o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

antykoncepcja a tycie

1 2 3
[26.11.2016] 12:51
remble
majutta (16.11.2016.15 14:10):
Masz rację ja też schudłam jak założyłam tę wkładkę. Moim zdaniem to najlepszy sposób na obfite krwawienia i na skłonności do przybierania na wadze

wkładka sama w sobie nie odchudza ale też nie popadajmy w paranoję, że od wkładki z hormonami się tyje, nad łaknieniem trzeba umieć zapanować a wtedy żadne kilogramy się nie pojwią

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22533450]
[01.12.2016] 15:09
maslojka
Wkładka nie wypada tak łatwo, zresztą jak masz levosert to możesz kontrolować jego położenie za pomocą takich wystających niteczek

IP i czas połączenia logowane. [22540344]
[01.12.2016] 20:12
kitka232
mnóstwo moich koleżanek ma wkładkę i szczerze, to nigdy nie spotkałam się na żywo z przypadkiem, żeby którejś wypadła, więc nie róbmy problemu tu gdzie go nie ma

IP i czas połączenia logowane. [22540898]
[09.12.2016] 08:51
olgasmi
Jak nie chcesz przytyć podczas antykoncepcji to wypisz sobie belarę, po niej nie ma takich skutków ubocznych bo skład ma bardzo dobry.

IP i czas połączenia logowane. [22552038]
[18.12.2016] 15:49
czarymarytu
Moze i jest to dobra metoda, ale trzeba byłoby pilnowac tej odpowiedniej pory. To ja już jednak z tego wszystkiego wybieram swój sposób czyli tabletki Belara.

IP i czas połączenia logowane. [22563962]
[30.03.2017] 22:24
[22.12.2016] 22:01
elllizka89
To nie ma się co zastanawiac, bo jednak lepiej bedzie zmienić moze te stare na inne tabletki. Ja osobiście dobrze sie czuje po tabletkach Belara. Naprawde szczerze mogę je polecic.

IP i czas połączenia logowane. [22569904]
[23.12.2016] 16:24
basssia89
Tak naprawdę kwestia tego jakie tabletki sie dla siebie wybiera i dlatego wczesniej warto jest zrobić sobie takie badania hormonów zeby to sprawdzić.

IP i czas połączenia logowane. [22570616]
[28.12.2016] 18:07
kolorowych_jarmarków
remble (16.11.2016.26 12:51):
wkładka sama w sobie nie odchudza ale też nie popadajmy w paranoję, że od wkładki z hormonami się tyje, nad łaknieniem trzeba umieć zapanować a wtedy żadne kilogramy się nie pojwią

w końcu ktoś z sensem pisze! jak czytam o tym tyciu od wkładek to aż mi się włos na głowie jeży, bo jak sama czytałam przed założeniem levosertu takie opinie to aż popadłam w jakąś paranoję że na pewno przytyję, a waga mi się nic a nic nie zmienia od kiedy mam system założony Wczoraj śmiali się z moich marzeń, dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam

IP i czas połączenia logowane. [22577028]
[26.01.2017] 15:19
gabionka
ja od jakiegoś już czasu biorę tabletki elin, bardzo dobrze się na nich czuję, zero skutków ubocznych, więc warto podpytać ginekologa o te tabletki.

IP i czas połączenia logowane. [22616393]
[23.02.2017] 09:39
rennaa
Jak jesz normalnie zdrowo to nie przytyjesz, teraz antykoncepcja to znikome ilości hormonów, nie mają dużego wpływu na organizm i nie zatrzymują wody, mam levosert od 3 miesięcy i nie przytyłam ani grama

IP i czas połączenia logowane. [22655396]
[14.03.2017] 22:57
Olawika
Ja mam wrażenie, że odkąd zaczęłam brać tabletki nawet trochę schudłam. Od jakiegoś czasu biorę Vibin mini, fakt, że dodatkowo jestem dość 'fit' osobą, jem zdrowo i ćwiczę, ale zanim zaczęłam brać tabletki też taka byłam Nie czuję żadnych efektów ubocznych, dobrze się u mnie sprawdzają.

IP i czas połączenia logowane. [22678117]
[19.03.2017] 23:25
kawa z mlekiemm
Mój lekarz mówi, że od tabletek się nie tyje. Tyje się od jedzenia, jeśli nie potraficie zapanować nad apetytem to tak się to skończy niestety. U mnie waga waha się +/- 2 kg, nawet tego nie zauważam. Biorę elin, a wcześniej cilest. To ten sam skład.

IP i czas połączenia logowane. [22684017]
[21.03.2017] 15:45
antilla
oczywiście, że tak jest przede wszystkim zdrowy rozsądek, ja też biorę elin i nie zauważyłam, żebym jakoś szczególnie przytyłam, bez przesady tak to nie działa, nie tyje się z samego faktu brania tabletek.

IP i czas połączenia logowane. [22685873]
[22.03.2017] 11:35
ariadna22
Ja też nie przytyłam, biorę tabletki belara. MOże kiedyś to i tak było ale przy tych tabletkach nowej generacji się nie tyje, prawie każda kobieta z nich korzysta, jakby tak było nie było by szczupłych kobiet

IP i czas połączenia logowane. [22686795]
[23.03.2017] 15:15
samurajka
wszystko zależy od tego jak dobrze ginekolog dobierze Nam tabletki, ja borę elin i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, czuje się dobrze nie tyję, nie spadło mi libido, wszystko w normie więc warto dobrze dobrać sobie antykoncepcję którą przyjmujemy.

IP i czas połączenia logowane. [22688201]
[23.03.2017] 15:53
aszczerbik
Ja biorę tabletki od około 2 lat, przytyłam 5 kg. Nie wiem czy przez to, że zaczęłam je brać, czy przez to, że może więcej jem. Powodem może być też spowolnienie metabolizmu lub też zatrzymywanie wody w organizmie.

IP i czas połączenia logowane. [22688256]
[24.03.2017] 07:45
nulka09
Woda zatrzymywała się przy tych starych tabletkach, przy belarze tego problemu już nie masz, wiem bo też biorę, przez pół roku już bym coś zauważyła. A jesteś aktywna fizycznie? Dlaczego więcej jesz? Ja wcześniej jadłam słodycze a teraz zupełnie nie mam na nie ochoty

IP i czas połączenia logowane. [22689101]
[30.03.2017] 18:25
priletka
Moim zdanie warto takie obawy poruszyć przy wizycie u ginekologa, ja jak szłam pierwszy raz po tabletki to bałam się że przytyję,a le że będę miała jakieś wahania nastroju a tak się nie stało, bo ginekolog przepisał mi tabletki vibin mini, z mniejszą zawartością hormonów, poza tym powiedział ze jest idealna na rozpoczęcie stosowania antykoncepcji i rzeczywiście miała rację bo nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, super się czuję i na nic nie narzekam.

IP i czas połączenia logowane. [22696190]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat