o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Pogrzeb po polsku

1 2 3
[13.01.2011] 22:55
anonim12342
u mnie w małej miejscowości są bardzo ładne pogrzeby ze sztuczna murawą puszczana jest muzyka oraz trumna zjezdza na doł przez ciągnik specjalny pan lub pani przychodzi czyta tak jakies rzeczy a do tego najwazniejsze jest to ze nie zakopują trumny przy ludziach przykrywaja metalowa deska a potem przychodzą i zakopują

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17700126]
[03.03.2011] 23:17
tomi87
robertmar (06.10.11 10:59):
Jednak chciałbym być pogrzebany w trumnie. Chrzanię robaki. Kupą popiołu i tak się stanę za kilkadziesiąt lat, szkoda na to pieniędzy, a trumny są coraz tańsze. Chciałbym by złożono mnie do grobu w takiej postaci, w jakiej odchodziłem z tego świata i tyle...
W pełni się zgadzam. Tylko, żeby faktycznie pozwolić ciału się rozłożyć do piachu, a nie budować betonowy grób i wydawać pieniądze na niewiadomo jaką trumnę.
Najlepiej grób ziemny, prosta nietrwała trumna i konsekwentnie używać miejsca ponownie po całkowitym rozkładzie, czyli ok. 25 lat. Robaki to już żaden problem dla trupa.

IP i czas połączenia logowane. [18097450]
[15.03.2011] 14:05
mcjahooo
popatrz sobie też tutaj: http://zasilek-pogrzebowy.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [18141696]
[15.03.2011] 18:49
sara3535
A mnie jest zupelnie obojetne jak mnie pochowaja , czy nie bedzie komu. popatrzcie co sie dzieje w Japonii. Choc wolalabym spalenie i do urny. Higienicznie i nie zatrulabym atmosfery. Pomyslcie ile jest cmentarzy, w moim miescie , na kazdym osiedlu. I jak myslicie , czy swietne mamy filtry do oczyszczania wody? SMACZNEGO

IP i czas połączenia logowane. [18142861]
[16.03.2011] 11:30
tamnooo
można tez zobaczyć tu: http://poradnik-pogrzebowy.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [18145014]
[25.03.2017] 16:24
[20.02.2013] 23:42
janek 12
Potwierdzam poprzednie wpisy, robiłem pogrzeb u koperskiego , wydoił ze mnie ostatni grosz ten bezwzględny krwiopijca . Miało być wszystko pięknie i zasiłek mówił , że starczy a jak przyszło co do czego to przeżyłem szok. Kazał dopłacać kolejne 4000 zł za trumnę którą sam wyprodukował z płyty wiórowej, starego mercedesa i jakieś dziwne usługi , dno i oszukaństwo bezwzględne chamy co z ludzkiego nieszczęścia zrobiły sobie rodzinną spółkę.

IP i czas połączenia logowane. [20253739]
[10.04.2015] 14:09
Henia112
Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy kwiaciarni i zamówić kwiaty żeby jak najmniej myśleć o papierach i zbędnych rzeczach w tych smutnych chwilach. Nigdy nie lubiłam przechodzić przez coś takiego, kwiaty zawsze zamawialiśmy z mężem tutaj http://www.twojekwiaty.pl/do/cat/wiazanki-po grzebowe/Wiazanki-Pogrzebowe żeby już o tym nie myśleć. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21713087]
[23.04.2015] 08:54
Poponek
janek 12 (13.02.2013.20 23:42):
Potwierdzam poprzednie wpisy, robiłem pogrzeb u koperskiego , wydoił ze mnie ostatni grosz ten bezwzględny krwiopijca . Miało być wszystko pięknie i zasiłek mówił , że starczy a jak przyszło co do czego to przeżyłem szok. Kazał dopłacać kolejne 4000 zł za trumnę którą sam wyprodukował z płyty wiórowej, starego mercedesa i jakieś dziwne usługi , dno i oszukaństwo bezwzględne chamy co z ludzkiego nieszczęścia zrobiły sobie rodzinną spółkę.

A widzisz, tak to po prostu teraz jest. I co zrobisz, nie pochowasz bliskiej osoby? Pochowasz i zapłacisz za to. U mnie pogrzeb matki organizował Anubis z Wrocławia i moje pierwsze pytanie było: czy zrobimy pogrzeb w kwocie zasiłku? Odpowiedź była, że tak i tego dochowano. Niestety większość domów pogrzebowych ma w nosie swoich klientów.

IP i czas połączenia logowane. [21734876]
[23.04.2015] 14:48
Steven3821
W listopadzie zeszłego roku zmarła mi babcia i moja rodzina skorzystała z usług firmy http://pogrzeby-vektor.pl/ do zorganizowania pogrzebu. całość odbyła się w bardzo spokojnej atmosferze, a mistrz ceremonii wygłosił naprawdę wzruszającą przemowę (babcia była niewierząca)

IP i czas połączenia logowane. [21735532]
[23.04.2015] 15:19
Ella281
Wolą mojej ciotki było poddanie ciała kremacji, którą przeprowadził zakład http://przymierze.olsztyn.pl/ . Część rodziny krzywo patrzyła na to, że właśnie nie jest to tradycyjne, ale wydaje mi się, że nie było w tym nic złego. W końcu taka była jej wola.

IP i czas połączenia logowane. [21735576]
[15.05.2015] 11:58
htrhyt
U mnie w rodzinie tez już było kilka kremacji, jakos taka wola większości ososb. Robilismy to w zakładziewww.exitus.com.pl naprawde trzeba dobrze wybierac dom pogrzebowy, bo niektóre potrafia niezle nawywijac

IP i czas połączenia logowane. [21769003]
[19.08.2015] 12:14
KamilkKamy4729
my jak chowaliśmy wujka jakis rok temu to tez poddaliśmy go kremacji. To wychodzi duzo taniej, ale nie korzty już nawet chodzi bo wiadomo, ze to było za pieniądze z ubezpieczenia, ale o miejsce, dzieki temu wujek zmieścił się z najblizsza rodzina. My robiliśmy kremacje w tym zakładzie pogrzebowym kolo piastowa http://www.dpsz.pl/ . z tego co mi się obiło o uszy to ten dom pogrzbowy organizuje pogrzeby nie tylko dla katolików, ale dla osób wszystkich wynan i pogrzebu świeckie z mistrzem ceremoni tez robiom

IP i czas połączenia logowane. [21928691]
[21.08.2015] 15:32
wgeregerqwe
Dokladnie, moja rodzina także korzystala z usług firmywww.exitus.com.pl nie można im nic zarzucic, wszystko wykonane było tak jak było ustalane i zakładane

IP i czas połączenia logowane. [21932307]
[13.11.2015] 13:06
ItxKCg37IS  Iu4l1Rn8@tlen.pl
I think you hit a buleslye there fellas!

IP i czas połączenia logowane. [22061815]
[04.04.2016] 23:01
andrzej211
Niestety ale pogrzeb po polsku często wygląda tak że ludzie z zakładu chcą wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy. Nie obchodzi ich zupełnie to w jakim człowiek jest stanie. Z jednej strony rozumiem bo taka ich praca no ale bez przesady. Ja miałem to szczęście że u siebie we Wrocławiu trafiłem na Witwicką gdzie nie tylko nie chcieli nie wiadomo ile ale jeszcze mogłem zapłacić w ratach. Naprawdę ceny w niektórych zakładach różnią się sporo więc trzeba dokładnie sprawdzać. Takie życie.

IP i czas połączenia logowane. [22260313]
[23.12.2016] 08:46
MichalKruk
Ja jednak jestem za tradycyjnymi pogrzebami. U mnie w miejscowości nie ma żadnych pogrzebowych zwyczajów zresztą. Kilka miesięcy temu korzystałem z usług zakładu pogrzebowego http://www.anubis.info.pl/ który pomaga zorganizować ceremonię.

IP i czas połączenia logowane. [22570166]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat