o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Kogo chroni ochrona

1 2 3   » 14 Strony tematu:
[21.09.2006] 17:28
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Wychodzisz z supermarketu. Bramka zaczyna piszczeć, podchodzi do ciebie ochroniarz... Niemal każdy tego doświadczył. I mało kto miło to wspomina...

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7428 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.09.2006] 01:14
Ivora
Pewnie, ze zdarzaja sie chamscy, bezczelni ochroniarze, ktorzy kosztem klientow lecza kompleksy. Jednak precz z generalizacjami!! Tym, ktorzy chcialiby sie nauczyc, jak moze zachowywac sie ochroniarz, polecam empik w Katowicach. Nie wiem, czy mialam wyjatkowe szczscie (za kazdym razem??), czy moze oni sa tam szczegolnie szkoleni - nie wiem, wiem natomiast, ze praktycznie za kazdym razem, kiedy wchodze (i wychodze) do sklepu, moja torba \"dzwoni\", bo czesto mam w niej ksiazki z biblioteki, na ktorych zabezpieczenia empikowe bramki reaguja; i wtedy - a sytuacja naprawde powtorzyla sie juz kilkanascie razy - podchodzi usmiechniety Pan Ochroniarz i pyta, czy mam jakies podejrzenia co do tego, co moze \"dzwonic\". Za kazdym razem rozstajemy sie moze nie w przyjazni, ale w pokoju, a ja nie mam oporow, zeby po raz kolejny pojsc do empiku! Brzmi bajkowo? Tylko dlatego, ze za norme zwyklismy przymowac chamstwo i arogancje!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8256802]
[22.09.2006] 01:44
asasasas
proste. ja juz pare raz y miale m do czynienia z ochrona nie tylko sklepu ale i imprez. ci ostatni sa najgorsi wyzywaja sie strasznie. wiedza ze jestes podpity wiec mysla ze im wolno wsystko. sa strasni. nie zaczepia haomow w dresach bo sami na codzin tacy sa wiec swoich ruszc nie bede. przywalaja sie do studentow, a nawet do par. @@@a c ich!!

IP i czas połączenia logowane. [8256949]
[22.09.2006] 02:16
Gosia81
Pracowałam na stacji benzynowej i mieliśmy tam na nockach ochronę,nigdy nie widziałam żeby ochrona była dla kogoś niemiła, nawet dla podejrzanego o kradzież. Natomiast kiedyś byłam na imprezie (zamkniętej, koleżanka wynajęła lokal na urodziny) ochroniarz rzucił jakimś głupim tekstem do koleżanki,a ta go zripostowała, dostała pięścią w brzuch aż zwymitowała.Dla mnie to był już szczyt prostactwa, skończyło sie policją i oczywiście wezwano kierownika lokalu.Tłumaczenie kogos niską pensją,przepracowaniem to pomyłka. Burak to burak, bedzie zarabiał 5zł/h czy 50 zawsze bedzie burakiem i pensja tego nie zmieni.Kiedys widziałam program w telewizji na ten temat i pokazywano tam filmy z zaplecza podczas takiego przesłuchania,pobili chłopaka, pewnemu panu nie pozwolono wyjśc do toalety potem sie z niego śmiano że się zsikał, dziewczynie kazali sie rozebrać i rzucali głupie teksty.No przepraszam, tego nie tłumaczy niska pensja i przepracowanie.

IP i czas połączenia logowane. [8257041]
[22.09.2006] 03:26
Jet Li
Ci ochraniarze na imprezach to są "najlepsi". Jeśli jesteś w sandałach nie wpuszczą cię, jeśli jesteś w adidasach nie wpuszczą cię, a jeśli masz normalne obuwie to wymyslą że byleś nie miły i cię też nie wpuszczą. A może jestem dla nich za duży
Śmiać mi się chce z jednego, ponieważ do jednego klubu nocnego w którym dawno nie byłem zatrudniono jakiś żółtodziobów. Poprzedni mnie znali więc nie miałem nigdy problemów z wejściem. Natomiast ci przyczepili się, że mam sandały nie protestowałem, powiedziałem ok ale myślę że nie długo się spotkamy. Na to oni obrzucali mnie wyzwiskami jeden nawet miał ochotę dać mi nauczkę, ale zgasiłem ich stoickim spokojem. I co się stało? Od dziecka jestem związany ze Sztukami Walki Wschodu. Prowadzę własny klub szkoląc różnych ludzi w tym i wojsko. Pewnwgo dnia patrzę a na zajęcia przyszli ci sami ochraniarze którzy obrzucali mnie wyzwiskami Byli bardzo zmieszani jak mnie zobaczyli. Ja udawałem że widzimy się pierwszy raz. No i się stało poprowadziłem zajęcia w taki sposób, że już nigdy nie zobaczyłem ich na zadnym treningu. W kluie nocnym też ich więcej nie spotkałem. A byli takimi twardzielami. No cóż wielu ludzio wydaje się że są Bogami. Pozdrawiam twardzieli

IP i czas połączenia logowane. [8257148]
[25.11.2017] 04:34
[22.09.2006] 04:01
TAki_Sobie_Ktos
A jak to jest z punktu widzenia Prawa ?
Co wolno ochroniarzowi, jakie są jego uprawnienia ?

Jeżeli ktoś się orientuje w tym temacie, to jego wiedza
dużo by wniosła do dyskusji. Dlatego też wszystkie takie
osoby zachęcam

Pozdro 4 All

IP i czas połączenia logowane. [8257165]
[22.09.2006] 04:47
kamil_security
ochroniarz ma prawo wezwac i ujac osobe podejrzana
w przypadku gdy istnieje podejrzenie kradziezy mienia moze w obecnosci kierownika sklepu lub innej jednostki zastepczej zrewidowac osobe jesli ta odmawia oddania lub zaplacenia za skradzione mienie,jesli osoba ujeta jest kobieta do kontroli musi sie podjac rowniez kobieta,jesli ochrona nie dysponuje w swoich szeregach takowa do zrewidowania moze byc poproszona kasjerka , podczas ujecia ochroniarz ma sie przedstawic okazac dokumenty jesli takowe posiada natomiast do kontrol-rum powinien odprowadzac i przebywac pracownik licencjonowany oraz druga osoba . nie ma prawa wkladac rak do torebek plecakow itp moze prosic o otworzenie i wysypanie zawartosci,jezeli osoba ujeta nie podporzadkuje sie wzywana jest policja co jest bardzo zmudne,czesto traktowane jako strata czasu chodzi miedzy innymi o wartosc skradzionego towaru i mala szkodliwosc spoleczna gdzie patrole bardzo niechetnie sie pojawiaja. a ze ochrona odbiega od wszystkich norm jest tylko i wylacznie wina firm i nie wlasciwego doboru ludzi, wszelkie aluzje prosze kierowac na mail.

IP i czas połączenia logowane. [8257187]
[22.09.2006] 06:27
kierownik sklepu
Ochrona to dla mnie koszmar, pracuję już 3rok jako kierownik sklepu i było u mnie około 50 ochroniarzy(i dwa razy zmieniana firma),ja jedynie zgłaszam swoje uwagi na ich temat nic więcej nie mogę ponieważ nie jestem właścicielem a on nie reaguje i chodzi tu chyba tylko o to że nie stać go na droższą ochronę a do tej się przyzwyczaił.
A sytuacje są okropne, ale nie w stosunku do złodzieja czy klientów ale o samą ochronę.
Konkretnie to ci ludzie są zupełnie nieprzygotowani do pracy, przychodzą z ulicy i mają wszystko w du..e bo za mało zarabiają, to są ich tłumaczenia, połowa ludzi w Polsce mało zarabia to wogóle nie jest dla mnie argumentem. Pseudoochroniarze nie chcą widzieć złodzieja!!! Ludzie na żywca kradną i każdego dnia sklep jest okradany a na 3lata miałam jedno zatrzymanie przez ochroniarza złodzieja!!!Reszte to głównie z monitoringu który mam w biurze.A ochrona w tym czasie np.smski, gierki w tel., bajerowanie, nuda często chowają się w kąt jak wchodzi jakaś grupa a już jak cyganie to wręcz uciekają na zewnątrz sklepu.W takiej ochronie pracują emeryci lub przestraszeni chłopcy z ulicy którzy boją się własnego cienia. A szefostwo ich firmy umywa ręce, nie odbiera telefonów i nawet się nie pokazuje, podrzuca kolejne sieroty z ulicy i na tym sie kończy.Przychodzi kolejna inwentaryzacja i oczywiście braki, tylko że to my płacimy za to bo po inwentaryzacji przez 3-4mc drastycznie spada wypłata, nie ma premi to taka kara dla wyrównania strat i w rezultacie wychodze z taką samą wypłatą jak ochrona. Uważam że sprawa ochrony zarówno tej nadpobudliwej jak i nieurzytecznej powinna być NAGŁOŚNIONA,i wprowadzone drastyczne zmiany w przyjęciu takich ludzi do pracy!!!
Ludzie muszą znać swoje prawa a ochrona powinna przejść odpowiednie przeszkolenie co odstraszyło by potencjalnych pseudoochroniarzy.Nawet niekarany złodziej może być ochroniarzem i wpuszczać na sklep za odpowiednie kwoty lub prezenty z tego co wiem to tak się dzieje w sieci Cerfur na żywca wynoszą wszystko pod ,,zamówienie'' ale za mniej niż 10zł. im się nie opłaca wynieść to na Boga co oni wynoszą jak im się nie opłaca!!!!oczywiście są zmówieni z ochroną i dlatego tak łatwo im to wychodzi!! --ja pracowałam z ochroniarzami z firmy Gwarant i Impel obie są beznadziejne i wymagały by pożądnej kontroli. Tylko niech ktoś się tym zajmie nagłośni, przprowadzi pożądne dziennikarskie śledźtwo ludzie będą mówić bo mają dość!!

IP i czas połączenia logowane. [8257206]
[22.09.2006] 07:08
supersyla
Robiąc zakupy w Tesco,często zdarza się, że kasjerka zapomina ściągnąć ten metalowy paseczek, więc i ja miałam okazję być zatrzymana przez ochronę. Ale nie mam na co się skarżyć, ochrona zaprosila mnie na stolik obok bramek (nie bylo to zamknięte pomieszczenie) poproszono o paragon i od razu ochroniarz wiedział, że chodzi o gumki z ktorych nie sciagnieto zabrzpieczenia.
Zostalam przeproszona!

IP i czas połączenia logowane. [8257228]
[22.09.2006] 07:32
Komson
Ale wy bzdury piszecie.Niewiecie jak to jest sam pracowałem w ochronie na sklepie i wiem że to ciężka praca.8 h chodzenia i obserwacji.To nie takie łatwe a jeżeli ktoś się zachowuje podejrzanie to jest normalne że w takiej sytuacji ochroniaż cię obserwuje.Gdyby nas niebyło to by każdy kradł.Ludzie w garniturach potrafią ukraść czekolade za 2 zł.Więc nie pie....cie takich głupot.Ochroniaż ma ciężką prace.Pozdro wszystkich z Komesu

IP i czas połączenia logowane. [8257245]
[22.09.2006] 07:47
Hassel-Ochikara
Witam wszystkich...
moim zdaniem powinni zrobic cos z tymi ochroniarzami
bez licencji
nie dosc ze zabierają prace przeszkolonym to jeszcze
zanizają stawki za ochrone
powinni wreszcie powyzucac tych emerytów dorabiających
sobie do emeryturki
jesli to sie nie zmieni to pozostaje tylko
wyjechac z tego śmiesznego kraju
sam pracuje w ochronie posiadam licencje II stopnia
odbylem tez stosowne przeszkolenie (2 lata)
które wpoiło mi zasady etyczne w pracy w ochronie
w których użycie siły to naprawde ostateczność

IP i czas połączenia logowane. [8257261]
[22.09.2006] 07:48
Stiw
To że poł twojego podwórka zawodowo zajmuje sie kradzieżami, nie oznacza że inne podwórka też tak robią.

IP i czas połączenia logowane. [8257263]
[22.09.2006] 07:48
aklil
wiem że są ochroniarze chamscy napewno ale osobiśćie spotkalm sie z \\\"dobrym ochroniarzem\\\" rowniez piszczenie w bramce ochroniasz kulturalny dziendoby prosze zostawic torbe i jeszcze raz przejśc znowu brzęczenie poproszono bardzo grzecznie bym poszla na zaplecze nikt mnie nie przeszukiwal w doslownym tego slowa znaczeniu tylko jakimś urządzeniem objechali mnie od stop po glowe okazalo sie że mialam w kkolnierzu kurtki jakis pasek kóry piszczal ochroniarz powiedzial dowidzenia zapraszamy ponownie rzecz sie dziala e Media Markt przy Ostrobramskiej w Warszawia często tam bywam nadal i nigdy niewidzialm niewlaściwego zachowania ochrony

IP i czas połączenia logowane. [8257264]
[22.09.2006] 07:51
olajuwon
Tak to jest z tymi firmami sam pracowałem w firmie ochroniarskiej nie będe używał na forum jej nazwy bo mnie o coś posądzą ale nei było skzolenia niczego, zwolniłem się kiedy po prostu zobaczyłem jak kolega potraktował złodzieja który kradł rower z garażu, miałem dość. Byłem u szefa i miałem dostac karę finansową za wezwanie policji i bronienie tego człowieka. Ale człowiek to człowiek nie wyobrażam sobie że można tak prać za to. W supermarketach to przegięcie pan redaktor powinien tą sprawę zgłosić na policję, przedstawić świadka i wytoczyć proces firmie ochroniarskiej oraz ochroniarzowi z powództwa cywilnego. Firmie za spłaiwenie go listem tym co jest w artykule oraz ukrywania prawdy i nie reagowanie na to co się dzieje, a ochroniarzowi o obrazę. Jeżeli pan redaktor potrzebuje kilku informacji to mu udzielę chętnie

IP i czas połączenia logowane. [8257271]
[22.09.2006] 07:51
Sven_
U nas w ochronie zdaza sie ze pracuje czasem
jak nie ma zmiennika nawet 28h a i zdazało sie tez ze kilka
godzin ponad
Moj pracodawca groził mi ze mnie zwolni jesl wspominalem
mu ze powinienem miec przerwe
Przypomnę jeszcze ze pracowałem za 3żł
niestety ale to sie dzieje w ochronie to bezprawie

IP i czas połączenia logowane. [8257276]
[22.09.2006] 07:59
unicestwiacz cieci
ochrona zwana cieciem nie ma nic do gadania taki jeden z drugim może sobie w bucie palcem pogrozić.ma taki facecik do gadania tyle co kazy z nas

IP i czas połączenia logowane. [8257286]
[22.09.2006] 08:01
malla
Jakiś czas temu moją mame to spotkało..ochrona zabrała ją do pokoju,a OCZYWIŚCIE okazało się,że to jakiś ich bład...I CO TO MA BYĆ??MÓJ TATA JEST OCHRONIARZEM I ABY NIM ZOSTAĆ MUSIAŁ UCZYĆ SIĘ PÓŁ ROKU NA RÓŻNE EGZAMINY...JAK TO MOŻLIWE,ŻE JEDEN MUSI SIE TYLE UCZYĆ,A DRUGI WOGÓLE??....

IP i czas połączenia logowane. [8257288]
[22.09.2006] 08:03
olajuwon
kamson ty nie iwesz co mówisz człowieku, jak tak mozna, człowiek musi być kulturalny i wiedzieć co kiedy może ,a nie że mało zarabia to jest burak. A co do kolezanki która dostała w brzuch z pięści to naprawdę był burak tak nie wolno na boga powinien mieć dyscypline i sprawę w sądzie i jescze jedno mogę tej twojej kolezance wysłac jakieś kwiaty czy coś sam byłem ochroniarzem i wstydze się za tego palnta. Panie kierowniku ja tutaj u pana widze tylko jedno rozwiązanie zwolnić się, nie ma co pracowac za tych obiboków tzw. ochroniarzy i tracić pensji bo im się nie chce, albo niech ich pan zagoni do roboty jest pan kierownikiem, będa się stawiać albo nie daj boże uderzą to wtedy radykalnie do sądu.

IP i czas połączenia logowane. [8257296]
[22.09.2006] 08:06
romek dymkowski. .
OCHRONA CHRONI ORZESZKI...a dlaczego-doczytajci9e do konca,to sie przekonacie

...no coz...powiem tak...na napady na ulicy są narażeni bardziej ludzie,ktorzy sie boją...na zaczepki ochroniarzy są narażeni ludzie,ktorzy także ich zdaniem poddadzą sie ich woli...W koncu ochrona...tak zwany cieć to nie żaden mafioso...Trzeba byc rownie stanowczym w swoich żądaniach jak i on...Oczywiscie w pewnych kwestiach ustepowac..Czasami pokazać plecak,jesli sytuacja tego wymaga...A własnie,niejednokrotnie z nimi miałem problemy...a to brak koszyka,wózka...a to plecak...To powiedziałem mu m.in.,ze plecaka nie zostawię,bo mi ukradą...no chyba,ze mi da oświadczenie na piśmie,ze on odpowiada za niego(w sklepie brak sztni,a nawet szafek...).Albo idzie po kierownika..To on wyjechał,ze mi go przeszuka przy wyjściu...Powiedziałem mu zresztą twardo,ze bez policji niech zapomni i lepiej sie nie ośmiesza..."łaził" za mną po całym sklepie w odleglosci 10 m przez cale 15 min...Oczywiscie,gdy ochrona jest zbyt nachalna i chamska najprostrzym roziązaniem jest rezygnacja z zakupow w danej placówce...Oczywiscie należy tez zrozumiec ochroniarza...wiec czasem pocieszam ich w stylu"przepraszam,moze troche za ostry bylem dla Pana...Pan w koncu musi to robic i Pana rozliczają.."I koles jest wtedy dumny od srodka,ze jednak ktos zmiekł pod jego wpływem...az go przepraszając...Oczywiscie nie kazdy cieć jest podobny...zdarzają sie tacy przecież,jak ten pijany na stacji benzynowej,co zaczął strzelac do klientow,bo cos mu tam ktos powiedział (słynne zdarzenie opisywane w gazetach).Ochroniarz z bronią ostrą jest bardziej meczacy i wydaje mu sie...ze z najwyższej polki ochroniarskiej...jakby nastepny po Pershingu...a rzeczywistosc przedstawia sie mniej kolorowo...szef ma układy,pracownicy dostają bron ,bo jest takie zapotrzebowanie...Dobrze,ze chociaz jako takie badania psychologiczne przechodzą...w przeciwnienstwie do tych opisywanych z Albertow Warszawskich...Podsumowując,działania ochroniarzy powinno sie usankcjonowac prawnie...i starac sie to egzekwowac.Własnie egzekwowac...I niby Ziobro jest Generalnym...i nic sie nie zmienia...Oni chcąć sie wykazac,ze cos robią,robią problemy komu popadnie...Małolatow notowanych,ktorzy zyją z wynoszenia droższych rzeczy z hipermarketow pod kurtkami...albo zwyczajnie sie boją (Policja zreszta nocą tez parki omija i chadza tylko oswietlonymi ulicami,gdzie i bez nich jest bezpiecznie,wiec sie nie dziwmy...),albo nie są w stanie ich zlokalizowac...Kiedys widziałem w tv,jak jakis hipermarket sie skarżył,ze im klienci wyjadaja orzeszkow,pistacji itp luzem dziennie na 400zł...Jejku,jaki biedne są te hipermarkety...i jeszcze bzdury gadają...chyba,zeby jeszcze im podatki zmniejszyc...Szkoda,ze im nie wyjadają na 40 000pln...wykazaliby straty...Wysnułem nawet pewna teorie .Ze jest to prawda te 400 pln...Po prostu wyjadają to...ochroniarze .A ochroniarze są źli na klientow dlatego,ze im przeszkadzają w tym wyjadaniu...i starają sie jak najwiekszą ilość klientow zniechecic do przychodzenia...heheh.Pozdro dla wszystkich czytających.Czyli podsumowując temat OCHRONA CHRONI SWOJE ZARCIE W POSTACI ORZESZKOW...LUZEM...

IP i czas połączenia logowane. [8257305]
[22.09.2006] 08:10
saxo_krakow  saxo_krakow@tlen.pl
A cóz tu odpowiadać. polacy to swołocz, dają się robić w bambuko za 5 zeta /h, a potem wyładowują sie klientach, jak mówi łukasz. Swołocz.
Zamiast wpieprzyć pracodacwcy, który ich zwyczajnie okrada.
A reszt, to kwestia naboru-po podstawówce, to kolesie się nadają nie do ochrony, ale do świń. antykomunista, antyklerykał, antypolak

IP i czas połączenia logowane. [8257313]
[22.09.2006] 08:20
nightfly24
Co tu się dziwić, przecież większość ochroniarskich firm powstało w latach 90 kiedy modne były wymuszenia i haracze, a że policja zaczęła ich trochę męczyć więc "gangsterzy" wpadli na wspaniały pomysł aby zalegalizować swoją działalność i pozakładali firmy ochroniarskie. Wiem o tym od mojego znajomego który miał pub i płacił haracz dla pewnej grupy, a potem ci goście działali już legalnie bo założyli firmę ochroniarską i są "prezesami". Więc nie ma się co dziwić że przyjmują ludzi z ulicy, że nie ma się praw i że traktują cię jak śmiecia!

IP i czas połączenia logowane. [8257340]
[22.09.2006] 08:25
Joszua
Kilka lat bylem na wiejskiej dyskotece i zebyscie
widzieli co tam ochrona wyczynia
Bylo ich conajmniej ośmiu wszyscy o poteznych sylwetkach
podejzewam tez ze byli po przeszkoleniu ze sztuk walki
i to conajmniej kilku letnim
Nie bylo chyba chwili zeby kogos nie tłukli
czasem wystarczylo sie spojrzec zeby dostac plombe
i byc brutalnie wyciagnietym/wyrzuconym za ogrodzenie
Do dowódcy ochrony nie mozna bylo sie nawet odezwac bo
od razu bez pytania potrafil uderzyc
Na szczescie szybko zmieniono ochrone i teraz podobno
jest juz tam spokojnie

IP i czas połączenia logowane. [8257351]
[22.09.2006] 08:34
chao
Dwa razy mnie to spotkało w media marktcie... banda debili... ale przecierz mówią, że nie dla idiotów. AntySaxoKraków

IP i czas połączenia logowane. [8257394]
[22.09.2006] 08:39
Gienko
Komson (06.09.22 07:32):
Ale wy bzdury piszecie.Niewiecie jak to jest sam pracowałem w ochronie na sklepie i wiem że to ciężka praca.8 h chodzenia i obserwacji.To nie takie łatwe a jeżeli ktoś się zachowuje podejrzanie to jest normalne że w takiej sytuacji ochroniaż cię obserwuje.Gdyby nas niebyło to by każdy kradł.Ludzie w garniturach potrafią ukraść czekolade za 2 zł.Więc nie pie....cie takich głupot.Ochroniaż ma ciężką prace.Pozdro wszystkich z Komesu

jakbys faktycznie w ochronie pracowal to bys wiedzial ze dzien pracy ochroniarza wynosi minimum 12 godzin a nie 8...

IP i czas połączenia logowane. [8257417]
[22.09.2006] 08:41
PiotrPiotr
Bardzo wielu bezmózgowych ochroniarzy można spotkać na koncertach. Pod koniec ubiegłego roku stojąc w kolejce na koncert rockowy do klubu Stodoła w Warszawie usłyszałem jak jeden ochroniarz powiedział do drugiego z uśmiechem na twarzy: "Dziś znowu będzie napierd...nie sierściuchów".
Pamiętam też zajście z przed kilku lat z Torunia. Byłem na festiwalu S.O.S. Ten kto był choć raz na koncercie rockowym wie, że standardem jest, iż ludzie często są noszeni na rękach przez tłum ("płyną") i często trafiają na sam początek gdzie stoją fani, i są przenoszeni poza barierkę, gdzie stoją ochroniarze. Podczas koncertu o którym wspomniałem był ochroniarz który sprowadzał wszsytkich "do parteru" i wykręcając im ręce wyprowadzał z pod sceny. W pewnym momencie zauważył to jeden z muzyków Lica i przerwał koncert, na który przyszło napewno ponad 1000 osób i kazał przez mikrofon by obsługa zabrałą tego ochroniarza.

IP i czas połączenia logowane. [8257432]
[22.09.2006] 08:49
ivon125  iwona_39@tlen.pl
Mnie się zdarzyło że kupiłam mojemu dziecku sweter nawet go wyprałam
I gdy ponownie z dzieckiem wchodziłam do tego sklepu bramka dzwoniła
a i tak czułam się źle bo moje dziecko chodziło w te i spowrotem a ludzie wchodzący przecie nie wiedzieli czy to nie proba kradzieży rzeczy na dziecku. w końcu pod moją kontrolą w kabinie tw rękawku znalazł ten nieszczęsny paseczek. I mimo że był umundurowany i nie tak
nie miły jak ten w artykule to mam niesmak. Bo to sprzedający czyli Hipermarket ma obowiązek usunąć zabezpieczenia a nie klient. Ochrona broni tylko własnoci Hipermarketu (jest to teren prywatny i moga tam robić co im się podoba) wieć co im tam ludzie takie nic i zlo konieczne z którym muszą użerać. Więc traktuja nas okropnie i to za
przywoleniem władz)

IP i czas połączenia logowane. [8257458]
[22.09.2006] 08:51
chao
niwykrzatalcony

niwykrztałcony?? dobre sobie... buahahah... przestań @@@ić farmazony fantasto!!

IP i czas połączenia logowane. [8257464]
[22.09.2006] 08:52
Anty...
jak wiadomo ochroniarze sa rozni.osobiscie spotkalem sie z kazdym ich rodzajem.kiedy ochroniarz jest kulturalny to sie odwzajemniam.ale jesli zdarza mi sie spotkac skonczonego chama, czesto w polaczeniu z miernym intelektem tak samo sie odwzajemniam.w takim wypadku olewam ochroniarza i nigdzie z nim nie ide.i co ciekawe, on nie ma prawa nawet mnie dotknac.zdarzylo sie juz ze taki cymbal tak dostal ode mnie po ryju (i nie tylko), ze az nad stolikiem przelecial. a pozniej jeszcze mnie przepraszal i nastepnym razem kiedy bylem w tym samym markecie i byl ten sam imbecyl nie mial nawet odwagi spojrzec w moja strone.a wszystko przez moja skarge, w ktorej ladnie opisalem za co dostal.a mianowicie napisalem ze przy przeszukiwaniu probowal mnie macac, nie reagowal na moje uwagi zeby tak nie robil to w koncu nie wytrzymalem i mu wytlumaczylem inaczej.a ze akurat wtedy mialem swiadka, musieli moje racje uznac...

IP i czas połączenia logowane. [8257471]
[22.09.2006] 08:56
2.REP
FN jak widac wcale nie jestes mądrzejszy od
tego ochroniarza ktorego tak obrzuciles wyzwiskami
gdybys mial choc trochę kultury nie obrazal
bys tego czlowieka
Ehhh co za prymityzm sie szerzy
jak mozecie mowic o dobrym wychowaniu ochrony
jesli sami jestescie podli i bez czci i szacunku
do zdania innego człowieka

IP i czas połączenia logowane. [8257486]
[22.09.2006] 09:03
Mariano20
A ja @@@ałem gre, wzieli mnie do pokoiku i jej nie znaleźli Puścili mnie wolno Hahahaha Głupki straszne

IP i czas połączenia logowane. [8257517]
[22.09.2006] 09:03
romek dymkowski. .
chao (06.09.22 08:51):
niwykrzatalcony

niwykrztałcony?? dobre sobie... buahahah... przestań @@@ić farmazony fantasto!!
Nastepny z kandydatow na potencjalnych ochroniarzy...Pan Chao!

A 5 pln to w koncu nie tak mało...jak za stanie...i nic nie robienie...N abudowie znam takich,co robia za 4 pln i musza sie nieźle nanosic pustakow..etc.etc...

IP i czas połączenia logowane. [8257518]

1 2 3   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat