o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie wyjechać w kraju w październiku i listopadzie??

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[03.09.2006] 14:31
Ula z Tomaszowa
Witam Mam mały problem...chciala bym w październiku lub listopadzie wyjechać na tydzień ze znajomymi gdzies w Polske...tyle że nie wiem gdzie mozna jechać...nad morze i jeziora juz raczej za zimno...góry??lubimy spacerować, zwiedzać, wyjśc do dyskoteki, baru...Czy zna ktoś jakieś fajne miejsce gdzie nie bedzie można się nudzić nawet jesli będzie brzydka pogoda i żeby nie bylo zbyt drogo Dziękuje z góry

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.09.2006] 15:00
diadorka
A już się ucieszyłam że napiszę jak to pięknie jest o tej porze roku w Egipcie Jeśli chodzi o Polskę to piękna są okolice jeziora Hańcza, tyle, że tam dyskotek nie uświadczysz. Może spróbuj połączyć Kraków z Ojcowskim Parkiem Narodowym.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8111419]
[06.09.2006] 09:49
Arena1980
Dziękuje za rade i pozdrawiam < ...co z tego, że dziewczyny mają w brud witaminy...gdy polski chłopak,wierzcie mi ...gdy nie trzeba, to On śpi...>

IP i czas połączenia logowane. [8118723]
[07.09.2006] 13:06
toriana
Myśmy też chcieli pojechać w październiku w kraj, do jakiejś agrotyrystyki w bieszczadach, ale podobno pogoda jest bardzo niepewna i może sporo padać Mój mężczyzna wycził za to jakąś promocję do Turcji w Alfa Starze i tak myślimy, coby się nie skusić. Cena obiecująca, a aura na pewno dopisze. Był ktoś tam w podobnych miesiącach? Mniej turystów?

IP i czas połączenia logowane. [8128945]
[08.09.2006] 13:39
gatgat
Polecam Karkonosze, Sudety i Kotline Klodzka. Piekna okolica, zwlaszcza jesienia, pubów znajdziesz wystarczajaco wiele by zmieniac miejsce dwa razy dziennie, a i dyskoteke w Krapaczu czy Klodzku nietrudno znalezc. Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [8137633]
[18.12.2017] 07:49
[20.09.2006] 13:47
alluu
polecam suwalszczyznę! warto wynajac domek letniskowy - po sezonei taniej np za 100zł dla 5,6 os to nie jest tak wielki wydatek Polecam! piękne tereny

IP i czas połączenia logowane. [8241540]
[20.10.2006] 10:55
hola
Jeśli jesteś z Tomaszowa Mazowieckiego to masz blisko do Łodzi

IP i czas połączenia logowane. [8497596]
[24.03.2008] 23:13
Przyjaciel84
http://www.domek_gory_pieniny.republika.pl
Przepiękny domek góralski do dyspozycji przez cały rok. Komfortowo wyposażony i urządzony. Widok na Tatry i jezioro Czorsztyńskie. Latem blisko do wody (500 m), zimą na wyciąg (4 km). Wiele atrakcji w okolicy m.in: spływ Dunajcem, rejsy po jeziorze, zabytkowe zamki do zwiedzania,wejście na Trzy Korony, granica słowacka. Do dyspozycji gości oddajemy dużą kuchnię, pokój dzienny, łazienkę z prysznicem i sypialnię. Poza tym duży ogród, grill, miejsce na ognisko, boisko do piłki nożnej(można też grać tam w siatkówkę) itp. Domek komfortowo wyposażony,stylowo urządzony. Pokoje z łóżkami z pościelą, radio, telewizor; Łazienka z umywalką i prysznicem; Kuchnia- naczynia,sztućce, kuchenka z piekarnikiem elektrycznym, lodówka, czajnik elektryczny itp.Miejsca noclegowe dla 7 osób z możliwością dostawki. Cena do ustalenia w zależności od sezonu, ilości osób i długości pobytu. Kontakt telefoniczny i mailowy. Zapraszam serdecznie!

IP i czas połączenia logowane. [12463121]
[15.06.2009] 19:21
JacaP
Polecam Bieszczady i jedno z ciekawych miejsc noclegowych w pobliżu Wetliny w małej miejscowości Kalnica. Miła atmosfera i gospodarze, przepiękne widoki,dostęp do szlaku na połoninę Wetlińską z której rozciągają się zapierające dech widoki. Naprawdę warto. Adres strony tego domku www.bieszczadynoclegi.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [15059623]
[22.06.2009] 17:56
kapitan22.22
Ja proponuję wybrać się nad zalew Soliński. Jeżeli wybierzecie się własnym samochodem to bez problemu możecie zwiedzić całe Bieszczady, bo to doskonała baza wypadowa. Poza tym nad zalewem jest dużo pubów i dyskotek, których brakuje w samych Bieszczadach... Dodatkowo można popływać na żaglach, jeśli pogoda dopisze...

IP i czas połączenia logowane. [15097782]
[28.07.2009] 16:07
JacaEM
Polecam Bieszczady i jedno z ciekawych miejsc noclegowych w pobliżu Wetliny w małej miejscowości Kalnica. Miła atmosfera i gospodarze, przepiękne widoki,dostęp do szlaku na połoninę Wetlińską z której rozciągają się zapierające dech widoki. Naprawdę warto. Adres strony tego domku [www.bieszczadynoclegi.com.pl]

IP i czas połączenia logowane. [15260016]
[13.08.2009] 17:02
potopa
a może do Krakowa? ja właśnie wróciłam z tego boskiego miasta; mieszkałam w centrum - w hostelu Aston, skąd miałam blisko do najważniejszych zabytków oraz najfajniejszych klubów, ze znajomymi bawiliśmy się świetnie; a jeżeli pojedziesz tam po sezonie to ceny będą o wiele niższe niż teraz;

IP i czas połączenia logowane. [15334756]
[08.09.2009] 16:42
mala karolina
sluchaj, normalnie teraz miasta stoja przed Toba otworem! na pewno Krakow, na pewno Wroclaw (polecam po 100kroc!!!), w Poznaniu tez mozna wiele zobaczyc. poza tym jak wejdziesz sobie na strone LOTu w zakladke promolot, to tam loty w Polske od 99zeta, wiec nawet czasu na podroz nie musisz tracic - super sprawa! mozesz i 2 miasta zwiedzic i nie wydawac majatku na benzyne czy pociagi.
http://www.lot.com/Portal/PL/aspx/17505.aspx

IP i czas połączenia logowane. [15464400]
[17.09.2009] 12:00
lepiej do turcji
mala karolina (09.09.08 16:42):
sluchaj, normalnie teraz miasta stoja przed Toba otworem! na pewno Krakow, na pewno Wroclaw (polecam po 100kroc!!!), w Poznaniu tez mozna wiele zobaczyc. poza tym jak wejdziesz sobie na strone LOTu w zakladke promolot, to tam loty w Polske od 99zeta, wiec nawet czasu na podroz nie musisz tracic - super sprawa! mozesz i 2 miasta zwiedzic i nie wydawac majatku na benzyne czy pociagi.
http://www.lot.com/Portal/PL/aspx/17505.aspx

jak mam wybierac spedzenie w krakowie kilku dni i splukanie sie na knajpach i drogich biletach autobusowych to wolalbym w samolot sie wladowac i poleciec w obie strony z lotem do stambulu za 370 zlotych

IP i czas połączenia logowane. [15503336]
[18.09.2009] 11:07
Choomk
bylem na wyspach kanaryjskich, szalenstwo niesamowite, ale polecam ze wzgledu na to ze pogoda jest tam stala, tak samo cieplo caly rok, z moja dziewczyna planuje wybrac sie juz razem - ale nie wiem, czy jak poprzednio z alfastarem, czy z innym biurem zeby trafic do innych hoteli

IP i czas połączenia logowane. [15508286]
[20.09.2009] 21:48
SopotHotele.pl
Watro rozważyć Sopot o ile ma być to miasto większe jeszcze tętniące życiem, albo Łebę, która w tym okresie jest już wyciszona.

W Sopocie noclegów szukaj na stronie SopotNocleg.com.pl, a w
Łebie na stronie NoclegiLeba.pl

IP i czas połączenia logowane. [15519163]
[22.09.2009] 20:35
cocombre  cocombre@tlen.pl
My z narzeczonym planujemy wyjazd w listopadzie w Bieszczady. Jest tam mnóstwo do zobaczenia, już układamy sobie dokładny plan. Chcemy troszkę pojeździć (wybieramy się samochodem)po małych miasteczkach i dlatego zakupiliśmy już GPSa (http://www.lucasgsm.pl/nawigacje-gps/nawigac je-samochodowe/tomtom/tomtom-one-v3-eastern-europe-9-krajow/ flypage.tpl.html ). Mamy na liście m. in. Zamek w Sanoku, Wetlinę, Cisną, oczywiście Solinę, Dydnię i inne miasteczka, w których można obejrzeć cudowne cerkwie i pochodzić po górach. poszedł

IP i czas połączenia logowane. [15528217]
[24.09.2009] 15:23
zygibongo
ja to bym skoczył raczej gdzieś za granicę , pogoda w kraju raczej już nie bardzo, a za to poleciałbym właśnie z PROMOLOTu gdzieś np do Grecji lub Włoch, zwiedzić trochę ciekawych miejsc i temp. też będzie temu sprzyjać

IP i czas połączenia logowane. [15536980]
[15.10.2009] 22:15
potopa
O każdej porze roku polecam Kraków..chyba nie muszę mówić dlaczego? Po prostu jestem zakochana w tym mieście. Mimo, że do Krakowa mam 500km to bywam tam bardzo często i również Tobie mogę polecić wyjazd do Małopolski. Jeżeli ze znajomymi lubicie trochę poimprezować to pubów i klubów w centrum jest pod dostatkiem, a jeżeli chodzi o nocleg to zajrzyj na yourplace.pl mają bardzo duży wybór ciekawych apartamentów. Często korzystam z ich usług, gdy jestem w Krakowie. Obsługa jest bardzo sympatyczna, a ceny nie takie wysokie. Co do jedzenia, to w centrum masz wybór knajp z jedzeniem każdej narodowości a jeżeli nie jedziecie w sezonie to w restauracjach ceny również nie będą wygórowane. No mam nadzieję, że więcej argumentów nie potrzebujesz

IP i czas połączenia logowane. [15640625]
[28.10.2009] 11:50
buba237
Kraków i okolice - moim zdaniem to doskonały pomysł. W dzień spacerujesz po Ojcowskim Parku Narodowym, odwiedzasz okoliczne dolinki i zamki, a wieczorami zwiedzasz miasto Nie tylko pełne zabytków ale i knajp, knajpek, klubów dla każdego coś miłego. I można znaleźć wygodne i przytulne miejsca noclegowe w przystępnych cenach

IP i czas połączenia logowane. [15702196]
[28.10.2009] 13:14
smichalek
Jeśli chcesz, aby było miło i przyjemnie to wybierz Egipt, w listopadzie wciąż jest tam bardzo gorąco

IP i czas połączenia logowane. [15702648]
[26.11.2009] 14:17
spolem
o tej porze roku w Zakopanem jest całkiem ładnie, no i nie ma aż tylu turystów, także można spokojnie podziwiać widoki, albo jeżeli macie samochód to możecie pozwiedzać zamki na Dolnym Śląsku, wydaje mi się, że to też może być ciekawa wyprawa

IP i czas połączenia logowane. [15854801]
[08.12.2009] 01:07
Podróżniczka z krwi i kości
Witam. Chciałam się podzielić moimi wypomnieniami z przepięknej okolicy. byłam ostatnio w małej miejscowości Inwałd, zwiedziłam tam Park Miniatur i Dinolandie. A dowiedziałam się też że niedaleko Inwałdu niedawno otwarto Park Świętego Mikołaja w Zatorze. Proponuję tam właśnie pojechać a jeżeli chodzi o nocleg to zachęcam do skorzystania z hotelu w Inwałdzie. Jest tam jeden hotel, więc na pewno znajdziesz .,Sama tam byłam i uwierz, było rewelacyjnie. Mają bardzo ładne pokoje, super jedzonko, nawet moje dziecko było zadowolone (a to nowość). Jak tam pojedziesz to spróbuj tych żeberek (reklamują że mają najdłuższe, a ja powiedziałabym jednak że najsmaczniejsze)!
pozdrawiam i napisz gdzie się w końcu wybrałaś!

IP i czas połączenia logowane. [15909324]
[15.12.2009] 13:03
elodie
W takie miesiące kiedy jest szaro i ponuro moim zdaniem najlepiej jest się wybrać do jakichś pięknych miast Polski. Wiadomo, że nad morzem o tej porze roku nie ma za bardzo co robić, a w górach też jest ciężko spacerować jak leje niemiłosiernie. Można zwiedzić sobie na przykład Przemyśl, Lublin, Wrocław, Poznań, Kraków. Piękne są te miasta i z całą pewnością jest tam co robić. Noclegi też można znaleźć tanie, np. w serwisie infonoc.pl, w którym ja rezerwowałam ostatnio apartament w Krakowie i dostałam kod rabatowy. Jeśli ktoś by chciał tam rezerwować to możecie skorzystać z mojego kodu: MCHE94FPE Zawsze to będzie taniej!

IP i czas połączenia logowane. [15944996]
[08.01.2010] 19:41
kajeczQ
http://1-szy.net/waksmundzcy/index.php?p=0

bylam tutaj... ppppppodobalo mi sie;p

IP i czas połączenia logowane. [16067892]
[23.01.2010] 13:44
spolem
jak dla mnie idealnym miejscem w każdym miesiącu w roku jest Jastrzębia Góra..nad morzem, sympatyczni ludzie i do tego fajny hotel SPA Primavera, gdzie często jeżdżę z rodziną..takie odstresowanie raz na jakiś czas jest jednak potrzebne

IP i czas połączenia logowane. [16146324]
[12.04.2011] 14:54
dotinn
Ja bym wybrała jakieś "ciepłe kraje" W takich miesiącach powinny być naprawdę tanie,. Na przykłąd Tunezja, Egipt czy Turcja. Ostatnio przeglądałam takie oferty na allinclusive.com.pl i byłam zaskoczona, że te wycieczki są w niezłych cenach.

IP i czas połączenia logowane. [18257481]
[04.05.2011] 11:03
margarita-4
A koniecznie muszą być góry? Bo w tych miesiąca pięknie jest wciąż w Głęboczku Wielkim (to jak się jedzie na Olsztyn). Tereny dobre na odpoczynek bo spokój dookoła i aktywnie można wypocząć a jeśli pogoda nie dopisze to zrelaksować się można w spa czy w winiarnii. Jeśli jednak byłoby za daleko to pozostają piękne Polskie miasta choćby Wrocław albo Lublin

IP i czas połączenia logowane. [18342605]
[15.05.2011] 23:50
komar81_21
Mikee (11.04.13 08:32):
A ja polecę wczasy w puszczy białowieskiej:
http://www.ujasiaimalgosi.pl
Byłem tam zeszłej jesieni - chodzenie po puszczy jest bardzo relaksujące. W zimie można nawet zobaczyć żubra. A najfajniejsza po tym wszystkim jest sauna
Potwierdzam ! Też byłem i wino tam piłem ale skusiłem się na coś innego. W tym roku ze swoją Lady wybieram się na ---- rejs po Karaibach !!! Skorzystaliśmy z rekomendacji znajomego i kupiliśmy na jesień rejs po Karaibach. Na Grzybowskiej budynek naprzeciw placu Grzybowskiego , od strony parku jest biuro turystyczne Fostertravel. Mają też stronę www, ale tam tego nie znajdziecie. Ofertę nam zrobiła pani Agnieszka Figura ( o ile nie pomyliłem nazwiska ). Cenowo wyszło rewelacyjnie jak na taki wypas ! Tanio też nie było , porównując do puszczy - ale czego się nie robi dla swojej kobiety ! ? :0

IP i czas połączenia logowane. [18385977]
[18.05.2011] 09:46
marasbone
Nad morze, może i będzie chłodniej , ale za to nie będzie tłumów i buractwa, a spacery po plaży są fajne o każdej porze roku. Polecam ci hotel Primavera w Jastrzębiej Górze, oni sa miejscem na wczasy przez cały rok. Jak będzie brzydka pogoda to można aktywnie wypocząć w samym hotelu, ćwicząc na siłowni, pływając w basenie, czy choćby korzystając z oferty zabiegów spa

IP i czas połączenia logowane. [18393713]
[06.06.2011] 21:11
kozak
Nad morzem to najczęściej będzie już biednie. W październiku większość miejscowości świeci pustkami. Jak już to jakieś większe miasta nad morzem, a jak nie to góry, jesienią są bardzo ladne i jeszcze chodzą turyści, więc i przy piwku będzie z kim pogadać. Ja planuję pojechać w październiku w bieszczady. Ale to też ze znajomym z czasów studiów. Dzieciaki jadą teraz z travel solutionswww.poland.as na kolonie, z żoną pojadę na tydzień gdzieś do grecji, a później z kumplem w bieszczady. Chcemy połazić i nie ciągać za sobą gromady dzieciaków i żon. Plecak i od schroniska do schorniska.

IP i czas połączenia logowane. [18460187]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat