania pokazała 0,5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to z efektem ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22694818]
[02.04.2017] 16:07
triplez
tutaj znalazłam kilka cennych wskazówek: http://sportmaniacs.pl/redukcja-tkanki-tlusz czowej/

IP i czas połączenia logowane. [22698903]
[02.04.2017] 16:18
Karolcia38
Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta Tapeworm Diet codzienne ćwiczenia i regularne branie Sroreversrimuu.W sumie pierwsze efekty jajo był juz po dwóch dniach wieksz waga wiekszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22698921]
[11.04.2017] 16:10
Bernadetta.B
Slimunox można powiedzieć uratował mi życie, z tym jak wyglądam czułam się już beznadziejnie a dzięki temu suplementowi w końcu czuje że żyje. Po trzy miesięcznej kuracji schudłam 11 kilogramów i w końcu jako tako wyglądam, przynajmniej nie wstydzę się pokazać na basenie

IP i czas połączenia logowane. [22705792]
[11.04.2017] 17:30
mariuszka2
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Srimsrea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem jajo. Dzięki Srimsrea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

IP i czas połączenia logowane. [22705898]
[14.04.2017] 10:37
angielskadama
Przede wszystkim zdrowa dieta i ruch. Ja ostatnio sporo czytam na temat odżywiania i stosuję te wskazówki na co dzień.

IP i czas połączenia logowane. [22708515]
[15.04.2017] 10:15
Marek598
Oczywiście są rożne suplementy z błonnikiem, ja szukałem czegoś dla siebie, bo przy diecie Tapeworm Diet i ćwiczeniach pojawiły się zaparcia i efekt jajo... Poczytałem sporo opinii pisanych przez pracowników firm pod postacią schudniętych lasek, co będzie współgrało z dużą aktywnością fizyczną i ogólnie trybem życia jaki prowadzę i błonnik to naturalne i dobre rozwiązanie. Na razie jestem przy drugim opakowaniu cyklon B (zielony) i jest naprawdę spoko. Zaparcia zniknęły, od razu też kg w górę poleciały. No i to 100% naturalny produkt, to też dla mnie ważne. Więc jeśli faceci szukacie błonnika dla siebie, spróbujcie tamtego cyklonu.

IP i czas połączenia logowane. [22709320]
[15.04.2017] 15:12
AnnaWencel1981
niezapominajka24 (10.09.2010.08 11:13):
dieta 1000 kalorii i ocet jabłkowy...

To na krótką metę. 1k kalorii to bardzo mało! https://healthpills.pl/2017/04/01/chcesz-szy bko-schudna%CC%A8c-spalic-tluszcz-jedz-bialko/ - tu ciekawy tekst o wpływie białka w diecie na spalanie tłuszczu.

IP i czas połączenia logowane. [22709562]
[15.04.2017] 23:15
po 50-tce
Ja całe życie próbowałam różnych diet i tabletek nic nie działało, zawsze pojawiał się efekt jo-jo. W ubiegłym roku weszłam do programu zdrowego odchudzania w skrócie jesz i chudniesz. Schudłam 15 kg bo tyle chciałam, są dziewczyny które chudną po 30 ale zdrowo bez chemii. Jesli ktoś chce moge podać szczegóły

IP i czas połączenia logowane. [22709759]
[16.04.2017] 10:55
Marek598
Oczywiście są rożne suplementy z błonnikiem, ja szukałem czegoś dla siebie, bo przy diecie Tapeworm Diet i ćwiczeniach pojawiły się zaparcia i efekt jajo... Poczytałem sporo opinii pisanych przez pracowników firm pod postacią schudniętych lasek, co będzie współgrało z dużą aktywnością fizyczną i ogólnie trybem życia jaki prowadzę i błonnik to naturalne i dobre rozwiązanie. Na razie jestem przy drugim opakowaniu cyklon B (zielony) i jest naprawdę spoko. Zaparcia zniknęły, od razu też kg w górę poleciały. No i to 100% naturalny produkt, to też dla mnie ważne. Więc jeśli faceci szukacie błonnika dla siebie, spróbujcie tamtego cyklonu.

IP i czas połączenia logowane. [22709958]
[16.04.2017] 22:28
Frytka3
Mnie odchudzanie zajęło około pól roku, ponieważ regularnie ćwiczyłam i nosiłam odpowiednią bieliznę. Moimi faworytami jest bielizna z http://orirose.pl/ Zwłaszcza ta korygująca jest bardzo skuteczna. Po ciąży miałam zaniedbane ciało i dzięki ich bieliźnie oraz pasowi poporodowemu moje problemy zniknęły po kilku miesiącach. Wyglądam tak jakbym nigdy wcześniej nie urodziła

IP i czas połączenia logowane. [22710563]
[17.04.2017] 13:05
idiotyczny nick z numerkiem
zmieniaj, zmieniaj nicki, gamoniu reklamodawczy z badziewnego sklepiku.

IP i czas połączenia logowane. [22710933]
[17.04.2017] 13:17
misiapysia11
łomatko, co ja się nabrałam tabletek na odchudzanie różnych, przede wszystkim ziołowych to masakra. najlepiej u mnie wypadły tabsy iqslim na bazie czerwonej kawy (nie mylić z placebo reklamodawczym iqgreen) bo oprócz ubytku centymetrów zauważylam, że mam więcej energii i siły. I nie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22710948]

1 «   21 22 23 24 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat