o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Co po administracji?

1 «   6 7 8 9 Strony tematu:
[26.10.2014] 17:40
adamz
No chyba najbardziej to można pracować w biurze. Ja się załapałem zaraz po studiach i nie narzekam. Udało mi się znaleźć pracę przez internet na stronie pracastala.pl wyszukałem, że szukają osoby do działu administracji i udało się, ale wiem, że sporo moich kolegów ma problemy ze znalezieniem zajęcia po tym kierunku. Jakaś specjalizacja to nie jest zły pomysł.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21418301]
[29.10.2014] 16:18
Zuzia Fretka
Moja znajoma znalazła po znajomości w urzędzie. Ale nie wszyscy mają znajomości. Można próbować w marketingu. Tak naprawdę przede wszystkim liczy się jakie posiadasz umiejętności twarde i miękkie i czy umiesz to sprzedać we właściwy sposób http://www.artykulik.net.pl/tablice-rejestra cyjne/bardzo-wiele-do-przeprowadzenia-posiadajmy-to-na-uwadz e/

IP i czas połączenia logowane. [21423164]
[29.10.2014] 17:20
pisz byle co
Do kasacji za stopkę, darmowy reklamodawco.

IP i czas połączenia logowane. [21423271]
[31.10.2014] 15:35
cornella
po administracji jest wiele drzwi otwartych, do tego bym dołożyła znajomość języka, z tego względu poszłam na studia na Wszechnicę Polską. Uczelnia jest w centrum Wwy, poziom wysoki, a kasy za wiele nie trzeba płacić za semestr. Nie spodziewałam się za wiele, ale jestem pozytywnie zaskoczona > wykładowcy zasługują na gromkie brawa

IP i czas połączenia logowane. [21426824]
[05.01.2015] 01:40
Erka11
A trudno jest na administracji II stopnia zaocznie na UMK? Właśnie chodzę, zbliża się sesja i jestem przerażona. Całkiem inny poziom niż parę lat temu na moim licencjacie na innej uczelni. Strasznie się boję. Nie mam czasu na naukę, a w pracy chcą abym miała magistra bo chcą mnie przenieść. Tyle na głowie, praca, dom, dziecko, rodzina.

IP i czas połączenia logowane. [21541153]
[30.04.2017] 03:17
[21.02.2015] 09:45
asd45
czeka was po tym bezrobocie, jak chcecie studia to tylko medyczne lub inż na politechnikach, a nie administracja = nic, po tym niema pracy....

IP i czas połączenia logowane. [21630090]
[22.02.2015] 23:27
Melodella
Ja bym chciała iść na administrację, ale na studia już trochę za późno bo jestem po 40. Myślicie, że w szkole policealnej też można zdobyć dobre wykształcenie, wiedzę i jakiś fajny dyplom?

IP i czas połączenia logowane. [21633230]
[26.02.2015] 07:15
marta brodak
Jeden z najgorszych kierunków, nie nauczy was kompletnie niczego. Nie robiłam studiów, tylko od razu szkolenia zawodowe w Beauty Lux, to właśnie w taki sposób zdobyłam zawód, a teraz już własny salon. Po co mi te studia?

IP i czas połączenia logowane. [21639370]
[07.03.2015] 17:10
Kasiia
Witam,
Firma poszukuje do pracy w administracji i finansach. Szczegóły oferty na stronie oferty.pracosfera.com

IP i czas połączenia logowane. [21657918]
[12.03.2015] 23:14
starwars

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [21667098]
[12.03.2015] 23:16
starwars
Co to studiach? Ja powiem praktyki. A jak robimy coś o róby na maxa http://www.praktyki.ibspan.waw.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21667102]
[12.03.2015] 23:20
TTY_
Melodella (15.02.2015.22 23:27):
Ja bym chciała iść na administrację, ale na studia już trochę za późno bo jestem po 40. Myślicie, że w szkole policealnej też można zdobyć dobre wykształcenie, wiedzę i jakiś fajny dyplom?

No i uwalasz się na samym początku.
Na studia nigdy nie jest za późno.
Oczywiście inne uwarunkowania są jak się ma 20 lat ,a
przy 40

IP i czas połączenia logowane. [21667108]
[24.03.2015] 22:20
mzkOIMZccR  JqvMJTvFkiaF@tlen.pl
Jf4 beb te9ż baro che3tno co napisf4ł f2 tim nowim ZYMKf2wim zszikwf9, le tuwf2 mf9sze3 jesz pf2żdac z tim do lata cze9deb be3dą se3 mf3g ten kf9pic przez to z zkezeaawicnie9m mf3m przeczebtf3ną webżi f2pisf3ne9 doznania eb do tegf2 jesz tak beblną kaszebbizną.Pf2zdrf4wif3m baro bratecznoMark Kwidzińsczi

IP i czas połączenia logowane. [21686003]
[25.03.2015] 05:19
UzkRhSmP  8JFgCOhUl7@tlen.pl
Co prf4wda, jf4 nie jem znf4wcą kaszebbsczi lebteratureb, rf3wnak pisze3 czile słowf3w f2 doakzach, chtebrne9 nachf4dają se3 w Zymkf9 6.Pisze3 f2d serca, tak jak f2no mie pf2dpf2wif4df4, co mebszlec f2 nebch doakzach. Wiele z nich jem przeczebta, zgf3dno z zalecenim na sle9dny starnie Zymkf9, chf2c nie wszebtcze9. Niechtebrne9 mie3 wzrebszebłeb, np. wie9rzta f2 Swie3tim d2jcu i nen drebdżi dokf4z ze stroneb 6, a jinsze9 zmf9szebłeb do namebslenif4 nad samą se, jedna wie9rzta czebsto pasebje do mie, le nie pf2wie9m, f2 jaczi jf4 mebszle3!Baro mie se3 widzą mf4łotczi (smie9szne9 wie9rzteb?) Wasteb Rf3mka Drze9żdżf3na. Na Barbarze f2temkła jem nen zbie9rk i zdało mie se3, że czebtf3m przedolmaczony na kaszebbsczi, jaczis dokf4z kse3dza Twardowscze9gf2, pf2 chtebrne9gf2 f9tworeb baro cze3sto sygf3m; nie je to rf3wnak złoslebwf4 kritika, le f2bgadebszka.Nf4ste3pny dokf4z, jaczi jf4 przeczebta, to Stwf2rzenie9 swiata. Baro se3 cesze3, że Dark Majkf2wsczi gf2 napisf4ł, bf2 mde3 gf2 mf2gła webzweskac (nie9 Darka, leno dokf4z!) na f9czbach religii, np. w IV klase. Dzeceb w mf2ji szkf2le, co prf4wda nie f9czą se3 kaszebbscze9gf2, jednak jf4 czase3 jima cos czebtf3m, czeb gf4df3m pf2 kaszebbskf9, a f2ne che3tno słebchają, czeb spie9wają kaszebbscze9 kf2le3deb. Szkf2da le, że Wasta Majkf2wsczi nick nie napisf4ł f2 c9wieA tak f2glowf2: baro se3 cesze3, że mf3meb tak szebkf2wnebch młodebch pf2e9tf3w, pisarzf3w, spf2d re3czi, mf2że jesz lepi pif3ra, webchf4dają tak snf4że9, f2 głe3bf2czi tresceb dokazeb. I fakticzno, jaż żf4l, że tak mało lebdzy f2 nich wie9 i je czebtf4. Mf3m rf3wnak nf4dzeje3, że tak jak jf4, chf2c ju jem w dosc dozdrzeniałim wiekf9, i jinszi f2dnale9zą jesz w swf2jim żebcym bf2kadnosc kaszebbsczi lebteratureb.Chcema le so zażebc!Marif4 Adamczik

IP i czas połączenia logowane. [21686284]
[25.03.2015] 15:07
ohggii
Po studiach chciałam znaleźć czegoś bardziej konkretnego no i znajoma poleciła mi stronę rekrutacyjna rewolucja. Szybko znalazłam pracę i jestem zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [21687126]
[13.04.2015] 11:34
Shee
Powiem szczerze, że z dużym zainteresowaniem czytam wszystkie komentarze ze względu na to, że już za niedługo stanę przed wyborem studiów, a administracja jest tym kierunkiem, który naprawdę mnie zainteresował. Widzę, że jest tak samo negatywnych jak i pozytywnych opinii więc ciężko jest dotrzeć prawdy, ale ja to rozumiem - każdy jest inny i ma własne zdanie. Mieszkam we Wrocławiu i tutaj chce studiować. Interesuje mnie Administracja na WSP Chodkowskiej. Ogólnie rzecz biorąc oferta kształcenia jest interesująca, aczkolwiek chciałabym się jeszcze dowiedzieć czegoś więcej na temat tej uczelni. Może ktoś z forumowiczów studiował na WSP? Oby - czekam na info.

IP i czas połączenia logowane. [21717340]
[09.06.2015] 15:23
mrowkakrowka
Warto szukać praktyk takich jak http://www.praktyki.ibspan.waw.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21806507]
[10.06.2015] 01:18
Rafał1994
mrowkakrowka (15.06.2015.09 15:23):
Warto szukać praktyk takich jak http://www.praktyki.ibspan.waw.pl/

Jesteś pewny że osoba po administracji nadaje się na praktyki badawcze?

IP i czas połączenia logowane. [21807654]
[10.06.2015] 15:45
dariuszmaz
Jeden z najgorszych kierunków, kim po min jesteście, pracy po tym niema ida na to największe nieuki i nieudaczniki, lepiej iść na kierunki techniczne politechniki, medyczne, języki obce, jak jesteś humanistą i idziesz na to bo nic nie umisz to daruj sobie... robisz sobie krzywdę...

IP i czas połączenia logowane. [21808651]
[02.08.2015] 23:16
zosia8989
Po administacji można pracować w całej masie miejsc, wszystko zależy co się interesuje i co chciałabyś robić. Ja skończyłam administrację i pracuję w urzędzie miasta. Szkołę kończyłam tu http://gsw.gda.pl/ dają naprawdę dobre zaplecze.

IP i czas połączenia logowane. [21905080]
[27.10.2015] 17:48
monia220
Czy może mi ktoś polecić praktyki z administracji w Poznaniu. Chodzi o to żeby jak najszybciej żeby je odrobić. Najlepiej gdyby ktoś miał znajomości żeby tylko podbić te dokumenty. Pomoże ktoś?

IP i czas połączenia logowane. [22035330]
[08.06.2016] 12:06
tarda
To zależy od tego, jakie macie podejście, bo akurat można po tym naprawdę mieć różne pracy i są warunki do awansu. Tylko, że najpierw to trzeba trafić do szkoły, która uczy, a nie tylko dajcie papier. Złożyłam papiery do nich - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ też na bazie poszukiwań, nasiedziałam się w sieci, sprawdzałam programy i prowadzących. Różnie z tym w szkołach bywa, ale u nich to wygląda naprawdę dobrze. A czy wybór był najlepszy to wyjdzie dopiero za jakiś czas.

IP i czas połączenia logowane. [22338199]
[29.07.2016] 21:55
anna111
ja skonczylam rok temu magistra z administracji. jak pracy w zawodzie nie mialam tak nie mam. po tym kierunku nie znajdzie sie normalnej pracy w biurze albo urzedzie bez znajomosci!!! pracowlaam na infolinii a teraz od 4 mcy w superpharm tragediaa...zmarnowane 5 lat studia dzienne. zaluje. jak bym miala teraz isc poszla bym zupelnie na cos innego.a to byl przypadek i okazal sie nie trafiony zupelnie. ale nadal szukam "wymarzonej" pracy.... moze ktos cos poradzi?

IP i czas połączenia logowane. [22396574]
[17.08.2016] 10:27
Anitka95
jeśli uczelnia dba o swoich studentów, to zapewnia im praktyki, dzięki którym można nawiązać wartościowe kontakty, zaprezentować się potencjalnym pracodawcom i przy odrobinie szczęścia dostać propozycję pracy już w czasie praktyk. paru moich znajomych studiowało lub dalej studiuje na WSB i w ten sposób udało im się zdobyć pracę. nawet po administracji.

IP i czas połączenia logowane. [22414353]
[24.08.2016] 07:19
kortana
Wszystko zrobione właśnie w ten sposób. Powiedzmy, że tak właśnie wiele się nauczyłam i wiele dowiedziałam - szkoleniami zawodowymi w Beauty lux. Nie szłam na studia, bo wiedziałam, że to bzdura. Postawiłam raczej wyłącznie na konkrety i to mnie do pracy przygotowało.

IP i czas połączenia logowane. [22421529]
[25.08.2016] 12:44
indilaaa
aaa tam gadacie. ;p jeżeli człowiek jest przedsiębiorczy, umie się zaprezentować i dokładnie zgłębia swój kierunek studiów, to znajdzie pracę bez problemu. dodatkowo jeśli uczelnia dba o studentów i gromadzi dla nich ciekawe oferty pracy, to sukces murowany. dlatego polecam WSB w Dąbrowie Górniczej

IP i czas połączenia logowane. [22422915]
[19.12.2016] 09:44
Martyna654
Studiując administrację tak samo jak inne kierunki, trzeba zadbać o swoje doświadczenie już w trakcie studiów a nie dopiero po ich skończeniu. Ja akurat wybrałam prawo na WSP we Wrocławiu https://www.smore.com/wmecg ale zbieram doświadczenie właśnie w administracji bo to tam chcę później pracować. Mam już wiele kontaktów, więc raczej nie będę mieć problemu ze znalezieniem miejsca pracy.

IP i czas połączenia logowane. [22564864]
[30.01.2017] 19:32
lulek55
Praca w Urzędzie? W spółdzielni? Albo w jakiejś sporej firmie. https://www.people.com.pl/ zajrzyj tutaj popatrz na oferty, jest tam doradztwo zawodowe więc pewnie coś Ci doradzą, warto. Praca przez agencje jest bezpieczna, wiesz że będziesz miała pieniądze na czas, że umowa na pewno będzie. Moim zdaniem same korzyści.

IP i czas połączenia logowane. [22623092]
[17.03.2017] 12:33
ziutkatutka
buhaaadsf (07.08.2007.23 16:01):
kierunek administacja jest kierunkiem wszechstronnym gdyz w przeciwienstwie do prawa lub samej ekonomii zawiera wszytstko,ogolny rozeznanie w gospodarce,mechanizmow administarcynjnych,ekonomicznych ,finansowych..itd.
Co za bzdura???to prawo własnie daje takie rozeznanie i o wiele wiecej a mozliwosci pracy po prawie jest duuuzo wiecej niz po admnistaracji. jesli juz ktos lubi takie klimaty to niech idzie na prawo

Co za bzdury wypisujesz LAIKU!!! Tak to jest kiedy wypowiada się ktoś, kto nie ma żadnego rozeznania w tym temacie. Gdybyś chociaż troszkę wykazał/ła sie kompetencją i zaczerpnął/ęła trochę wiedzy w tym kierunku to na pewno ten komentarz by się tu nie pojawił!!!
No ale pewnie wypowiada się osoba, która "studiuje PRAWO" bu ha ha

IP i czas połączenia logowane. [22681116]
[17.03.2017] 12:43
myśleć trzeba, matołki
To osoba nawet jak "studiowała prawo", to obecnie pewnie nic nie studiuje, bo komentarz jest sprzed 10 lat. No ale ty twardo polemizujesz stosując formę osobową, mimo że tej osoby dawno tu nie ma. Widać więc jaki jest poziom myślenia prezentujesz, co stawia pod znakiem zapytania twoje kwalifikacje do studiowania czegokolwiek.

IP i czas połączenia logowane. [22681129]

1 «   6 7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat