o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

PO CZYM POZNAĆ ŻE FACET JEST ZAKOCHANY?

1 2 3   » 15 Strony tematu:
[01.08.2006] 19:06
kaawka
Ciekaawa jestem,jak to rozpoznajecie...jakie symptomy występują,bądź występowały wśród zakochanych? Jeśli to możliwe,potraktujcie poważnie ten temat,gdyż służy on pewnym badaniom na ten temat. DZIĘKI

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.08.2006] 19:11
Karoolcia
mOIM ZDANIEM: patrzy za każdym razem z tesknota -> nie moze oderwac od ciebie oczu -> kiedy juz sie zakolegujecie payttrzy na ciebie jak małe dziecko kiedy dostaje prezent ;d

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7753181]
[01.08.2006] 19:16
kaawka
No właśnie patrzy jak dziecko,czy jak w obraz...a jeśli chodzi o traktowanie partnerki?hmm,jak uważasz? Bo mnie się wydaje,że jest wówczas wyjątkowa relacja, stara się, myśli non stop,ale np da się zauważyć czy się zakochał tak na poważnie czy poprostu jest zwyczajnie napalony... Jak myślisz Karoolcia?

IP i czas połączenia logowane. [7753244]
[01.08.2006] 20:14
Karoolcia
mysle ze to zalezy jesli chce sie z tym ukryc wstydzi sie tego to bedzie sie zachowywał norlanie a tylko wzdychł po nocach do ciebie ale jesli chce zabiegac o twe względy to będize szukąłm iejsc w których jestes i wogóle

IP i czas połączenia logowane. [7753832]
[01.08.2006] 20:22
a co jeśli...
robi maślane oczka? bezprerwy jest wgapiony we mnie,ale czasem się zawtydza i odwraca...to co jest we mnie zakochany??? spotykamy się dość często,ale np rzadko wysyła smski to co jest we mnie zakochany?
i jeszcze coś,pierwszy raz się spotkałam z tym,że chłopak nie chce się całować z języczkiem? chodzimy objęci, przytulamy się,trzymamy za rękę, gryziemy się itd ale jeśli chodzi o buziaki są tylko takie zwykłe-tzn nie zwykłe,ale wiecie co mam na myśli tzn,że co myśli o mnie na poważnie i nie chce się na mnie rzucić,żeby go nie odebrać jako napaleńca?czy o co chodzi? kaawka i karoolcia macie jakieś wytłumaczenie tej sytuacji?

IP i czas połączenia logowane. [7753939]
[02.09.2014] 16:02
[01.08.2006] 20:26
kaawka
hmm... myślę,że faceci różnie reagują... jeden chce non stop przebywać z ukochaną, inny własnie ukrywa to czy tamto a w nocy spać nie może... to że się "liżecie"za przeproszeniem jeszcze nic nie znaczy. Wiesz,to takie rzadkie niespotykane a zarazem wyjątkowe myślę,że traktuje Cię poważnie, w końcu jakby nie chciał i nei zależało mu to by się nie spotykał z Tobą, nie chodzilibyście za rączkę itd także głowa do góry, może potrzebuje więcej czasu,albo chce Wam dać go więcej... Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [7754014]
[01.08.2006] 20:36
karolek.
to że nie chce sie \"lizać\" za przeproszeniem z języczkiem to nie znaczy że jakiś nie tego jest. Mnie bardzo obrzydziła takie całowanie moja była dziewczyna ktora chciala mi niemal siegnac do gardla jezorkiem co romantyczne bynajmniej nie bylo, a nie byla jakas corka kowala, tylko drobna filigranową istotą
A co do zakochania, jezeli to typ romantyka to: zwraca uwage na wszystko co przy tobie mowi, widac ze jest lekko stremowany, rece mu sie poca
jeżeli to typ macho to: bedzie cie prowokowal slownie i recznie, zaczepial, slowem nie da ci spokoju

IP i czas połączenia logowane. [7754146]
[01.08.2006] 20:42
poznasz
jak mu stoi

IP i czas połączenia logowane. [7754216]
[01.08.2006] 21:44
Karoolcia
no dokładnie ze nie chce sie całowac z języczkiem to nic nie znacyz po protu nie ma na to ochoty ale z tego co piszesz wynika ze zalezy mu na tobie i woole.............. Boze zebym ja miała takiego faceta

IP i czas połączenia logowane. [7754871]
[01.08.2006] 21:56
izanaki
Tak wogóle powinnaś zacząć od podania wieku Z tego co napisałąś, wnioskuję, że jest bardzo młody i nieśmiały. Skoro się z Tobą umawia i "gryziecie" się czy co tam robicie ..., wynika, że jest zakochany lub chce się w Tobie zakochać (co prawie na jedno wychodzi).
A co do pytania, po czym poznać ... - gdy zachowuje się nienaturalnie, kiedy zdaje sobie sprawę, że jesteś w pobliżu.

IP i czas połączenia logowane. [7755035]
[01.08.2006] 22:05
karolek.
Karoolcia (06.08.01 21:44):
ale z tego co piszesz wynika ze zalezy mu na tobie i woole.............. Boze zebym ja miała takiego faceta

to do mnie było? "zależy mu na tobie?" nie bardzo kumam

IP i czas połączenia logowane. [7755152]
[02.08.2006] 01:23
a co jeśli...
ale fajnie jupi!!! dzięki ludzie jestem taka happy...

IP i czas połączenia logowane. [7757234]
[02.08.2006] 08:34
Irka
>PO CZYM POZNAĆ ŻE FACET JEST ZAKOCHANY?

piana mu z gardzioła cieknie

IP i czas połączenia logowane. [7757657]
[02.08.2006] 12:32
to yaa
Po czym poznać?...hmm, to się czuję... Zresztą każdy inaczej reaguje,pokazuje,okazuje...nie ma gotowej recepty,że będzie tak czy tak

IP i czas połączenia logowane. [7759556]
[02.08.2006] 12:40
aloalo
Jeśli przestaje być sobą, to znaczy, że się zakochał. O to najlepiej zapytać kogoś z jego rodziny. Brata, siostrę, mamę, tatę, kolegę czy kogoś tam jeszcze, kto go znał, zanim się może zakochał.

Jeśli wybiera byciem z Tobą a nie pójście z kumplami na piwo to może to być sygnał że się zakochał. Pod pójście na piwo podstaw inne rzeczy które dawniej były dla niego najważniejsze.

A to że się patrzy maślanymi oczkami... daj spokój. Niektórzy mają je takie cały czas.

IP i czas połączenia logowane. [7759633]
[02.08.2006] 17:07
a co jeśli...
izanaki (06.08.01 21:56):
Tak wogóle powinnaś zacząć od podania wieku Z tego co napisałąś, wnioskuję, że jest bardzo młody i nieśmiały. Skoro się z Tobą umawia i \"gryziecie\" się czy co tam robicie ..., wynika, że jest zakochany lub chce się w Tobie zakochać (co prawie na jedno wychodzi).
A co do pytania, po czym poznać ... - gdy zachowuje się nienaturalnie, kiedy zdaje sobie sprawę, że jesteś w pobliżu.
On ma 22latka

IP i czas połączenia logowane. [7762836]
[02.08.2006] 17:45
załaaaaaaaaaaaaamana
Oni myślą tylko o sobie,mają za nic uczucia innych

Spotykam się z facetem, który posiada jak to nazwaliście "symptomy"zakochania się... Tyle tylko,że na początku bardziej się starał-dzwonił,pisał etc a teraz pisze od czasu do czasu,kiedy chce- podobno jest baaaaaaaardzo zajęty, a do tego ma remont w chacie :/ Ale przypadkiem "odkryłam"że jest zarejestrowany w portalach randkowych (ojjj dawno na żadnym się nie logował,ale nie w tym rzecz...) i wyczytałam,że ma dziecko :/ zgon!!! Zapytałam go,ale on zmieniając szybko temat powiedział tylko,że o co chodzi z tym dzieckiem?Ale wiecie, nie chciałam żeby pomyślał,że go sprawdzam...

I co z tych teorii,maślanych oczek itp ...a szczerość? Daleczego to przede mną ukrywa?
Poradzcie,co mam robić, bardzo mi na nim zależy i nie chcę go stracić,ale czy on czuje to samo,jeśli nie ma odwagi mi czegoś powiedzieć?

IP i czas połączenia logowane. [7763144]
[02.08.2006] 17:56
kaawka
Cieszę się,że temat się rozwija i oprócz podpowiedzi dotyczących symptomów zakochanego faceta chcecie jeszcze dzielić się swoimi doświadczeniami! DZIĘKI WAM WIELKIE ZA TO...
Mam cichą nadzieję,że temat się bardziej rozwinie, bo chyba jest dość ciekawy?

IP i czas połączenia logowane. [7763257]
[02.08.2006] 18:05
krisiula
hheh łatwo poznać....staje sie poprostu pantoflarzem i zrobi dla Ciebie wrecz wszystko-ale to juz raczej rzadkosc w tych czasach.a jesli nim, nie jest-to juz wiesz ze Cie nie kocha

IP i czas połączenia logowane. [7763333]
[02.08.2006] 21:32
kaawka
Widzę,że koledze Marsellusowi Wallace się baaardzo nudzi?
Tyle,że po pierwsze to nie mnie cytowałeś a i podejrzewam,że sobie żarty robisz ale cóż...WITAM SERDECZNIE ŻARTOWNISIA byłeś kiedyś/może jesteś zakochany?Może chcesz się z nami podzielić czymś błyskotliwym?

IP i czas połączenia logowane. [7765258]
[03.08.2006] 00:22
najlepiej
poznać po tym, że ciebie nie zauważa

IP i czas połączenia logowane. [7767003]
[03.08.2006] 12:31
kiri**
załaaaaaaaaaaaaamana (06.08.02 17:45):
Oni myślą tylko o sobie,mają za nic uczucia innych

Spotykam się z facetem, który posiada jak to nazwaliście \"symptomy\"zakochania się... Tyle tylko,że na początku bardziej się starał-dzwonił,pisał etc a teraz pisze od czasu do czasu,kiedy chce- podobno jest baaaaaaaardzo zajęty, a do tego ma remont w chacie :/ Ale przypadkiem \"odkryłam\"że jest zarejestrowany w portalach randkowych (ojjj dawno na żadnym się nie logował,ale nie w tym rzecz...) i wyczytałam,że ma dziecko :/ zgon!!! Zapytałam go,ale on zmieniając szybko temat powiedział tylko,że o co chodzi z tym dzieckiem?Ale wiecie, nie chciałam żeby pomyślał,że go sprawdzam...

I co z tych teorii,maślanych oczek itp ...a szczerość? Daleczego to przede mną ukrywa?

\
Poradzcie,co mam robić, bardzo mi na nim zależy i nie chcę go stracić,ale czy on czuje to samo,jeśli nie ma odwagi mi czegoś powiedzieć?
no coz rzuć faceta, ale najpierw porozmawiaj z nim o tym jak nie bedzie chciał to powiedz ze spotkacie sie tylko wtedy jak wyjasni sytucje, jak mu zależy na tobie powinien to zrobić, a jak nie to go olej

ps. jest dużo wspamniałych męzczyzn oprócz niego

IP i czas połączenia logowane. [7769832]
[12.08.2006] 20:58
kalla
no to tak zaczne od tego ze bylismy razem na praktykach we francji.Na poczatku strasznie sie klocilismy myslalam ze on jest zakochany w takiej innej bo patrzyl sie na nia usmiechal ale kiedys mnielismy isc na wybrzez e a on powiedzual czemu asia z nami nie idziea ja sie wkurzylaM Poplakalam a on przyszedl i powiedzial kasia z asia nie ma takiej opcji potem sie do siebie zblizylismy spedzalismy razem czas.przed moim wyjazdem bylismy razem na wybrzezu byly buziaczki ptzytulanie masaz.wspisal mi sie w notesik marze o tobie(zart).Kiedy idjezdzalam prztululusmy sie do siebieaz moja kumpela powiedziala ze kasia cos widzialam jak mnie przytulil ale zachowa to dla siebie ale mowila ze fajnie Powiedzcie co sadzicie mysliscie ze jest zakochany ze czuje cos do mnie???

IP i czas połączenia logowane. [7868331]
[12.08.2006] 23:37
Wolny z w-wy
Jak jest zakochany to kobieta to widzi od razu , nie da się nie zauważyć.

IP i czas połączenia logowane. [7870190]
[13.08.2006] 16:36
Antoine
Z pewnym chłopakiem rzadko sie spotykamy za to często gadamy na gg. Są to całkiem miłe rozmowy, zawsze potrafi mnie rozśmieszyc i umiemy sie dogadac. Ostatnio żalił sie, że jego qmpel ma większe powodzenie i czekał jakbym miała coś na to odpowiedziec. Coraz częsciej też pyta mnie o zdanie w różnych sytuacjach i ogólnie mamy wspólne pogląd na życie. Jednak kiedy juz sie spotkamy słowem się nie odezwie, unika mojego spojrzenia, a kiedy go "przyłapie" usmiecha sie słodko Nie wiem czy on cos do mnie czuje. Już raz sie sparzyłam i teraz chciałabym miec 100% pewnośc... więc co o tym sądzicie?? Ja juz mam misz-masz

IP i czas połączenia logowane. [7875120]
[13.08.2006] 22:55
izanaki
100% to nawet spirytus nie ma i Ty też nigdy mieć nie będziesz.

IP i czas połączenia logowane. [7878831]
[14.08.2006] 14:34
Antoine
heh w sumie racja

IP i czas połączenia logowane. [7883544]
[18.08.2006] 00:21
Dziwak i to jeszcze jaki
Ok. rok temu poznalem naprawde swietna dziewczyne.Na poczatku nie wywaarla na mnie wiekszego wrazenia(taka sobie zwyczajna kobietka).
Fakt jest taki ze byla "zajeta" ale mi to nie przeszkadzalo poniewaz traktowalem ja jak kolezanke.Z czasem nasze rozmowy stawaly sie coraz bardziej szczere.Zaprzyjaznilismy sie.
Nie rozmawialo mi sie z zadna kobieta na takim luzie i z nikim sie tak dobrze nie dogadywalem jak z nia.
Minelo troche czasu i musialem wyjechac na jakis czas z kraju.
Mialem duzo czasu na przemyslenia.Bedac na obczyznie czlowiek zaczyna tesknic za rodzina, za znajomymi, za przyjaciolmi ale najbardziej tesknilem za nia. nie bylo dnia zebym nie myslal o niej(spac po nocach sie nie dalo).To naprawde meczace.
W koncu wrocilem i sie z nia spotkalem.
Dowiedzialem sie ze nie uklada sie jej z facetem i oficjalnie nie sa ze soba.
Oczywiscie spotkanie bylo swietne ale w oczach zobaczylem ze mimo pozorow nie jest z nia tak dobrze.
Gdy rozchodzilismy sie do wlasnych domow przytulilem ja na pozegnanie.
Trwalo to jakies 10 min(nigdy tak dlugo sie nie przytulalismy).
Moj problem polega na tym ze ciezko mi podjac ryzyko.
Moglbym jej powiedziec ze czuje cos wiecej i zyskac duzo wiecej albo stracic ja jako przyjaciolke czego bym nie chcial.
Szanuje ja i jej zdanie i nie chce jej w glowie mieszac jeszcze bardziej.
Biore pod uwage fakt ze ona pewnie ciagle go kocha i moze wrocic do niego.
I nie chce zeby to wygladalo tak jakbym korzystal z okazji ze jest w rozsypce.
Najgorsze jest to ze nie wiem czy ona widzi mnie jako atrakcyjnego faceta i dobrego kandydata na partnera czy tylko jako dobrego przyjaciela.
Nie wiem co robic.Coraz ciezej mi przy niej byc na luzie.
Jakies sugestie?? Bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc w tym temacie.
Dzieki z gory.
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [7921241]
[18.08.2006] 01:48
nonka
Myślę, że musisz dac jej trochę czasu. Spotykac, rozmawiac... Pewnie znasz szczegóły ich rozstania, wiec wiesz kto tego chcial! Jesli podczas spotkan z Toba bedzie o nim mowic, rozpamietywac to znak, ze nadal on jest w jej sercu...Wiem, ze to trudna dla Ciebie sytuacja ale czas jest najlepszym doradca!Powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [7921790]
[18.08.2006] 09:35
zakochany too
od pewnego czasu spotykam się z super dziewczyna ( mogę smiało powiedziec ze to kobieta mojego zycia). wszystko na relacjach koleżenskich. ale pewnego dnia poczułem coś wspaniałego, nie wiem, chyba miłość. myslę o niej cały czas.
i pewnego dnia postanowiłem wyjść z inicjatywą i się trochę zagalopowałem, sparzyłem.
i nie wiem co teraz robic? zalezmy mi na niej. mamy dale jze soba kontakt, choc po tym moim zagalopowaniu się trochę się zmianiło ale teraz wszystko wraca do normy
co ja mam robić? czekać cierpliwie? kocham ją

IP i czas połączenia logowane. [7922550]
[18.08.2006] 09:37
Neo_01
zakochany too (06.08.18 09:35):
od pewnego czasu spotykam się z super dziewczyna ( mogę smiało powiedziec ze to kobieta mojego zycia). wszystko na relacjach koleżenskich. ale pewnego dnia poczułem coś wspaniałego, nie wiem, chyba miłość. myslę o niej cały czas.
i pewnego dnia postanowiłem wyjść z inicjatywą i się trochę zagalopowałem, sparzyłem.
i nie wiem co teraz robic? zalezmy mi na niej. mamy dale jze soba kontakt, choc po tym moim zagalopowaniu się trochę się zmianiło ale teraz wszystko wraca do normy
co ja mam robić? czekać cierpliwie? kocham ją

jak juz wraca do normy to chyba oki :> czekaj cierpliwie, daj jej troche czasu i mysle ze bedzie dobrze

IP i czas połączenia logowane. [7922567]

1 2 3   » 15 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat