o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

IMPORT TOWARÓW Z CHIN !!!!

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[13.09.2006] 21:55
S. Papiernik
Witam !

Zajmuje sie importowaniem róznych towarów z Chin. Jestem w stanie sprowadzić naprawde szeroką game produktów (od odziezy po materiały budowlane czy elektroniczne).
Jezeli jest ktoś chetny wprowadzić na rynek jakiś produkt po naprawde konkurencyjnych cenach, prosze o kontakt.

Szczepan Papiernik
tel. 602279842
e-mail: s-papiernik@o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.10.2006] 21:57
Zibi 77
A mam pytanko, Czy Pan sprowadza tylko towary w takich ilosciach jak konteneryCzy rowniez mniejszyh ??? o odp. prosze na gg 4598759

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8376489]
[20.10.2006] 11:37
ifka5
Odnosnie importu, znalazlam ostatnio taka stronewww.chh.pl i mam pytanie czy jako hurtownik warto wejsc z nimi we wspolprace?? Narazie nie ma tam zbyt duzo szczegolow, ale kontaktowalam sie z nimi i maja zamiar ruszyc pelna para od stycznia

IP i czas połączenia logowane. [8497886]
[02.03.2007] 20:40
Ewka2
Witam

Na początek polecam przeczytanie jakiegos dobrego poradnika na temat importu towarów z Chin. Moge polecic Sekrety importerów. Dobra pozycja dla poczatkujacych. Wyjasnia krok po kroku co nalezy zrobic aby sciagnac towary do Polski. Ksiazke kupiłam tutaj: http://import.livenet.pl

IP i czas połączenia logowane. [9765245]
[04.04.2007] 13:51
Ania Primer
Witam

Chętnie przedstawię Państwu konkurencyjną ofertę transportu z Chin i Azji po wyjątkowych cenach, ze względu na wprowadzenie przez naszą firmę nowego produktu – hurtowych przewozów. W załączeniu krótki opis naszej działalności.

Proszę o kontakt w celu uzyskania szerszej ilości informacji
Z wyrazami szacunku

Anna Stankiewicz
Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

a.stankiewicz@primer.pl

"PRIMER" Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o.
Tel. 058 733 01 89, Fax. 058 733 01 85
NIP 957-08-14-810
REGON 192501730
Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000090251
Kapitał Zakładowy PLN 100.000,00

IP i czas połączenia logowane. [10012684]
[24.11.2017] 15:52
[08.04.2007] 15:23
wosol
andreasiak (06.09.30 19:09):
A ja szukam chętnych do zarobienia porządnych pieniędzy i pomocy w rozkręceniu internetowego sklepu; potrzebna podstawowa umiejętność posługiwania sie kompem, umiejętność klikania w internecie (na poziomie szkoły podstawowej wystarczy), nie trzeba inwestycji - ktoś już zainwestował - teraz potrzeba tylko zainwestować własny czas i chęci. Na poczatek jako możliowość dorobienia do pensji czy stypendium, ale wszystko może ulec zmianie Miejsce pracy dowolne, aby w Polsce. Praca legalna, nic na czarno. Ale do tego potrzebne osobiste spotkanie i rozmowa w 4 oczy, na necie to jedynie pogadać luźno można. Miłego dnia

IP i czas połączenia logowane. [10043865]
[10.04.2007] 10:33
Ania Primer
Jak mogę pomóc?

wosol (07.04.08 15:23):
A ja szukam chętnych do zarobienia porządnych pieniędzy i pomocy w rozkręceniu internetowego sklepu; potrzebna podstawowa umiejętność posługiwania sie kompem, umiejętność klikania w internecie (na poziomie szkoły podstawowej wystarczy), nie trzeba inwestycji - ktoś już zainwestował - teraz potrzeba tylko zainwestować własny czas i chęci. Na poczatek jako możliowość dorobienia do pensji czy stypendium, ale wszystko może ulec zmianie Miejsce pracy dowolne, aby w Polsce. Praca legalna, nic na czarno. Ale do tego potrzebne osobiste spotkanie i rozmowa w 4 oczy, na necie to jedynie pogadać luźno można. Miłego dnia

IP i czas połączenia logowane. [10057294]
[10.12.2007] 20:45
BigChina
Witam! Jeśli ktoś jest zainteresowany importem z Chin to zapraszam na stronę http://www.bigchina.pl

IP i czas połączenia logowane. [11822608]
[04.01.2009] 21:41
darek74
ifka5 (06.10.20 11:37):
Odnosnie importu, znalazlam ostatnio taka stronewww.chh.pl i mam pytanie czy jako hurtownik warto wejsc z nimi we wspolprace?? Narazie nie ma tam zbyt duzo szczegolow, ale kontaktowalam sie z nimi i maja zamiar ruszyc pelna para od stycznia

Obecnie widzę że stronawww.chh.pl jest już mocno rozwinięta. Czy ktoś ma tam konto ?

IP i czas połączenia logowane. [14126711]
[23.01.2009] 18:41
lulu100
ja mam konto na chh i powiem szczerze ze jednak lepiej jechac do hurtowni i obejrzec towar bo zdjecia i podane wymiary produktow odbiegaja od prawdy robilam zamowienie i zabraklo im chyba towaru wiec dodali jakies shity zamiast zestawow lyzek drewnianych, biustonosze byly brudne smierdziały grzybem a nawet niektore byly dziurawe po prostu wstyd!

IP i czas połączenia logowane. [14247734]
[24.02.2009] 19:52
Marcinuczen
Witam! Na wstepie chciałbym sie sie spytac czy jest jakas mozliwosc zajecia sie handlem iportowanych towarow z chin ze stosunkowo nie wielkim wkłdem własnym, gdyz nie posiadam znaczacego kapitału. Słyszalem ze na tym handlu mozna duzo łatwo szybko zarobic i nie trzeba poswiecac zbytnio czasu.. Na czym mi bardzo zalezy poniewaz mam 19 lat i chciałbym dorobic troszke pieniedzy na studia oraz w znacznym stopniu byc niezaleznym od rodzinnego portfela Dlatego zawracam sie o porade \"fachowcow\" w tej branzy. Moj adres mail to machalski.marcin@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [14443090]
[12.07.2009] 15:38
tomale
Ja byłbym tym bardzo zainteresowany, mógłbym nawet dokapitalizowac początek tego biznesu narazie mniejszą kwotą. Proszę o szczegóły na leonardo153@wp.pl lub gg 6002568

IP i czas połączenia logowane. [15191088]
[27.10.2009] 19:03
SewerynAnd.
Witam.
Przeczytałem wasze posty i muszę was przestrzec przed nieuczciwymi praktykami producentów chińskich wiem że nie jest to regułą ale ...
Sam zaliczyłem wpadkę i to dwa razy !!!
otóż towar dostałem ale nie dokładnie taki jaki miał być, nie te modele i jakość :-/ czyli lipa chińska a miało być świetnie hehehe
Jestem teraz w trakcie załatwiania kolejnego zamówienia i po własnych doświadczeniach namawiam do sprawdzania firm chińskich na ich rynku dzięki temu zabezpieczasz się przed podróbkami i stratą pieniędzy !!!
Znam pewną osobę która zawierzyła pośrednikowi i na towar czeka już kolejny bodajże już 7 miesiąc.
Najlepszym rozwiązaniem jest przejść się do placówki bankowej i przedstawić swój plan i dopytać się o usługę o nazwie Akredytywa
Co do sprawdzenia firmy służę pomocą tel.511447146

IP i czas połączenia logowane. [15698989]
[02.11.2009] 05:18
logo-trade
www.logo-trade.pl

IP i czas połączenia logowane. [15727297]
[13.11.2009] 09:03
popolo
Czy import się jeszcze opłaca?

IP i czas połączenia logowane. [15786277]
[05.09.2010] 16:11
Michał U.
Jestem właśnie po pierwszym imporcie towarów z Chin. były to zegarki na rękę. po kilku przygodach celnych i z "zawieruszeniem się" jednej z paczek na lotnisku, mogę stwierdzić, że transakcja się udała i moge zaczynać sprzedaż. prawie wszystkie informacje potrzebne do pierwszego importu, pozyskania kontaktów, rodzajach transportu oraz na co uważać podczas zawierania transakcji znalazłem w publikacji Rafała Mroza "Import pieniędzy" ( http://zlotemysli.pl/michalul6 ,1/publication/show/6658/import-pieniedzy.html ). Polecam pozycję z całego serca - mi pomogła ona w 100% i mam nadzieje że niedługo będę mógł pochwalić się pierwszymi zyskami

IP i czas połączenia logowane. [17139158]
[05.09.2010] 16:13
Michał U.
jeszcze raz podaje link bo chyba coś nie wyszło:
http://import-z-chin.zlotemysli.pl/michalul6 ,1/

IP i czas połączenia logowane. [17139173]
[22.01.2011] 16:31
SINCO
Import z Chin =www.sinco.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [17738551]
[27.01.2011] 21:02
wmumart  wmumart@tlen.pl
BigChina (07.12.10 20:45):
Witam! Jeśli ktoś jest zainteresowany importem z Chin to zapraszam na stronę http://www.bigchina.pl

I oczywiscie3 zobaczie na You tube jak super sie wspolpracuje z Bigchina.pl

IP i czas połączenia logowane. [17762357]
[27.01.2011] 21:06
wmumart  wmumart@tlen.pl
http://www.youtube.com/watch?v=r55pLmY5eE4

IP i czas połączenia logowane. [17762375]
[31.03.2011] 18:54
symi
Polecam ciekawe szkolenie z zakresu prawa celnego i przewidywanych zmian w prawie celnym, organizowane przez GNPConsulting i Elektroinstal:
http://www.szkolenia.gnpc.eu/harmonogram-szk olen-otwartych/zmiany-w-przepisach-prawa-celnego-i-zasadach- obrotu-towarowego-w-ramach-unii-europejskiej-i-z-past .

IP i czas połączenia logowane. [18208021]
[04.04.2011] 20:44
ada
Symi, szkolenie jest organizowane przez gnpc i ENERGOINSTAL S.A.! a szkolenie naprawdę bardzo dobre! Również polecam!

IP i czas połączenia logowane. [18225191]
[27.04.2011] 21:05
Vitko48
Ja mogę polecić wszystkim zainteresowanym firmę China Sourcing- pracuję już z nimi jakiś czas i jestem zadowolony: dopilnują wszystkiego na miejscu w Chinach i obsługę mają na poziomie.

IP i czas połączenia logowane. [18316753]
[28.04.2011] 10:32
poszukiwacz sensacji
Masz stronę internetową lub blog i chcesz zwiększyć jej oglądalność?
Ten serwis Ci pomoże w promocji swojej strony: http://www.wypromuj.net/?refid=krissmee http://takzarabiam.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [18318445]
[28.04.2011] 11:21
wmumart  wmumart@tlen.pl
BigChina (07.12.10 20:45):

Zanim zaczniesz wspolprace z Bigchina.pl posluchaj sobie co mowia inni o wspolpracy z Michalem Lebkwoskim.
http://youtu.be/80WBh_ul3MU
http://youtu.be/dN1WHIXwIOg
zrobilem duzo wjecej filmow i pisze sporo o imporcie z Chin. Jak nie chesz placic 15% plus tego co biora od Chinskiego producenta to lepiej poszukaj, popytaj bo starcisz/
Peter Calka Peter Calka
wmumart@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [18318626]
[06.05.2011] 14:22
GZvsWqTLh  pGNkjSwZyafqNutwSVv@tlen.pl
I'm not ealsiy impressed. . . but that's impressing me!

IP i czas połączenia logowane. [18351560]
[08.05.2011] 00:02
sLQExvriELffYBPYT  VqlGqhTNf@tlen.pl
Thanks for the insight. It birgns light into the dark!

IP i czas połączenia logowane. [18357594]
[23.05.2011] 22:04
luke.cn313
Witam, jestem właścicielem firmy w Polsce, obecnie przebywam w Chinach i zajmuję się importem, mogę pomóc przy sprowadzeniu towaru z chin (również w małych ilościach) i załatwić wszystkie związane z tym formalności na miejscu dopilnuje jakości produktów, mogę znaleźć dla Państwa pożądany produkt w konkurencyjnej cenie, lub sprowadzić taki który już sobie wyszukaliście. Mam dobry dostęp przede wszystkim do drobnych produktów takich jak biżuteria, naszyjniki bransoletki, torebki skarpetki, okulary, popielniczki zapalniczki, produkty kuchenne, zabawki, i inne tego typu akcesoria, ale mogę też wyszukać jakiekolwiek inne produkty. Chętnych proszę o kontakt na maila luke.cn313 malpka gmail.com (z obawy o spam podaje maila którego rzadziej sprawdzam, w temacie proszę napisać "IMPORT Z CHIN"

IP i czas połączenia logowane. [18411423]
[11.07.2011] 12:20
kgl
Proponuję przewieźć Państwa towar z KGL Sp. z o.o. SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA Witamy,
Nasza firma działa na rynku usług spedycyjno-transportowych od 1995 roku.
Jesteśmy członkiem, współzałożycielem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki w Gdyni oraz członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.
Organizujemy przewozy ładunków w eksporcie, imporcie i tranzycie w dowolnym kierunku geograficznym, przez port w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie.
Nasza specjalność to ładunki pełnokontenerowe /FCL/ jak i mniejsze partie towarowe w kontenerach zbiorowych /LCL/, w relacji "dom-dom"
Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne, optymalny czas wykonania i konkurencyjną cenę usługi.
Pracujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne, licencje oraz certyfikaty kompetencji zawodowych. Oferujemy:
1. Organizujemy przewozy kontenerów z portu załadunku do miejsca przeznaczenia, w tym:
-negocjujemy stawki morskie i lądowe,
-aranżujemy bukingi morskie,
-monitorujemy kontenery na całej trasie ich przewozu.
2. Koordynujemy realizację zamówień i terminy wysyłek.
3. Zapewniamy pełną obsługę w portach, w tym:
-odprawę celną i fitosanitarną,
-przeładunki z kontenera na samochód.
4. Weryfikujemy dokumenty przewozowe i handlowe.
5. Ubezpieczamy towar na życzenie Klienta.
6. Pośredniczymy w kontaktach handlowych z Chinami i innymi eksporteramy z różnej branży.
7. Aranżujemy przewozy samochodowe na terenie kraju i Europy.
8. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem,
i inne Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania dotyczące organizacji i przewozu dowolnego ładunku we wskazanej przez Państwa relacji. KGL Spółka z o.o.
ul. Kwiatkowskiego 60
81-127 Gdynia
tel: 0048 58 621 33 59, 0048 58 621 35 59
tel/fax: 0048 58 621 35 47
e-mail: kgl@portnet.pl
www.kgl.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [18590270]
[28.08.2011] 02:15
wmumart  wmumart@tlen.pl
SewerynAnd. (09.10.27 19:03):
Witam.
Przeczytałem wasze posty i muszę was przestrzec przed nieuczciwymi praktykami producentów chińskich wiem że nie jest to regułą ale ...
Sam zaliczyłem wpadkę i to dwa razy !!!
otóż towar dostałem ale nie dokładnie taki jaki miał być, nie te modele i jakość :-/ czyli lipa chińska a miało być świetnie hehehe
Jestem teraz w trakcie załatwiania kolejnego zamówienia i po własnych doświadczeniach namawiam do sprawdzania firm chińskich na ich rynku dzięki temu zabezpieczasz się przed podróbkami i stratą pieniędzy !!!
Znam pewną osobę która zawierzyła pośrednikowi i na towar czeka już kolejny bodajże już 7 miesiąc.
Najlepszym rozwiązaniem jest przejść się do placówki bankowej i przedstawić swój plan i dopytać się o usługę o nazwie Akredytywa
Co do sprawdzenia firmy służę pomocą tel.511447146
Co ma akredytywa do nieuczciwosci Chinczyka??
Jesli ktos che cie oszukac to nawet jak jestes na miejscu w Chinach potrafia to zrobic.
Jedyna droga do sukcesu to jesli kupujesz gotowe rzeczy, pojechac wybrac i nadac samemu.
Druga alternatywa znalezc firme ktora jest ci w stanie pomoc, dokladasz pozornie 15% ale w wielu przypadkach jak wspolpracujesz z Bigchina.pl dolozysz 100% bo wiedza jak cie przekrecic, ze tak powiem.
Albo znajdz kogos kto dziala wedlug kapitalistycznych zasad i za 5-10% extra masz sprawdzony towar, za najlepsza cene o jakiej nie masz co marzyc w innym ukaldzie.
Nie wierzysz popatzrz na You Tube Peter Calka o Imporcie z Chin.
Wjekszosc firm ktore pomagaja maja swoje ukaldy i po prostu cie okradaja.
Wmumart Peter Calka
wmumart@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [18744647]
[28.08.2011] 05:29
wmumart  wmumart@tlen.pl
verr34 (11.08.27 18:24):
Po co korzystać z firm zajmujących się importem jeśli samemu można sprowadzać towar z Chin:
http://import-z-chin.zlotemysli.pl/collectio n ,1/

Jasne ze mozna tylko dlaczego nikt kto ma odrobine rozumu tego nie robi??
Jesli import z Chin bylby tak prosty to 80% obcokrajowcow nie mialo by tam pracy.
Wejdz na miedzynarodowe forum i zobacz tysciace, tysiace ludzi daja sie nabrac codziennie kupjac na Alibabie i innych stronach podroby jako orginaly, albo importujac od niewiadmych producentow co nawet nie maja biura. Bedac w Chinachh od 20 lat widzialem wjecej niz mozna napisac. Peter Calka
wmumart@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [18744771]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat