o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

PO CZYM POZNAĆ ŻE FACET JEST ZAKOCHANY?

1 2 3 4 5   » 15 Strony tematu:
[22.05.2007] 17:00
zakochany niestety
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, w szczególności od jakiejś dziewczyny. Otóż jetem już zakochany od kilku miesięcy... jak to jest? myślę o Niej kilka razy na minutę, jestem szczęśliwy kiedy mogę coś dla Niej zrobić, jeśli jestem przy Niej wszystko inne jest nieistotne, kiedy choćby rozmawia z jakimś innym chłopakiem czuję jakby ukłucie w serce. Tragedia. I to jest mój problem. Otóż nie mogę sobie z tym poradzić. Mamy ze sobą bardzo dobre kontakty, ale tylko koleżeńskie. Na początku chyba nawet Ona myślała o tym poważniej, ale teraz jestem tylko Jej przyjacielem. Co gorsze, chyba coś wie o moich uczuciach. Jak mogę o Niej zapomnieć? ŻADNA inna dziewczyna mnie interesuje... jak się odkochać? Jedyne co mi pozostało. POMOŻCIĘ, PROSZĘ!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10374334]
[23.05.2007] 19:31
HANZ
Ja jak bylem zakochany to jezdzilem na rowerze na okraglo, po kilka godzin dziennie. A jak sie odkochalem to juz mi sie nie chcialo.

IP i czas połączenia logowane. [10382417]
[25.05.2007] 11:32
anush
Kochane Kobitki, ale nie tylko
Ja rowniez mam podobny problem i nie wiem jak mam odczytac symptomy zakochania u mojego "chlopaka" Spotykamy sie codziennie, spedzamy ze soba kilka godzin, a kiedy dochodzi do rozstania nie potrafimy sie pozegnac i robimy to bardzo dlugo
Jego gesty, patrzenie mi w oczy (czasem spuszcza wzrok kiedy patrze dluzej na niego) jest czuly, lubi mnie przytulac, calowac, a najbardziej nurtuje mnie kiedy on wzdycha (co to znaczy??? ale kiedy zaczynamy temat "co dalej" slysze tylko polslowkowe odpowiedzi (on nie jest z mojego miasta wiec niebawem wyjedzie) i slowa typu "ja kiedys bede milo to wspominal" po tych slowach czuje jakbym juz byla dla niego przeszloscia.Wiem ze to moze byc trudny zwiazek ale chce zaryzykowac tylko ze nie wiem czy on mysli podobnie jak ja :/
Pomoze mi ktos rozwiazac moje watpliwosci ???

IP i czas połączenia logowane. [10394035]
[25.05.2007] 15:41
Cięta
anush (07.05.25 11:32):
Kochane Kobitki, ale nie tylko
Ja rowniez mam podobny problem i nie wiem jak mam odczytac symptomy zakochania u mojego \"chlopaka\"
(...)
.Wiem ze to moze byc trudny zwiazek ale chce zaryzykowac tylko ze nie wiem czy on mysli podobnie jak ja :/
Pomoze mi ktos rozwiazac moje watpliwosci ???

Może powinnaś go po prostu o to spytać. I powiedzieć co sama czujesz..

IP i czas połączenia logowane. [10395580]
[25.05.2007] 20:53
moto dcz  dcz333@tlen.pl
powiem tak jezeli facet patrzy na ciebie caly czas (najbardziej w oczy) jezeli czesto muwi ci mile zeczy na twuj temat i probuje byc "spoko" to znaczy ze jest płaski

Ja sam duzo muwie swojej dziewczynie różnych rzeczy kture zapieraja jej dech w piersiach i powoduja ze chce sie do mnie przytulic i byc ze mna (lecz nie moze przez odleglosc dzielaca nas ) to jest prawdziwe ale takie zeczy raczej nie odrazu. Napewno wazny jest wzrok, czyli czy gosc patrzy ci prosto w oczy, czy w twoje piersi lub pupe. Jak patrzy w oczy i probuje dojsc do tego zeby patzrec jak najdluzej to znaczy ze juz jest twuj, druga wazna zecza jest jego glos jezeli ciezko sie mu wyslowic to przez nerwy. Poprostu powodujesz ze chce wypasc jak najlepiej ale mu to wogule nie wychodzi, poniewaz jest przy tobie nie smialy. Po pewwnym czasie mu powinno przejsc. Trzecia rzecz to kiedy juz z nim jestes jakis czas np 4 miechy czy jest "nachalny" na sex. Jezeli tak jest to nie jest zbyt dobre bo moze mu chodzic tylko o przyjemnosc. Jezeli chce ciagle z toba przebywac to tez jest duzy plus bo znaczy ze mu na tobie zalezy. Jak mu kiedys tam powiesz ze poznalas jakiegos przystojniaka i ze byl dzentelmenem itd. mial fajny ciuch lub tyleczek ;P jak sie bedzie denerwowal to tez znaczy ze jest o ciebie cholernie zazdrosny. Wszystko zalezy jednak od was samych jezeli jest wam ze soba dobrze, czasami sie klucicie ale sie godzicie to norma. Ja sam jestem za stalymi zwiazkami, a nie przelotnymi znajomosciami. Nie szukaj romantyka!! Sam nim jestem nie radze xD Wasze życie jest krótkie i barwne. Moje jest długie i szare.

IP i czas połączenia logowane. [10397438]
[30.07.2014] 19:10
[25.05.2007] 21:00
moto dcz  dcz333@tlen.pl
zakochany niestety (07.05.22 17:00):
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, w szczególności od jakiejś dziewczyny. Otóż jetem już zakochany od kilku miesięcy... jak to jest? myślę o Niej kilka razy na minutę, jestem szczęśliwy kiedy mogę coś dla Niej zrobić, jeśli jestem przy Niej wszystko inne jest nieistotne, kiedy choćby rozmawia z jakimś innym chłopakiem czuję jakby ukłucie w serce. Tragedia. I to jest mój problem. Otóż nie mogę sobie z tym poradzić. Mamy ze sobą bardzo dobre kontakty, ale tylko koleżeńskie. Na początku chyba nawet Ona myślała o tym poważniej, ale teraz jestem tylko Jej przyjacielem. Co gorsze, chyba coś wie o moich uczuciach. Jak mogę o Niej zapomnieć? ŻADNA inna dziewczyna mnie interesuje... jak się odkochać? Jedyne co mi pozostało. POMOŻCIĘ, PROSZĘ!!!
ej no stary skoro sie w niej zakochales to walcz o nia pogadaj z nia na spokojnie o uczuciach jakie z nia wiazesz i wtedy zobaczysz co powie nie ma co ukrywac tego bo nie wyrobisz. Zapomniec nie zapomniesz bo juz siedzi w twoim sercu i myslach niestety jak sie zakochasz to nie da rady chyba ze sie zabijesz ale nawet o tym nie mysl !! powodzenia powiedz jej albo najpierw spytaj sie co o tobie mysli pzdr Wasze życie jest krótkie i barwne. Moje jest długie i szare.

IP i czas połączenia logowane. [10397509]
[25.05.2007] 21:03
czy ty nie znasz ortografii
moto dcz (07.05.25 20:53):
powiem tak jezeli facet patrzy na ciebie caly czas (najbardziej w oczy) jezeli czesto muwi ci mile zeczy na twuj temat i probuje byc \"spoko\" to znaczy ze jest płaski

Ja sam duzo muwie swojej dziewczynie różnych rzeczy kture zapieraja jej dech w piersiach i powoduja ze chce sie do mnie przytulic i byc ze mna (lecz nie moze przez odleglosc dzielaca nas ) to jest prawdziwe ale takie zeczy raczej nie odrazu. Napewno wazny jest wzrok, czyli czy gosc patrzy ci prosto w oczy, czy w twoje piersi lub pupe. Jak patrzy w oczy i probuje dojsc do tego zeby patzrec jak najdluzej to znaczy ze juz jest twuj, druga wazna zecza jest jego glos jezeli ciezko sie mu wyslowic to przez nerwy. Poprostu powodujesz ze chce wypasc jak najlepiej ale mu to wogule nie wychodzi, poniewaz jest przy tobie nie smialy. Po pewwnym czasie mu powinno przejsc. Trzecia rzecz to kiedy juz z nim jestes jakis czas np 4 miechy czy jest \"nachalny\" na sex. Jezeli tak jest to nie jest zbyt dobre bo moze mu chodzic tylko o przyjemnosc. Jezeli chce ciagle z toba przebywac to tez jest duzy plus bo znaczy ze mu na tobie zalezy. Jak mu kiedys tam powiesz ze poznalas jakiegos przystojniaka i ze byl dzentelmenem itd. mial fajny ciuch lub tyleczek ;P jak sie bedzie denerwowal to tez znaczy ze jest o ciebie cholernie zazdrosny. Wszystko zalezy jednak od was samych jezeli jest wam ze soba dobrze, czasami sie klucicie ale sie godzicie to norma. Ja sam jestem za stalymi zwiazkami, a nie przelotnymi znajomosciami. Nie szukaj romantyka!! Sam nim jestem nie radze xD

???????????????????????????????????????????????bardzo to razi

IP i czas połączenia logowane. [10397531]
[25.05.2007] 21:07
moto dcz  dcz333@tlen.pl
ale co razi?? Wasze życie jest krótkie i barwne. Moje jest długie i szare.

IP i czas połączenia logowane. [10397559]
[25.05.2007] 21:08
sorki ale błedy
moto dcz (07.05.25 21:07):
ale co razi??

ortograficzne rażą czyta się to aż źle

IP i czas połączenia logowane. [10397569]
[25.05.2007] 21:10
moto dcz  dcz333@tlen.pl
ach sorry dysleksja ;p następnym razem postaram się Wasze życie jest krótkie i barwne. Moje jest długie i szare.

IP i czas połączenia logowane. [10397586]
[26.05.2007] 10:55
emiii
Spotykam się od jakiegoś czasu z chłopakiem. Niby jest wszystko pięknie, ok, ale ostatnio zupełnie nie wiem co się dzieje. Wydaje mi się że jest zakochany, bynajmniej na to wskazują wszystkie symptomy... Kiedy się spotykamy ma maślane oczka, wzdycha, przytula się, godzinami mógłby patrzeć na mnie, jest delikatny. Ostatnio powiedział, że czuje do mnie ogromną sympatię i nic więcej, więc dlaczego zachowuje się tak, jakby był zakochany??? dlaczego jest mu smutno, kiedy mnie długo nie widzi??? Dlaczego ma takie smutne oczy kiedy musimy się już rozstać, a takie błyszczące i roześmiane, kiedy mnie widzi??? Przecież jedno przeczy drugiemu??? Czy ktoś potrafi mi to wytłumaczyć??? Z góry dziękuję za pomoc... nieszczęśliwie zakochana...

IP i czas połączenia logowane. [10400445]
[15.06.2007] 15:53
anush
Witam Was ponownie
U mnie sytuacja sie juz wyjasnila rowniez dzieki waszej pomocy

moto dcz Ty rowniez mi pomogles piszac o zakochanym mezczyznie, ktre szczerze to sie sprawdzily w 100%

emiii moim zdaniem ow chlopak jest zakochany napewno skoro kiedy sie widzicie to jego oczy jasnieja a kiedy sie zegnacie to staja sie smutne itd. moim skromnym zdaniem to wlasnie najprawdziwszy dowod na to ze mu na Tobie zalezy a jesli w parze idzie rowniez czulosc to nic nic wiecej nie musze dodawac :)
pozdrawiam goraco :)
niebawem zajrze tu ponownie :)

IP i czas połączenia logowane. [10550365]
[15.06.2007] 21:15
nieszczęśliwie zakochany...
Proszę ponownie o pomoc!!! Myślałem, że mi przejdzie, ale gdzieś od pół roku jestem w Niej zakochany i nic nie mogę na to poradzić ;(... dziewczyna kompletnie zawróciła mi w głowie i w dodatku nic sobie z tego nie robi. Co prawda docenia to, co dla Niej robię, mamy świetne kontakty, myślę, że mnie naprawdę lubi - ale co z tego jeśli traktuje mnie tylko jako kolegę/przyjaciela? Powiedzieć Jej wprost co czuję, czy to pogorszy sytuację? Wiem że to nic nie zmieni. Co robić? Najgorsze jest udawanie że mi nie zależy :/... PISZCIE, PROSZĘ!

IP i czas połączenia logowane. [10552543]
[16.06.2007] 12:22
po oczach
świecą się bardzo hihi

IP i czas połączenia logowane. [10555838]
[16.06.2007] 20:13
po zwisie
i jak się wkłada w sisie

IP i czas połączenia logowane. [10559345]
[03.09.2007] 17:36
musze Was rozczarowac
milosc nie instnieje

IP i czas połączenia logowane. [11182825]
[21.09.2007] 20:24
kala55c
Mam mały problem!!Chłopak który mi sie podoba zaczął do mnie zarywać na imprezie(troche wypiliśmy)!!!było suuper chciał sie ze mną lizać ale ja go odtrąciłam!!ale on sie nie zraził na pożegnanie dał mi buzzzzi w usta!!! a gdy spotkaliśmy sie w szkole był bardzo olewający!!! czy to znaczy że byłam tylko jego zabawką na impreze czy może wstydzi sie mnie???

IP i czas połączenia logowane. [11307286]
[21.09.2007] 20:53
MysteriousDrX
kala55c (07.09.21 20:24):
Mam mały problem!!Chłopak który mi sie podoba zaczął do mnie zarywać na imprezie(troche wypiliśmy)!!!było suuper chciał sie ze mną lizać ale ja go odtrąciłam!!ale on sie nie zraził na pożegnanie dał mi buzzzzi w usta!!! a gdy spotkaliśmy sie w szkole był bardzo olewający!!! czy to znaczy że byłam tylko jego zabawką na impreze czy może wstydzi sie mnie???
Procenty robia swoje... To smutne ale... jestes zwierzyna a on mysliwym... a to bylo tylko male polowanie, nic powaznego... "If I go crazy then will you still Call me Superman
If I’m alive and well, will you be There a-holding my hand
I’ll keep you by my side With my superhuman might
Kryptonite"

IP i czas połączenia logowane. [11307508]
[21.09.2007] 21:33
MysteriousDrX
nieszczęśliwie zakochany... (07.06.15 21:15):
Proszę ponownie o pomoc!!! Myślałem, że mi przejdzie, ale gdzieś od pół roku jestem w Niej zakochany i nic nie mogę na to poradzić ;(... dziewczyna kompletnie zawróciła mi w głowie i w dodatku nic sobie z tego nie robi. Co prawda docenia to, co dla Niej robię, mamy świetne kontakty, myślę, że mnie naprawdę lubi - ale co z tego jeśli traktuje mnie tylko jako kolegę/przyjaciela? Powiedzieć Jej wprost co czuję, czy to pogorszy sytuację? Wiem że to nic nie zmieni. Co robić? Najgorsze jest udawanie że mi nie zależy :/... PISZCIE, PROSZĘ!

Masz p.r.z.e.j.e.b.a.n.e... Bylem w podobnej sytacji... i dosatlem kosza. Na moje? To jestes bez szans... "If I go crazy then will you still Call me Superman
If I’m alive and well, will you be There a-holding my hand
I’ll keep you by my side With my superhuman might
Kryptonite"

IP i czas połączenia logowane. [11307875]
[02.10.2007] 22:19
ona7a
No dobrze. Przeczytałam o tym co pisaliście. Też zastanawiam się jak poznać, czy chłopak jest zakochany, albo czy coś czuje.. Znam go z półtora roku. Pracujemy ze sobą, dopiero od miesiąca zaczęłam zwracać na niego uwagę, choć on wczesniej próbował mnie dotykać, obejmować. Ale uważałam to za czuły gest. Nic więcej.. Od kiedy zaprosił mnie na wesele, sporo się zmieniło. Częściej przytula, łapie go nawet na tym jak ukradkiem się na mnie spogląda, te jego oczy, mmmm No ale do rzeczy. Jest miły, coraz częsciej coś robi dla mnie aby było mi dobrze pracować. Ale czy coś na prawdę czuje? Gdy się do niego przytulam to po chwili odsuwa mnie od siebie (może dlatego, że przytulamy się w miejscu pracy?) Na spacerze, też nie złapie mnie za ręke, nie obejmie. Ja robie pierwszy krok. Ale on się nie broni przed tym. I co można o tym myśleć? Nie pisze do mnie smsów. Czasami rozmwiamy na gg. Nie proponuje zbyt dużo spotkań. Czasami mam wrażenie, że robi krok do przodu i dwa do tyłu. Jak myslicie, może coś z tego wyjść?

IP i czas połączenia logowane. [11381259]
[02.10.2007] 23:05
aneta19891987
cfdsxg

IP i czas połączenia logowane. [11381513]
[02.10.2007] 23:24
aneta19891987
Hey
Poczym poZnać czy facet się zakochał?
Mam taką sytuację jesteśmy sąsiadami mieszkamy w tej samej klatce w bloku ... znałam tego gościa już wcześniej z pracy (był klientem przychodził do sklepu w kt. pracowałam, byliśmy tylko praktycznie na cześć, i raz poraz coś tam się za żartowało ale nic pozatym )kiedyś zdażyło mi się go zbesztać za mały brak kultury)(-chodziło o słowo proszę), dodam jeszcze że jezdzi samochodem i daje po piskach przy mnie ,nieraz miałam wrażenie że jest bezczelny do kwadratu po tym jak zatrzymał się i patrzył się w moim kierunku gdy rozmawiałam ze swoim chłopakiem.Ostatnio się przeprowadziliśmy z tym moim i któregoś pięknego dnia próbuje odtworzyć drzwi do naszego wejścia w bloku a tu proszę ON, odrazu mnie przepuścił i użył słowa proszę proszę i odtwarł mi szeroko drzwi ho@@@aki dzentelmen.Mieszkamy tu już pół roku i ostatnio padał deszcz szłam z kumpelą z pracy (w dzień)i widziałam że jedzie swoim autem i widziałam ze mnie widzi.Kumpela mieszka obok mojego bloku więc ja biegłam do swojego bo tak sie roZpadało ze masakra a tu patrze ON mi otwiera drzwi a ja z tego wszystkiego ale się rozpadało masakra a ON do mnie teksta że czekałem na Ciebie.Odrazu nogi za pas i ucieczka bo on mieszka na parterze a ja na 3 piętrze.Ostatnio była taka sytuacja że gadam z kumpelą przed swoją klatką i wychodzi nagle ON i tak na mnie spojrzał miał takie oczy jakies smutne a kumpela na mnie tak spojrzała a potem wzrok na niego nie wiem co to miało znaczyć bo tego nie komentowała ma 37 lat.a jak za chwilę przeszedł obok mnie to potrafił się jeszcze obrócić i spojrzeć na mnie. CO to ma wszystko znaczyć ? PROSZĘ SKOMENTUJCIE TO...

IP i czas połączenia logowane. [11381621]
[06.10.2007] 11:30
sechmet
w mlodym wieku jest oki,ale jak ma sie juz rodzine i meza i dziecito jest wiekszy problem.do rzeczy 2 lata temu poznalam mezczyzne34 lata byl moim instruktorem pominmy w czym.przez 2 tyg bylo normalnie ale pozniej mial symptomy zkochanego szczeniaka.na poczatku to mnie bawilo ale zrozumialam ze cos miedzy nami iskrzy,ale tu zaczyna sie dramat.Jak zrobic maly skok w bok wiedzac ze w domu czeka maz z dziecmi a u niego zona z corkami.Byloby oki ale nie mialam sumienia krzywdzic ich corek
Lapalismy sie na tym ze dlugo nie moglismy oderwac od siebie oczu,probowal mnie dotykac ale to bylo zabawne bo nie z czuloscia ale jak maly szczeniaczek wiec mnie szturchal hihi.chcialam isc na calosc ale zawsze sie wachalam co zrobie jak maz sie dowie albo jego zona to byloby straszne.kiedys mnie przytulil ale nie zaragowalam bo wiadomo za kierownica sie nie da tymbardziej ze uczylam sie jezdzic wiec nie chcialam popelnic gafy jaki to wstyt.po tym stal sie jeszcze bardziej zabawny bo byl na mnie wsciekly chyba ze go odrzucilam,przeblakiwal cos ze nie moze spac po nocach ale na kawe nie zaprosil wiec nigdy nie moglismy porozmawiac na nasz temat.podpisal kontrakt na wyjazd za granice pytal sie czy ma wyjechac ja mu na to ze powinien porozmawiac o tym z zona.patrzylismy sobie w oczy z wielka glebia ale on nic nie zaproponowwal ja mu powiedzialam ze facetom sie nie narzucam nie chcialam wyjsc na latka i wyjechal po tym zrozumialam ze za nimtesknie i mysle o nim zastanawiam sie czy on o mnie zapomnial czy tez milo mnie wspomina .Licze na to ze kiedys sie jeszcze spotkamy przypadkiem na ulicy byloby cudownieALE TO CHYBA MARZENIATROCHE ZALUJE ZE NIE POSZLAM NA CALOSC ALE JUZ ZA POZNO I TO JEST DYLEMAT
POZDRAWIAM WSZYSTKICH BUZIOLE PAPA

IP i czas połączenia logowane. [11404666]
[07.10.2007] 14:17
panhenson  panhenson@tlen.pl
proste
potrafi wyznac milosc slowami - widocznej prawdy - plynacymi z glebi serca

http://www.wiersze.bej.pl/pokazwiersz.php?wi erszid=1569330195

... i co z tego gdy czasem kobieta kocha z samej potrzeby kochania a nie dla tego ze znalazla kogos godnego tej milosci

IP i czas połączenia logowane. [11411859]
[07.10.2007] 21:59
ja wiem z doświadczenia
Hey Aneta19891987 on na pewno coś do Ciebie czuje, może jeszcze nie kocha tak na całego bo z Tobą za mało czasu spędził ale coś w tym jest. A może to miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety dowiedział się że nie może być z Tobą bo Ty masz kogoś i dlatego był taki smutny. Ale uwierz mi że w kilka dni nie zapomni o Tobie i każda nawet krótka rozmowa z Tobą odnowi to jego uczucie i znów będzie musiał się z tym wszystkim pogodzić. A mimo że to zrozumie i będzie chciał zapomnieć o Tobie to będzie mu trudno i będzie cierpiał niestety... tak jak ja kiedyś i to nie raz

IP i czas połączenia logowane. [11415345]
[10.10.2007] 17:49
ania12
Do zakochany too.Powiem Ci tylko staraj się o nią,niepdrywaj innych dziewczyn.doradzaj się z nią w różnych sytuacjach,a jesli jest z twojej klasy usiądź z nią w ławce i porozmawiaj.

IP i czas połączenia logowane. [11431975]
[12.10.2007] 09:51
Kam3leon  EspE2000@tlen.pl
Witam!
Zaloguj się na tej stronie. Polecam ją ze względu na dużą stopę zwrotu i zerowe ryzyko:
http://www.otwieramy.pl/?p=53549

IP i czas połączenia logowane. [11441560]
[28.10.2007] 22:57
AniaGore
U mnie chodzi o to,że facet zachowuje się tak jak by naprawdę coś czuł,te spojrzenia,miłe słówka, nawet odwozi mnmie do domu,itp. ale ostatnio wspomniał że chce odejść z pracy i wyjechać z miasta(pracujemy razem),a ja nie widzę sensu pracować tu dalej bez niego, tym bardziej nie rozumiem o co mu chodzi i dlaczego się tak zachowuje?
Co robić!?

IP i czas połączenia logowane. [11544976]
[28.10.2007] 23:34
gam31sadrax
A mogła byś coś więcej o sobie powiedzieć?
Co do niego czujesz?
jeżeli tak to czy on o tym wie?
Czy on coś czyje ? jak myślisz?

piszesz że nie widzisz sensu chodzenia do tej pracy bez niego, a może on Cię kocha i dłużej nie może być blisko ciebie w pracy bo to mu sprawia ból bo myśli że nigdy nie będziecie razem?

Trudno cokolwiek powiedzieć więc podaj proszę więcej szczegółów. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [11545301]
[29.10.2007] 10:17
Ant
po Tym ze zawsze kiedy go potrzebuje jest przy mnie ... ... Kto Powiedział Że Wampiry Nie Są Śmieszne ...

IP i czas połączenia logowane. [11546371]

1 2 3 4 5   » 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat