o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Alternatywna
 » Odpowiedz na ten temat

Punks.

1 2
[10.09.2006] 15:27
uczucia-w-promocji
Czy według Was istnieją jeszcze w Polsce punkowcy? Jak wg. Was wyglądają, co mają do przekazania i co o Nich myslicie? Uczucia w promocji na wyprzedaży,
Nie ma ich w sercach, są tylko na twarzy.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.09.2006] 16:20
maadaa
Istnieją w Polsce Ale dzisiejsi punkowcy wiele się nie różnią od metali , bo przeważnie słuchają też metalu

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8270577]
[24.09.2006] 09:16
uczucia-w-promocji
maadaa (06.09.23 16:20):
Istnieją w Polsce Ale dzisiejsi punkowcy wiele się nie różnią od metali , bo przeważnie słuchają też metalu

Niekoniecznie, ja naprzykład nie lubie metalu.
A ze to nie to samo co kiedys, w koncu siat idzie do przodu,
tylko jakie są tego pozytywne aspekty?

/PunkRock to nie rurki z kremem./ Uczucia w promocji na wyprzedaży,

IP i czas połączenia logowane. [8276490]
[18.12.2006] 13:56
Rashell
Niektórzy wyglądają jak punkowcy...ALE podchodze do jednego pytam o zespół a ten nawet nie wie co to rockowa muzyka...nie no sorry

IP i czas połączenia logowane. [9041392]
[18.12.2006] 16:07
uczucia-w-promocji
Tak, dokladnie. "a słyszałaś kiedyś Siekierę, Karcera, Włochatego, Dezertera, The exploited?" "coś Ty! Ja slucham prawdziwego punka!" Taaa... ciekawe jakich zespolow, Madonny? ;] Uczucia w promocji na wyprzedaży,

IP i czas połączenia logowane. [9042702]
[23.10.2017] 11:56
[19.12.2006] 12:30
Bubus  buby100@tlen.pl
Dzisiejsi punkowcy roznia sie od tych dawnych. Malo kto zna zespoly wymienione wyrzej. Dla dzisiejszych punkow, punk to np.: Green Day, czy inne takie, a punk kiedys znaczyl calkiem cos innego. Ale powiem wam, ze nie wszyscy wygladaja na punkow a znaja i utozsamiaja sie z ta muzyka jak malo kto. Jestem złodziejem zapalniczek...
"Twoje kości nie są ze szkła możesz zderzać się z życiem..."
"Na nocnym stoliku leżą brulion i guma, starczy miejsca na miłość i sztukę..."

Następnym razem, kiedy będziesz miał zamiar włączyć efekt distortion, pomyśl o Linku Wrayu - On zrobił to pierwszy...
1600075 ;]

IP i czas połączenia logowane. [9050663]
[19.12.2006] 15:03
skandal
Bubus (06.12.19 12:30):
Dla dzisiejszych punkow, punk to np.: Green Day, czy inne takie, a punk kiedys znaczyl calkiem cos innego

nieeee tylko nie green day;/

btw dosc niedawno byla fala nastolatek ktore udawaly punkowy po nasluchaniu sie lavigne ;] a jaka z niej punkowa to sie wypowiadac juz nie bede

IP i czas połączenia logowane. [9051831]
[19.12.2006] 18:19
Bubus  buby100@tlen.pl
Wlasnie dla tego mowie, ze dla nich punk to np.: Green Day i takie tam. Ale wiesz, muzyka tez po woli ewoluuje wiec wszystko sie zmienia, choc ja i tak zostaje przy swojej muzyce. Teraz jest wielka moda na emo, jak sie dopsz orientuje, ale mnie to jakos nie wciaga ;] Jestem złodziejem zapalniczek...
"Twoje kości nie są ze szkła możesz zderzać się z życiem..."
"Na nocnym stoliku leżą brulion i guma, starczy miejsca na miłość i sztukę..."

Następnym razem, kiedy będziesz miał zamiar włączyć efekt distortion, pomyśl o Linku Wrayu - On zrobił to pierwszy...
1600075 ;]

IP i czas połączenia logowane. [9053775]
[19.12.2006] 20:54
skandal
Bubus (06.12.19 18:19):
Ale wiesz, muzyka tez po woli ewoluuje wiec wszystko sie zmienia, choc ja i tak zostaje przy swojej muzyce.

ja też ;] wole być 10-15 lat do tylu.
swoja droga wszystkiemu jest winna ogromna komercjalizacja - tworcy robia muzyke jaka podoba sie (ciemnym) masom ;/
oi!

IP i czas połączenia logowane. [9056103]
[20.12.2006] 11:32
Bananowe Dready
Całkowicie się z wami zgadzam. To, co się teraz nazywa 'punkiem' jest absurdalne. A już najbardziej mnie śmieszą małe dziewczynki biegające w różowych trampkach, z agrafkami powpinanymi w różowe bluzeczki. Ehh... :/ Co to w ogóle jest? Moda na punk? Albo ludzie obnoszący się tym stylem, którzy tak naprawdę nawet nie mają pojęcia o istocie punka. No LOL dosłownie. Zauważyłam, że tak na serio tę muzykę czują i kochają nie ludzie z irokezami, w ciężkich glanach itp... Ale tacy zwykli, szarzy, nie wyróżniający się wcale z tłumu.

Niestety nie miałam okazji dorastać w epoce, kiedy punk był szczery i prawdziwy, kiedy było go wszędzie pełno, kiedy tanie sikacze i jabole były chlebem powszednim wielu młodych ludzi, kiedy to jeździło się na Jarocin... Eh. Ale doskonale znam ten klimat z opowieści starszego rodzeństwa. I szkoda mi, że teraz '@@@ona era techno' i hip-hopu i taniego popu wyparła punk. Bo takich przeżyć jak w pogo czy na koncertach dobrych zespołów punkowych nie znajdzie się w żadnej innej muzyce... No chyba, że reggae. Bo też jest mi bliskie. Czasy się zmieniają, prawdziwych punkowców coraz mniej... Coraz mniej, ale PUNKS NOT DEAD jeszcze ~

Pozdrawiam "Tęsknię za czymś, czego nie było.
Wierzę w coś, czego nie ma.
Czekam na coś, czego nie będzie..." BY ME

IP i czas połączenia logowane. [9061219]
[20.12.2006] 12:55
skandal
amen

IP i czas połączenia logowane. [9062186]
[20.12.2006] 16:13
uczucia-w-promocji
Ej nie no, co Ty chcesz, ja w glanach chodzę

Ale tak tak i jeszcze raz tak, zgadzam sie z Wami wszystkimi.
Denerwują mnie emowcy i te rurzowe pónkófyyyy, ale coz. Toż ich wszystkich nie powybijam, nie moja sprawa.

Wolę zyc w swoich latach 80 i 90 razem z the exploited, karcerem, siekierą, the clash, defektem, włochatym ^^ i dezerterem (i taak dalej, ale co was tu bede zanudzac )

A 'moda na punk' przeminie predzej czy pozniej, a ci ktorzy mają punk w sercach zostaną. o. Uczucia w promocji na wyprzedaży,

IP i czas połączenia logowane. [9064227]
[24.12.2006] 21:53
krzysiek2012
uczucia-w-promocji (06.12.20 16:13):
Ej nie no, co Ty chcesz, ja w glanach chodzę

Ale tak tak i jeszcze raz tak, zgadzam sie z Wami wszystkimi.
Denerwują mnie emowcy i te rurzowe pónkófyyyy, ale coz. Toż ich wszystkich nie powybijam, nie moja sprawa.

Wolę zyc w swoich latach 80 i 90 razem z the exploited, karcerem, siekierą, the clash, defektem, włochatym ^^ i dezerterem (i taak dalej, ale co was tu bede zanudzac )

A \'moda na punk\' przeminie predzej czy pozniej, a ci ktorzy mają punk w sercach zostaną. o.
ZGZDZAM SIĘ W PEŁNI !!!!!!!!!!!!!!!! Nikt Cię nie broni Polsko
Gdy wokół głodne psy
Upokorzony naród
Cierpienie, nędza, łzy

IP i czas połączenia logowane. [9102954]
[25.12.2006] 21:22
uczucia-w-promocji
no. ; ) Uczucia w promocji na wyprzedaży,

IP i czas połączenia logowane. [9110003]
[29.12.2006] 19:13
jaroslaw61977
Hey
No cuz mam 30 lat i pewnie na ulicy wcale sie nie wyrozniam wygladem.Czasu Punkowania jako buntu wizualnego minely co nie znaczy ze minely zainteresowania.Mysle ze warto byc innym,warto marzyc,warto realizowac siebie a zarazem tworzyc wspolnie cos...Punks od zawsze niosl iskre buntu ale i nowej rzeczywistosciCRASS-idea MUZYCZNEJ ANARCHII)
Czy w dzisiejszym swiecie Punk ma racje bytu?
Odpowiedz brzmi---I don't know

IP i czas połączenia logowane. [9157163]
[30.12.2006] 09:02
bfbbhv
jaroslaw61977 (06.12.29 19:13):
Hey
No cuz mam 30 lat i pewnie na ulicy wcale sie nie wyrozniam wygladem.Czasu Punkowania jako buntu wizualnego minely co nie znaczy ze minely zainteresowania.Mysle ze warto byc innym,warto marzyc,warto realizowac siebie a zarazem tworzyc wspolnie cos...Punks od zawsze niosl iskre buntu ale i nowej rzeczywistosciCRASS-idea MUZYCZNEJ ANARCHII)
Czy w dzisiejszym swiecie Punk ma racje bytu?
Odpowiedz brzmi---I don\'t know

Ale na koncerty chyba jeszcze chodzisz ??? czy nie ??

IP i czas połączenia logowane. [9163003]
[30.12.2006] 12:26
jaroslaw61977
hihi no wlasnie powiem tak --kiedys bardzo udzielalem sie na scenie a dzis jesli czas pozwala to na koncerty w LODZI chodze wszak organizowane sa przez moich znajomych a od lat widze na nich tych samych ludzi 25.stycznia2007 w JAZZDZE australijski PUNK .ps na kazdy koncert zabieram kamerke kolekcjonowanie historii to moja pasja

IP i czas połączenia logowane. [9164387]
[02.01.2007] 23:40
CP/DP
www.conservativepunk.net

i tyle w temacie

IP i czas połączenia logowane. [9205956]
[18.01.2007] 15:58
Bananowe_Dready
A ja się z Tobą nie zgodzę. Może Punk nie jest już tak intensywnie widoczny na ulicach jak 2o lat temu, ale to nie znaczy, że umarł... Jeszcze nie teraz! Bo on żyje w sercach ludzi i w ich wspomnieniach. Punk umrze dopiero wtedy, kiedy na świecie nie będzie już ani jednej osoby usilnie wierzącej w idee Punku! Ja w to wierzę, może inni nie... Ale przecież można spotkać od czasu do czasu prawdziwego Punkowca. Bo tu nie chodzi o ciuchy, wygląd czy coś innego... Tu liczą się zasady i muzyka, która daje moc!

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9371587]
[18.01.2007] 19:39
skandal
punk jako subkultura juz zdechl, nawet muzyka jest juz "nie taka jak kiedyś"

IP i czas połączenia logowane. [9373666]
[19.01.2007] 12:02
Bananowe_Dready
Ehh... Jeśli każdy będzie miał takie podejście, że Punk już umarł to tak czy inaczej wyginie. Bo co to za muzyka i idee, które kiedyś były całym życiem dla wielu młodych ludzi, a dziś są tylko mdłym wspomnieniem, w które nikt nie wierzy? Przykre.

/Wszystko nie tak - to wszystko, co Cię spala.
Wczoraj jeszcze była, a dziś umiera... WIARA/

IP i czas połączenia logowane. [9378356]
[19.01.2007] 14:14
skandal
piszac "subkultura" nie mialem na mysli ideii.
Mozna, co prawda, spotkac czasem ludzi uberajaych/zachowujacych sie jak punki itp. no ale wyjatek potwierdza regule ;]

IP i czas połączenia logowane. [9379592]
[19.01.2007] 17:30
ktos kiedys gdzies
a da się być punkiem całe życie albo mieć 30 czy 40 lat i nadal być w klimacie ? bo wydaje mi sie ze nie bardzo

IP i czas połączenia logowane. [9381517]
[19.01.2007] 19:54
Bananowe_Dready
Hmmm... Czy Twoim zdaniem 30 czy 40 letni człowiek nie może być Punkiem? Okej wątpię, żeby nosił glany czy robił sobie zielonego irokeza, ale Muzykę ma się w sercu, a nie w wyglądzie zewnętrznym. Taka osoba nadal może słuchać takiej Muzyki i wierzyć w jej idee. Jedno drugiego nie wyklucza. Chyba, że traktujesz Punk jako muzykę dla buntowników, dla gówniarzy, która kiedyś przeminie... Bo tak to może wyglądać z perspektywy trzeciej osoby.

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9382982]
[20.01.2007] 23:25
panicara666
Nie znacie się!!! Green Day, Panic! At The Disco, Killerpilze...Może, to nie jest taki punk jak kiedyś, ale jest super!!! A poza tym ja do końca nie jestem punk girl, ale to nie znaczy, iż mam się nie ubierać tak jak punk! Podoba mi sie taki styl i koniec!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [9394635]
[21.01.2007] 00:55
skandal
niech ci sie tam podoba ale nie nazywaj tego punkiem

btw."Panic! At The Disco" co to kurde jest? ;]

IP i czas połączenia logowane. [9395517]
[21.01.2007] 20:05
Bananowe_Dready
--->Panicara666
Te bandy, które wymieniłaś to nie jest Punk I właśnie przez takie dzieci jak Ty Punk w końcu wyginie, bo teraz jest akurat na topie to każda 13-latka biega w trampkach i robi się na Blog27 No litości...
Pieszczoszki, TH, trampeczki i różowo-czarne łaszki to nie Punk... To imitacja. Więc trochę szacunku to tego słowa

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [9401897]
[27.01.2007] 13:16
uczucia-w-promocji
panicara666 (07.01.20 23:25):
Nie znacie się!!! Green Day, Panic! At The Disco, Killerpilze...Może, to nie jest taki punk jak kiedyś, ale jest super!!! A poza tym ja do końca nie jestem punk girl, ale to nie znaczy, iż mam się nie ubierać tak jak punk! Podoba mi sie taki styl i koniec!!!!!

To co ty nazywasz punkiem to jakiś 'muzyczny' twór stworzony na potrzeby wygłodniałej kultury masowej, którą szczerze mnówiąc serdecznie całuję w dupę. I tyle. I nie ma czegos takiego jak 'to nie ten punk co kiedyś ale jednak punk' Nie. Nie nie nie. Oczywiscie sa ludzie i zespoly oraz ludzie w ktorych sercach naprawde jest punk, ale taka 'muzyka' i takie słodkie istotki jak Ty skutecznie niszczą prawidłowe pojęcie o punku w tych czasach, niestety nic na to nie poradze, a szkoda.
Ech, zycie, zycie.. Uczucia w promocji na wyprzedaży,

IP i czas połączenia logowane. [9460339]
[31.01.2007] 19:54
zimnadłoń
Może punk nie jest moja mocną stroną, bo wolę bardzioej rock&roll'owe brzmienie itd....ale uwielbiam czytać o punk, bo to jak ludzie go bronią jest @@@iste i punk nigdy nie umrze.Muzyka nie przeminie.pozdrawiam Music is my aeroplane

IP i czas połączenia logowane. [9500726]
[31.01.2007] 19:55
zimnadłoń
heh...i też łaże w glanach(wyrabiam łydki^^) Music is my aeroplane

IP i czas połączenia logowane. [9500753]
[03.02.2007] 12:35
antifa_17
W pełni popieram Bo faktycznie to, jak ludzie bronią tej Muzyki jest piękne. Choć z ostatnich moich obserwacji wynika, że i tak większość ludzi się już zniechęca do tej Muzyki. Coraz więcej osób twierdzi, że Punk umarł. To przykre, ale cóż...

P.S. Hehe ja także śmigam w Martensach Najlepsze buty "Chciałabym, aby mój nowy świat z Anarchii powstał barw"
"Kolor prawdziwy, szczery, szalony: Zielony, Żółty i Czerwony"

IP i czas połączenia logowane. [9524158]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat