o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Wojsko - czy ono jest takie drastyczne - czy tam chodzi się nago?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[23.09.2006] 17:52
Tatiana 30
To moze ja opowiem, bo bylam w wojsku kobiecym, ale w Rosji, bo tam mieszkalam pare ladnych lat.
Pierwszy dzien nie jest taki zly, bo nie zaczyna sie od rana tylko od przyjscia a to jest po poludniu juz Ja opowiem na swoim przykladzie, bo wiadomo ze wszedzie jest inaczej. Ja trafilam do jednostki o ktorej wiedzialam, ze jest jedna z gorszych pod wzgledem fali itp Byla ona polaczona z kompania mezczyzn, ale glownie poligonem. Pierwsze nas wzieto do sali, gdzie wszystko nam omowiono, regulaminy itp. Powiedziano takze ze nie mozemy sie wstydzic wlasnego ciala itp Na koncu powiedzieli, ze wszystkie swoje rzeczy mamy zostawic, bo nam wszystko dadza. Zaprowadzili nas do szatni, gdzie kazda otrzymala worek i tam miala wszystko zapakowac. I tutaj wlasnie pierwszy raz wszystkie musialysmy byc nago i oczywiscie kazda sie wstydzila, bo wiadomo jak to jest pierwszy raz Kazal nam przejsc dalej po rzeczy i zaslaniajac sie szlysmy powoli a tam czekala juz nas pierwsza niespodzianka. Otoz zeby dostac ubranie trzeba bylo wykonac zadanie, ale naszczescie nie bylo przy tym facetow. Ja musialam polizac cipke kolezane, ktora stala za mna a on mi odbyt, wiec i tak lepiej wyszlam Potem przejscie do \"pokojow\", ktorymi okazaly sie namioty na dworze a dopiero potem mialysmy dostac pomieszczenia w budynku. Namioty byly male i w kazdym byly 3 osoby i wychodzilo tak, ze sie dalo tylko legnac i sie nie ruszac Pierwszy dzien byl wolny, mialysmy czas na poznanie sie itp. Pod wieczor przyszli zolnieze i na nic nie patrzac kazdy chwycil jedna za ramie i zaczal prowadzic jak sie ptoem okazalo do lazni. Tam musialysmy sie rozebrac juz w obecnosci facetow i posypywali nas jakims proszkiem i lali zimna woda. Chwila na osuszenie i wracamy a tam oczywiscie wszystkie namioty i rzeczy porozrzucane po calym. Po po sprzataniu wszystkie poszlysmy spac i tak sie skonczyl pierwszy dzien Potem bylo i gorzej i lepiej a to zalezalo od humoru innych

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8271500]
[24.09.2006] 10:49
hfhfhffff
naoglądałeś sie za duźo filmow i mieszają ci sie

IP i czas połączenia logowane. [8276924]
[24.09.2006] 11:12
rezerwista
Służbę wojskową odbyłem na początku lat osiemdziesiątych. W czasie różnych badań i przeglądów sanitarnych zawsze rozbieraliśmy się do naga.Pierwszego dnia pobytu w jednostce oglądał nas lekarz w obecności 2 pelęgniarek, młodej dziewczyny ze sztabu i innych osób. Oczywiście wszyscy byliśmy nadzy.W czasie tego badania niektórym stawały @@@e ale nie byli tym specjalnie zażenowani.Gdy czas erekcji przedłużał się, któraś z pielęgniarek uderzała mocno w sterczącego kutasa.Najchętniej robiła ta młodsza może 25-letnia.A przy tym ile było śmiechów i rechotu.W trakcie tego badania nie brakło mocno żenujących pytań typu:czy miałeś już stosunek z kobietą.Odpowiedzi były różne a i dowcipy na temat penisa też.Pierwszego dnia zaprowadzono nas do fryzjera, gdzie młoda fryzjerka znęcała się nad naszymi włosami.W magazynie mundurowym wydano nam wszystkie sorty mundurowe potrzebne do służby.W czasie przymierzania tych mundurów też bylismy goli a magazynier miał do pomocy dwie dośc jescze młode dziewczyny.Potem do łażni i na pododdział.
Potem zaczęla się normalna służba wojskowa.Byliśmy poddawani wielu szczepieniom i różnym przeglądom sanitarnym. Odbywały się one i na pododdzialach i na izbie chorych.Najczęściej tych przeglądów dokonywały pielęgniarki a my zawsze byliśmy nadzy.Po powrocie z urlopów czy dłuższych przepustek musieliśmy chodzić na izbę chorych i tam nas oglądały pielęgniarki. My oczywiscie goli bez majtek.Najbardziej oglądanym rganem ciała był zawsze kutas i jądra.W czasie jednego z takich orzeglądów po powrocie z ulopu u jednego z żołnierzy stwierdzono świerzb.Co to wtedy zaczęlo się dziać.Zaprowadzono nas wszystkich do łażni i po kąpieli pielęgniarki ogoliły każdemu z nas przyrodzenia bardzo dokladnie całkowicie na gładko.Potem kazały wcierać jakąś maść w skórę całego ciała.Cała ta procedura została powtórzona trzykrotnie,zawsze w taki sam sposób.W wojsku wyznaczane są drużyny robocze na kuchnię.Przed udaniem się na służbę musieliśmy poddać się przeglądowi sanitarnemu i też całkiem nadzy i znowu najważniejszu był @@@Przeglądu dokonywała oczywiście pielęgniarka.Najbardziej gorliwie i dokładnie robiła ta młodsza.Takich sytuacji przeżyliśmy wiele i nie robi lo to na nas specjalnego wrażenia.Ale doszliśmy do wniosku i przekonania,że najważniejszym organem ciała u młodego mężczyzny -żołnierza jest @@@.

IP i czas połączenia logowane. [8277144]
[24.09.2006] 12:44
asaassasa
rezerwista (06.09.24 11:12):
Służbę wojskową odbyłem na początku lat osiemdziesiątych. W czasie różnych badań i przeglądów sanitarnych zawsze rozbieraliśmy się do naga.Pierwszego dnia pobytu w jednostce oglądał nas lekarz w obecności 2 pelęgniarek, młodej dziewczyny ze sztabu i innych osób. Oczywiście wszyscy byliśmy nadzy.W czasie tego badania niektórym stawały @@@e ale nie byli tym specjalnie zażenowani.Gdy czas erekcji przedłużał się, któraś z pielęgniarek uderzała mocno w sterczącego kutasa.Najchętniej robiła ta młodsza może 25-letnia.A przy tym ile było śmiechów i rechotu.W trakcie tego badania nie brakło mocno żenujących pytań typu:czy miałeś już stosunek z kobietą.Odpowiedzi były różne a i dowcipy na temat penisa też.Pierwszego dnia zaprowadzono nas do fryzjera, gdzie młoda fryzjerka znęcała się nad naszymi włosami.W magazynie mundurowym wydano nam wszystkie sorty mundurowe potrzebne do służby.W czasie przymierzania tych mundurów też bylismy goli a magazynier miał do pomocy dwie dośc jescze młode dziewczyny.Potem do łażni i na pododdział.
Potem zaczęla się normalna służba wojskowa.Byliśmy poddawani wielu szczepieniom i różnym przeglądom sanitarnym. Odbywały się one i na pododdzialach i na izbie chorych.Najczęściej tych przeglądów dokonywały pielęgniarki a my zawsze byliśmy nadzy.Po powrocie z urlopów czy dłuższych przepustek musieliśmy chodzić na izbę chorych i tam nas oglądały pielęgniarki. My oczywiscie goli bez majtek.Najbardziej oglądanym rganem ciała był zawsze kutas i jądra.W czasie jednego z takich orzeglądów po powrocie z ulopu u jednego z żołnierzy stwierdzono świerzb.Co to wtedy zaczęlo się dziać.Zaprowadzono nas wszystkich do łażni i po kąpieli pielęgniarki ogoliły każdemu z nas przyrodzenia bardzo dokladnie całkowicie na gładko.Potem kazały wcierać jakąś maść w skórę całego ciała.Cała ta procedura została powtórzona trzykrotnie,zawsze w taki sam sposób.W wojsku wyznaczane są drużyny robocze na kuchnię.Przed udaniem się na służbę musieliśmy poddać się przeglądowi sanitarnemu i też całkiem nadzy i znowu najważniejszu był @@@Przeglądu dokonywała oczywiście pielęgniarka.Najbardziej gorliwie i dokładnie robiła ta młodsza.Takich sytuacji przeżyliśmy wiele i nie robi lo to na nas specjalnego wrażenia.Ale doszliśmy do wniosku i przekonania,że najważniejszym organem ciała u młodego mężczyzny -żołnierza jest @@@.

następny erotoman teoretyk czy was wszystkich pogieło moźe jeczcze zapomniałes dopisac xe nie mieliscie cywilek a wmundurach nie wolno było opuszczac koszar wiec na lewizne teź chodziliscie nago od takich chistoryjek jest immy dział "fantazje i opowiadania"

IP i czas połączenia logowane. [8277950]
[07.10.2006] 16:24
Barbi.
a może ktoś powie jak jest dzisiaj w wojsku. Tak na prawdę jakl to wygląda

IP i czas połączenia logowane. [8388695]
[23.10.2014] 04:16
[12.10.2006] 09:02
mieszkanka na terenie
Na codzień mam do czynienia z wojskiem i osobiście jestem zdania , że panie jednak rzeczywiście powinny siedzieć za biurkami (np. sztab). Tylko i wyłacznie sprawy papierkowe.
To co słyszę jakie decyzje podejmuja to nawet mnie kobiete podrywa do śmiechu. Przykre, ale prawdziwe.
Jak widzę reakcję poborowych jak przychodzi do nich kobietka dowódca jakiejś tam kompanii, sama przechodząc mam ogromny uśmiech na twarzy.

IP i czas połączenia logowane. [8430994]
[12.10.2006] 13:21
byly wojAK
Bylem w wojsku w polowie lat 90,dokladnie 95 rok.Nie powiem gdzie bo nie chce robic ani reklamy ani antyreklamy.I powiem wam,ze obraz wojska tu przedstawiany dawno tu minał.Byc moze sa jeszcze jakies jednostki gdzie fala ma jakies skrajne postacie ale sa wyjatki.Jednostka w ktorej bylem to typowa jednoistka wartownicza przy WAM ,Przyjezdzaly tam na przeszkolenie wojskowe rowniez piguly.Z fali w okresie unitarki jedynie co przezylem to pompki i zbiorki (dwie)nago.Byl rozkaz zbiorka na korytarzu \\\"gora skora dol jak gora\\\" i trzeba bylo stanac nago.Bylo to oczywiscie upokarzjace bo czesto na kompanie przychodzily dziewczyny z koszar obok,a kapral kazal nam wykonywac cwiczenia fizyczne glownie pompki i przysiady.Po unitrace i to sie skonczylo.Jestem z zawodu mechanikiem wiec czesto naprawialem samochod d-cy a pozniej wozilem go z imprez pijanego do domu,Nawet jego samochodem wracalem do domu.inny znowu kumpel pracowal jako barman w knajpie szefa.Na kompani po godz.15.30 byly imprezy lepsze niz w cywilu,razem z pigulami.Byla to czysta fikcja ,ni eprzeszkolenie.Seks ,gorzala.W domu bylem praktycznie co tydzien na wekend i to samochodem d-cy.To tyle macie pytania to pytajcie ,a wczesniejsze wypowiedzi uwazam,za opowiadanai erotyczne,

IP i czas połączenia logowane. [8432693]
[13.10.2006] 20:04
tez byly
dokladnie, kocenia juz nie ma od dawna. Czasami pompki, ale to rzadko, bo lepiej wypic z mlodymi ale oczywiscie zbiorki i cwiczenia nago to obowiazek i czesto przy dziewczynach. Ja przynajmniej raz w tygodniu mialem zbiorke nago i dziewczyny normalnie chodzily. Pare razy tez w nocy biegalismy nago kolo jednostki

IP i czas połączenia logowane. [8445382]
[14.10.2006] 00:04
Elka22
kto to takie bajki wymyśla, że zbiórka nago mogła być? nie jest to możliwe bo niby jak? kazali gacie ściągać? kto ? Aha a jak możliwe, że niby w jednostce dziewczyny się pojawiają i oglądają gołą zbiórkę coś to grubymi nićmi szyte ? Nie jedna dziewczyna chciałaby mieć taką sytuację ale to niestety tylko fantazje chyba?

Elka

IP i czas połączenia logowane. [8447723]
[15.10.2006] 08:38
panienkaxx
Z tymi zbiórkami nago to nie fikcja. Koty często stawały nago wtedy brało się panienkę w odpowiednim stroju i wzdłuż całego korytarza cały \"sprzęt\" się podnosił. Super widok. Ja miałam to szczęście że w jednosce w której mój chłopak był \"dowudcą\" od kotów można było w soboty gdy szefostwo się rozjeźdzało wprowadzić mnie i parę innych dziewczyn na teren jednostki. Te ćwiczenia były na prawdę super.

IP i czas połączenia logowane. [8455233]
[27.10.2006] 20:21
zzzzzzzzzz
to chyba bzdura

IP i czas połączenia logowane. [8563622]
[27.10.2006] 22:01
aaaaaaabbbbbb
no jasne źe bzdura gdyby sie takie coś wydało to odpowiedzialny za takie źeczy wojak miał by prokuratora na karku i w perspektywie pare lat do odsiadki

IP i czas połączenia logowane. [8564655]
[31.10.2006] 18:16
Czech85
Hmm... Bogu dzieki moi starzy madrzy byli i do czech zwiali ( czechy maja wylacznie armie zawodowa) W czesc z tych rzeczy wierze w czesc nie .. ale badzmy szczeze Polska a rosja chodz sie nie lubia maja wiele wspolnego. A moim rowiesnikom radzil bym emigracje

IP i czas połączenia logowane. [8596771]
[01.11.2006] 11:30
nie tak prędko
co do armi zawodowej po za granicami kraju to niejest lepiej niź u nas chyba nie wszyscy widzieli albo wiedza o tym jakis czas temu była głosna sprawa i krąźyły po necie filmiki z kocenia w armi Angielskiej nawet pokazywali to w TV nic przyjemnego

IP i czas połączenia logowane. [8601532]
[20.11.2006] 18:04
Ankaaaaaaaaa
dziewczyny jak to naprawdę dzisiaj jet wojsku. Chodzi mi o pierwszy dzień. Nie interesują mnie dawne chistorie ani bujne fantazje, tylko szczera odpowiedź

IP i czas połączenia logowane. [8753387]
[24.11.2006] 00:59
A co was to P
Niedługo będzie do odbioru bilecik do woja,
wpadłem na pomysł by napisać coś takiego jak pamiętnik poborowego
co wy na to?

IP i czas połączenia logowane. [8787261]
[24.11.2006] 15:20
pielęgniarka Anka
pisz, chłopcze
chętnie poczytam
i nawet błędy mogę poprawić

IP i czas połączenia logowane. [8791939]
[29.11.2006] 22:10
PO WOJU
NIE BUJCIE ZABY BYŁEM W WOJSKU
DODAJA ONI BROM DO HERBATY ZEBY SIE NIE CHCIAŁO BZYKAC I ZEBY PEDALSTWO NIE POWSTAŁO NIE PANIKUJCIE
i NIE WYPINAJCIE SIE PO MYDEŁKO JA UPUSCICIE TAKI ZARCIK

IP i czas połączenia logowane. [8852171]
[11.12.2006] 08:44
Wanda 21
W następnym roku kończę szkołę pielęgniarską. Czy bedę musiała stawać na komisja wojskowej? Może przepisy się zmieniły? W jakim "stroju" badania się odbywaja? Czy na prwadę trzeba się wtedy rozbierać?

IP i czas połączenia logowane. [8965738]
[12.12.2006] 06:46
pani Jolanta
Wanda 21 (06.12.11 08:44):
W następnym roku kończę szkołę pielęgniarską. Czy bedę musiała stawać na komisja wojskowej? Może przepisy się zmieniły? W jakim \\\\\\\"stroju\\\\\\\" badania się odbywaja? Czy na prwadę trzeba się wtedy rozbierać?

Co?! Pielegniarka sie wstydzi? Czy poszlas do tej szkoly aby ogladac penisy tylko? Przepisy sie nie zmienily. Wszystko zalezy od fantazji Komisji, ktora zwykle sklada sie z grupy napalonych zboczencow.

IP i czas połączenia logowane. [8974617]
[12.12.2006] 08:33
JAK SUCHY LISC
nie bój się kolego,wiadomo jak to jest pierwszy raz i w pracy i w szkole i w wojsku.Jest dośc @@@ane przez jakiś miesiąc(ja schudłem 11 kg)a potem ,jak to sie mówi w wojsku High Life,stary imprezy na maxxa,feta,zielsko,browar,gorzała-wszystko na miejscu.Takich balang w cywilu już nie ma !!!Zawsze będe wspominał wojsko bardzo dobrze i uwierz mi nigdy nie zapomnisz chwil z nim związanych.Zima 99-MAŁO !!!hehe. ...suchy jak lisc...

IP i czas połączenia logowane. [8974786]
[12.12.2006] 13:11
twisted69
jak nie traficie do zadnej karnej jednostki (np.Ciechanów) to spoko..... poza tym to wojsko teraz to nie to samo co kiedys.....nie dosc ze 9 miesiecy to jeszcze w niektorych jednostkach przepustka po kazdej słuzbie..... a z ta nagością...to jedna wielka sciema...za dużo paragrafów w wojsku sie porobiło....cos nie tak i zwykły szarak moze jakiegos plutonowego pracy pozbawic...CZOŁEM

IP i czas połączenia logowane. [8976829]
[13.12.2006] 08:03
Wanda 21
pani Jolanta (06.12.12 06:46):
Wanda 21 (06.12.11 08:44):
W następnym roku kończę szkołę pielęgniarską. Czy bedę musiała stawać na komisja wojskowej? Może przepisy się zmieniły? W jakim \\\\\\\\\\\\\\\"stroju\\\\\\\\\\\\\\\" badania się odbywaja? Czy na prwadę trzeba się wtedy rozbierać?

Co?! Pielegniarka sie wstydzi? Czy poszlas do tej szkoly aby ogladac penisy tylko? Przepisy sie nie zmienily. Wszystko zalezy od fantazji Komisji, ktora zwykle sklada sie z grupy napalonych zboczencow.

Szanowny Panie
Nie zależy mi na wynaturzeniach jakiegoś domorosłego erotomana, tylko na konkretnej informacji. Widzę, ze nie zrozumiałeś mojego pytania, które było skierowane do dziewcząt.

IP i czas połączenia logowane. [8985924]
[13.12.2006] 16:36
fajny...
szanowna Wando21 na twoje pytanie znajdziesz odpowiedż na \"komisja wojskowa\"

IP i czas połączenia logowane. [8989817]
[18.12.2006] 11:07
Wanda 21
fajny... (06.12.13 16:36):
szanowna Wando21 na twoje pytanie znajdziesz odpowiedż na \\\"komisja wojskowa\\\"

Szukałam ale nie znlalazłam. Na jakiej ewentualnie stronie, forum szukać takiej informacji (możesz podać linki?)
z góry dziękuję za pomoc

IP i czas połączenia logowane. [9040011]
[22.12.2006] 17:49
wtajemniczona
Wanda 21
W następnym roku kończę szkołę pielęgniarską. Czy bedę musiała stawać na komisja wojskowej? Może przepisy się zmieniły? W jakim "stroju" badania się odbywaja? Czy na prwadę trzeba się wtedy rozbierać? Na dzień dzisiejszy są trzy możliwości:
optymistyczna że przed komisją się staje w spodniach lub spudnicy i staniku, a za parawanem tylko w bieliżnie

realistyczna że w samej bieliznie przed komisją a za parawanem bez stanika

oraz pesymistyczna co nie znaczy że dzisiaj nie praktykowana przed komisja staje się w samych majtkach bez stanika, a za parawnem zdejmuje się majtki i wówczs badanie odbywa się na klozetce.

wszystko zależy od widzi mi się komisji lekarskiej. z opowiadania koleżanek wiem że różne komisje różnie do tego podchodzą

IP i czas połączenia logowane. [9084602]
[29.12.2006] 08:37
poborowa
Moja mama- pielęgniarka opowiadała, że w latach 70-tych musiała stanąć nago przed komisją wojskową.
Mnie też to czeka. W związku z tym mam kilka pytań:
1. Czy na komisję wojskową kobiety wchodzą pojedynczo czy po kilka?
2. Czy badania lekarskie wykonuje lekarz czy lekarka?
3. Czy do mierzenia i ważenia lub innych badań każą zdjąć stanik lub całkowicie się rozebrać? Czy mozna się zakryć dłońmi czy każą opuścić ręce?
4. Czy rozbieranie i badanie odbywa się za parawanem ?

IP i czas połączenia logowane. [9149107]
[29.12.2006] 13:19
wiedzma_00
Ja byłam na komisji i wcale nie musiałam się rozbierac nie bylo zadnego wazenia, mierzenia itd. sama podwałaś wagę, wzrost. Wchodziło się po kilka osób. Więc bez paniki.

Chociaż dziewczyny będąc na komisji w innym mieście musiały teoretycznie rozebrac sie do gaci i stanika, ale jak to bywa w przypadku dziewczyn większosc powiedziała że ma okres więc spodni nie ściągały

IP i czas połączenia logowane. [9152122]
[14.01.2007] 04:22
ferty
Starsza kuzynka pracuje juz z kilka lat jako pielęgniarka, opowiadała, że jak ona stawala na komisja to musiała zdjąć górę i paradować pólnago. Majtek nie musiała ściągać. Ale jak usłyszała, że góra skóra, ręce w dól, a wstydliwe majtki sciągają i kładą na stół i żadna z nich już się nie osłaniała.

IP i czas połączenia logowane. [9325994]
[15.01.2007] 15:13
brrrrrrrr
mimo paru lat które mineły to chyba do dzisiaj nic się nie zmieniło. Wszystko zależy od komisji. Czasami nawet nie trzeba się rozbierac a czasami trzeba stawać w samych majtach. duży wpływ na to myślę że ma skład komisji. Jeśli w niej są jaczyś starsi panowie(lekarze) którzy mają ochote pooglądać młode dziewczyny to trzeba paradować przed nimi aby sobie dokładnie wszystko pooglądali. Myślę że to powinno się zmienić bo tak naprawdę ta cała komisja w moim przekonaniu niewiele ma wspólnego z badaniem.

IP i czas połączenia logowane. [9339098]

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat