o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne tematy
 » Odpowiedz na ten temat

harcerstwo

[18.08.2006] 21:04
asienka_berta
stworzylam ten temat aby wyłowic z tego forum wszystkich harcerzy jacy tu są i tych ktorych pasjonuje harcerstwo i chcialiby wstapic do jakiejsdruzyny ale nie wiedza jak i do jakiej. zawsze słuze rada. mozecie tu zamieszczac ciekawe pomysły na zbiórki lub obozy i rajdy albo gawedy i fajne opowiesci. pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.08.2006] 13:04
eBOOKi24.info
Czyba złą podkategorie wybrałaś Witam, nazywam się Piotr Kielski i zapraszam cię do odwiedzenia
mojej stronywww.eBOOKi24.info !!! Znajdziesz na niej ebooki o
biznesie, sukcesie, edukacji, komputerach, internecie i wielu innych!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7978603]
[17.11.2008] 16:53
Saruś17
Myślę,że jest to dobry temat i szkoda,że nie ma osób które się tu wypowiadają. Można w taki sposób dowiedziec sie wielu nowych i pewnie ciekawych rzeczy na temat zbiórek, obozów rajdów itp.
Myślę,że można nawiązać przez to kontakt z drużynami z innych miast i w ogóle. Ja jestem z 17 DHk 'Watra' z Gniezna, jesli chcesz powymieniać się doświadczeniami bądz nawiazać kontakt to pisz Kochaj i szalej nie pytaj co dalej

IP i czas połączenia logowane. [13842861]
[07.03.2012] 20:20
Hekktor
Siemka wszystkim
Byłem, jestem harcerzem ładnych parę lat, jednak moja drużyna się rozpadła, druga nie dała mi satysfakcji... niestety.
Więc tutaj propozycja dla wszystkich "wolnych harcerzy" żeby otworzyć sobie dla siebie samych jednostkę harcerską.
To tylko propozycja, może macie jakieś pomysły jakby to miało wyglądać i co chcielibyście robić, jakiś plan, zarys tudzież coś w tym rodzaju
Fajnie by było zorganizować grupę ludzi którzy tak jak ja kochają harcerstwo i za nim tęsknią ....
gg: 38065702 Gdy rankiem 20 maja 1990 roku przyszedłem na świat wszyscy się cieszyli a ja jeden płakałem... Staram się żyć tak by podczas mojego odejścia było na odwrót...

IP i czas połączenia logowane. [19378654]

» Odpowiedz na ten temat