o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie wyjechać w kraju w październiku i listopadzie??

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[20.01.2017] 09:49
pablovv
W Namibii działa biuro turystyczne, wpisane do rejestru, mam na myśli Wild Wind Safaris. Zabrałem się z nimi do RPA i nie żałuję. Było niesamowicie. Zwłaszcza park Krugera i możliwość obserwowania dzikich zwierząt z najbliższej odległości zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22608715]
[20.02.2017] 14:41
kubarrr
Byliśmy rok temu na zielonej szkole przy jeziorze Powidzkim w ośrodku Bogdanka ( http://osrodek-bogdanka.pl ). Warto tutaj popytać o nocleg. Warunki do organizacji takich większych grupowych wyjazdów pierwsza klasa. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu pływającego, gdzie największą popularnością akurat w naszej grupie cieszyły się kajaki. Była też możliwość zwiedzania lotniska czy lokalnej ścieżki ekologicznej z przewodnikiem. Młodzież w tym roku znowu chce jechać w to samo miejsce, także widać że nie tylko mi się podobało.

IP i czas połączenia logowane. [22651724]
[26.02.2017] 20:21
weronczi
ja w październiku byłam w Portugalii, zarezerwowałam sobie ładny apartament na bookaparcie i było bardzo miło a pogoda była przyjemna

IP i czas połączenia logowane. [22659760]
[27.02.2017] 09:30
Jol-ka835
W zasadzie bez względu na porę roku polecam udać się na wspaniały wypoczynek do małopolski, a konkretnie www.DworSierakow.pl gdzie mieliśmy okazję spędzić romantyczny weekend, polecam wszystkim, bardzo fajna i spokojna okolica,a do tego pyszne jedzenie.

IP i czas połączenia logowane. [22660158]
[28.02.2017] 09:57
Igab
O każdej porze roku można się wybrać do Nosalowego Dworu w Zakopanem. Hotel jest tak przytulny że w szaro burą pogodę nie trzeba z niego nawet wychodzić. Można skorzystać ze strefy spa & wellness i po basenie i masażach zjeść coś pysznego.

IP i czas połączenia logowane. [22661337]

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat