o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

Tlen nie działa?

1 2
[04.08.2006] 08:59
PM22
Od wczoraj próbuję się zalogować do tlenu, niestety cały czas okno logowania wyskakuje od nowa - zmieniłem hasło na nowe, bo myślałem, że włam, ale i tak nic... wiecie coś?

pzdr

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.08.2006] 13:31
amica23
Właśnie, mam taki sam problem - też była zmiana hasła i nic !!!

A korzystanie z poczty jest mi bardzo potrzebne - może ktoś wie co się dzieje ??????

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7780774]
[04.08.2006] 13:52
nic się nie dzieje
u was nie śmiga

IP i czas połączenia logowane. [7781031]
[30.08.2006] 21:13
khibil
tlen nie działa, wciąż okazuje brak połączenia z siecią i to nie tylko u mnie. już kilka osób mówiło mi, że ma problemy.

IP i czas połączenia logowane. [8052742]
[31.08.2006] 19:28
Nastja
Co jest z tym tlenem...????Wczesniej byl niezawodny, a teraz lipa!!!
Jesli bedzie tak dalej to komunikator TLEN nie bedzie sie cieszyl juz tak liczna ekipa....
pozdrowienia dla poszkodowanych!

IP i czas połączenia logowane. [8062921]
[23.11.2017] 23:13
[31.08.2006] 23:32
Zx_SHADOW  zx_shadow@tlen.pl
Problemy z serverem.. Dlatego tlen (sieć) nie działa.. Jak nie można się połaczyć to sprawdzcie czy tlen.pl działa

IP i czas połączenia logowane. [8065756]
[01.09.2006] 01:43
polo34
a ja durny juz od 3 dni chyba z 7 razy instalowalem na nowo i cudowalem myslalem ze u mnie cos nie tak do kitu nawet nie poinformuja co sie dzieje

IP i czas połączenia logowane. [8066931]
[06.09.2006] 21:33
iwon2710  iwon2710@tlen.pl
Od kilku dni nie moge dostac sie do skrzynki mailowej na portalu tlen.pl. Po wpisaniu loginu, hasla i zatwierdzeniu ich ponownie pojawia mi sie okienko logowania, to tak jakbym w ogole nie podejmowala proby logowania. Problem pojawia sie zarowno przy logowaniu na maila przez www jak i przez komunikator. Zaden komunikat o bledzie sie nie pojawia. To co mnie zaskakuje to fakt ze do komuniaktora i na forum loguje sie swobodnie, bez problemow, problem jest z zalogowaniem do skrzynki mail. Po sugestii pomocy serwera tlen.pl by wyczyscic pliki cookies okazalo sie ze udalo sie zalogowac jednak nie na dlugo.Problem powrocil i trwa. Probowalam sie logowac na maila z roznych komputerow i roznych dostawcow internetu. problem trwa nadal.

IP i czas połączenia logowane. [8124380]
[06.09.2006] 22:37
laybythesea
iwon2710 (06.09.06 21:33):
Od kilku dni nie moge dostac sie do skrzynki mailowej na portalu tlen.pl. Po wpisaniu loginu, hasla i zatwierdzeniu ich ponownie pojawia mi sie okienko logowania, to tak jakbym w ogole nie podejmowala proby logowania. Problem pojawia sie zarowno przy logowaniu na maila przez www jak i przez komunikator. Zaden komunikat o bledzie sie nie pojawia. To co mnie zaskakuje to fakt ze do komuniaktora i na forum loguje sie swobodnie, bez problemow, problem jest z zalogowaniem do skrzynki mail. Po sugestii pomocy serwera tlen.pl by wyczyscic pliki cookies okazalo sie ze udalo sie zalogowac jednak nie na dlugo.Problem powrocil i trwa. Probowalam sie logowac na maila z roznych komputerow i roznych dostawcow internetu. problem trwa nadal.

To nie jest forum dotyczące funkcjonowania poczty o2. ------
Jak to się stało, że mi wypiłaś moje kakao, przecież to mój kubeczek z wiewórką jest

IP i czas połączenia logowane. [8125065]
[11.09.2006] 20:35
uzytkowniczka
Portal o2.pl
Temat: o2.pl - Odpowiedź na zgłoszenie

Jarek Nowicki
Odpowiedź » Problemy z logowaniem

Witam

Przepraszamy za problemy z korzystania z skrzynki pocztowej. Obecnie trwa konserwacja sprzętu. Dostałem informacje z działu technicznego, że bieżąca sytuacja będzie się utrzymywać przez kolejne 3 dni robocze. Dziękujemy za wyrozumiałość.

--------------------------
Komentarz uzytkownika ktory kontaktowal sie z pomoca o2.pl: moze i konserwacja sprzetu sie zajmuja,ale w przypadku mojej skrzynki mailowej problem z logowaniem pojawial sie i dawniej. To nie jest problem ostatnich dni, bo i zdarzal sie wczesniej.Czy u was rowniez?

IP i czas połączenia logowane. [8165062]
[15.06.2007] 15:13
Georgrex
Od dwóch tygodni komunikator tlen ani poczta przy nim nie działa.Skype,GG i sieci IT działają bez problemów.Próby jakiejkolwiek innej konfiguracji( np.Beta) nie przyniosły rezultatów.Pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [10550105]
[15.06.2007] 15:26
ten któremu działa tlen
Georgrex (07.06.15 15:13):
Od dwóch tygodni komunikator tlen ani poczta przy nim nie działa.Skype,GG i sieci IT działają bez problemów.Próby jakiejkolwiek innej konfiguracji( np.Beta) nie przyniosły rezultatów.Pozdrawiam!

Skoro odgrzałeś już ten temat sprzed roku, to napisz chociaż że U CIEBIE od dwóch tygodni nie działa.

IP i czas połączenia logowane. [10550191]
[15.06.2007] 17:57
iwonkaaaa
amica23 (06.08.04 13:31):
Właśnie, mam taki sam problem - też była zmiana hasła i nic !!!

A korzystanie z poczty jest mi bardzo potrzebne - może ktoś wie co się dzieje ??????

MIALAM TEN SAM PROBLEM, KONTAKTOWALAM SIE Z OBSLUGA TECHNICZNA, NIE WIELE POMOGLI, PO PROSTU JAK LOTERIA NIE WIADOMO KIEDY SIE WEJDZIE A KIEDY NIE NA SKRZYNKE, PO RAZ 3CI MIALAM TAKIE PROBLEMY Z LOGOWANIEM CZASAMI SIE CZEKA MIESIAC ,CZASAMI PO 2 SIE LOGUJE DOPIERO, ROZNIE,

PO PROSTU POLECAM ZMIENIC MAILA NA WP.PL JESTEM ZADOWOLONA

IP i czas połączenia logowane. [10551230]
[17.08.2007] 00:01
bob32  bob32@tlen.pl
moze ktos mi powie,co sie dziej z dluzej nieuzywanym kontem w tlenie?poza moim znam 3 przypadki,w ktorych nie mozna sie zalogowac na konto,chociaz haslo jest poprawne.czy przyczyna moze byc dluzsze nieuzywanie konta?jak to odblokowac?nie kazdy moze siedziec codziennie na kompie i ogladac maile. 7

IP i czas połączenia logowane. [11044174]
[17.08.2007] 08:52
zlh
bob32 (07.08.17 00:01):
moze ktos mi powie,co sie dziej z dluzej nieuzywanym kontem w tlenie?poza moim znam 3 przypadki,w ktorych nie mozna sie zalogowac na konto,chociaz haslo jest poprawne.czy przyczyna moze byc dluzsze nieuzywanie konta?jak to odblokowac?nie kazdy moze siedziec codziennie na kompie i ogladac maile.

tak... przyczyną może być dłuższe nieużywanie konta...
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5250745#10 937213

IP i czas połączenia logowane. [11045086]
[05.05.2008] 11:16
szakal23
Witam wszystkich, mam ten sam problem, od paru dni nie moge sie zalogowac na swoja poczte tlena. Myslalem juz ze moze ktos mi sie wlamal na skrzynke i zmienil haslo ale widze ze nie tylko ja mam ten problem. nie wiem co jest bo znjomy tez ma konto na tlenie i normalnie sie loguje z z moja skrzynka jest cos nie tak. Wie ktos o co z tym wszystkim chodzi????

IP i czas połączenia logowane. [12698470]
[09.05.2008] 15:54
nnn7
od kilku dni tlen sam mi się co chwila wyłącza i muszę sie stale logować, kilka razy odinstalowalam i zainstalowalam od nowa i nic.. :[

IP i czas połączenia logowane. [12731312]
[09.05.2008] 17:38
Real Madrid
A mi jakoś dzisiaj nie chce się Tlen zalogować, to samo jest z kontem mojego brata. Kiedy uruchamiam Tlena i jest okno wyboru profilu to do tego czasu jest wszystko w porządku, kiedy wpisuje hasło i zaczynam się logować wtedy tlen tak jakby mi się zawiesza. Niby mam ikonki Tlena tam przy zegarze ale klikanie na nie nic nie daje i mogę je wyłączyć jedynie przez ctrl+alt+delete :/ Też macie taki problem? Jeśli nie to pewnie będę musiał go od nowa zainstalować i wtedy może wszystko będzie w porządku.

IP i czas połączenia logowane. [12731851]
[09.06.2008] 16:44
J.Wnk.  jozekw_51@tlen.pl
Zniknął mi tlen, nie widać ani ikonki, ani tego co ktoś napisze, przeinstalowanie nic nie pomaga, niby się załącza ale go nie widać. Pomocy, bo nie mogę z nikim klikać.

IP i czas połączenia logowane. [12901763]
[10.06.2008] 23:20
monika1626
a mi od 3 dni nie działa poczta z tlenu, jak się loguję, to mi się pokazuje, że "przepraszamy, skrzynka chwilowo niedostępna" a potrzebny mi dostęp do maila

IP i czas połączenia logowane. [12910107]
[11.06.2008] 09:50
raptorek
Ze względu na kilkudniową niesprawność serwera pocztowego nie doszły na moje konto maile z tych dni. Obecnie Tlenu używam TYLKO jako komunikatora (chociaż zamierzam w najbliższym czasie przejść na jakiś inny komunikator sieci jabber z obsługą transportu Tlena). Konto pocztowe natomiast założyłem na innym serwerze (są niezawodne i bezpłatne, np,www.poczta.wp.pl ,www.poczta.onet.pl ).

Polecam Wam wszystkim taką zmianę i przymierzanie się do zmiany komuniaktora.

Niestety ekipa Tlenu potrafi wysyłać flashe z reklamami, ale informacji o awarii serwerów pocztowych już nie. Rozumiem, że konto jest darmowe, ale dla mnie jest to olewanie swoich potencjalnych klientów.

IP i czas połączenia logowane. [12911146]
[16.06.2008] 20:11
zuziaaaaa
ja mam ten sam problem zmienilam maila na wp i jest teraz ok

IP i czas połączenia logowane. [12944234]
[01.09.2008] 04:10
ci z tlenu to @@@e
a mi zlikwidowali konto na tlenie i podali jako powod brak logowania sie przez 3 miesiace a ja kozystalem 3 razy dziennie
po wielu listach udalo mi sie odzyskac adres i z problemami kontakty ale zawartosc stracona i nawet nie raczyli przeprosic szmaciarze
wiec niezawodnosc tleny to mit , i nie mozna na tym portalu polegac

IP i czas połączenia logowane. [13379030]
[13.12.2008] 21:43
kodiczech
kupa smiechu zglosilem ze nie moge zalogowac sie na skrzynke email to dostalem odpowiedz:wiadomosc zostanie wyslana na twoj email haha ciekawe jak ja odczytam

IP i czas połączenia logowane. [14002117]
[31.12.2008] 00:19
yavrum
Ci idioci przeniesli poczte na nowy serwer, ale poinformowac nie raczyli! banda kredtynow! stracilam mejle z 5 lat! a takze adresy, rozne zapisane strony, zdjecia, wszystko rezygnuje z ich watppliwej jakosci uslug

IP i czas połączenia logowane. [14096749]
[31.12.2008] 17:51
ja2009
Od dawna mam z nim problem, to dobry moment, żeby zamienić go na coś innego !

IP i czas połączenia logowane. [14100725]
[23.05.2009] 10:28
matrix0606  matrix00660066@tlen.pl
mi też tlen nie działa już od kilku dni. miga aby w zakładce i nic. o co chodzi?

IP i czas połączenia logowane. [14924539]
[26.08.2009] 21:30
taczan
Witam!
Ja sobie radzę w ten sposób loguję się wiadomo wszystko znika i zamiast na nowo wpisywać login + hasło odświeżam może i do 20 razy ale za którymś razem wskakuje i działa!

IP i czas połączenia logowane. [15396254]
[02.09.2009] 09:37
anetka35
też mam ten problem.Od wczoraj nie mogę dostać się do skrzynki mimo wielu prób logowania.Też kilkakrotnie odinstalowywałam i instalowałam od nowa ale nic z tego.Po ostatniej instalacji nie mogę tlena nawet otworzyć.Czy ktoś coś wie na ten temat?

IP i czas połączenia logowane. [15429516]
[23.09.2009] 19:13
rasior  rasior@tlen.pl
Miałem podobny problem. Po zmianie hasła, gdy uruchamiałem komunikator i wpisywałem hasło pojawiał się komunikat o niepoprawnym haśle. Nie działało wpisywanie ani nowego ani starego hasła. Zalogowanie na stronę o2.pl było możliwe, więc zalogowałem się tam, cofnąłem zmiany (zmieniłem hasło na stare) i założyłem nowy profil na stare hasło i stary login (drugi profil z takimi samymi danymi). Mogłem dzięki temu skasować stary profil i cieszyć się niezmienionym tlenem, zachowanymi opisami i wszystkimi kontaktami, oraz po wsze czasy napluć gadu-gadu w tą uśmiechniętą mordę.

IP i czas połączenia logowane. [15532805]
[24.09.2009] 21:42
olka1981
Ja też nie mogę się zalogować cały czas mi wyskakuje ze błędny login lub hasło a na pewno jest prawidłowe czy ktoś wie co się dzieje

IP i czas połączenia logowane. [15538857]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat