o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

seks mężatek ze swoimi szwagrami, siostrzeńcami i kuzynami

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[05.08.2006] 12:10
seks w rodzinie
Znam taką sytuację i to całkiem niedawno doszła do mojej wiadomości
Pewna pani straszna nimfomanka z miasta A wyjechała na wakacje ze swoim potomstwem do miasta B do rodziny swojego męża
Tam gdzie pojechała mieszkało również rodzeństwo jej męża
I wyobraźcie sobie, że po pewnym czasie doszło do seksu pomiędzy nią a bratem jej męża
Jak tylko byli sami w domu od razu się na siebie rzucali
wystawiała swój tyłeczek kiedy tylko mogła patrząc uważnie czy ktoś nie nadchodzi z domowników i nie wraca do domu
nawet w nocy kiedy już wszyscy spali on pod pretekstem pójścia do łazienki przechodził koło pokoju w którym spała a ona juz na niego czekała i albo wystawiała mu tyłek albo robiła mu w drzwiach zaje.bistego lodzika z pełnym połknięciem żeby śladów na podłodze w razie czego nie było
Posyłajcie swoje żony panowie do rodziny
Niech sobie najbliżsi poumilają życie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.04.2007] 07:42
synaleczek
tez bylem swiadkiem czegos takiego, jak chodzilem do 6 klasy podstawowki to mieszkalem z mama w domu bo tata wyjechal za granice. mieszkalismy w Krakowie. po pewnym czasie zamieszkal z nami Tomek, dalszy kuzyn bo studiowal i nie chcial ciagle juz dojezdzac. mama go bardzo lubila, a ja zaczalem byc nawet zazdrosny o niego ze maja cos wspolnego ze soba. Widac to bylo po nich. On 23 lata, mama moze 49, albo gdzies kolo tego. nie mylilem sie. oto pare zdarzen, pamietam jak spalem jeszcze razem z mama w jednym lozku i matka w srodku nocy znikala, wracala zdyszana i rozkojarzona., my spalismy na dole, a tomek mial pokoj z lazienka na gorze. nie wiem co robili jak mnie nie bylo w domu. A ktoregos dnia byla impra u nas, goscie wyszli pozno, tak ze ja lezalem juz w lozku i czekalem az mama przyjdzie -przyszla i powiedziala ze musi wziasc prysznic i porozmawiac z tomkiem bo cos tam w szkole, a ja musze juz spac bo pozno i jutro nie wstane.Prawie zasypialem a ona wyszla na gore. Ja czekalem troche i zachcialem sprawdzic co robi. wchodze na gore a swiatlo w lazience wylaczone, a mama w pokoju Tomka ale nie slychac zadnej rozmowy, tylko jakies odglosy, jeki i ruszanie lozkiem. przestraszony poczekalem chwile i wrocilem na dol, moze za godzine mama przyszla po prysznicu a ja jeszcze nie spalem. Dlugo o tym myslalem bo tak zaczela sie moja przygoda z seksem i napewno bylo wiecej takich zdarzen. Pozdrawiam i wy opiszcie swoje

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10158533]
[15.12.2008] 15:52
chlopek-roztropek
mialem regularnie seks z moja ciocia od 16 do 19 roku zycia. dzieki niej nabralem doswiadczenia. wprowadzila mnie w zycie seksualne ale porownujac ja do nastepnych partnerek stwierdzam, ze nie byla najlepsza.

IP i czas połączenia logowane. [14012169]
[16.12.2008] 13:11
debil***
Che -tego nikt by nie wymyślił ale ja to widziałem . Jak miałem 14 lat -to nie fantazje do mojej ciotki (zabujany w niej byłem że hej }
dobierała się kuzynka !!! Autentycznie -ja coś już wtedy z życia łapałem więc to nie zwidy ... .Ciotka miała po 30 tce -ale super zadbana a ta pinda koło 17-18 leciała na nią .... Dodam że kiedyś podpytałem brata nie mówiąc do końca o co chodzi -a on że ta kuzyneczka miała już les skłonności w wieku 14-15 laty ,,on to już wtedy zauważył . Do seksu między nimi nie doszło ale chyba pieszczoty jakieś były -ciotka się strasznie krępowała pamiętam .. To było podczas wakacji parę lat temu .

IP i czas połączenia logowane. [14016870]
[16.12.2008] 16:05
poranna rosa
Ja co prawda nie jestem mężatką ale jestem osobą po 30. Od dwóch lat przyjeżdża do mnie na weekendy mój bratanek z liceum. W tym roku bedzie miał maturę. Zauważyłam ze od jakiegoś czasu podglada mnie jak idę do łazienki przez kratkę wentylacyjną w drzwiach. Jak wyjechał to sprawdziłam ile mozna zobaczyć. Stwierzdziłam ze jak blisko stoję to tylko moje nogi do kolan widać. Więc następnym razem pstanowiłam coś wiecej pokazać. Usiadłam na wannie rozebrana i piesciłam moją małą. Widziałam jak zerknęłam, że oczki mrugają w kratce mojeg bratanka. Za chwole dochodziły odgłosy sapania a jak wyszłam to zauważyłam plamę na podłodze. Tak wiec domyslam , że oboje sie piesciliśmy , z tym że ja jego nie widziałam. Jest to bardzo przystojny chłopak ale na nic wiecej sobe nie pozwoliłam. To że mnie widział przecież nikomu nie powie bo mnie podgladał. Ciekawe czy ma na mnie ochotę?

IP i czas połączenia logowane. [14017983]
[23.10.2014] 07:52
[16.12.2008] 16:09
ziumbarey
Ja chciałbym mieć taką ciocię, tylko że ja bym jej nie odpuscił.

IP i czas połączenia logowane. [14018002]
[16.12.2008] 16:12
lury fet
A ja wcale nie mam ochoty na ciocie, bo sam jestem po 40 , a moje ciocie to u cha cha.

IP i czas połączenia logowane. [14018018]
[16.12.2008] 23:36
niech wyschnie rosa
jak mozna powierzyć takiej swojej siostrze albo szwagierce swoje dziecko. Jesteś niemoralna. Ja nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła. Poszukaj sobie faceta w odpowiednim wieku i mozesz z nim wyczyniać harce jakie chesz ale zostaw dzieciaki w spokoju.

IP i czas połączenia logowane. [14020978]
[16.12.2008] 23:52
karmazyn19 + 24
Kiedyś jak miałem 19 lat odprowadzałem ciotkę na przystanek autobusowy. Ciotka była dobrze zbudowaną kobietą ale bardzo proporcjonalnie. Szliśmy drózką i było bardzo ciemno. Wiedziała ze robi wrazenie bo kreciło mnie zagladanie w jej biust( a miała czym oddychać). W pewnym momencie powiedziała- potrzymaj torebkę bo muszę siku zrobić. Ja stałem obok z torebką a ona podciągnęła spudnicę sciągnęła majtki , przykucnęła i zaczeła robić siku jednocześnie trzymając się jedna reką mnie. Stałem zamurowany. Ona póżniej powiedziała abym podał chusteczkę z torebki bo musi mała podetrzeć. Ja stałem jak palant poszukałem chusteczki i jej podałem. Ona podtarła sie podciągneła gacie , opusciła spudnice i poszlismy pod rekę dalej. Ja spaprałem sytuację. Przecież mogłem jej nie podawać chusteczki tylko sam ją podetrzeć , albo choc powiedzieć , że mi sie równiez chce siku i przy niej wyjąć swojego Kacperka. Moze bysmy sobie wzajemnie wycierali. Pamietajcie okazję trzeba od razu wykorzystać. Dzisiaj to już wiem że miała ochotę. Cóż wiecej mogła zrobić jak miala ochotę na coś wiecej. To ze mnie okazał sie nieudacznik. Dzisiaj bym takiej okazji nie przepuscił.

IP i czas połączenia logowane. [14021081]
[18.12.2008] 12:18
Tadeusz z gór
Moja ciotka jest bardzo atrakcyjną kobietą. Kiedyś jak byliśmy razem na weselu to nad ranem poszlismy sie położyć. Było mało miejsca wiec wypadło , że musiałem sie połozyc z ciotką. Ona jest 20 lat starsza ode mnie. w pewnym momencie przytuliła sie do mnie objęła mnie przez sen. to mnie sparalizowało że nie wiedziiałem co zrobić. Później sie odwrócila i swój tyłek przyciskała do mnie bo ja byłem do niej odwrócony. Nie wiem czy poczuła jak byłem podniecony bo ona spała. Dzisiaj jestem mądrzejszy i załuję że taką okazję przepusciłem. Ja nie spałem do samego rana.

IP i czas połączenia logowane. [14028833]
[18.12.2008] 12:37
teraz nie wiem co zrobić
W ubiegłym tygodniu moja córka wyjechała w delegację na pare dni.W sobotę wypiliśmy troszkę z zieciem. Siedzielismy na kanapie a on prawił mi miłe komplementy. Chcac mu podziekować pocałowałam go. Z tego niewinnego pocałunku wyszło tak ,że zaczelismy sie przytulać całować i sama nie wiem kidy i jak rozebraliśmy sie. Poszlismy razem pod prysznic a później do łózka. Teraz mam wyrzuty bo jak mam sie zachować wobec córki. Ustaliliśmy że bedzie to naszą tajemnicą. Myslałam czypowiedzieć córce ale wiem że to by wszystko zniszczyło. Czy ktoś też jest w takiej sytuacji. Pomóżcie jak rozwiazać ten problem.

IP i czas połączenia logowane. [14028930]
[18.12.2008] 14:32
Judit *****
Ciekawa jestem jak sie bedziesz czuła za chwilę zapomienia.
Mysle ze nie warto mówić córce. Chyba nie liczysz na jej zrozumienie.
Moim zdniem lepiej zapomieć i nie wspominać córce.

IP i czas połączenia logowane. [14029505]
[18.12.2008] 23:45
Don Prego
Jak mozna mówić że to była chwila zapmioenia. Miałaś ochote i zrobiłas to. Ja Ciebie wcale nie potępiam. Jest jenak problem z którym musisz sie zmierzyć. Ja przyznam sie ze też mialem nie raz ochotę na moją teściową. jednak hamowała mnie stytuacja z którą miałbym sie zmierzyć później. Moja tesciowa jest kobietą o ogromnych piersiach . Praktycznie nie moze kupić sobie stanika bo ma wieksze niż takie w sprzedaży.Do tego zgrabną sylwetkę. Ale cóż mażenia i fantazje to jedno a podejście to drugie. Wiem tylko jedno ze to tesciowe same prowokują takie sytuacje. Jak wchodzę do łazienki a tam stoi naga tesciowa to co mam o tym pomysleć. ona wiedziała ze jesteśmy tylko sami w domu a nie zamyka sie w łazience . to przecież ona sama prowokuje taką sytuację. Tolko co ona sobie mysli o mnie . Czy jestem nie 100% facet. ona prowokuje a ja nic. Mam tez taki dylemat. Nigdy sie nie odważyłem jej bzyknąć.Moze jednak powinienem.
Mysli mam i tak różne.

IP i czas połączenia logowane. [14032728]
[19.12.2008] 11:37
tesciówka
Dala mnie to jest chore co tutaj sie wypisuje. Mysle że w wiekszosci domów obowiazują normalne zasady

IP i czas połączenia logowane. [14034229]
[19.12.2008] 18:44
ciotka klotka 1964
Tacy wszyscy sa madrzy a jak przyjdzie co do czego to wy nic. Jakie jeszcze inne sygnały mozna wysyłać aby przyciągnąc do siebie takiego młodego chłopaka. Ja mam bratanka który jest wspaniałym chłopakiem Widzę jak ukradkiem zerka na mnie, z jaką namietnoscią zaglada mi do biustu a jak kładę sie na kanapie i niby niechcaco podwinie mi sie spódnica to omało zeza nie dostanie. Wiem ze mnie podglada jak jestem w łazience. Jednak jak sie przysiadam do niego obejmuję to siedzi jak najgorsza sierota. Przeciez on tez musi wysłać cygnał że jest gotów na coś wiecej. Jak wy młodzi ludzie chcecie poderwać kobietę jak sami w tym kierunku nic nie robicie. Gapicie sie tylko ale brak wam odwagi na jakiś miły komplement , na jakąś drobną grzecznośc aby zyskać sobie sympatię u kobiety. Młodzieńcy mniej gadania a wiecej czynów

IP i czas połączenia logowane. [14036508]
[19.12.2008] 18:47
arst78
Sam "użyczyłem" żonę swojemu bratu.Owdowiał niespodziewanie,szok.Próbowalismy go jakos pocieszyc.Wyszło, jak wyszlo,teraz sypiamy we troje od czasu do czasu.Niesamowicie "rozruszało" to nasz seks z zoną!!!

IP i czas połączenia logowane. [14036514]
[19.12.2008] 21:08
kacper 32
"teraz nie wiesz co zrobić" - to nic nie rób. Po co wywoływać chwilę którą miałaś z zięciem. Komu jakieś tam tłumaczenie by pomogło. Niech lepiej to pozostanie waszą tajemnicą. Tak naprawde sie nic takiego nie stało oprócz............. No własnie czy to nie ty własnie dałaś sygnał swojemu zięciowi że zdrada to nic takiego. Jak zdradził zonę z własną tesciową to czemu teraz nie moze tego zrobić z inną. jeżeli tak bedzie to Ciebie bedzie gryzło, że to własnie ty sie przyczyniłaś do zapoczątkowania wyskokw na bok. Mimo wszystko najgorsze co mogła byś zrobić to powiedzieć o tym córce. Lepiej niech pozostanie to waszą tajemnicą.

IP i czas połączenia logowane. [14037323]
[19.12.2008] 21:15
teraz nie wiem co zrobić
Gryzę sie z tym problemem. Pozornie nic sie nie stało. Dalej jesteśmy wobec siebie bardzo mili. Córka po powrocie przywiozła nam prezenty a mi było bardzo głupio. Zięc natomiast jest bardzo miły wobec mnie i nie rozmawialismy nigdy na ten temat. Myslę ze i jemu jest z tego powodu przykro - ale ccóż co sie stało to sie nie odstanie.
atomiast zachowanie nasze jest wobec siebie bardzo sympatyczne.
Córka zwróciła uwagę że jakoś w końcu sobie nie przytykamy a nasze zachowanie wzbudza jej podziw. Zięc mnie wyrecza w wielu pracach, pomaga w czym tylko może. Cieszę sie z tego ze ta cytuacja nas zblizyła, choc w głebi serca bardzo mnie to trapi.

IP i czas połączenia logowane. [14037374]
[19.12.2008] 22:14
wszyscy by chcieli
przspać sie z Ciocią. Jak jednak w młodym wieku to zrobić. jak nabrać odwagi jak sie nie ma doswiadczenia. później jak sie ma doswiadczenie to Ciocie sa w takim wieku że mały nawet nie drygnie na ich widok

IP i czas połączenia logowane. [14037640]
[20.12.2008] 09:37
romuś 1988
Mam jedną ciocię taką pulchniutką z duzymi cyckami i dużą dupk. Chętnie bym ją posunął. Nie wiem jednak jak sie zabrać za nią. Moze ktoś ma doswiadczenia jak mu sie udało. Niech sie podzieli swoimi doświadczeniami

IP i czas połączenia logowane. [14038906]
[21.12.2008] 14:30
ZIOM DOBRY
romuś 1988 (08.12.20 09:37):
Mam jedną ciocię taką pulchniutką z duzymi cyckami i dużą dupk. Chętnie bym ją posunął. Nie wiem jednak jak sie zabrać za nią. Moze ktoś ma doswiadczenia jak mu sie udało. Niech sie podzieli swoimi doświadczeniami
powiedz że mam fajne ciało i zbajeruj dobrze ją .................

IP i czas połączenia logowane. [14045243]
[21.12.2008] 14:56
prowokator 21
sprobój coś wymyśleć np. lato , jak będziecie sami powiedz że byłeś w lesie i chyba kleszcz ci wszedł w pewne miejsce, jak się zainteresuje opuść spodnie i powiedz że koło twoich jajek, niech szuka. Powiedz że wstydzisz sie iść do lekarza, a na pewno się tobą zajmie, twoja głowa jak. Jeśli ci stanie, przeproś grzecznie i powiedz że to jej wina bo ma np takie ładne piersi i nie tylko tobie na ich widok staje. Jeśli nie weżmie do buzi to znaczy że zrobiłeś coś nie tak, powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [14045387]
[22.12.2008] 14:24
romuś 1988
To sie tak łatwo mówi ale wykonanie trudniejsze.

IP i czas połączenia logowane. [14051366]
[25.12.2008] 14:31
Zarazo
Ja mam ciotkę już nie młodą bo po 40
Sam mam 21. Pewnego razu iotka niespodziewanie przyjechała do nas. W tym czasie rodzice musieli wyjśc na urodziny do znajomych. Więc miałem zadanie aby sie zzajać ciocią . Więc zrobilismy sobie drinaska .
Była okazja bo dwa dni wczesniej odebrałem prawo jazdy.
Po drugim takim mocniejszym ciocia powiedziała że idziie wziąść prysznic. Ja zapomiałem o tym ze ciotka jest w łazience wparowałem tam jak była w wannie.A ona do mnie jak juz wszedłem to czy nie umył bym jej pleców. Więc ja do niej , że nie ma sprawy. namydliłem gąbkę i zacząłem jej myć plecy aż do samych posladków.Myjąc plecy myłem jej boczki wjezdzajac na cycuszki bo ma spore. Umyłem a ona ze masz buziaczka za to. Jak wychodziłem powiedziała ze ma ochtę na jeszcze jednego drinka. Ja połozyłem sie na kanapie.
Ona zawinieta wszlafrok przysiadła sie obok mnie. Nachyliła sie i powiedziała ze chce mi podziekować za umyte plecy. No i był buziak z jezyczkiem. wiec ja ja od tazu objąłem a czułem jej piersi na swojej klatce.Pobijajac trzeciego drinka. powiedziałem ze to podziekowanie było bardzo małe . Jak dostałem drugiego buziaczka zacząłem masować jej uda.Rozchyliłem jej szlafrok i dalej już samo jakoś poleciało. Wiedzielismy ze rodzice wrócą bardzo późno wiec mielismy czasu wiele dla siebie. Później ja znajdowałem powody aby pojechac do niej wspaniale to było. Ona nauczyła mnie bardzo wiele.

IP i czas połączenia logowane. [14064506]
[25.12.2008] 21:33
MAM SWÓJ STYL
Zarazo (08.12.25 14:31):
Ja mam ciotkę już nie młodą bo po 40
Sam mam 21. Pewnego razu iotka niespodziewanie przyjechała do nas. W tym czasie rodzice musieli wyjśc na urodziny do znajomych. Więc miałem zadanie aby sie zzajać ciocią . Więc zrobilismy sobie drinaska .
Była okazja bo dwa dni wczesniej odebrałem prawo jazdy.
Po drugim takim mocniejszym ciocia powiedziała że idziie wziąść prysznic. Ja zapomiałem o tym ze ciotka jest w łazience wparowałem tam jak była w wannie.A ona do mnie jak juz wszedłem to czy nie umył bym jej pleców. Więc ja do niej , że nie ma sprawy. namydliłem gąbkę i zacząłem jej myć plecy aż do samych posladków.Myjąc plecy myłem jej boczki wjezdzajac na cycuszki bo ma spore. Umyłem a ona ze masz buziaczka za to. Jak wychodziłem powiedziała ze ma ochtę na jeszcze jednego drinka. Ja połozyłem sie na kanapie.
Ona zawinieta wszlafrok przysiadła sie obok mnie. Nachyliła sie i powiedziała ze chce mi podziekować za umyte plecy. No i był buziak z jezyczkiem. wiec ja ja od tazu objąłem a czułem jej piersi na swojej klatce.Pobijajac trzeciego drinka. powiedziałem ze to podziekowanie było bardzo małe . Jak dostałem drugiego buziaczka zacząłem masować jej uda.Rozchyliłem jej szlafrok i dalej już samo jakoś poleciało. Wiedzielismy ze rodzice wrócą bardzo późno wiec mielismy czasu wiele dla siebie. Później ja znajdowałem powody aby pojechac do niej wspaniale to było. Ona nauczyła mnie bardzo wiele.

Dobre

IP i czas połączenia logowane. [14066185]
[27.12.2008] 10:33
Gabryś 1988
Ale miałeś farta. Zazdroszczę Ci

IP i czas połączenia logowane. [14072598]
[27.12.2008] 12:13
ptub
Zarazo (08.12.25 14:31):

"Po drugim takim mocniejszym ciocia powiedziała że idziie wziąść prysznic."

WziąĆ k...a, wziąĆ ! Nauczcie się wreszcie!

No rynce opadajom...

IP i czas połączenia logowane. [14072939]
[27.12.2008] 12:52
Xsantia
Ja kiedyś na weselu poszłam w ustronne miejsce z kuzynki synem. Jest bardzo przystojny. Ponieważ wypiłam za duzo on mnie prowadzac obejmował. Poszlismy wówczas na całośc. Było wspaniale. Dzisiaj maże o ponownym spotkaniu.

IP i czas połączenia logowane. [14073055]
[29.12.2008] 15:50
Ciotka *****
Oj marzyciele. To co tutaj jest napisane to wymysł fantazji młodych ludzi oderwanych od zycia. Nie wyobrażam sobie aby można było pójść z synem brata lub siostry do łóżka. Mozna mieć ochotę ale realna ocena sytuacji to całkiem co innego.

IP i czas połączenia logowane. [14086434]
[29.12.2008] 20:23
ziuk ze Złotopolic
Ciotka***** mozna oj mozna. Chyba jeszcze nie poznałaś zycia. Wcale nie są to takie rzadkie przypadki. SWam spałem z moją ciotką i wcale tego nie załuję. Byłem kiedyś bardzo niesmiały . Ona była moją pierwszą kobietą i do dzisiaj jestem jej wdzięczny że wprowadziła mnie w te tajniki łóżkowe. Ludzie patrzą na to krytycznie. Ja tego tak nie oceniam, a wprost przeciwnie. Jestem jej wdzieczny że mnie oniesmieliła. Dała poczucie własnej wartosci. Gdyby nie ona pewnie byłbym narzekajacym zakompleksionym facecikiem.

IP i czas połączenia logowane. [14088354]
[29.12.2008] 23:47
ramirez 23
Kurde zazdroszczę tym co mieli okazję choć swoją ciotkę pomacać. Ja jak miałem 19 lat odprowadzałem ciotkę na autobus. Ciotka trochę wipiła wiec rodzice mi powiedzieli abym ja odprowadził. Szlismy taką ciemna drogą. W pewnym momencie ciotka staneła i powiedziała ze cce jej sie siku. Chciałem odejść a ona mi mówi abym ja przytrzymał bo sie moze przewrócić. Podciągneła spudnice sciągneła gacie i zaczeła robić siku. Musiałem też przykucnąc aby ja przytrzymać. Później poprosiła abym wyciągnął husteczkę bo musi wysuszyć szparkę. Wytarła i wstała trzymając spudnice do góry. Później stojac z podniesioną spudnica powiedziała że musi podziekować i pocałowała mnie z jezyczkiem. Ja jej powiedziałem że mnie sie też zachciało siku. iotka do mnie abym wyciagnął i zrobił bo co mam sie meczyć. Chciałem sie odwrócić a ona do mnie że ona sie ode mnie nie odwracała. Wyjąłem i robiłem siku. Otrzepałem i chciałem chować a ona abym wytarl o jej włoski bo ma wysuszone i przysuneła sie do mnie bo cały czas trzymała spudnice do góry i majtki miała opuszczone. Złapała mi za małego i zaczeła wycierać o swoja mała. Pare razy poruszała i doszedłem. Ona do mnie ale szybki jesteś. Wówczas podciągneła majtki i poszliścmy dalej. To prawdziwa histora . Dzisiaj to bym jej tak łatwo nie odpuscił

IP i czas połączenia logowane. [14089872]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat