o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Kontynuuje PODGLĄDANIE W DOMU!!!

1 2 3 4   » 12 Strony tematu:
[22.10.2008] 22:26
pieronek
IgorZBazin (08.10.21 06:45):
W sprawie podglądania opowiem wam co zaobserwowałem. Wczoraj moja 13 a niespełna 14 letnia córka wieczorem po kąpieli przyszła do nas do salonu. Patrzyliśmy na telewizję. Ja siedziałem w fotelu a moja żona pół leżąc pół siedząc na rogówce. Córka była już przebrana do spania tzn miała luźną koszulkę na ramiączkach o długości niewiele poniżej pępka. Położyła się na ziemi na brzuchu twarzą do TV i zaczęła z nami oglądać. Moja żona wychowywała tak oboje dzieci sama świecąc przykładem. Syn jest na studiach. Córka nie czuła nigdy wstydu przede mną, bratem a tym bardziej żoną. Od dziecka braliśmy wspólne kąpiele i pokazywaliśmy się sobie nawzajem nago. Nie ma wzajemnego wstydu więc nie ma podglądania. Ale ja zauważyłem wtedy coś innego. A mianowicie córka na podłodze leżała niemal idealnie przede mną. Ciało sparła na łokciach, lekko rozsunęła nogi i machała sobie nogami. Zauważyłem że ta pozycja ciała jest identyczna w jakiej lubi moja żona jak ją posuwam. Pomyślałem że to widocznie genetyczne. Od razu zacząłem zauważać inne podobieństwa do matki: jest śliczna ma super ciało, okrągłe piersi i jędrny tyłek i długie piękne proste nogi. Erotyczne skojarzenia same zaczęły się pchać do głowy. Popatrzyłem na cipkę mojej małej córeczki i jak zobaczyłem taką gładko ogoloną zrozumiałem coś co mnie załamało wtedy, a mianowicie to już nie jest moja mała Kasia, moja kochana córeczka. Faceci w niej widzą kobietę i to jaką sexowną, śliczną i ponętną. Na pewno wielu myśli żeby jest wsadzić swojego fiuta do jej cipki. Do teraz jestem w szoku że moja mała księżniczka jest kobietą i lada chwila będzie się pieprzyć i w ogóle… Nie wiem co o tym wszystkim teraz myśleć. Chyba będę musiał porozmawiać z żoną na ten temat.

Nooo pogadaj se pogadaj :]
A tak w ogóle to ta twoja córka to niezła sunia jest, posuwa się jak mały króliczek, niezłą ma wprwę. Tylko laskę jak robi to się nie stara, musisz nad nią popracować, podszkolić troche - rozumiesz.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13681809]
[24.10.2008] 19:58
Owlosieniec  hns@tlen.pl
opiszcie dobre sposoby na podglądanie

IP i czas połączenia logowane. [13693819]
[05.11.2008] 19:12
zaran--
Ja mialem w wieku ok6 lat . Po coś wpadłem do łazienki -a tam moi rodzice -kąpali się w wannie -ojciec tulił mamę ona wyglądała na zadowoloną -usmiechała się . Zaraz wyszedłem ale pamiętam że wystawaly jej z wody piersi b. ładne krągłe z dużymi ciemnymi sterczącymi sutkami -pamiętam to do dziś . Druga -jakoś tak przed okresem dojrzewania .Mama przy mnie przebierala bluzkę -wychodziła gdzieś ja coś się pytałem . Zawsze nosiła stanik, często chodziła tylko w bieliznie po,domu ,ale ten raz był wyjątkowy -otóż miała zupełnie przezroczysty stanik ! Tylko taka siateczka -dosłownie piersi na wierzchu ! Widać bylo doskonale sutki, otoczki ,każdy szczegół . Ja się trochą zawachałem -a mama chyba zauwałyła że się patrzę bo szybko wyciąnęła z szafy bluzeczkę i się ubrała .. Ale piersi widziałem jak na dłoni ... Więcej jej w takim nie widziałem ale jak już miałem 14 lat to o tym myślałem . I jeszcze -po rozwodzie mama trochę się zaniedballale rozkwitła po zmainie pracy . Kiedyś zmieniała spódnicę -i zbaraniałem zamiast zwykłych obleśnych majtasów miała takie fikuśne koronkowe -nie stringi ale ... Nagle doszło że mama to przecież prawdziwa laska ,,a chodziła jakiś czas tak jakby zaniedbana . Po pewnym czasie chodziła po domu w nowych majtasach -takie skąpe figi, tak że a to wystawały jej włoski ,,chi chi ,a to raz tak się jej opięły że widać było szparkę ...Wtedy zbaraniałem nie wiedziałem czy patrzeć czy nie ... . Miałem jakię 15 lat i doszło do mnie że mama ma ....no wiecie co ..

IP i czas połączenia logowane. [13767940]
[06.11.2008] 12:31
fhn
zaran-- (08.11.05 19:12):
Miałem jakię 15 lat i doszło do mnie że mama ma ....no wiecie co ..

A wcześniej to.... myślałeś, że skąd się wziąłeś? Bocian? Czy w kapuście?

IP i czas połączenia logowane. [13772259]
[10.11.2008] 15:50
tata_corki
[..]Popatrzyłem na cipkę mojej małej córeczki i jak zobaczyłem taką gładko ogoloną zrozumiałem coś co mnie załamało wtedy, a mianowicie to już nie jest moja mała Kasia, moja kochana córeczka. Faceci w niej widzą kobietę i to jaką sexowną, śliczną i ponętną. Na pewno wielu myśli żeby jest wsadzić swojego fiuta do jej cipki. Do teraz jestem w szoku że moja mała księżniczka jest kobietą i lada chwila będzie się pieprzyć i w ogóle… Nie wiem co o tym wszystkim teraz myśleć. Chyba będę musiał porozmawiać z żoną na ten temat.

Kolego, to nieuniknione, że nasze córki stają się kobietami. Nie nnależy z tego powodu rozpaczać ani okazywać zazdrości. Zamiast tego należy - wg mnie - przygotować je na zmagania z dorosłym życiem, które puka do ich drzwi. Nauczyć, jak dawać sobie radę z młodymi facetami, którzy okazują zainteresowanie naszą córką.

IP i czas połączenia logowane. [13798503]
[26.07.2014] 13:10
[18.11.2008] 06:50
Inny Igor
W sprawie podglądania opowiem wam co zaobserwowałem. Wczoraj moja 13 a niespełna 14 letnia córka wieczorem po kąpieli przyszła do nas do salonu. Patrzyliśmy na telewizję. Ja siedziałem w fotelu a moja żona pół leżąc pół siedząc na rogówce. Córka była już przebrana do spania tzn miała luźną koszulkę na ramiączkach o długości niewiele poniżej pępka. Położyła się na ziemi na brzuchu twarzą do TV i zaczęła z nami oglądać. Moja żona wychowywała tak oboje dzieci sama świecąc przykładem. Syn jest na studiach. Córka nie czuła nigdy wstydu przede mną, bratem a tym bardziej żoną. Od dziecka braliśmy wspólne kąpiele i pokazywaliśmy się sobie nawzajem nago. Nie ma wzajemnego wstydu więc nie ma podglądania. Ale ja zauważyłem wtedy coś innego. A mianowicie córka na podłodze leżała niemal idealnie przede mną. Ciało sparła na łokciach, lekko rozsunęła nogi i machała sobie nogami. Zauważyłem że ta pozycja ciała jest identyczna w jakiej lubi moja żona jak ją posuwam. Pomyślałem że to widocznie genetyczne. Od razu zacząłem zauważać inne podobieństwa do matki: jest śliczna ma super ciało, okrągłe piersi i jędrny tyłek i długie piękne proste nogi. Erotyczne skojarzenia same zaczęły się pchać do głowy. Popatrzyłem na cipkę mojej małej córeczki i jak zobaczyłem taką gładko ogoloną zrozumiałem coś co mnie załamało wtedy, a mianowicie to już nie jest moja mała Kasia, moja kochana córeczka. Faceci w niej widzą kobietę i to jaką sexowną, śliczną i ponętną. Na pewno wielu myśli żeby jest wsadzić swojego fiuta do jej cipki. Do teraz jestem w szoku że moja mała księżniczka jest kobietą i lada chwila będzie się pieprzyć i w ogóle… Nie wiem co o tym wszystkim teraz myśleć. Chyba będę musiał porozmawiać z żoną na ten temat.

W ostatnie wakacje byłem w Chorwacji. Ślicznie, czystko i niedrogo. Pierwszy dzień na plaży wszystko było normalnie. Na drugi dzień żona z córką zrzuciły biustonosze. Trzeci dzień był bez zmian, na czwarty dzień żona kupiła sobie stringi na plażę a córka rozebrała się do naga i tak już było do wyjazdu. Pewnego dnia ogarnęła mnie lekka drzemka. Ocknąłem się, otwarłem oczy i zobaczyłem super sexowną młodą niesamowicie zgrabną dziewczynę. Szła powoli kołysząc biodrami, stawiała stopy w jednej prostej linii i w ogóle mi staną i nie mogłem się opanować taka była super. Powoli szła w moim kierunku i kiedy zdjęła okulary słoneczna w odległości kilku metrów ode mnie zobaczyłem że to moja 14 letnia córka. Długo nie mogłem dojść do siebie. Z jednej strony byłem wściekły jak pomyślałem, że większość facetów na pewno patrząc na moją kochaną małą córeczkę ma ochotę się z nią pieprzyć, z drugiej strony myślałem sam o tym. Widziałem ją miliony razy nagą ale nigdy nie widziałem w niej kobiety a tym bardziej nie podniecała mnie i to w takim stopniu. Minęło prawie pół roku a ja dalej jak ją widzę jak chodzi po domu nago albo prawie nago to prawie dostaje dreszczy.

IP i czas połączenia logowane. [13846739]
[16.04.2009] 16:49
jeszus
fajnie mialesss

IP i czas połączenia logowane. [14717181]
[21.04.2009] 12:50
Bandy
Dziś po powrocie do domu bacznie się przyglądnę mojej córce. Ma 12 lat, ale czytając wasze wypociny jestem mocno zaniepokojony.

IP i czas połączenia logowane. [14739290]
[21.04.2009] 14:54
zwykly  ban1_1978@tlen.pl
a ile jest kobietek chetnych na podgladanie przez skypea ?

IP i czas połączenia logowane. [14739801]
[18.05.2009] 00:57
-_-Noko214-_-
Kurcze ale macie tematy heh ja tez mam takie. A wiec gram na dole w costam nie pamietam mama na goze sie kompie nagle zadzwonil telefon mojej mamy noi wziolem go i poszlem na gure nagle patrze mama nago przeglada sie w lustrze nagle obraca sie i zaslania piersi i ja tez chcialem sie obrucic ale jakos nie moglem zamurowalo mnie ale obrucilem sie i powiedzialem mamo telefon ci dzwoni hehe no teraz morzecie podeslac jakies linki o swojich ladnych laskach com?? Bo samemu mi sie nie chce chodzic do miasta i takie tam.

IP i czas połączenia logowane. [14894226]
[19.05.2009] 23:31
widzialem nieraz cipke Mamy
znaci jakies strony www ze zdjeciami podgladnietych babek?>?

IP i czas połączenia logowane. [14905965]
[07.06.2009] 10:49
100dent_d_b
U mnie większość doświadczeń związanych z podglądaniem dotyczy mojej mamy. Kiedy w 3 klasie podstawówki odszedł ojciec mieszkałem tylko z nią i z dziadkiem - ojcem taty. Pamiętam że w tamtych czasach nie miała oporów przed chodzeniem w samej bieliźnie po domu, czasem zdarzało się że przemykała z łazienki do pokoju topless, zupełnie się tym nie przejmując. Do dziś mam przed oczami widok jej cudnych piersi, dość sporych (na oko miseczka C) z dużymi, brązowymi sutkami. Niestety kiedy zacząłem dojrzewać show się skończył Ale były inne ciekawe sytuacje. Pierwsza była niemal identyczna jak jednego z forumowiczów - pewnego wieczoru, kiedy brała kąpiel zadzwonił telefon, szedłem żeby go odebrać, wtedy ona wyszła z łazienki zakryta małym ręcznikiem który owszem, zakrywał jej piersi, ale nie dosięgał do jej cipki Wtedy po raz pierwszy zobaczyłem jej największy skarb pokryty kępką czarnych, gęstych włosków. Chyba nie zdawała sobie sprawy że go nie zakrywa bo zupełnie się tym nie przejęła, ale nie chciałem się za długo przyglądać, żeby nie wzbudzić podejrzeń. Ja wtedy miałem jakieś 14 lat, ona 45.
Od tego momentu wykorzystywałem wszystkie sytuacje żeby móc coś więcej zobaczyć, było ich kilka, w zasadzie do tej pory są, mimo że oboje jesteśmy już sporo starsi....

IP i czas połączenia logowane. [15013499]
[07.06.2009] 13:37
rozbieracz
Ja ostatnio zacząłem sie przebierac przy siostrze. Ona wygląda na troche speszoną, jak go widzi, ale ja mam cały czas nadzieje że ona zacznie sie przebierac przy mnie i że będe mógł zobzczyc jej nagie ciało

IP i czas połączenia logowane. [15014221]
[10.06.2009] 21:33
maslaczek90
NIEŚMIAŁA_17 (08.08.02 07:07):
Ja jak miałam 13 lat to będąc na wakacjach podejrzałam mojego 19 letniego kuzyna jak się masturbował. Wiedziałam już wtedy że taka zabawa kończy się wytryskiem, ale myślałam, ze tego poleci kilka kropelek. Wypatrywałam uważnie finału jego zabwy i byłam w szoku gdy zobaczuyłam jak z jego olbrzyma sikają kolejne fontanny nasienia, które zalały mu całe kolana i brzuch. Od tego czasu, wiedziałam, gdzie chodzi sobie robić dobrze i dość często chodziłam za nim go podglądać, a było na co popatrzeć. Przyłapał mnie dopiero rok później, ale zareagował całkiem spokojnie. Pokazał z bliska jak i co kazał mi wziąść go do ręki żebym ja mu to zrobiła. Było suuuuuuuuuper !!!!!

to juz @@@ jest pedalskie dzieci powinny byc dziecmi najdluzej jak sie da i co pozniej zawsze walilas mu konia czy robilas gale?? zalosne to w@@@

IP i czas połączenia logowane. [15034233]
[24.06.2009] 21:12
maser
no oki,ale czym najlepiej podgladać.Podajcie jakies firmy lub sprzęt,najlepiej małych rozmiarów,którego nie można zobaczyć z ukrycia.

IP i czas połączenia logowane. [15110139]
[24.06.2009] 21:27
karol_dąbrowa
ciekawy filmik zobaczcie

www.skracaj.com/d4e2.html

IP i czas połączenia logowane. [15110221]
[10.08.2009] 17:31
podglądacz30
ja tez podglądałem pare razy szwagierke (26) jak żonki nie było ani teściów zawsze podkradam sie pod drzwi i przez krateczke ja podglądam, nieziemskie widoki mam jak kuca na kibelku i sika sobie paląc papieroska,troche juz wylałem z siebie pod drzwiami, niewspomnę że zawsze potem ide do kibelka i wącham jej nie świeże majteczki, czekam na odpowiedz od kogos bo niemam z kim o tym popisac a temat mnie kręci bardzo

IP i czas połączenia logowane. [15319881]
[12.08.2009] 15:57
monican  monican@tlen.pl
jestem dojżałą 30 latka i uwielbiam byc "podgladana"czesto sama stwarzam malolatom okazje by mogli sobie popatrzec na cialko.chodze w mini bez majteczek i wydegoltowanych bluzkach ze same cycuszki wychodza.mam wtedy niezla zabawe ja wpatruja sie we mnie.niejeden z nich pierwszy raz na zywo widzi muszelke czy piersi.to extra zabawa i dla nich i dla mnie

IP i czas połączenia logowane. [15329730]
[12.08.2009] 22:41
Radekp
ja podgladanie zacząłem w wieku 14lat i trwa ono do dzis a mam 24, nie potrafie sie od tego uwolnic, cały czas szukam okazji zeby podejrzec jakąs kobiete. nie wiem czy kiedykolwiek uda mi sie to zmienic

IP i czas połączenia logowane. [15331458]
[31.08.2009] 16:28
Nieśmiała0092
Czy zdarza sie wam że bedac córką macie ochote podglądać swoją mame??

IP i czas połączenia logowane. [15419901]
[02.09.2009] 14:03
Frank_Frank
Mialem kiedys najfajniejsza przygode seksualna w calym moim zyciu. Jadac pociagiem relacji Wawa-szczecin zauwazylem dziore w WC, poszedlem sie odpryskac i nagle widze, ze ktos patrzy na mnie, powyzej byla szczelina przez ktora widzialem dziewczyna, ktora lekko sie schyla i zaglada rozgladajac sie wokol czy nikt nie idzie, byla noc i malo ludzi wiec bylismy prawie sami. Zaczalem sobie walic, odrazu mi stanal ale nie dokonczylem gwlaltownie ychodzac tak zeby ja przylapac na patrzeniu. Speszyla sie nieziemsko, cala czerwona zaczela sie oddalac po korytazu wiec zawolalem ja, powiedzialem ze spoko, rozumiem takie sytuacje i zeby sie nie stresowala, zapalilismy papierosa i zaproponowalem ze dokoncze przy niej, niech patrzy sobie. Lekko uchylilem drzwi i zaczalem. Po jakims czasie przed wytryskiem i ona zaczela sie dotykac. No moowie Wam, co za swietny charakter, masa autoeortyzmu w niej siedzialo i taka chcec by patrzec. JAnie wytrzymalem i spuscilem sie, poprosila zebym jej pokazal sperme, porozciagalem ja miedzy palcami, weszla do srodka, przymknela drzwi zamknawszy oczy steknela sibie kilka razy z lekka konwulsja...miala orgazm. Nie moglem uwierzyc wlasnym oczom, ale zapewniem ze nie wymyslilemn tego, szczera prawa. Nad ranem jak juz dojezdzalismy oboje patrzelismy na siebie jak sie oddalamy, do dzis pluje sobie w brode, ze nie wzialem telefonu od niej ;(

IP i czas połączenia logowane. [15430826]
[28.09.2009] 12:23
zwach
jest jakas pani 45 50 lat co lubi masturbacje

IP i czas połączenia logowane. [15553927]
[27.10.2009] 12:11
feeee

KOLEGO, TO NIE JEST NORMALNE ZACHOWANIE OJCA. POMYSL O TYM...

IP i czas połączenia logowane. [15697168]
[29.11.2009] 17:20
krzys9999
monican (09.08.12 15:57):
jestem dojżałą 30 latka i uwielbiam byc \"podgladana\"czesto sama stwarzam malolatom okazje by mogli sobie popatrzec na cialko.chodze w mini bez majteczek i wydegoltowanych bluzkach ze same cycuszki wychodza.mam wtedy niezla zabawe ja wpatruja sie we mnie.niejeden z nich pierwszy raz na zywo widzi muszelke czy piersi.to extra zabawa i dla nich i dla mnie

super!
może mi pozwolisz się podglądnąć...?

IP i czas połączenia logowane. [15869936]
[30.11.2009] 09:22
A ja podgladalem moją babcię
ale ona miała prawie bez włosów. To chyba wychodzą włosy w późnym wieku bo nie sądzę aby sie depilowała.

IP i czas połączenia logowane. [15872804]
[21.12.2009] 10:01
monkaika23
ja codziennie kogos podgladam mam12lat mialam okres i orgazm mam codzien

IP i czas połączenia logowane. [15972532]
[25.12.2009] 15:48
dzikisex17
monkaika23 (09.12.21 10:01):
ja codziennie kogos podgladam mam12lat mialam okres i orgazm mam codzien

a chcesz miec co chwile orgazm ????????

IP i czas połączenia logowane. [15989070]
[25.12.2009] 16:48
kolesex
Witam wszystkich.
Chciałbym podejrzeć swoją siostre nago ale niewiem jak to zrobic. Ona bardzo mnie kreci i chciałbym wiedziec jak wygląda jej ciałko. Podajcie mi jakies sposoby zeby ją zobaczyc wreszcie nago. (najlepiej jakis sposub zeby ją nagrac na telefon i zyby ona sie niezorietowała) PROSZE O RADY

IP i czas połączenia logowane. [15989284]
[25.12.2009] 20:10
Aaaaa.
Ja mam 14 lat, co prawda nikogo nie podglądałem, ale mam straszną ochotę. Raz wszedłem przez przypadek do toalety, gdzie kąpała sie mama, kabina jest tak ustawiona, że wszystko widziałem. Szybko się zasłoniła, a ja wyszedłem. Od tamtej pory mam ochotę ją podglądać, ale mam wrażenie, że się o tym dowie ;d

Ale wczoraj miałem głupią sytuację, spałem u samotnej 31 letniej cioci, bo u babci miejsca nie było. Przeszła do toalety w samych majtkach i koszulce bez stanika, bo widziałem sutki wybite w koszulce. Potem ja poszedłem na kompa, a ona się położyła na kanapie obok i książke czytała. Potem poszedłem po picie, on odłożyła książkę i se ustaiwła tak szlafrok, by moc się odsłonić. Ja wróciłem, usiadłem na miejscu. Jej książka spadła, ja się odwróciłem, a ona się przewróciła i widziałem dosłownie wszystko. Jeszcze wagina się tak rozklejała... Potem mi stanął i wszystko ona widziała. Taka głupia sytuacja...

IP i czas połączenia logowane. [15990066]
[14.01.2010] 16:25
sdj
znacie moze jakaś tanią kamerkę do podglądania?

IP i czas połączenia logowane. [16099772]

1 2 3 4   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat