o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

Beagle

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[04.10.2006] 15:49
BeagleMan
Kto ma tej rasy pieska. Może jakieś cenne wskazówki. Mam 9 tyg szczeniaczka

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.10.2006] 14:38
magento
Wszystko o tej rasie na stronie http//:www.grochmole.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8405453]
[28.10.2006] 18:32
-karla-  karla-15@tlen.pl
Taaaaa " magneto" akurat ty oszuście

www.pies.pl

www.rafal.i.oleg.pupile.com
www.angel4.pupile.com
www.max188.pupile.com
www.zocha.pupile.com
www.majlo9.pupile.com
www.laki18.pupile.com

Jak znajdziesz czass wpaadnij i zobaczz będe wdzięczna www.angel4.pupile.com
www.laki18.pupile.com
www.max188.pupile.com
www.majlo9.pupile.com
www.zocha.pupile.com
www.rafal.i.oleg.pupile.com
Proszę komentujcie moje zwierzaki

IP i czas połączenia logowane. [8571048]
[30.07.2007] 20:56
Willy James
Ja mam beagla który jutro skończy 3 miesiące. Wskazówek sam potrzebuję ;] Otóż mam problem bo nadal sika mi w domu :/ Mieszkam w bloku jakby co. Nie wiem co robić żeby informował że chce mu się sikać lub po prostu trzymał do wyjścia. Kto pomoże? będę wdzięczny
PS. To mój pierwszy pies-dlatego jestem taki zielony

IP i czas połączenia logowane. [10911613]
[26.08.2007] 19:09
karlaregin
Dużo informacji znajdziesz na ten temat na forumwww.e-beagle.pl

IP i czas połączenia logowane. [11117589]
[28.07.2014] 06:13
[26.08.2007] 21:48
magdzia87
ja mam 10 tygodniową suczkę beagle... już dwa tygodnie jest u mnie... ogólnie bardzo mądry piesek, szybko się uczy, reaguje już na podstawowe komendy, był mały problem z sikaniem w domu, ale już wszystko na dobrej drodze jest... najlepiej poczytac jakieś książki o wychowaniu szczeniaków, mi pomogło... no i zacząć ustawiać pieska jak najszybciej, bo póżniej mogą być problemy... DD przede wszystkim podchodzić do szczeniaka ze spokojem i bez nerwów, i zapewnić dużo ruchu, żeby mógł rozładować energię, bo póżniej nie daje żyć w domu...

IP i czas połączenia logowane. [11118841]
[19.11.2007] 22:36
Kasia.
Zastanawiam się nad kupnem Beagla. Jedynym problemem jest to że jak będę chodziła do szkoły to on będzie zostawał na ok 7 godzin sam bo nikogo w domu nie będzie. A czy wy zostawiacie swoje psy na tak długi czas same w domu? czy wcale samych nie zostawiacie? ;P

IP i czas połączenia logowane. [11685523]
[26.11.2007] 21:25
aseretka
karlaregin (07.08.26 19:09):
Dużo informacji znajdziesz na ten temat na forumwww.e-beagle.pl

To super forum, dużo mi pomogło!
Beagle to psiska strasznie absorbujące ale i bardzo inteligentne. Najważniesza wg mnie zasada: postępować konsekwentnie (i dotyczy to wszystkich domowników!). Nic nie daje też karanie, a wprost przeciwne skutki odnosi, tzn. szczeniak i tak postawi na swoim, a wychowasz terrorystę! Lepiej odwrócić uwagę szczeniaczka od np. gryzienia i dać zabawkę. http://empatia.pl/
http://www.thepetitionsite.com/takeaction/40 1037117

IP i czas połączenia logowane. [11731149]
[26.11.2007] 21:34
aseretka
Kasia. (07.11.19 22:36):
Zastanawiam się nad kupnem Beagla. Jedynym problemem jest to że jak będę chodziła do szkoły to on będzie zostawał na ok 7 godzin sam bo nikogo w domu nie będzie. A czy wy zostawiacie swoje psy na tak długi czas same w domu? czy wcale samych nie zostawiacie? ;P

Nie radzę Beagielek przez 7 godzin oszaleje albo stanie się agresywnym psem
Może zastanów się nad jakimś innym psiejskim przyjacielem np. goldenem lub cocer spanielkiem
http://empatia.pl/
http://www.thepetitionsite.com/takeaction/40 1037117

IP i czas połączenia logowane. [11731199]
[27.11.2007] 17:50
bentoutofshape
Kasia. (07.11.19 22:36):

moj beagle ma juz ponad 5 miesięcy, zostaje w domu sam na góra godzinę, nie radze Ci kupować psa tej rasy, bo sobie nie dasz rady raczej, a pies zdewastuje Ci cały dom... DD kup sobie dalmatyńczyka najlepiej, miałam suczkę, spokojny pies i dużo śpi Beagle Tak jeśli masz swoje podwórko, wtedy możesz go zostawiać na dworze jak Cie w domu nie ma... DD ja tego mojego zamykam w pokoju, kiedyś została w kuchni to mi gaz odkręciła jak skoczyła na piec gazowy... xDDD temperament ma nie z tej ziemi dosłownie... dużo czasu potrzeba żeby sobie ułożyć beagielka... ...Czujesz ten klimat? Znasz to, słuchasz tego w aucie, palisz przy tym jointy co dnia, co? Myślisz o tym, słyszysz to, czujesz to, to PeDeGie joł...

IP i czas połączenia logowane. [11735695]
[06.01.2008] 21:44
adamgaj
http://www.allegro.pl/item293858693_uwaga_hi t_pierwszy_mebel_dla_twojego_pupila.html

IP i czas połączenia logowane. [11993290]
[18.03.2008] 09:52
Aniashira
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na forum http://e-beagle.pl/forum/index.php tutaj znajdziecie odpowiedź na wszystkie pytania

IP i czas połączenia logowane. [12425751]
[11.05.2008] 12:34
beaglownik_12345
Według mnie najlepszym rozwiązaniem aby zostawić psa w domu jest kupić klatkę.... mam taką i wiem , że to wspaniała "przechowalnia" Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [12740305]
[11.05.2008] 15:26
babulina2
Boszszsz o czym wy gadacie ,klatka dla psa w domu?
to po co Wam te psy?
biorąc psa do domu trzeba się zastanowić nad tym ile to wymaga czasu i poświęcenia ,a akurat takiego co jest modny
ja tego nie rozumiem ,po co komu pies ,jak nie ma dla niego czasu i kupuje mu klatkę głupi ludzie wierzą w głupie bzdury, mądrzy ludzie wierzą w .....mądre bzdury

IP i czas połączenia logowane. [12740917]
[13.05.2008] 11:38
Aniashira
Beagle są ciężkie do ułożenie trzeba dużo czasu i cierpliwości. One są towarzyskie dlatego nie mogą zostać same na 8 godzin bo wszystko dewastują choć znam ludzi którzy poświęcają psu dużo czasu ale pracować trzeba więc klatkę mają. A w klatce ładnie pościelone, zabaweczki itp.Robią długie spacery przed pracą i po pracy. Mnie klatka kiedyś też przerażała teraz już nie. Ja dla mojej suczki nie mam klatki bo narazie ona zostaje sama od czasu do czasu góra do 3 godzin. jest grzeczna i siedzi na oknie

IP i czas połączenia logowane. [12751488]
[14.05.2008] 06:44
beaglownik_12345
Mam pytabie z zupełnie innej beczki...Mam rocznego beagla z wirusowym zapaleniem kratani może ktos wie co można (jeśli w ogóle coś można) mu podać żeby aż tak nie "kaszlał"? Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [12756433]
[14.05.2008] 22:39
that
beaglownik_12345 (08.05.14 06:44):
Mam pytabie z zupełnie innej beczki...Mam rocznego beagla z wirusowym zapaleniem kratani może ktos wie co można (jeśli w ogóle coś można) mu podać żeby aż tak nie \"kaszlał\"?

Iść do dobrego lekarza. http://babyseals.care2.com/

IP i czas połączenia logowane. [12761405]
[14.05.2008] 22:43
that
W temacie klatki, mam zdanie takie samo jak Babulina.
Jeżeli nie możesz z psem być, tyle ile jego psychika wymaga, nie kupuj go i nie męcz trzymaniem w klatce, kup sobie rybki albo żółwia. http://babyseals.care2.com/

IP i czas połączenia logowane. [12761436]
[15.05.2008] 13:42
beaglownik_12345
Czyli jeśli kupuje się psa (beagla) jest się na niego "skazanym" do końca życia(psa)..I należy je tak układać aby broń Boże nie wyjść z domu?Tak?! Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [12763791]
[19.05.2008] 09:00
Ania-shira
Kupując beagle starasz się go wychować i próbować go zostawić. Ja swojego psa nie zostawiał w domu za czasów szczenięcych bo zawsze ktoś był w domu. teraz zostaje do 3 godzin sama. Nie wiem jak zareaguje na 8 godzin. Można zostawiać psa. Jak by to wyglądało mieć psa i nigdzie nie wychodzić. Trzeba wychodzić do sklepu, banku, lekarza itp. nie można brać psa zawsze i wszędzie. Są psy które szybko się przyzwyczaja do samotności a są psu które demolują całe mieszkanie. Nie tylko Beagle demolują mieszkanie ale inne rasy też choć nie wszystkie

IP i czas połączenia logowane. [12782916]
[29.05.2008] 12:33
beagle.net.pl
Beagle sa uparte. Wymagaja konsekwencji konsekwencji i jeszcze raz konsekwencji. Trzeba zapewnic im duzo ruchu na swiezym powietrzu a wiec przynajmnie jeden 1,5 godzinny spacer gdzie pies moze sie porzadnie wyszalec. Najlepszy beagle to zmeczony beagle i takiemu nie pprzychodza do glowy 'głupie pomysly" www.beagle.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [12839748]
[29.05.2008] 12:39
beagle.net.pl
Klatka to to rozwiazanie doraźne i mozna ja stosowac tylko w wyjatkowych sytuacjach
beaglownik_12345 (08.05.11 12:34):
Według mnie najlepszym rozwiązaniem aby zostawić psa w domu jest kupić klatkę.... mam taką i wiem , że to wspaniała \"przechowalnia\"
www.beagle.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [12839777]
[21.06.2008] 17:59
Zozo
Hej wszyskim. Powiedzcie jaka karma będzie dobra dla 7 tygodniowego begla. Bono junior kupiłam u hodowcy, ale mi się skończyła i jest tylko na necie, a może jeszcze jakaś jest dobra? Plis udzielcie jakiejś rady Aha i jeszcze jedno pytanko, jaką porcje dać pieskowi? Bo mój ciągle by jadł, a brzuszek ma wyrażnie pełny, może daje mu za mało, ale z drugiej strony ta rasa podobno jest "wiecznie głodna", a może szczeniak nie wie ile zjeść powinien. Czekam na rady na żółtodzioba w krainie beagle'a.

IP i czas połączenia logowane. [12973576]
[22.06.2008] 20:54
Aniashira
Ja dawałam mojej suni Eukanube dla juniorów. Miała super śliniącą sierść i dobrze się po niej czuła. Najpierw dawaj psu 4 razy dziennie jedzenie o tych samych porach.
Wg mojej wiedzy to ( o ile dobrze pamiętam):
-szczeniaki 2-3 miesięczne- 3-4 razy dziennie
-od 3-7 miesiąca życia-3 razy dziennie
-od 7-12 miesiąca życia-2 razy dziennie
-od 12 miesiąca życia-1-2 razy dziennie, dla psa spędzającego większość czasu w domu raczej 1 raz dziennie. jeśli chodzi o beagle do dawaj dwie porcje a nie jedną 9 pies dorosły)
Co do jedzenia (jeśli chodzi o karmę): to tak 130g - 1 posiłek 43g 2 posiłek- 43 gramy 3 posiłek- 43gramy Najlepiej kupić wagę i odważać karmę Potem od 4 miesięcy pies powinien mieć dzienna dawkę 210g. Przy zwiększaniu lub zmniejszaniu dawki trzeba uważać aby zmniejszanie lub zwiększanie było proporcjonalne Czyli ZWIĘKSZANIE NP: 1 dzień- 130g 2 dzień-150g 3 dzień -170g 4 dzień-190g 5 dzień-210g (to samo trzeba zrobić w zmniejszaniu) Przy 210g będzie to wyglądało tak: 1 posiłek -70g 2 posiłek- 70g 3 posiłek -70g. Heh od 1 roku życia trzeba zmniejszyć psu ilość "gramów", i przerzucić sie na 2 posiłki (dokładnie 130g). 1 posiłek -62,5g 2 posiłek -62,5g

IP i czas połączenia logowane. [12979674]
[24.06.2008] 22:34
Zozo
Wielkie dzięki za obszerną i dokładną odpowiedź. Mój piesek już zasmakował \"ludzkiego\" jedzenia i do karmy nie garnie się za specjalnie, chcę mu dawać karmę z puszki i suchą, a Eukanuba jest tylko sucha z tego co widzę na allegro.

Dzisiaj mój beagielek miał wizytę u weterynarza, miał szczepionkę i teraz leży i boczek go boli

Znacie jakieś sposoby na to żeby piesek polubił jazdę samochodem?
Mój zdecydowanie nie lubi, piszczy, denerwuje się, uparcie szuka wyjścia. Uspokaja się gdy wystawi głowę przez okno a wiatr rozwiewa jego uszy Ale czy nie dostanie od tego zapalenia ucha? Bo doszły mnie słuchy, że beagle mają wrażliwe uszy. To prawda?

IP i czas połączenia logowane. [12992578]
[28.06.2008] 20:03
Ania-shira
Wiesz co spytaj się weterynarza albo w sklepie zoologicznym o fermony czy jakoś tak. mogą być w spray lub do kontaktu one mają taki uspakajający zapach dla psów. Ostatnio z taką panią od labradora rozmawiała i mi o tym powiedziała. Jej pies nie lubi jazdy samochodem a teraz uwielbia. Sam w domu może zostać a kiedyś to wył i niszczył wszystko.

IP i czas połączenia logowane. [13016055]
[28.06.2008] 22:36
Zozo
Dzięki za informacje To dla mnie nowość, że istnieje coś takiego.

IP i czas połączenia logowane. [13017311]
[28.06.2008] 23:13
aseretka
Zozo (08.06.24 22:34):
Wielkie dzięki za obszerną i dokładną odpowiedź. Mój piesek już zasmakował \\\"ludzkiego\\\" jedzenia i do karmy nie garnie się za specjalnie, chcę mu dawać karmę z puszki i suchą, a Eukanuba jest tylko sucha z tego co widzę na allegro.

Dzisiaj mój beagielek miał wizytę u weterynarza, miał szczepionkę i teraz leży i boczek go boli

Znacie jakieś sposoby na to żeby piesek polubił jazdę samochodem?
Mój zdecydowanie nie lubi, piszczy, denerwuje się, uparcie szuka wyjścia. Uspokaja się gdy wystawi głowę przez okno a wiatr rozwiewa jego uszy Ale czy nie dostanie od tego zapalenia ucha? Bo doszły mnie słuchy, że beagle mają wrażliwe uszy. To prawda?

Jeżeli masz czas, to gotuj swojemu pupilowi jedzonko (ja gotuję raz na 4 dni jarzyny + mięcho np. flaki, serca, mostek cielecy itp. + kasza lub ryż) jest to na 100% lepsze od każdej gotowej karmy
A tak nawiasem, pies to człowiek chodzący na czterech http://empatia.pl/
http://www.petycje.pl/petycjePodpisz.php

IP i czas połączenia logowane. [13017686]
[29.06.2008] 11:45
Ania-shira
Feromony kojące dla psów

Dotyk niewidzialnej ręki - to działa!

Nasz pies bardzo denerwował się jazdą samochodem - niby już wsiada w porządku, ale na tylnym siedzeniu nie chce się położyć, balansuje na wyprostowanych łapach, dyszy i skomle. Dlatego zdecydowaliśmy się spróbować tricku z feromonami - nie mając pojęcia na co powinnismy liczyć. Zadziałało Pies wyraźnie się uspokoił, położył, nie jęczał - bomba!
Jak to działa?
Preparat to analog feromonu wydzielanego przez gruczoły łojowe suki karmiącej szczenięta. Oddziałuje kojąco i uspokajająco, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i uczucie błogości oraz dodaje otuchy Nie ma jak u mamy! zatem na tylnym siedzeniu auta stworzyliśmy Felkowi namiastkę pierwszego domu - z Fridą, Joasią i Pawłem, oraz z resztą szczeniąt
Swoją drogą, ciekawe czy Felek cokolwiek pamięta ze swojego wczesnego dzieciństwa.

Kilka słów od producenta:

D.A.P. pomaga hamować lub chronić przed stanem niepokoju i niepewności wyrażonych następującymi objawami u szczeniąt i psów doroslych:
* niszczenie przedmiotów
* brudzenie w domu
* wycie
* szczekanie
* nadmierne lizanie się

D.A.P.- dodaje psu otuchy w następujących sytuacjach, które mogą go niepokoić:
* sztuczne ognie
* wizyty u lekarza weterynarii
* goście
* nowe nieprzewidywalne sytuacje

D.A.P Pomaga odnaleźć się w nowym otoczeniu, jak:
* nowy dom
* nowy właściciel
* przeprowadzka

http://animalia.pl/produkt ,8467,163,D._A._P._Spray__60ml.html

IP i czas połączenia logowane. [13019582]
[29.06.2008] 12:33
Asija14
Ja mma beagla wabi sie Nela i ma już 1,5 roku.
Mam ją od małęgo i przyzwyczajałam jądo zostawania w domu. Gdy miała
3 miesiące zostawala w domu na ok 3 godziny .
Teraz 7 -8 godzin to dla niej nie problem.
Gdy miala 8 miesiecy zostala sama w domu na tydzien sasiadka przychodzila tylko po nia zeby ją nakarmić i wyjść na dwór i psinka nie rozrabiała. Polecam beagla jesli zacznie sie go przyzwaczajac
do samotnego zostawania w domu napewno ise nauczy
Na pocztek najlepiej zostawiac jakies nasze ubranie zeby pies czul nasz zapach Problemem bylo tylko auczenie psa sikania na dworze...
Nie polecam cocker-spaniela musialam go oddac bo gryzl wszystko nawet gdy wyszlam na 10min..meble ubrania..wszystko

IP i czas połączenia logowane. [13019840]
[29.06.2008] 14:53
Ania-shira
Asiu musiałaś w trafić na grzecznego beagla, bo ja sam psy które robią w domu rewolucje nawet jak od małego sie go uczyło zostawać w domu. Do tej pory się nie nauczyły. problem jest na wyjście na 10 min bo wyje i wszystko niszczy. Ja nie polecam beagle osobie której nie ma prawie cały dzień. Te psy lubią towarzystwo i dużo ruchu

IP i czas połączenia logowane. [13020428]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat