o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Katar i dzieci - ciągły problem

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[01.02.2017] 11:04
marianna.sd
Prawdopodobnie kupię za jakiś czas inhalator Baby Sanity. Wygląda na papierze bardzo porządnie szybkie tempo podawania leku, możliwość stosowania przy dowolnej terapii, końcówki dla dzieci ale też dla dorosłych. Ktoś może z tego korzysta przy terapii alergii? Jak oceniacie skuteczność, widać jakieś efekty?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22629794]
[02.02.2017] 10:33
marko455
Jest taki inhalator jak Baby Sanity. On jest zaprojektowany i zbudowany głównie z myślą o małych dzieciach. Ale dorośli też mogą używać, co zresztą z żoną czasami robimy. Dobre urządzenie przy zwykłej profilaktyce, ale też przy terapii poważnych chorób dróg oddechowych, jak choćby astma, czy alergia.

IP i czas połączenia logowane. [22631153]
[03.02.2017] 10:32
wiola456
Z tych inhalatorów co są w sprzedaży i są przystosowane do używania przez dzieci to bym znowu kupiła Baby Sanity. Polskiej firmy sprzęt, z 3 letnią gwarancją, lekki, z torbą w zestawie, a dużo nie kosztował bo jeśli dobrze pamiętam to sto kilkadziesiąt złotych. Doskonale się sprawdza w kontakcie z dzieckiem w tym z takim małym jak mój syn który jeszcze roku nie skończył. Wygodny, bezpieczny automat.

IP i czas połączenia logowane. [22632624]
[03.02.2017] 11:59
fregatta
u Nas inhalator się nie sprawdził próbowałam ale nic z tego, z kolei syn polubił spray, kupuję od jakiegoś czasu nozitix, rewelacyjnie nawilża, ma słodki smak i nie spływa do gardła, dlatego sprawdza się idealnie, no i można dziecku spakować do plecami, więc może mieć lek zawsze przy sobie.

IP i czas połączenia logowane. [22632756]
[06.02.2017] 14:39
miki333
Trochę teraz dobrych firm się produkcją inhalatorów zajmuje. Ja używam modelu Baby Sanity. Dobre bo polskie, firma Sanity o czym pewnie mało osób wie jest polską marką, a robi też termometry, ciśnieniomierze itp. Wracając do inhalatora to działa profesjonalnie. Inhalacja jest wygodna, prosta, sam automat dość mały, łatwy w przenoszeniu i ustawieniu. O samym designie też trzeba powiedzieć, że dobrze to wykombinowali. Moje dzieci bardzo lubią króliczka.

IP i czas połączenia logowane. [22635940]
[23.06.2017] 07:05
[07.02.2017] 10:48
Jagna88
Podoba mi się w moim inhalatorze czyli Alergia Stop że faktycznie cicho pracuje. To jest rzecz której się bałam, że będę miała głośną kolubrynę w domu, a tymczasem inhalator jest poręczny, niewielki, nie hałasuje, a przy tym jest wydajny. Inhalację można zrobić sprawnie, co się sprawdza zwłaszcza jak córce muszę lek wziewnie podać, a ona za długo w spokoju nie usiedzi.

IP i czas połączenia logowane. [22637060]
[09.02.2017] 08:00
boguska564
Dużo nie kosztował nasz aparat czyli Baby Sanity. Różne leki tutaj wchodzą, można zróżnicowaną terapię prowadzić, albo też po prostu profilaktycznie z takiej inhalacji korzystać. W domu mam niestety chorujące dziecko także dla nas inhalator był koniecznością niż wyborem. Zadowolona jestem na pewno z wydajności, bo dużo leku wlać nie trzeba, żeby faktycznie się wchłonął i dotarł w głąb dróg oddechowych.

IP i czas połączenia logowane. [22639674]
[14.02.2017] 16:57
pigmejka
u Nas z kolei w użyciu jest spray nozitix, zdecydowałam się na taką formę, bo przy moim dwulatku nie było niczego bezpiecznego na katar, farmaceutka dała mi ten spray mówiąc, że to jedyny lek na rynku, który można podać takiemu maluchowi, więc wzięłam i sprawdził się super, zadowolona jestem z tego leku.

IP i czas połączenia logowane. [22645794]
[20.02.2017] 10:31
ola659
Do leczenia przeziębień mi się bardzo dobrze inhalacja sprawdza, zwłaszcza u dzieci które ciągle na coś chorują. Urządzenie kupiłam pół roku temu i nazywa się to Sanity Simple. Cały czas pracuje tak samo wyraźnie, nie mam poczucia żeby na przykład tempo podawaniu leku się jakoś obniżyło, czy żeby zaczął bardziej hałasować. Cichy, wydajny, prosty w obsłudze inhalator.

IP i czas połączenia logowane. [22651448]
[20.02.2017] 12:38
kaamai
Do lekarza iść i jakiś antybiotyk najlepiej http://beautyboxsalon.pl

IP i czas połączenia logowane. [22651592]
[05.03.2017] 10:22
Matka Polka nie przedstawiciel
To jest straszne gdzie się nie wejdzie na forum, żeby poznać opinie innych matek to nic nie ma tylko reklamy. Siedzą akwizytorzy i polecają syropy albo inhalatory.

IP i czas połączenia logowane. [22667077]
[05.03.2017] 10:24
Matka Polka nie przedstawiciel
Jeszcze jakby mało tego było to w ordynarny sposób, bo podszywają się pod mamy i udają, że opowiadają o swojej sytuacji , a w treść posta sprytnie wplatają reklamę.

IP i czas połączenia logowane. [22667084]
[15.03.2017] 10:25
marta334
Stosuję od jakiegoś czasu do oczyszczania noska dziecka z wydzieliny takie urządzenie jak Nosalek i się sprawdza bardzo fajnie. Polski produkt marki Sanity, z atestowanymi końcówkami. Nie podrażnia, nie boli dziecka. To się samemu obsługuje, jedna końcówka jest do zbierania wydzieliny a druga do wdychania powietrza.

IP i czas połączenia logowane. [22678351]
[20.03.2017] 10:08
jagna3444
Mam w domu od jakiegoś czasu taki system do udrażniania jak Nosalek. Nie narzekam, dobrze odciąga wydzielinę i przy tym nie jest bolesny dla dziecka. Nie jest to jakiś super przyjemny zabieg, ale czasami po prostu konieczny. Kto ma małe dzieci ten wie o czym mówię

IP i czas połączenia logowane. [22684266]
[14.04.2017] 10:31
olka.lewa
Do udrażniania przy stanach zapalnych u niemowlaka to mi się fajnie sprawdzał Nosalek. Można szybko ściągnąć całą wydzielinę co mocno skraca całe leczenie. Fakt, że na początku zabieg nie wygląda za przyjemnie, ale potem się człowiek przyzwyczaja. W każdym razie u mnie tak było. Aspirator dużo nie kosztuje, a można za to zaoszczędzić na lekach, które by zamiast niego trzeba kupić, żeby się stanu zapalnego pozbyć.

IP i czas połączenia logowane. [22708511]
[24.04.2017] 09:20
Alinka77
Sanity ma bardzo fajny aspirator dla dziecka, mam na myśli Nosalek. Łatwo się aplikuje, szybko można odciągnąć całą wydzielinę. Nie będę udawać że na początku byłam super pozytywnie nastawiona do takiego zabiegu, ale jak sobie pomyślałam, że to synkowi faktycznie pomoże i skróci całą infekcję to się przełamałam.

IP i czas połączenia logowane. [22718619]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat