o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Piersi przy odchudzaniu

[18.08.2006] 14:00
Justy
Witam!!
Mam duzy biust jak na swoj wiek!!Mam obsesje na ich punkcie!!Co zrobic zeby piersi przy odchudzaniu nie zmiejszyly sie??I czy jest jakis sposob zeby je troszke naturalnie powiekszyc??Slyszalam ze trzeba pic wiejskie mleko i smarowac je miodem.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[18.08.2006] 16:41
niestety ale przy odchudzaniu
piersi zwykle "chudną" najszybciej

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7926905]
[18.08.2006] 20:21
HERONA
ja tez słyszałam o sposobie - zeby jesc piętki od chleba "Wiedzieć, że wiemy, co wiemy, i że nie wiemy tego czego nie wiemy - oto prawdziwa wiedza."

IP i czas połączenia logowane. [7929280]
[18.08.2006] 20:57
bohor
Niestety przy odchudzaniu piersiątka maleją w oczach . Ponoć jednym ze sposobów są ćwiczenia na siłce , rozwijające mięśnie na piersiach co powoduje że optycznie biust wygląda na większy.

IP i czas połączenia logowane. [7929697]
[19.08.2006] 20:07
beata_20
bohor (06.08.18 20:57):
Niestety przy odchudzaniu piersiątka maleją w oczach . Ponoć jednym ze sposobów są ćwiczenia na siłce , rozwijające mięśnie na piersiach co powoduje że optycznie biust wygląda na większy.

Ehh...Ale wydaje mi sie ze przy cwiczeniach silowych jeszcze bardziej sie zmniejszaja:/. Przeciez piersi to sam tluszcz, wiec gdzie tam miesnie , a nawet gdyby to tluszcz sie ptzy okazji spala:/
Justyna nie wiem co Ci doradzic , bo ja sie wlasnie odchudzam i majac male piersi zrobily sie jeszcze mniejsze . Tez jestem ciekawa jak je mozna powiekszyc..

IP i czas połączenia logowane. [7939184]
[23.08.2014] 03:35
[19.08.2006] 22:04
Młoda Mama

Przeciwnie - biust wtedy maleje. Tam nie ma żadnych mięśni, więc siłka nic nie pomoże. A naturalne powiększenie biustu ?? Eh, gdyby były na to jakieś domowe sposoby, to kobiety nie wydawały by tyle kaski na te wszystkie operacje... Wg mnie to tylko prawidłowe odzywianie (witaminki itp ) może upiększyć biust...

IP i czas połączenia logowane. [7940644]
[26.08.2006] 01:48
piercing  piercing@tlen.pl
beata_20 (06.08.19 20:07):

Ehh...Ale wydaje mi sie ze przy cwiczeniach silowych jeszcze bardziej sie zmniejszaja:/. Przeciez piersi to sam tluszcz, wiec gdzie tam miesnie , a nawet gdyby to tluszcz sie ptzy okazji spala:/
Justyna nie wiem co Ci doradzic , bo ja sie wlasnie odchudzam i majac male piersi zrobily sie jeszcze mniejsze . Tez jestem ciekawa jak je mozna powiekszyc..

powiększyć naturalnie jedynym sposobem sa chyba tabletki anty aleodniech mozna tez przytyc chyba ze sie regularnie ćwiczy

IP i czas połączenia logowane. [8006394]
[26.08.2006] 01:52
Raven_Morgoth
Nie przy wszystkich tabletkach anty - i nie u kazdej kobiety piersi sie powiekszają.

IP i czas połączenia logowane. [8006407]
[19.05.2008] 15:29
Monia9999
słyszałam też o tym że przy odchudzaniu się pomniejszają

IP i czas połączenia logowane. [12784788]
[21.05.2008] 09:56
doświadcz0ny
Dobre rezultaty na \"porost\" piersi daje systematyczne ich pieszczenie przez męską dłoń.
Piersi to takie stworzonka, że chcą się przypodobać mężczyźnie.

IP i czas połączenia logowane. [12794346]
[22.07.2008] 23:18
miranda92
mowie wam to gowno prawda;]
sama z 68 kg schudlam do 61 a piersi takie jakie byly takie sa;p
czyli C i jestem hapyy:> pzdr;]
wiesz co i to chyba tez w duzym stopniu zalezy od ciała xD

IP i czas połączenia logowane. [13153558]
[01.08.2008] 09:52
pink5555
Wszystko zależy od twojej budowy ciała.Ale przeważnie piersi maleją najszybciej w moim przypadku tak było i teraz mam bardzo małe.A siłka raczej nie pomoże wręcz przeciwnie jak już ktoś to przedemną napisał.

IP i czas połączenia logowane. [13201491]
[01.08.2008] 12:52
deszczowy_jh
piersi itam itak zmaleja
ale pytanie jak bardzo i w jaki sposob
bo mozna sie odchudzac albo glodzic
jak sie poglodzic to piersi ci zmaleja , waga spadnie a potem...
proponuje rozsadne odchudzanie dieta(nie chodzi ot o by jesc malo ,tylko konkretnie) cwiczenia , silowe po to by nie tracic miesni(one pierwsze gina w agresywnym chudnieciu, miesnie wystarczy ze je mamy i juz spalaja) i cwiczenia aerobowe lub hiit

sfd.pl tam poczytaj skutecznie zabijaja mity dotyczace odchudzania z kolorowych czasopism

IP i czas połączenia logowane. [13202428]
[01.12.2009] 00:08
anonimowa999999
od niedawna zauważyłam ze piersi mi sie zmniejszyły, wszystkie staniki mam za duze co sie dzieje?? mam 17 lat i boje sie bardzo

IP i czas połączenia logowane. [15877059]
[01.12.2009] 22:10
kurcze................
przecież pływanie daje sukces.............systematycznie pływać a i odchudzić można się przez to i utwardzic piersi........ba.......nawet powiększyć lub utrzymać ich jędrny kształt

IP i czas połączenia logowane. [15881162]
[26.09.2010] 12:46
brafitting
wiele młodych dziewczyn a nawet dorosłe kobiety nie mają pojęcia o znaczeniu WŁAŚCIWIE DOBRANEGO BIUSTONOSZA. w rezultacie upychają swoje piersi do za małych miseczek i za dużych obwodów.. efekt? piersi tracą swój młodzieńczy kształt, sprężystość, rozciągają się, wiotczeją, nie wspominając o groźnych następstwach (o których żadna z nas nie myśli) - nowotworach piersi.. poczytajcie dla własnego dobra - i urody - super artykuł: http://www.wyspa-kobiet.pl/pielegnacja/twarz _i_cialo/1397.html

IP i czas połączenia logowane. [17220111]
[02.04.2014] 16:16
martyna1987
wejdzcie sobie na stronkewww.ketonymalin.pl , jest tam filmik, na ktorym dziewczyna opowiada jak schudla, warto zobaczyc

IP i czas połączenia logowane. [21116647]

» Odpowiedz na ten temat