o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie na wakacje???tanio i dobrze?

1 2 3
[03.08.2006] 19:49
Madlene6  mgw6@tlen.pl
Mam problemos, za tydzien mam urlop i musze gdzies wyjechac. Planowalam w gory z kumpelami,ale nie dostaly urlopu. A ja musze gdzies wyjechac,bo nie wytrzymam ciagle w tym samym miejscu. Poradzcie cos. Moze znacie jakies fajne miejsca?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.08.2006] 22:14
ivuś
Proponuję ci nasze polskie morze co roku jeżdże nad polskie morze i jeszcze mi sie nie znudziło może dlatego , że za każdym razem w inne miejsce Teraz byłam w Darłówku Zachodnim przeżyłąm tam wiele pięknych,szalonych chwil,fajne imprezy,miła atmosfera,dobre jedzonko i nie jest aż takl drogo Doskonałe miejsce na odpoczynek a także na dobra zabawę Gorąco polecam Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7776280]
[03.08.2006] 22:17
Wariatka80
Zalezy na ktora czesc Baltyku ci blizej ! Ja mam blizej do zachodniej i polecam Dziwnów. Bylam tam pierwszy raz tak na dluzej w tym roku! Naprawde jest sie gdzie pobawic. Sa imprezy w miescie w dyskotekach, sa na plazy. Ja sie bawilam fantastycznie mimo tego ze bylam tylko z jedna kumpela ! Szybko poznalysmy ludzi. Raj dla mlodych !

IP i czas połączenia logowane. [7776313]
[03.08.2006] 22:30
ptakowska
Jak co roku mam ten sam dylemat. chociaz wole i gory i morze
w zaleznosci od kosztow jakimi dysponujesz mozna zapuscic sie w glusz bieszczadow mala miejscowosc Dwerniczek cudowna z dala od swiata
lub nad morze polecam najukochansze Rowy niedaleko Slupska, mala miejscowosc ale zawsze fajnie mozna sobie poszalec!!!
jezeli wolisz cos z pompom to Kefalonia jedna z wysp Greckich -jedna z najladniejszych plazy na morzu srodziemnym, sliczne jaskinie i greckie UZO miodzio

IP i czas połączenia logowane. [7776482]
[04.08.2006] 10:11
Madlene6  mgw6@tlen.pl
W sumie zapomnialam dodac,ze mieszkam nad samym morzem Wielkie dzieki za podpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [7778764]
[26.05.2017] 16:58
[04.08.2006] 11:12
cedurka
A ja zastanawiam się też nad morzem, ale nienaszym. Naczytałam się że w Bułggarii jest ładnie i dużo taniej niż u nas. Wiecie może coś więcej na temat tego kraju. Wiem że kiedyś się tam często jeździło Jak to teraz wygląda?

IP i czas połączenia logowane. [7779243]
[04.08.2006] 11:45
Madlene6  mgw6@tlen.pl
WLASNIE,TEZ SLYSZALAM,ZE TAM BARDZO LADNIE I NAWET TANIO. TYLKO NIE WIEM JAK Z PODRÓŻĄ-ILE KOSZTUJE. WILEU CHWALI BULGARIE I CHORWACJE.

IP i czas połączenia logowane. [7779551]
[04.08.2006] 11:45
wrocławianka..
Madlene6 (06.08.04 10:11):
W sumie zapomnialam dodac,ze mieszkam nad samym morzem Wielkie dzieki za podpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam!

No to może zwiedzanie jakiegoś miasta? Taki aktywny wypoczynek Np. Kraków, bardzo ładne miasto, z ciekawymi zabytkami, fajnym klimacikiem i knajpkami... Nie jest trudno znaleźć tani nocleg. Poza tym, w Krakowie ma się wrażenie, że właściwie wszędzie bez problemu dotrze się pieszo, trudno to wytłumaczyć, ale moim zdaniem to duży plus, że nie trzeba sie tłuc tramwajem przez pół miasta, bo możesz sobie dojść do miejsca, które Cię interesuje Życzę udanego urlopu

IP i czas połączenia logowane. [7779557]
[04.08.2006] 13:56
Miter
Madlene6 (06.08.04 11:45):
WLASNIE,TEZ SLYSZALAM,ZE TAM BARDZO LADNIE I NAWET TANIO. TYLKO NIE WIEM JAK Z PODRÓŻĄ-ILE KOSZTUJE. WILEU CHWALI BULGARIE I CHORWACJE.

sąsiad wrócił we wtorek z wyprawy do Bułgarii.Pojechał z jakimś biurem.Bardzo jest zadowolony ale fotek jeszzce nie pokazywał.Podobno było fantastycznie.

IP i czas połączenia logowane. [7781084]
[20.10.2008] 13:36
spamon  spamonx@tlen.pl
Polityka - Polska na urlop i weekend !

Paczka wszystkich części, jakie zostały wydane.

-Wielkopolska
-Mazury
-Mazowsze
-Małopolska
-Pomorze
-Dolny Śląsk

Zapraszam do kolekcjonowania Przewodników POLITYKI po Polsce.

Przygotowane jest w nich 100 gotowych propozycji wycieczek, do wykorzystania zarówno podczas urlopu, jak i weekendowych wypadów, w podróżach po Polsce i bliskiej zagranicy. Każda trasa posiada odrębną mapę uzupełnioną o informacje krajoznawcze i praktyczne (adresy, telefony, godziny otwarcia muzeów, ceny biletów). Przewodniki wzbogaciliśmy rekomendacjami „Polityki" - szczególnie polecanymi trasami i miejscami, wcześniej opisywanymi w wakacyjnych „Półprzewodnikach Polityki" o pomnikach techniki, zamkach i najciekawszych stanowiskach archeologicznych. Redakcyjny recenzent kulinarny Piotr Adamczewski zaprasza do dobrych restauracji, nie tylko na regionalne dania. Podpowiadamy też, co warto przeczytać, korzystając z naszego redakcyjnego archiwum o historii, ciekawych ludziach i miejscach opisanych w sześciu przewodnikach.

Zapraszam do ściągania, naprawdę warto http://rapidshare.com/files/144169773/POLSKA _NA_URLOP_I_WEEKEND_PAK-mexyk.part1.rar

http://rapidshare.com/files/144177380/POLSKA _NA_URLOP_I_WEEKEND_PAK-mexyk.part2.rar hasło : mexyk

IP i czas połączenia logowane. [13665537]
[14.12.2008] 11:02
Keri88
ja byłam w te wakacje w Bułgarii i baaardzo mi sie podobało jedynym ogromnym minusem była bariera językowa, bo z angielskim czy niemieckim było u nich cieniutko.. (nie byliśmy w żadnych luksusowych hotelach tylko w kwaterach prywatnych ) Co do cen, to już tam nie jest tak taniutko jak chociaż rok czy 2 temu. Ludzie którzy jeźdzą tam co roku byli bardzo rozczarowani, ponieważ ceny często przewyższały polskie.

IP i czas połączenia logowane. [14004297]
[08.12.2010] 15:48
stylgirly
Ja teraz zaczynam już planować swoje wakacje, moja motywacja do tego żeby schudnąć i pracować - w końcu za coś trzeba jechać Zastanawiam się nad jakimiś wczasami w Bułgarii. Z opisu na tej stronie wynika, że Złote Piaski są nie najdroższe i całkiem atrakcyjne: http://www.ok-tours.com.pl/index.php?i=lato& amp ;j=zagraniczne/bulgaria2 był ktoś z Was?

IP i czas połączenia logowane. [17530848]
[17.02.2011] 13:56
wakacje-bulgaria
stylgirly (10.12.08 15:48):
Ja teraz zaczynam już planować swoje wakacje, moja motywacja do tego żeby schudnąć i pracować - w końcu za coś trzeba jechać Zastanawiam się nad jakimiś wczasami w Bułgarii. Z opisu na tej stronie wynika, że Złote Piaski są nie najdroższe i całkiem atrakcyjne: http://www.ok-tours.com.pl/index.php?i=lato& amp ;j=zagraniczne/bulgaria2 był ktoś z Was?

Złote Piaski są całkiem atrakcyjne, to prawda, bardzo ładny kurort, jeden ze starszych w Bułgarii, z zagospodarowaną infrastrukturą, chociaz w ostatnich latach też zaczęto tam sporo budów. Mi osobiście Złote Piaski podobaja się śrendio, temperatury są niższe niż na południu, a że lubię latem żar lejący się z nieba, oczywiście bez uczucia znalezienia się przy piecu hutniczym, to zdecydowanie bardziej odpowiada mi południe. Dla przykładu różnica w temperaturze wody między Tzarevem a Varną wynosi latem srednio nawet 5oC. Uwzażam, że bardzo dobrym miejscem spędzenia wakacji jest południe Bułgarskiego wybrzeża, począwszy od Słonecznego Brzegu, Świętego Vlasu w dół. Co do cen, to ceny w kurortach w BG są podobne, czy to Złote Piaski, czy Słoneczny Brzeg, są tam i miejsca gdzie można zjeść czy zabawić się naprawdę tanio, a są i też takie gdzie zedrą z nas wiecej niż byśmy chcieli. Zazwyczaj można znależć na forach informacje o polecanych sobie miejscach, knajpkach i może warto o takie zahaczyć będąc na miejscu. www.bulgaria-apartament.eu

IP i czas połączenia logowane. [17852358]
[17.02.2011] 14:27
trafff.
zobacz tutaj: http://kredytu.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [17852470]
[09.03.2011] 12:39
sonia2011
Bardzo ładna jest bułgaria, przepiękne plaże, całkiem przyzwoite ceny i w sumie nie aż tak daleko. Z pewnością ci się spodoba możliwość wypoczynku tam. Poszukaj sobie jakiegoś fajnego wyjazdu na ok - tours.pl sprawdzone biuro, więc nie będzi miny.

IP i czas połączenia logowane. [18118847]
[11.03.2011] 11:29
jukrecja
Faktycznie Bułgaria wydaje się być ciekawym rozwiązaniem Powoli zaczynam myśleć na wykorzystaniem swojego tegorocznego urlopy.Marzy mi się wypoczynek i totalny relaks. Przeglądając dzisiaj oferty całkiem niezła i dość atrakcyjna cenowo właśnie Do Bułgarii jest na allinclusive.com.pl. Tam proponują Słoneczny Brzeg, czy te okolice są ciekawe, był ktoś?

IP i czas połączenia logowane. [18126743]
[11.03.2011] 15:05
Bartek
Witam mamy do wynajęcia apartamenty w najlepszym kurorcie bułgarii słoneczny brzeg. cena zaczyna sie od 180 zł za dobe za 4 osoby lub 220 zł za 6 osób. hotel z basenem, położony na przeciwko morza. Jesteśmy sprawdzoną firmą można nam zaufać w polsce posiadamy największy park rozrywki. zainteresowanych zapraszam na stronewww.bulgaria4you.pl

IP i czas połączenia logowane. [18127463]
[11.03.2011] 15:06
barti.90
Może Boszkowo?
Miejscowość niedaleko Leszna, czyste jeziorko, ładny krajobraz.

IP i czas połączenia logowane. [18127471]
[18.03.2011] 11:41
margarita-4
Na tym allinclusive.com.pl widizałam nie tylko fajne oferty wyjazdów do Bułgarii, ale też i do Grecji - a nią jestem teraz równiez zainteresowana. Myślę, że najwyższy już czas zacząć planować coś na wakacyjny wypoczynek.

IP i czas połączenia logowane. [18153342]
[19.03.2011] 20:50
Karola
Ja wybieram się ze znajomymi tutaj :www.augustow-logos.pl Mam nadzieję ,że pogoda tylko dopisze , bo dziś padał śnieg ;-(

IP i czas połączenia logowane. [18158990]
[23.05.2011] 16:24
sonia2011
Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego, czego się szuka. Jeżeli zależy ci na wypoczynku spokojnym to najlepiej jakiś mały hotel, w dużych kurortach zwykle jest lekki chaos (małe dzieci, dużo ludzi). Jeżeli chcesz zaimprezować - najlepiej jakaś fajna wyspa albo miejsce w stylu Sopot itd.

IP i czas połączenia logowane. [18410152]
[25.05.2011] 20:13
Kamil Włodarczyk
Jeżeli Ty (lub Twoi znajomi) będziesz zainteresowany niezapomnianymi i słonecznymi wakacjami za rozsądną cenę w Bułgarii - chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej: http://www.grandkamelia2.republika.pl/ Właściciele: Kamil Włodarczyk & Katarzyna Król

IP i czas połączenia logowane. [18418347]
[27.05.2011] 12:14
gspking
Polecam Dziwnów na szalone wyprawy studenckie . Byłem tam z kumplami dwa lata temu, bardzo fajnie było, morze alkoholu, dziewczyny

IP i czas połączenia logowane. [18423706]
[02.06.2011] 13:07
Nad morze
Zdecydowanie nad polskim morzem można znaleźć coś ciekawego i niedrogiego. W mniejszych miejscowościach obok znanych kurortów można wypoczywać za rozsądne pieniądze - polecam: http://www.czasnadmorze.pl/gdzie-na-wakacje- w-polsce-forum-opinie-nad-morzem/
Miłych Wakacji

IP i czas połączenia logowane. [18444805]
[08.06.2011] 10:48
Tonick
http://tonik.salon24.pl/309910 ,gdzie-pojechac-w-tym-roku-na-wakacje

IP i czas połączenia logowane. [18465106]
[08.06.2011] 14:37
Studenckie-Wakacje.pl
Grecja, Bułgaria - 2 tygodnie za 799zł ;>
do tego możesz zgarnąć wyjazd do Grecji biorąc udział w konkursie na: http://apps.facebook.com/konkurssw/

IP i czas połączenia logowane. [18465947]
[08.06.2011] 16:36
sracie w gacie
szczecin-skolwin. wakacyjny wieczorowy oboz street fight'u. koszt? zalezy ile kasy masz przy sobie

IP i czas połączenia logowane. [18466332]
[09.06.2011] 12:00
jarekkolinski
na pewno domek nad jeziorem bedzie stosunkowo tani, na pewno tanszy niz morze czy wyjazd za granice

IP i czas połączenia logowane. [18469351]
[10.06.2011] 15:53
Kamyczkowski
Ja osobiście polecam Powidz, jezioro czyściutkie, pełne ryb i do tego ceny noclegów bardzo przyzwoite. "Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty."
Piotr Gogolewski

IP i czas połączenia logowane. [18473690]
[12.06.2011] 03:22
niedzwiedziu
rok temu za 1000 zł w 2 osoby obskoczyliśmy budapeszt na 4 dni z noclegami, jedzeniem, dojazdem i alkoholem. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [18478897]
[13.06.2011] 19:04
radziksen90210
Cześć, ja w tym roku spróbuje aktywnie spędzić trochę wakacji (przynajmniej początek ) Pod koniec czerwca na obóz windsurfingowy na Hel. Nocleg pod namiotem, w dzień na fale, a wieczorem na imprezy Warunki może nie luksusowe, ale za to tanio i z klimatem
http://student.travel.pl/goto111 ,4um-lato-na-helu

IP i czas połączenia logowane. [18485073]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat