o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

miłość przez internet mozliwa? przeżyliscie ja? jak to się skończyło? dla mnie

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[25.08.2006] 22:56
hell_soul  crazy_rainbow69@tlen.pl
Witaski,
Czy ktos z Was przezył lub przezywa miłość przez internet? Uważacie ze taki zwiazek ma rację bytu? Jak ta historia dla Was się skończyła? Pozytywnie czy to była totalna porażka. Inspiracją do takiego tematu stała sie moja własna historia która sie dobrze nie skończyła. Poznałąm chłopaka w sieci, który po prawie 2letniej znajomosci oszukał mnie i zostawił na pastwę losu. Chodziło mu o pieniadze jedynie Wiem, ze moze to juz oklepany temat takie historie rodem z "s@motnosci w sieci", ale moze ktos z Was chce opowiedzieć o swoich przezyciach i ostrzec innnych? albo poprostu wyzalić się czy poradzic? czekam na opinie.
Pozdro miłej nocki Życie jest jak jeden dzień słońce zachodzi człowiek odchodzi znika jak cień...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.08.2006] 18:27
uwierz_we_mnie
Młość przez neta jest chyba niemożliwa.Zauroczenie-owszem.Poznałam na czacie faceta 15 lat starszego ode mnie.Piszemy ze sobą dużo.Raz się spotkaliśmy, za kilka tygodni znowu przyjedzie.W naszym wypadku przeszkodą jest ponad 400 km które nas dzieli.Wiem, że większość myśli, że przyjechał, poszliśmy do łóżka i na tym się skończyło.Ale nic takiego nie było.
Lubimy się, może jesteśmy sobą zauroczeni, ale na pewno nie jesteśmy w sobie zakochani i nie będziemy razem bo taki związek nie ma racji bytu.A po co obiecywać sobie coś, czego nie możemy dotrzymać... "...Oni mogą żyć, ale tylko razem
Nie rozdzielaj ich
Nie odzieraj z marzeń

Muszą ciągle iść na granicy tchnienia
Cieńka linia określa sens ich istnienia..."

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8011116]
[26.08.2006] 18:33
bartek87
wcale tak nie pomyslalem UWIERZ_WE_MNIE Nie chodzi tu o Ciebie ale ja mysle, ze kazdy patrzy względem siebie. Jak sie ktos umawia po to zeby isc do lozka to w takiej sytuacji moze tak pomyslec, a kto nie to nie

IP i czas połączenia logowane. [8011180]
[26.08.2006] 19:24
smileyyyyy
a ja mojego chłopaka poznalam przez internet i mieszkamy od siebie daleko ale jest wszytko tak jak powinno byc, moze troche trudno ale jesli sie narawde kocha to do wytrymania jest wszystko pozdrawiam!!

IP i czas połączenia logowane. [8011684]
[27.08.2006] 17:00
hell_soul  crazy_rainbow69@tlen.pl
smiley zgadzam sie, to ze ja spotkałam oszusta nie znaczy ze wszyscy są tacy nas tez dzieliło 400km wogóle... Życie jest jak jeden dzień słońce zachodzi człowiek odchodzi znika jak cień...

IP i czas połączenia logowane. [8019859]
[23.09.2017] 09:41
[27.08.2006] 19:14
Zix
Poznałem na necie ale zakochałem sie po pewnym czasie w realu(wiec mozna to nazwac miloscia przez neta) teraz jestesmy razem rok i 3 miechy znamy sie duzo dłużej. a 13 października wylatujemy razem do anglii i to bedzie prawdziwy test ale myśle ze go zdamy i bedziemy szczesliwi do konca życiaaaa. KOCHAM CIE MYCHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Moje słoneczko jest takie kochaniutkie :]

IP i czas połączenia logowane. [8021088]
[27.08.2006] 22:55
smileyyyy
Ty poznałas akurat oszusta akurat teraz akurat przez internet, ale nie zrażaj sie do tej formy poznawania zawsze jest jakaś iskierka nadziei że tam po drugiej stronie jest osoba tak samo myśląca jak my a nie żaden podszywacz. Być może z tej iskierki będzie kiedyś wielki płomień nigdy nic nie wiadomo, ale dla zabicia samotności i chęci kochania i bycia kochanym zawsze warto!

IP i czas połączenia logowane. [8023515]
[28.08.2006] 12:55
shining star
A ja mam dwie takie historie

Poznalam chlopaka przez net. Rozmawialismy codziennie, nawet po kilka godzin. Dzielilo nas ok. 100km. Oczywiscie postanowilismy sie spotkac. Nie bylo tak, jak oboje sobie wyobrazalismy. Mi sie wydawal strasznym sztywniakiem, ale wiadomo - pierwsze spotkanie, nerwy itp Nie obylo sie bez wyznac i nastepnych spotkan. Ale pozniej pojawil sie w moim zyciu ktos inny, bardziej realny i namacalny (chociaz go tez poznalam przez internet, ale byl z mego miasta). Jestesmy razem ponad poltora roku

Mysle, ze takie zwiazki sa mozliwe, ale jesli dwie osoby maja realne szanse na spotykanie sie stosunkowo dosc czesto. W zwiazki na odleglosc nie wierze.

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [8027357]
[31.08.2006] 20:12
uwierz_we_mnie
bartek87 (06.08.26 18:33):
wcale tak nie pomyslalem UWIERZ_WE_MNIE Nie chodzi tu o Ciebie ale ja mysle, ze kazdy patrzy względem siebie. Jak sie ktos umawia po to zeby isc do lozka to w takiej sytuacji moze tak pomyslec, a kto nie to nie

Napisałam tak, bo większość ludzi na forum właśnie tak to komentuje.
"...Oni mogą żyć, ale tylko razem
Nie rozdzielaj ich
Nie odzieraj z marzeń

Muszą ciągle iść na granicy tchnienia
Cieńka linia określa sens ich istnienia..."

IP i czas połączenia logowane. [8063415]
[01.09.2006] 15:05
Dwudziestopięcioletnia
Jest możliwa, ja poznałam moje kochanie 4 lata temu, z dnia na dzień rozmawialiśmy coraz więcej, lubiliśmy spędzać razem czas - niestety: tylko wirtualnie, dzieli nas bowiem ponad 400 km. Ale wszystko było raczej na takiej platoniczno-przyjacielskiej stopie. W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam, że czuję coś więcej i nie potrafię już tego ukrywać. Zdziwił się strasznie Ale postanowiliśmy zaryzykować. Jednak wciąż były to jedynie rozmowy na gg. Potem przyszedł kryzys: postanowiliśmy się rozstać, odległość i kwestie finansowe zburzyła marzenia. Długi czas nie pisaliśmy nic do siebie, obojgu było nam bardzo smutno. Tęskniliśmy. Po upływie paru miesięcy postanowiliśmy spróbować ponownie. Przyjechał, spędziliśmy cudowny dzień. Staramy się odbudować nasze plany, miłość jest najważniejsza. Nie wiem jeszcze jak się to ułoży: jedno jest pewne, to nie będzie już związek wirtualny. Chcemy to zmienić, bo na dłuższą metę tak się nie da wytrzymać.

Powodzenia wszystkim zakochanym

IP i czas połączenia logowane. [8071040]
[04.09.2006] 22:18
meesia
możliwa..tylko należy o nią walczyć w realu!!! i tylko tam...Powodzenia wszystkim zakochanym, w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego "zakochać sie przez neta...należy jednak pamiętać by uczucie przenieść do świata rzeczywistego, który nie jest juz tak idealny....warto ryzykować. Naukowo jest udowodnione, że związki które zapoczątkowane zostały przez internet są trwalsze, jeśli tylko się uda, bo najpierw poznajemy tą wewnętrzną stronę człowieka...a następnie doznajemy fizyczności....Pamiętajcie jednak, że nie można zatracić się na tym pierwszym etapie. Tylko w świecie rzeczywistym zrealizujemy nasze pragnienia... Don't worry don't cry make love and fly...

Karmah - Just Be Good To Me http://www.sendspace.com/file/sa7h88

...You'll never be mine...
Czasem można obudzić się za późno....

IP i czas połączenia logowane. [8106104]
[08.09.2006] 17:41
tajemnicza86
Calkowicie zgadzam sie z Toba meesia! Ja rowniez wieze w internetowe znajomosci jednak najwazniejsze jest to ze trzeba ja przeniesc do swiata rzeczywistego Tylko w realu mozna okazac swoje prawdziwe uczucia a przez gg smsa czy telefon mozna tylko o nich pisac czy mowic a nie mozna ich okazac
Pozdrawaim Wszystko co się zdarza, ma swój sens...

IP i czas połączenia logowane. [8139763]
[09.09.2006] 20:04
smileyyyy
Kocham Mojego Misia musiałam to napisać czytając o tej miłości internetowej zgadzam sie w zupełności ze są dzięki niej trwalsze związki ja narazie nie moge tego powiedziec bo jesteśmy ze sobą roczek ale jeśli chodzi o głebie uczucisa i mocny związek dzięki trudności jaka mamy do pokonania to jest pięknie

IP i czas połączenia logowane. [8148388]
[09.09.2006] 21:44
bea-tka71
podobno miłość przez internet jest możliwa. ja sama nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, ale czytałam co nieco o tym
polecam http://e-lama.pl/artykul.php?id=1099 ... Impossible is nothing.

IP i czas połączenia logowane. [8149383]
[09.09.2006] 21:47
bea-tka71
przepraszam, link nie działa :/
ten jest dobry --> http://elama.pl/artykul.php?id=1099 Impossible is nothing.

IP i czas połączenia logowane. [8149412]
[09.09.2006] 23:03
smileyyyy
bea-tka71 (06.09.09 21:47):
przepraszam, link nie działa :/
ten jest dobry --> http://elama.pl/artykul.php?id=1099

Nie odbieram tego tematu tak jak jest opisane to w tym artykule poruszlyas tu inne troszke zagadnienie, ale wazne...moze nie dla mnie ale znajda sie osoby ktore sie nad tym zastanowia POZdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [8150164]
[16.09.2006] 20:29
jest możeliwa
jeśli internet to tylko początek a potem przechodzicie na real

IP i czas połączenia logowane. [8209309]
[26.10.2007] 12:50
kreseczkaa
ja właśnie przeżywam moją drugą młodość i drugą w życiu miłość, poznaną właśnie przez internet i to ni mniej ni więcej tylko w serwisie matrymonialnym, czy tam jak kto woli randkowym na początku bałam się trochę, ale zachęcona wynikami testu osobowości (w potralu mydwoje.pl ten test jest podstawą do dalszych działań) wykupiłam abonament i zaczęłam pisać maile z kilkoma osobami. z moim obecnym G. mailowaliśmy kilka tygodni, potem się spotkaliśmy i musze to przyznać, chociaż niedługo się znamy, to pasujemy do siebie świetnie (czyli test się sprawdził

IP i czas połączenia logowane. [11529377]
[29.10.2007] 12:34
majkel39
mówisz kreseczkaa, że dobierasz na mydwoje.pl partnera na podstawie testu zgodności charakterów? hmmm całkiem ciekawa sprawa, bo portale na których ja sie logowałem, jakoś tak pobieżnie działają. no cóż, to wieczorkiem wchodze na mydwoje i się zobaczy

IP i czas połączenia logowane. [11547161]
[29.10.2007] 17:34
kreseczkaa
no własnie ja też kiedyś się logowałam na różnych tym podobnych serwisach i zawsze się podawało kolor oczu, włosów, wzrost itp no i ściemniaczy tam było co nie miara... a z tego co się orientuję to te testy psychologiczne i osobowościowe są tak konstruowane, że eliminują potencjalnych oszustów. z resztą ten test jest długi i wątpię że ktoś mógłby go konsekwentnie cały wypełniać oszukując.
w każdym razie ja się nie odciełam od mydwoje.pl tylko dlatego że się z kimś spotykam, bo okazuje się że oprócz drugiej połówki są tam też świetni kandydaci na kumpli i przyjaciół, także nadal koresponduję z kilkoma osobami.

IP i czas połączenia logowane. [11548885]
[30.10.2007] 12:25
blueyess1976
Witam!
Ja jestem przykładem tego ze miłość przez internet się zdarza. Półtora roku temu poznałam wspaniałego chłopaka, który od dwóch miesięcy jest moim mężem. Cieszę się że istnieje coś takiego jak internet. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11553726]
[07.11.2007] 10:28
Anka46365
Myślę, że taka miłość jest możliwa. Mi sie to przydazyło i jestem z tego bardzo zadowolona. Kocham Jędrka całym sercem i myslę ze on mnie też.Tylko najgorsze jest to ... ze nie mogę tego sprawdzić ... czy on naprawdę cos do mnie czuje?Czasem sie o to boje.Zapewnia mnie o swojej miłosci, ja znam jego mysli, wiem co chce mi napisać.Znam Go i bardzo kocham.Myślę ze czuje to samo.

IP i czas połączenia logowane. [11602342]
[22.11.2007] 22:02
g*o*ś*k*a
ja jestem z chlopakiem ktorego poznalam przez internet ciezko tam trafic na tych "normalnych" ale jest to mozliwe przy odrobinie szczescja jestesmy ze soba bardzo szczesliwi mieszkamy razem i planujemy slub.Trzeba byc tylko szczerym i otwartym a jak sie trafi na taka samom osobe to moze z tego cos byc

IP i czas połączenia logowane. [11705286]
[23.11.2007] 11:23
berik
witam, ja obecnie przeżywam miłośc z kobietą poznaną na portalu matrymonialnym mydwoje.pl. - od miesiąca spotykamy się w realu i jest nam razem cudownie. o miłość trzeba walczyć i szukac jej wszelkimi sposobami - każdy sposób jest dobry - internet też.

IP i czas połączenia logowane. [11707890]
[26.11.2007] 22:30
kasandra11
berik, pierwszy raz słyszę o czymś takim jak portal matrymonialny, możesz coś więcej powiedziec o tym mydwoje.pl? bo to chyba nie są takie tradycyjne randki internetowe, raczej brzmi poważniej? szukam od jakiegoś czasu poważnego związku, może własnie tam by mi się udało...

IP i czas połączenia logowane. [11731597]
[02.12.2007] 21:41
winogronowa
ja sie tam logowałam na mydwoje.pl jakieś kilka dni temu. najbardziej mi się podoba to, że odezwali sie do mnie faceci o podobnych zainteresowaniach i cechach charakteru, co moje. a to dlatego, ze na początku trzeba tam rozwiazać taki test zgodnosci charakterów i nie traci sie czasu na znajomosć z osobami, które w ogóle do ciebie nie pasują.fajna sprawa

IP i czas połączenia logowane. [11768711]
[03.12.2007] 21:01
kasandra11
no, zainteresowałyście mnie na poważnie. byłam już dziś w międzyczasie na tym portalu, na razie jeszcze nie zagłębiłam się w test, ale zrobię to w najbliższym czasie, bo to mydwoje wygląda naprawde ciekawie i interesująco a jak mówisz że tak szybko się tam nawiązuje znajomości, to jeszcze lepiej

IP i czas połączenia logowane. [11775791]
[10.12.2007] 20:14
martynka_a
hej widzę że tu pusto w wątku, a ja chciałam się pochwalić, że zalogowałam się na tym mydwoje zrobiłam ten cały test i wszystko inne i muszę powiedzieć, że serwis jest rewelacyjny piszę sobie maile na razie z jednym facetem i jest super, świetnie nam się rozmawia i naprawdę mam nadzieję że coś z tego może wyjść

IP i czas połączenia logowane. [11822359]
[10.12.2007] 22:40
violent
a ja mojego męża poznałam na tlenie już prawie 5 lat jesteśmy razem i od czterech miesięcy po ślubie
Moja koleżanka z białegostoku wyszła za mąż za faceta z warszawki - też na necie sie poznali jeszcze w liceum.
Moja przyjaciółka poznała belga na ICQ. Pisali do siebie przez pół roku potem on przyjechal odwiedzic i tak sie przez trzy lata odwiedzali. Ona skonczyla studia i wyjechała do Bruxeli. Biorą ślub w sierpniu.

Chyba mozna poznać tego jedynego przez internet

IP i czas połączenia logowane. [11823705]
[02.03.2008] 22:49
paulafck
hehhehe ludzie do mnie napisal koles z mojego miasta i juz pol roku ipszemy a jeszzcze sie nie spotkalismy heh co najdziwniejsze oboje utrzymujemy ze sie \'kochamy\'- cokolwiek to slowo oznacza.. zycie jest brutalne ale trzeba odnajdywac w nim te pozytywne chwile a zle omijac.. pochodzic do wszystkiego z usmiechem.. tego wlasnie nawzajem sie uczymy od pol roku i mamy nadzieje na nastepne pol

IP i czas połączenia logowane. [12327590]
[19.03.2008] 20:45
anka_stacha
virtualna miłość. przeżyłam to i niech mi nikt nie wmawia, że czegoś takiego nie ma!
pozdanliśmy się przez fotka.pl, wymieniliśmy się numerami gg, potem komórki... pisaliśmy ze sobą często i rozmawialiśmy przez skype.
planowaliśmy pierwsze spotkanie, ale oboje byliśmy jeszcze niepełnoletni, co za tym idzie, bez prawa jazdy więc nie było jak się spotkać.. ta miłość trwała 4 miesiące... aż w końcu On znalazł sobie dziewczynę ze swojej miejscowości. przeżyłam to strasznie, świat mi się zawalił na głowę, na siłę zaczęłam szukać chłopaka... no ale teraz już jest wszystko ok. On jest nadal z tą dziewczyną, a i również po jakimś czasie mi się poszczęściło
do dziś utrzymujemy kontakt Yes, I'm a B.I.T.C.H. - Beutiful. Intelligent. Talented. Cool. Honey. !

IP i czas połączenia logowane. [12434834]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat