o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Kontynuuje PODGLĄDANIE W DOMU!!!

1 «   9 10 11 12 Strony tematu:
[06.07.2013] 09:43
tatus00000000000000000
moja corka tez chodzi w koszulce...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20596078]
[06.07.2013] 10:19
Edyta9+
Arika (13.06.19 23:44):
A ja podglądałam kuzyna. On jest starszy ode mnie bo ma 20 lat. Ja mam 16, ale wcale się to nieokazało @@@iste w sumie. On i ciotka do nas przyjechali na komunie mojej młodszej siostry i ciotka spała w pokoju tym co spała moja starsza siostra zanim się ohajtała a kuzyn w pokoju mojeego brata też starszego. Mój pokój i mojego brata były obok siebie a teraz spał tam kuzyn. On taki jak model w sumie coś tam pakuje ale nie jest za bardzo napakowany tylko taki super jest. On prowadził auto a do nas mają daleko i ciotka i kuzyn poszli spać wcześnie. Odczekałam i weszłam do pokoju tego co kuzyn spał. Spał goły. Widziałam jego fiuta, w sumie to nawet duży, ale wcale mnie to nie podjarało jakoś. No w sensie że ja jakoś mniej się kręcę jak widziałam facetowi fiuta. Goście myslą, że dziewczyny to strasznie kręci, mnie jakoś nie bardzo, znaczy gość musi być fajny a sam kutas to eee..... ok, ale mnie sam fiut nie kręci jakoś za bardzo nawet jak duży.

No właśnie. Ja też widziałam nago kuzyna, brata i dwóch kolegów i widok kutaska tez mnie nie kręci. Owszem z ciekawością spojrzałam ale mnieto nie podnieca. Natomiast lubię jak ktoś mnie podgląda. Strasznie mnie to kręci. Stwarzam nieraz okazje byktos mnie podejrzał. Niedawno nocowalo u mnie dwóch kuzynów. No trochę młodsi niż ja. Jeden ma 15 a drugi 13 lat. Poggladali mnie w łazience. Zaraz to zauważyłam. Specjalnie długo chodziłam nago po łazience. Ciekawe czy kogoś jescze coś tagiego podnieca. Jak go ktoś podgląda. Chętnie bym popisała ta ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [20596131]
[09.07.2013] 02:12
Zapraszamnameil
Edyta9+ (13.07.06 10:19):
A ja podglądałam kuzyna. On jest starszy ode mnie bo ma 20 lat. Ja mam 16, ale wcale się to nieokazało @@@iste w sumie. On i ciotka do nas przyjechali na komunie mojej młodszej siostry i ciotka spała w pokoju tym co spała moja starsza siostra zanim się ohajtała a kuzyn w pokoju mojeego brata też starszego. Mój pokój i mojego brata były obok siebie a teraz spał tam kuzyn. On taki jak model w sumie coś tam pakuje ale nie jest za bardzo napakowany tylko taki super jest. On prowadził auto a do nas mają daleko i ciotka i kuzyn poszli spać wcześnie. Odczekałam i weszłam do pokoju tego co kuzyn spał. Spał goły. Widziałam jego fiuta, w sumie to nawet duży, ale wcale mnie to nie podjarało jakoś. No w sensie że ja jakoś mniej się kręcę jak widziałam facetowi fiuta. Goście myslą, że dziewczyny to strasznie kręci, mnie jakoś nie bardzo, znaczy gość musi być fajny a sam kutas to eee..... ok, ale mnie sam fiut nie kręci jakoś za bardzo nawet jak duży.

No właśnie. Ja też widziałam nago kuzyna, brata i dwóch kolegów i widok kutaska tez mnie nie kręci. Owszem z ciekawością spojrzałam ale mnieto nie podnieca. Natomiast lubię jak ktoś mnie podgląda. Strasznie mnie to kręci. Stwarzam nieraz okazje byktos mnie podejrzał. Niedawno nocowalo u mnie dwóch kuzynów. No trochę młodsi niż ja. Jeden ma 15 a drugi 13 lat. Poggladali mnie w łazience. Zaraz to zauważyłam. Specjalnie długo chodziłam nago po łazience. Ciekawe czy kogoś jescze coś tagiego podnieca. Jak go ktoś podgląda. Chętnie bym popisała ta ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [20601610]
[09.07.2013] 02:15
Zapras
Edyta9+ (13.07.06 10:19):

IP i czas połączenia logowane. [20601611]
[10.07.2013] 22:38
fikimikibaloniki
tatus00000000000000000 (13.07.06 09:43):
moja corka tez chodzi w koszulce...

napisz coś więcej

IP i czas połączenia logowane. [20605638]
[25.07.2014] 20:21
[11.07.2013] 22:31
M@r!@n
Jak koleżanka przyłapała mnie na podglądaniu jej to po roku czasu jest dla mnie taka miła dziwnie.
Czy to miało jakiś wpływ?

IP i czas połączenia logowane. [20607589]
[26.07.2013] 23:50
mojapani
Zapraszamy powazne osoby Forum nie jest kolejna galerią ... tylko osoby prawdziwe, zweryfikowane które lubią to co my... Jedyne takie forum...
Prywatne zdjęcia żon, dziewczyn kochanek koleżanek. Wymiana prywatnych zdjęć między użytkownikami.Tylko prywatne galerie
http://www.mojapani.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [20639101]
[09.08.2013] 22:44
B00g3yM@n
Na przeciwko mnie mieszka taka dość ładna koleżanka.
Lubię ją podglądać ;d

IP i czas połączenia logowane. [20666105]
[27.08.2013] 18:28
daraya
Od samego czytania mam ochotę zrobić sobie dobrze Czy ktoś mnie podejrzy ??

IP i czas połączenia logowane. [20701434]
[30.08.2013] 08:39
trolejbus
Ja tego nie rozumiem

IP i czas połączenia logowane. [20707287]
[20.09.2013] 21:04
giga
up

IP i czas połączenia logowane. [20752435]
[22.09.2013] 00:35
Jack młodszy
Trzy lata temu przyjechała do nas siostra mamy, której nie widziałem z dziesięć lat. Mieszka w Holandii. Mężatka, zajeładna no i zadbana nie tak jak nasze. Człowiek ciekawy, to chciałem widzieć jak najwięcej, czyli normalnie po szczeniacku miałem zamiar podglądać ją, ale nie było jak, bo miała oddzielny pokój,a w łazience drzwi bez szyby, okienko z zewnątrz niedostępne. Człowiek na technice troche się zna wiec w piątek przedwolnym jak wszyscy byli poza domem wsadziłem kamerę w wywietrznik tak, żeby było widać wanne.Kabel przeciagnołem srodkiem na przedłużaczu na pięterko i jak tylko usłyszałem, ze wchodzi wieczorem do łazienki właczyłem lapka na nagrywanie i jak by nigdy nic poszedłem na olace do kuchni. Później sobie właczyłęm, było widac troche z góry i z boku ale ciało piekne, normalnie miodzio, wszystko widac jak myła, cycuszk, z eo mało mi spodni nie rozerwało, a wąska talia, łono i nogi - marzenie ! Kilka razy oglądałem i kilka razy musiałem sobie na ręcznym pojechać. Tyle, ze lapek jest mamy, nie skasowałem, a własciwnie miałem przegrać na pena, abo płytke, ale w poniedziałem rano mama poszła do pracy wzieła lapka. Przychodzi po południu jakaś wystraszona patrzy na mnie tak dziwnie,ale nic nie mówi, no to pomyslałem dupa blada, widziałą i ma mnie za zboka. Ale okazało sie że o wiele gorze, bo to ją nagrałem, a nie ciocie. Patrzyłem na gołą mamę i nie kapnąłem się że to ona, normalnie zaciemnienie. Ale dowiedziałem się o tym dopiero jak mi powiedziła, że skasowała, żeby ojciec nie widział że ją podglądam i żebym tego więcej nie robił. Ani słowa wyrzutu tylko taki wystraszony, smutny wzrok. Jak sobie przypomnę to zimno mi sie robi, ale jak przypomnę to co widziałem to za każdym razem mi staje.

IP i czas połączenia logowane. [20754396]
[16.12.2013] 15:15
kison
maslaczek90 (09.06.10 21:33):
<cytat>NIEŚMIAŁA_17 (08.08.02 07:07):
Ja jak miałam 13 lat to będąc na wakacjach podejrzałam mojego 19 letniego kuzyna jak się masturbował. Wiedziałam już wtedy że taka zabawa kończy się wytryskiem, ale myślałam, ze tego poleci kilka kropelek. Wypatrywałam uważnie finału jego zabwy i byłam w szoku gdy zobaczuyłam jak z jego olbrzyma sikają kolejne fontanny nasienia, które zalały mu całe kolana i brzuch. Od tego czasu, wiedziałam, gdzie chodzi sobie robić dobrze i dość często chodziłam za nim go podglądać, a było na co popatrzeć. Przyłapał mnie dopiero rok później, ale zareagował całkiem spokojnie. Pokazał z bliska jak i co kazał mi wziąść go do ręki żebym ja mu to zrobiła. Było . suuuuuuuuuper !!!!!
</cytat>fajnie mialas chcialbym byc na miejscu kuzyna
to juz @@@ jest pedalskie dzieci powinny byc dziecmi najdluzej jak sie da i co pozniej zawsze walilas mu konia czy robilas gale?? zalosne to w@@@

IP i czas połączenia logowane. [20924107]
[16.12.2013] 15:18
kison
ale lubisz patrzec na niego?

IP i czas połączenia logowane. [20924118]
[16.12.2013] 15:22
kison
daraya (13.08.27 18:28):

Mmm ja chetnie

IP i czas połączenia logowane. [20924128]
[16.12.2013] 15:28
kison
kison (13.12.16 15:22):

Mmm ja chetnie

Napisz na moje gg. 38639704 chetnie sobie pokazemy

IP i czas połączenia logowane. [20924142]
[16.12.2013] 15:31
kison

Ja chetnie popatrze i odwzajmnie sie napisz na gg38639704

IP i czas połączenia logowane. [20924149]
[17.12.2013] 11:10
krisu76
Hej, ja chętnie dam się podglądnąć, mogę nawet się masturbować, jestem z Zielonej Góry. Podniecające to jest jak dziewczyny zauważą co robię np. w aucie

IP i czas połączenia logowane. [20925856]
[17.12.2013] 23:33
jacekm.76
bziuk (13.03.06 01:11):
Od niedawna jestem wolnym człowiekiem. Natomiast jeszcze w czasie rozwodu nie mogłem spać po nocach. Moja jeszcze wtedy żona spała w drugim pokoju. Zazwyczaj nie zamykała drzwi bo w trzecim pokoju spała nasza 4-letnia córka i chciała ją słyszęć w razie gdyby się obudziła.
Ponieważ moja obecna ex robiła mi różne zagrywki typu - że rzucała się na mnie aby mnie podrapać, ja ją przytrzymywałem i miała siniaki na przedramieniu, a potem szła na obdukcję i miała dowody przeciwko mnie - postanowiłem się jej odpłacić. Zgromadzić materiały, które mogły ją skompromitować.
Ona spała zawsze bez majtek (poza czasem, kiedy miała okres), w koszuli nocnej. Spała na wersalce zwrócona nogami wprost w kierunku drzwi.
Ponieważ poza okresami ostrych kłótni i awantur bywały okresy spokoju - wtedy częstowałem ją winem wieczorami. Odczekiwałem godzinkę kiedy zasnęła i brałem moją kamerkę sony z systemem night vision.
Najpierw zakradałem się i patrzyłem jak jest ułożona. Nie wchodziłem dopóki była przykryta. Ale ponieważ mieliśmy ciepłe mieszkanie - to była tylko kwestia czasu kiedy się odkrywała.
Robiła to nawet kładąc się po trzeźwemu i odkrywała swoją gołą cipkę... Ale gdy była wypita - to po prostu leżała czasem rozwalona tak, że fotel ginekologiczny się po prostu wstydzić powinien
Zakradałem się z kamerą i robiłem zbliżenia z 30 cm - spała jak zabita z rozwartą i niekiedy pulsującą, wilgotną cipką (przez kilka miesięcy nie miała żadnego faceta i wyraźnie miała chcicę we śnie).
Czasem jak widziałem w podczerwieni filmując jak jej ta cipka z ochoty pulsuje we śnie - miałem ochotę dotknąć, wsadzić palca - ale na szczęście się powstrzymałem. Dzięki temu ona do dziś nie wie, co mam nagrane.
Czasem (już późną wiosną) budziłem się nad ranem i filmowałem ją w świetle naturalnym. Była na tyle dużym śpiochem, że nigdy się nie obudziła.
Mam z dobre 10 godzin nagrań. Włącznie ze zbliżeniami takimi, że na telewizorze 40 cali jej cipka ma chyba z pół metra długości, a w pochwę możnaby wkładać drewniane słupy energetyczne
Potem umieściłem jeszcze ukrytą kamerkę w łazience i ją nagrałem kilka razy gdy brałą prysznic. Zoptymalizowałem miejsce umocowania kamerki i efekt przeszedł moje oczekiwania: na przykład gdy szła pod prysznic mając okres, to jej umazana czerwienią wygolona piczka aż biła po oczach
W końcu rozwiedliśmy się, ale choć okazała się przed sądem zwykłą podstępną francą (nie dochowała warunków rozwodu które między sobą przy winku ustaliliśmy) - to jednak nie upubliczniłem jej aktów i filmów.
A zaiste - jest to oglądać... jej adwokat przeglądając te materiały chyba by nie wyszedł z fazy notorycznego wzwodu

cześć
Byłaby szansa żebyś wysłał Mi jakieś materiały które nagrałeś swojej ex ? Z góry dzięki
jacekm.76@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [20927620]
[18.12.2013] 00:04
jacekm.76
Angela ! (12.12.22 14:30):
elo!jest tu kto?
jak pisałam dwa małe zboki cały czas podglądają mnie.nie mogę skupić się na masturbacji pod prysznicem.moje zabawki w postaci wielkiego czarnego wibratora i równie dużego korka analnego wywołują tylko śmiech pod drzwiami?
w sumie to podglądanie jeszcze bym przeżyła.jednak ostatnio jak jestem z nimi sama ,sa nadzwyczaj mili .serwują mi herbatkę i ciasteczka.po takiej kolacji jestem bardzo senna . czasami nie pamiętam co się dzieje i kiedy zasypiam .natomiast rano jak się budzę to jestem cała obolała...myślicie ,ze napaleńcy mogą posunąć się do tego ,zeby mnie gwałcić na śpiocha?mogliby powiedzieć czego chcą otwarcie ,to bym im dała z przyjemnością obopulną xd?

Angela niestety ale w tym wieku sa chłopacy że jest bardzo duże prawdopodobieństwo że jesteś co chwilę przez Nich posuwana (szczęściarze)z Nich. szkoda że Mnie tam nie ma w śród nich

IP i czas połączenia logowane. [20927663]
[13.01.2014] 20:58
lion69
Ja też podglądałem swoje dwie starsze siostry. Jedna ma całkiem spory biust. Druga pozwoliła mi nawet ją podotykać. Mogłem złożyć palec do jej pochwy (nic więcej). Ja za to pokazałem siostrom jak się masturbuję. Mamy nie musiałem podglądać, bo czasem przebierała się przy mnie. Raz wszedłem do pokoju rodziców i zobaczyłem, że tata leży na mamie. Byli przykryci, ale nietrudno się domyślić, co robili. Ja jednak wyszedłem. Miałem fantazje, żeby kochać się z mamą, ale to tylko fantazje.

IP i czas połączenia logowane. [20982774]
[16.01.2014] 17:37
dax
f5

IP i czas połączenia logowane. [20988710]
[02.02.2014] 22:46
mimi1
Znajomy z pracy polecił mi erofreak.com. Można tam zarobić na swoich zdjęciach i filmach. Znacie?

IP i czas połączenia logowane. [21021526]
[25.02.2014] 14:39
olo 26
Jak miałem 15 lat pomagałem w wakacje znajomym rodziców sprzedawac warzywa na targu żeby zarobic pare groszy w czasie sprzedazy gdy pewna pani stwierdziła że sama chce wybrac warzywa trzymałem jej reklamówke gdy nachyliła sie przez dekolt widziałem całe jej piersi nie miała stanika było lato wiec to normalne. od tamtej poru zawsze kazałem kobietą żeby same sobie wybierały warzywa niestety nie trafiłem więcej na zadna bez stanika ale i tak widoki były rewelacyjne teraz zawsze jak mam okazje zajrzec fajnej kobiecie w dekolt to robie to w urzedzie czy nawet w sklepie czesto sie zdarza wiele zobaczyc polecam.

IP i czas połączenia logowane. [21062210]
[09.03.2014] 16:11
barioos
Mialo to miejsce w internacie w belgi gdzie cala klasa gimnazjum jechalismy na wycieczke. Dziewczyny mialy odzielne prysznicye Wszyscy po tak dlugiej drodze chcieli sie odswiezyc. Bylo tam pomieszczenie gospodarcze z kratkami wentylacyjnymi. Piekny widok wszystkich 14 kolezanek z klasy ,tylko dwie mialy meszek reszta dziewczyn calkowicie wygolona. Na zakonczenie Weszly dwie wychowawczynie 29 i 40 lat Starsza miala szeroki paseczek a mlodsza niwielka kepke i tatuaz na plecka

IP i czas połączenia logowane. [21082331]
[09.03.2014] 17:52
rysiu76
ostatnio po kryjomu zrobiłem fotki mojej żonce,
http://fire-files.pl/8847b/kasienka_zdjecia. rar/39.7/48
licze na ostre komentarze(email w pliku)
i fotki waszych, chętnie porównam

IP i czas połączenia logowane. [21082501]
[11.03.2014] 02:52
596
barioos (14.03.09 16:11):
Mialo to miejsce w internacie w belgi gdzie cala klasa gimnazjum jechalismy na wycieczke. Dziewczyny mialy odzielne prysznicye Wszyscy po tak dlugiej drodze chcieli sie odswiezyc. Bylo tam pomieszczenie gospodarcze z kratkami wentylacyjnymi. Piekny widok wszystkich 14 kolezanek z klasy ,tylko dwie mialy meszek reszta dziewczyn calkowicie wygolona. Na zakonczenie Weszly dwie wychowawczynie 29 i 40 lat Starsza miala szeroki paseczek a mlodsza niwielka kepke i tatuaz na plecka

I obie gotowe do rznięcia... wspaniale

IP i czas połączenia logowane. [21084638]
[22.03.2014] 19:55
koalakoali
Mam żonę i dwie córki. Jest na co popatrzeć.

IP i czas połączenia logowane. [21101279]
[02.04.2014] 03:29
0165

Same trojany, nudny z tym jesteś. A zdjęcia słabe.

IP i czas połączenia logowane. [21116032]
[02.04.2014] 08:16
bolek44
koalakoali (14.03.2014.22 19:55):
Mam żonę i dwie córki. Jest na co popatrzeć.

majac taki wybór kto jest ciekawszym obiektem ???

IP i czas połączenia logowane. [21116081]

1 «   9 10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat