o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

jakie sa wasze marzenia???

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[11.08.2006] 16:38
marzycielkaaa
ostatnio z przyjaciolkami przy kawie rozmyslalysmy nad tym co bysmy zrobily jakbysmy mialy nieograniczone mozliwosci finansowe wiem wiem to czysta fantazja, ale taka rozmowa o MARZENIACH pozwolila nam na kilka krotkich chwil oderwac sie od rzeczywistosci i wiecie co??? kazda z nas chciala wyjechac w daleka podroz, co prawda kazda w inne, byly hawaje, wyspy kanaryjskie i nawet peru a wy gdzie byscie pojechaly??? jakie sa wasze marzenia podroz, dom, bizuteria???? a moze marzycie o zwyklych drobnych sprawach jak spacer z ukochanym wpisujcie swoje MARZENIA!!!!! pozdrawiam!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.08.2006] 17:21
ja chciałabym się zakochać

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7856366]
[11.08.2006] 22:59
evie111
A moim marzeniem jest pojechać do Japoni MMMMmmmmm...!

IP i czas połączenia logowane. [7860385]
[12.08.2006] 06:33
Ftia
chciałabym mieć dom z wielkim ogrodem

gdym miała trochę kasy, założyłabym schronisko dla zwierząt

poza tym zwiedzałabym świat

a najpierw pojechałabym do Wietnamu ~~~ Nix Hydra Charon ~~~ Naiad Thalassa Despina Galatea Larissa Proteus Triton Nereid Psamathe~~~ Cordelia Ophelia Bianca Cressida Desdemona Juliet Portia Rosalind Cupid Belinda Perdita Puck Mab Miranda Ariel Umbriel Titania Oberon Francisco Caliban Stephano Trinculo Sycorax Margaret Prospero Setebos Ferdinand ~~~ Pan Daphnis Atlas Prometheus Pandora Epimetheus Janus Mimas Methone Pallene Enceladus Tethys Telesto Calypso Dione Helene Polydeuces Rhea Titan Hyperion Iapetus Kiviuq Ijiraq Phoebe Paaliaq Skathi Albiorix Erriapo Siarnaq Tarvos Mundilfari Narvi Suttungr Thrymr Ymir ~~~ Metis Adrastea Amalthea Thebe Io Europa Ganymede Callisto Themisto Leda Himalia Lysithea Elara Carpo Euporie Orthosie Euanthe Harpalyke Praxidike Thyone Iocaste Mneme Hermippe Thelxinoe Helike Ananke Eurydome Arche Pasithee Chaldene Isonoe Erinome Kale Aitne Taygete Carme Sponde Megaclite Kalyke Pasiphae Eukelade Sinope Hegemone Aoede Kallichore Autonoe Callirrhoe Cyllene ~~~ Deimos Phobos~~

IP i czas połączenia logowane. [7862406]
[13.08.2006] 03:51
safrfewrhgbtrh
ja chcialabym spedzic noc sylwestrowa w Paryzu przy wiezy eifla z fajnym facetem
i chcialabym poleciec na Kube

no i miec prawdziwy Dom z mezem i 2 dzieci
oraz dobra prace

a tak najbardziej to otaczac sie madrymi i pozytywnymi ludzmi, i umiec byc szczesliwa

IP i czas połączenia logowane. [7871439]
[23.10.2017] 00:55
[13.08.2006] 09:19
Neska 21
Wyjechać do Australii BąDź BambOOcha!!!!!!!
TiNi ŁiNi StRiNg BiKiNi

IP i czas połączenia logowane. [7871667]
[13.08.2006] 13:52
HERONA
chciałabym wyjechac do Japonii. "Wiedzieć, że wiemy, co wiemy, i że nie wiemy tego czego nie wiemy - oto prawdziwa wiedza."

IP i czas połączenia logowane. [7873662]
[13.08.2006] 20:22
A ja poruchac

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [7877074]
[13.08.2006] 20:34
użyj prawicy
A ja poruchac (06.08.13 20:22):

IP i czas połączenia logowane. [7877200]
[14.08.2006] 01:10
xpxpxpxpmya
Zawsze chciałam przezyć historię podobną do przedstawionej w dirty dancing 2 tyle ze z happy endem. Chetnie bym się przejechala na Kubę poznac kubanczyka i do Pooolski loool wiem ze to smieszne no ale coz poradzic Błękit jest otchłanią i nadzieją
W nocy jest przepaścią, w ciągu dnia jest niebem
Błękit jest wolnością, błękit jest przestrzenią
Błękit jest sukienką, w której widzę ciebie

IP i czas połączenia logowane. [7880166]
[16.08.2006] 23:56
Nightraven1990
Ja bym chciał się nauczyć języka i wyjechać do Japonii na stałe i dostać pracę która byłaby przyjemna, opłacalna i satysfakcjonująca oraz spotkać jakąś fajną Japoneczkę, która byłaby moją drugą połówką!

I myślę o tym na poważnie! Mam zamiar iść na kurs japońskiego! Semestr ma się zacząć w listopadzie! Życzcie mi szczęścia!

IP i czas połączenia logowane. [7910260]
[17.08.2006] 03:59
xpxpxpxpmya
Trzymam kciuki a ty zycz mi powodzenia gdyby pojade na Cube aby Fidel mnie nie wyrzucil i bym poznala przystojnego ,inteligentnego kubanczyka z polskimi korzeniamii ogolnie zeby wszystko poszlo po naszej mysli Błękit jest otchłanią i nadzieją
W nocy jest przepaścią, w ciągu dnia jest niebem
Błękit jest wolnością, błękit jest przestrzenią
Błękit jest sukienką, w której widzę ciebie

IP i czas połączenia logowane. [7911325]
[17.08.2006] 14:45
Nightraven1990
No się wie!

IP i czas połączenia logowane. [7915232]
[18.08.2006] 12:18
piercing  piercing@tlen.pl
hmmm ja bym zwiedzała świat najpierw Afryka i Kuba by byla a pozniej moze Kambodza albo coś ... i oczywiscie swoj dom.

IP i czas połączenia logowane. [7924164]
[20.03.2008] 23:13
szukam Nieba na Ziemi
oj o czym marzę, marzeń to ja mam ogromną ilość, takich malutkich i taich wiekszych. nie wyobrażam sobie życia bez Marzeń, one jakoś mnie napędzają, staram się tak żyć aby na każdym etapie życia spełniło się choć malutkie, maleńkie marzenie wtedy czuję się szczęsliwa i powoli tworzę swoje Niebo na Ziemi

na chwilę obecną moim takim malutkim marzeniem jest wyspac się choć jedną noc, przesac ją całą (mam małego synka i to powino wszystko wytłumaczy z ciut większych marzę o tym aby w te wakacje udało nam się wyremontować nowe mieszkanko aby wogóle plany przeprowadzi wpaliły, takie ciut większe marzenie to zmiana autka na nowsze a akie wogóle big big marzenie to domek z ogródkiem a w nim bawiąca się gromadka dzieci, moich dzieci

marzeń mam sporo zapewne jak duża was część, ale jak sądzicie Warto wogóle marzyć? czy ma to jakiś sens?

IP i czas połączenia logowane. [12442458]
[29.03.2008] 20:45
palemka79
Marzenia...moje marzenia sa różne... takie małe i takie większe. te mniejsze dotyczą zazwyczaj życia codziennego, np. marzę o jednym dniu dla siebie, abym mogła zadbać o swój wygląd by lepiej się poczuć. Te większe marzenia dotyczą mojego życia zawodowego, rodzinnego. tak jak każdy chyba, dobra praca, własny dom, szczęśliwa rodzina. Staram się tak żyć by realizować swoje marzenia, staram się tak żyć aby zawsze miec swój Cel i do niego dazyć. Uważam że marzenia nadają ogromnego sensu naszemu ziemskiemu bytowaniu
Dla mnie każde najmniejsze spełnione marzenie to coś pięknego coś co spokojnie mogę nazwać Cudem. [url=http://www.niebonaziemi.com/ ]"Szczęściem nazywamy prawo do Marzeń, do ich posiadania, do pracy nad ich realizacją, a wreszcie prawo do spełniania Marzeń" - Niebo Na Ziemi, K.M[/url]

IP i czas połączenia logowane. [12492726]
[28.05.2008] 16:08
Mike123
Moim marzeniem jest- wyjechac do USA i znaleźć tam jakąś fajną laske... Jak będę dorosły na 100% tam pojade... Chcę też ujrzeć gwiazdę HollyWood(soryy za jakis błąd jak jest)- Tila Tequila ;]
Jeśli pieniądze mi na to nie pozwolą to i tak pojadee... Jest to moje marzenie, aby wyrwac się z Polski i zamieszkac na stałe w USA...

Pozdrawiam Fanów Tili Tequili... 6129966- jak ktoś chce pogadać o marzeniach

IP i czas połączenia logowane. [12834914]
[19.09.2008] 19:49
osikario
Moim osobistym marzeniem jest wygranie konkursu na fotka.pl
chciałbym bardzo wygrać laptopa nigdy nic nie wygrałem

Jeżeli chcecie mi pomóc w spełnieniu tego marzenia wystarczy że ocenisz mojego grata na 6

http://www.fotka.pl/ojciecplac/index.php?p=g aleria_grat&id=9819696

(UWAGA !!! tylko osoby zarejestrowane mogę oddać głos)

IP i czas połączenia logowane. [13483402]
[23.09.2008] 13:12
Edytaaaa
A ja marze o tym, aby mój chłopak nareszcie wrócił z Anglii... nie na tydzień czy dwa, ale na stałe. Marzę, żeby założyć kochającą się rodzinę, która przetrwa wszystko. wiem, że to za dużo... wiem, że to są marzenia, które pewnie się nie spełnią. pozdrawiam i życzę Wszystkim spełnienia marzeń "Nic nie jest takie, jakie się wydawało"

IP i czas połączenia logowane. [13508755]
[23.09.2008] 13:49
Ona_20
A ja jak chyba większość, chcę tylko miłości ( albo aż )
Żeby nikt już nie robił ze mnie wariata, bo ja sie zako@@@e a wtedy chłopak mówi mi pa pa ;-(

IP i czas połączenia logowane. [13509023]
[23.09.2008] 15:36
onaaaaaaaaaaaa
marzenia są piękne,najpierw spłaciłabym kredyt,zmieniła autko na nowsze i oczywiście mieszkanie na wieksze lub dom ach mam jeszcze kilka ale o tych nie bede pisać.Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [13509762]
[23.09.2008] 19:14
marzycielka997
Hm... Mieć wille z basenem... Sportowy wozik... Markowe ciuchy... Hm... Marzenia nie do spełnienia... Ale najważniejsze jest szczęście a szczęścia kupić nie można... Niestety

IP i czas połączenia logowane. [13511333]
[12.03.2009] 16:31
marta.tytuus0
ja bym chciała pójśc do szkoły tańca współczesnego... taniec to całe moje życie i bardzo chciałabym sie kształcic pod tym względem. mam 14 lat wiec za 2 lata zglosze sie do you can dance jak jeszcze bedzie ;P problem polega w tym ze rodzice mi nie pozwalaja na szkole tanca. nie oplaca mi jej chociaz nie jestesmy biedni wrecz przeciwnie. planuje uzbierac pieniadze na ten cel, zrobie wszystko zeby spelnic moje marzenie! ^^

IP i czas połączenia logowane. [14527980]
[13.03.2009] 14:14
mircia-1980  mircia-1980@tlen.pl
Kupić statek i wybrać się w długi rejs Ale to chyba w następnym wcieleniu.

IP i czas połączenia logowane. [14532586]
[15.03.2009] 14:21
marzycielka ------------
hmmm a ja bym bardzo chciała by moja siostrzyczka w końcu wróciła do Polski i oczywiście podróż Indie, Sri Lanka!!!
I abym nigdy nie powiedziała że żałuje, że nie zrobiłam tego.. czy tego.. w moim życiu
Oj tego jest naprawdę dużoooo
DOBRZE MIEĆ MARZENIA

IP i czas połączenia logowane. [14542201]
[05.05.2009] 14:01
j4sio  jasio8686@tlen.pl
z kolei moim marzeniem jest lot lotnią nad wielkim kanionem kolorado 3865359 =o]

IP i czas połączenia logowane. [14821606]
[05.05.2009] 15:12
metallaw
Ja chciałabym mieć drugie dziecko, zapewnić mojej rodzine życie na bezstresowym poziomie, jeździć na wakacje w ciekawe miejsca... Nudziara ze mnie www.alleaukcje.pl -> Markowe produkty w NAJLEPSZEJ CENIE!!!

IP i czas połączenia logowane. [14821963]
[19.05.2009] 17:21
Zakompleksiona
Chciałabym nowe stopy i więcej pewności siebie ;]
A tak serio to jeżeli chodzi o materialne rzeczy... to chciabym mieć mały jednorodzinny dom zaprojektowany przeze mnie z wielkim ogrodem. Chciałabym wyjechać do Meksyku, Rio, Indii i Australii.

Bo kochającego, normalnego faceta chyba nie da się kupić?

IP i czas połączenia logowane. [14903304]
[24.05.2009] 22:35
Kupić to nie
Zakompleksiona (09.05.19 17:21):
Chciałabym nowe stopy i więcej pewności siebie ;]
A tak serio to jeżeli chodzi o materialne rzeczy... to chciabym mieć mały jednorodzinny dom zaprojektowany przeze mnie z wielkim ogrodem. Chciałabym wyjechać do Meksyku, Rio, Indii i Australii.

Bo kochającego, normalnego faceta chyba nie da się kupić?

ale poznać jak najbardziej

IP i czas połączenia logowane. [14933821]
[25.05.2009] 18:18
Jaaaaaaaa daleko
Moim marzeniem jest wrocic do Polski

IP i czas połączenia logowane. [14938198]
[05.06.2009] 18:44
jakasse
hej, mam wielką prośbę.

Obejrzyj moj slajdszoł, a jeśli ci się spodoba zagłosuj :

http://gofresh.pl/index.php?strona=slajdszol &slajdszol_id=12247

proszę !!

IP i czas połączenia logowane. [15005224]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat