o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Kontynuuje PODGLĄDANIE W DOMU!!!

1 «   3 4 5 6 7   » 12 Strony tematu:
[04.05.2011] 19:48
maksio
janeczek z do....... (08.08.09 15:53):
<cytat>paulinatojaa (06.08.21 11:44):
Ja nie musze podgladac bo rodzina moja jest narurystami I nagosc to jest na dniu codziennym</cytat>
I bardzo dobrze! Problem podglądactwa został rozwiazany

"narurystami"? to coś zwązane z hydrauliką??

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18344764]
[26.05.2011] 21:02
rafaello9875324
ja podglądałem młodszą siostre dziewczyny jak byliśmy razem na wakacjach. chodziliśmy razem się kąpać i zawsze brałem kabinę obok niej. ścianka oddzielająca kabiny nie była do końca szczelna i sporo można było zobaczyć. miała nieduże cycuszki z pięknymi brodawkami. teraz jak jestem u dziewczyny to zawsze w łazience oglądam majteczki jej siostry i czasem sobie nimi robię dobrze. jej matka też ma zwyczaj chodzenia po domu bez stanika, w samej bluzce więc mogę sobie dokładnie jej piersi obejrzeć.

IP i czas połączenia logowane. [18421799]
[27.05.2011] 12:36
cien8  cien8@tlen.pl
też podgladam ciocię piszcie gg 36028100

IP i czas połączenia logowane. [18423789]
[07.06.2011] 00:24
kaaams
zeby was matka podniecala to jest juz pato do ^2.

IP i czas połączenia logowane. [18461051]
[17.06.2011] 19:29
oooO$O$Oooo
ja też miałem kiedyś dziwną sytuacje.
pewnego dnia(wtedy chodziłem do 4 klasy) wracałem ze szkoły, ale niestety padał deszcz. jak wróciłem do domu to po 5 minutach słyszę dzwonek do drzwi.zobaczyłem przez wizjer kto to.to była moja koleżnaka z klasy, cała przemoczona. oczywiście otworzyłem.spytałem się jej czemu jest taka mokra i czemu tu przeszła.powiedziała że nie miała parasolki ani nic przeciw-deszczowego i że zapomniała klucza do domu a jej rodzice przyjdą za 4 godziny.a i spytała czy może tu zostać do czasu aż wyschnie(mieszkała 5 pięter pode mną).zgodziłem się.potem spytała czy może wziąć prysznic i wysuszyć ciuchy.powiedziałem tak.dałem ręcznik nową gąbkę i pokazałem jej łazienkę.weszła i zaczęła się myć a ciuchy na sznurku powiesiła. ja w tym czasie na kąpie grałem.nagle po ok.5 minutach wchodzi kompletnie naga do mojego pokoju i pyta czy może dostać jakieś suche ubrania(miałem siostrę 16 letnią to jej mogłem dać)
ale wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie kiedy widziałem koleżankę z klasy kompletnie nago .potem po kilku dniach zaczeliśmy chodzić ze sobą a teraz jesteśmy parą .

IP i czas połączenia logowane. [18499958]
[23.07.2014] 09:47
[19.06.2011] 11:08
sexsex
ja mam to nawet udokumentowane http://nocnyszejker.pl/?pwid=7561f2a5df444fd 8943fd9f807fd0af6

IP i czas połączenia logowane. [18505907]
[19.06.2011] 11:43
sexsex
a ja nagrałam filmik z podglądania
http://nocnyszejker.pl/?pwid=7561f2a5df444fd 8943fd9f807fd0af6

IP i czas połączenia logowane. [18506032]
[19.06.2011] 16:23
gotfer
Czy chcesz sobie ulżyć wejdź na strony:
http://zadza.net/w/1579/
Zarejestruj się i działaj!(góra dół)(głebiej płyciej)
http://sexnk.net/w/1579/
Zarejestruj się i szukaj seksu!!! Powiększ penisa : naturalne sposoby sprawdzone: http://penisapowiekszanie.com/w/1579/ Zarejestruj się i w końcu zrób tak jak ma być! życze powodzenia! Najlepsze stronki w europie!Lepszych nie znajdziecie!!!

IP i czas połączenia logowane. [18506970]
[22.06.2011] 21:18
robert93
http://www.skype-sex.pl sex skype Ona nie ma wstydu !!

IP i czas połączenia logowane. [18520549]
[10.07.2011] 00:42
witk
moja kuzynka poszła sie opalać a ja razem z nią rozebrała sie została w majtkach i staniku a ja w bokserkach i opalamy sie a ona odpieła szerke od stanika ale nie zdjea go jak coś pokrawiała to kazała mi sie odwrucić a ja co chwile spogrondałem a ona krzyczała jak połażyła sie na precach to z pod stanika było widać jej sutki patszyłem sie i mi stanoł srobiła sie gurka na mojch bokserkach jak spogrondałem ona zauważyła i spytała co sie gapie jak odwracała sie to zobaczyła jak mi stoji i powiedziała ty tam nic nie masz a ja nato haha mam ta co nic a ja sie wkurwiłem i powiedziałem to ci pokaże ona nie a ja złapałem za bokserki i je sunołem okazał sie jej muj kutas a ona zaczeła sie śmiał i muwić że jestem zboczony i kazała mi go zchował i sie odwyuciła mineło z godzina i szłysze jom i sie pyta czy jestem plawiczkiem a ja że tak a ona jałesz jestem dziewicom ja muwie pokażesz mi cipke a ona nie ja nato ty widziałaś mojego penisa a ona tak i kazała sie odwruciś to sie rozbierze mi tesz kazała zdjąć bokserki ja zdrołem i czekam a ona jusz odwracamy sie na trzy i trzy i zobaczyłem jej cipke była pienkna i mała i pyta czymoże dotknońć a ja tak ale ja jom tesz ok ona zaczeła go łapaći uoruszać tak go mocno zaciongała że mnie bolało a ja zacołem dotykać jej cipki była bardzo mienka i delikatna pyta sie pszytulimy sie ok to zbliżyła sie jak sie przytulajśmy to dotknołem fiutem jej cipki a ona zadżała i muwi włusz go tylko z 1 czentymeyłem była ciepła a ona muwiże jest jej dobrze żeby wedknoł wienczej ja ok i asz doszłem do jej błony i muwie że dalej sie nieda a ona to jom pszebik ja wyszłem z jej i weszłem na niom i włożyłem i popchnołem z całej siły zapłakała a ja dalej i pytam sie masz dni płodne ona nato że nie to ja dalej asz sie spuściłem a ona wystraszyła sie bo poczuła coś ciepłego w sobie a ja nato niebuj sie i skurczył sie opalajśmy sie dalej na go było fajnie jak pośliśmy do domu to ona przymnie rozbiera sie i przebiera załatkia a nawieczur mi kazała przyjść i kontynłować ja ok i pośłem i zrobiliśmy pozycje 69 ja jej liżałem cipke a ona mi lobiła loda o tak dalej nARA

IP i czas połączenia logowane. [18586073]
[25.07.2011] 23:11
my41 44
witk (11.07.10 00:42):
moja kuzynka poszła sie opalać a ja razem z nią rozebrała sie została w majtkach i staniku a ja w bokserkach i opalamy sie a ona odpieła szerke od stanika ale nie zdjea go jak coś pokrawiała to kazała mi sie odwrucić a ja co chwile spogrondałem a ona krzyczała jak połażyła sie na precach to z pod stanika było widać jej sutki patszyłem sie i mi stanoł srobiła sie gurka na mojch bokserkach jak spogrondałem ona zauważyła i spytała co sie gapie jak odwracała sie to zobaczyła jak mi stoji i powiedziała ty tam nic nie masz a ja nato haha mam ta co nic a ja sie wkurwiłem i powiedziałem to ci pokaże ona nie a ja złapałem za bokserki i je sunołem okazał sie jej muj kutas a ona zaczeła sie śmiał i muwić że jestem zboczony i kazała mi go zchował i sie odwyuciła mineło z godzina i szłysze jom i sie pyta czy jestem plawiczkiem a ja że tak a ona jałesz jestem dziewicom ja muwie pokażesz mi cipke a ona nie ja nato ty widziałaś mojego penisa a ona tak i kazała sie odwruciś to sie rozbierze mi tesz kazała zdjąć bokserki ja zdrołem i czekam a ona jusz odwracamy sie na trzy i trzy i zobaczyłem jej cipke była pienkna i mała i pyta czymoże dotknońć a ja tak ale ja jom tesz ok ona zaczeła go łapaći uoruszać tak go mocno zaciongała że mnie bolało a ja zacołem dotykać jej cipki była bardzo mienka i delikatna pyta sie pszytulimy sie ok to zbliżyła sie jak sie przytulajśmy to dotknołem fiutem jej cipki a ona zadżała i muwi włusz go tylko z 1 czentymeyłem była ciepła a ona muwiże jest jej dobrze żeby wedknoł wienczej ja ok i asz doszłem do jej błony i muwie że dalej sie nieda a ona to jom pszebik ja wyszłem z jej i weszłem na niom i włożyłem i popchnołem z całej siły zapłakała a ja dalej i pytam sie masz dni płodne ona nato że nie to ja dalej asz sie spuściłem a ona wystraszyła sie bo poczuła coś ciepłego w sobie a ja nato niebuj sie i skurczył sie opalajśmy sie dalej na go było fajnie jak pośliśmy do domu to ona przymnie rozbiera sie i przebiera załatkia a nawieczur mi kazała przyjść i kontynłować ja ok i pośłem i zrobiliśmy pozycje 69 ja jej liżałem cipke a ona mi lobiła loda o tak dalej nARA

Zbyt wiele klas szkoły podstawowej to ty nie skończyłeś.

IP i czas połączenia logowane. [18638707]
[30.07.2011] 02:31
beherit54
Ja zawsze za mlodu lubilem odkrywac siostre kiedy spala w nocy. Przez to ze przez jakis czas mielismy pokoj wspolnie, moglem to robic czesto. Minelo wiele lat i dzis robie to samo tyle ze z zona. Nieraz pracuje do pozna, kiedy wracam to ona spi. Zakradam sie po cichu do sypialni, delikatnie odkrywam jej pupe. Powoli dotykam pupe, cipke, wkladam palce pod majtki. Delikatnie sciagam je, fiut mi malo nie wytrysnie tak mnie to podnieca. Kiedy majtki sa juz nisko rozchylam jej pupe i zaczynam calowac i lizac otworek. Gdzies pomiedzy pupa a cipka ona sie przewaznie budzi ale ja juz jej lize cipke na maxa. Kiedy moj jezyk ma juz dosc a jej cipa jest maxymalnie mokra, wkladam jej kutasa i wale. Na koniec lubie wyskoczyc z cipki i szybko wlozyc do buzi gdzie sie spuszczam, ona polyka bo wie ze tak lubie.

IP i czas połączenia logowane. [18651658]
[30.07.2011] 15:27
Mhm
Wasze gorące zdjęcia wysyłajcie na gg:37272030
Tylko kobiety

IP i czas połączenia logowane. [18652649]
[03.08.2011] 17:53
willlllllli
powiedzcie jak moge przekonać mame do rozebranie sie mam 14 lat i chce zobaczyc jej cycki i cipke ale krępuje sie zapytać. Pomocy !

IP i czas połączenia logowane. [18667124]
[04.08.2011] 13:11
willlllllli
ej no ale naprawde pomóżcie prosze !

IP i czas połączenia logowane. [18669301]
[04.08.2011] 14:27
willllllli brant?
willlllllli (11.08.04 13:11):
ej no ale naprawde pomóżcie prosze !

Może spróbuj napisać list, taki zwykły jak kiedyś się pisało, sms-ów nie polecam, brak im tej tajemniczości i nieuchwytnego uroku. Sugeruję tylko abyś zdania zaczynał od wielkiej litery, bo jeśli w pisaniu będziesz niechlujny i niestaranny, to Twoja mama może pomyśleć, że taki sam będziesz podczas seksu i to może ją zniechęcić.

IP i czas połączenia logowane. [18669531]
[22.10.2011] 15:05
stal
Cóż, poczytałem troszkę i coś Wam powiem. Mam 21 letnią córkę. Jest wysoka, zgrabna i bardzo śliczna. A jej usta sa wręcz boskie. chodzi przy mnie w majteczkach lub króciutkich spodenkach. Nie mogę sie oprzeć patrzeniu na jej śliczny mały i zgrabny tyłeczek i długie nogi. Bardzo mi sie podoba. Bywało już tak że się onanizowałem z myślą o niej. Wiem że to zboczone ale gdyby tak jakimś cudem zechciała ze mną to z pewnością bym jej nie odmówił.

IP i czas połączenia logowane. [18937316]
[08.11.2011] 21:41
sadi0
ja jak miałem 14-17 lat, moja siostra jest o 3 lata młodsza bawiłem się z siostro i jakoś zaczęliśmy się tak bawić ze się rozebraliśmy.
lubiłem pieścić jej cycuszki i lizać cipeczke, ona też to lubiła. To ona zrobiła mi pierwszy raz loda od razu to polubiłem, na początku nie umiała jak się to robi ale szybko się nauczyła. Ja też polubiłem lizać jej cipeczke, mimo że ma nieogoloną. Bardzo miałem ochotę ją po prostu rozdziewiczyć, ale nigdy się nie odważyłem chodź chciała tego. raz nawet włożyłem jej penisa ale nie głęboko nie pekła błona dziewicza i się spuściłem, Dużo razy robiłem jej palcówe,raz ją w tyłek zerżnąlem, było cudownie. Teraz też bym ja jeszcze ruchnął tylko nie wiem jak jej o ty powiedzieć.

IP i czas połączenia logowane. [19007845]
[13.11.2011] 16:53
Slawo
Ja za młodu podglądałem mame,spałem z nią.Nieraz ją dotykałem po cipce,czułem jaka była wilgotna.Podniecała mnie bardzo.Po ślubie zamieszkalismy chwilowo u teściów,podglądałem wielokrotnie moją teściową jak sie myła w łazience.Widziałem jak się rozbiera do naga i jak się obmywała gąbką.Wiele razy ją widziałem nago.Pózniej przestała sie chować z nagością zresztą ja też.Kiedyś jak byliśmy na noc sami,żona miała nocny dyżur,teściowa poprosila mnie żebym umył jej plecy kiedy była w wannie.Jak ją myłem wstała i chciała żebym całą namydlił.Skonczyło się na mojej ręce na jej cipce,a pózniej wspólną nocą i namiętnym seksem.

IP i czas połączenia logowane. [19023406]
[21.11.2011] 15:08
chętyny ciekawy
Kiedyś jak byłem u koleżanki to prawie ją obmacałem ale wszedł jej brat i wszystko popsuł ;/ Od tego czasu mam ją ochotę obmacać w całości i wylizać Macie jakieś porady aby zrobić tak na co dzień w szkole żeby ona chciała i nie krępowała się itp. ??

IP i czas połączenia logowane. [19055456]
[12.12.2011] 18:21
Mnich
Na piętrze mam dziurkę w stropie do łazienki niżej i jak tylko jakaś się trafi, a najlepiej kąpie to zawsze mam gratis spektakl... Ostatnio jak zostali na noc podglądałem tak 22-letnią dziewoję znajomego. Cudo blondyna z małymi stojącymi cycuszkami i sterczącymi sutkami, do tego ładnie wygolona muszelka. Nawet sobie trochę lała pod ciśnieniem do.mychy. Zawsze mnie podniecała i w końcu zobaczyłem naguśką. Ech!!! SUPER sprawa, a ile różnych wiekowo wcześniej... POLECAM!

IP i czas połączenia logowane. [19129837]
[13.12.2011] 08:54
fantazja fantazja
Slawo (11.11.13 16:53):
Ja za młodu podglądałem mame,spałem z nią.Nieraz ją dotykałem po cipce,czułem jaka była wilgotna.Podniecała mnie bardzo.Po ślubie zamieszkalismy chwilowo u teściów,podglądałem wielokrotnie moją teściową jak sie myła w łazience.Widziałem jak się rozbiera do naga i jak się obmywała gąbką.Wiele razy ją widziałem nago.Pózniej przestała sie chować z nagością zresztą ja też.Kiedyś jak byliśmy na noc sami,żona miała nocny dyżur,teściowa poprosila mnie żebym umył jej plecy kiedy była w wannie.Jak ją myłem wstała i chciała żebym całą namydlił.Skonczyło się na mojej ręce na jej cipce,a pózniej wspólną nocą i namiętnym seksem.

IP i czas połączenia logowane. [19131275]
[16.12.2011] 23:50
podglądek
ja mam 20 lat i podgladam swoja siostre (19 lat) na poczatku jak miala 14 lat zauwazylem ze sie masturbuje raz nawet ja nakrylem lezala i miala opuszczone spodnie odrazu zwrocilem uwage na jej tyleczek lecz odrazu wstala i zaczela sie ubierac jest bardzo fajna otwarcie gada ze mna na takie tematy niedawno powiedzialem jej ze ja podgladalem i ku mojemu zdziwieniu nie byla zla czesto podgladam ja przez okno w laziece ma calkowicie wygolona i piekne sredniej wielkosci piersi raz jak spala to dotykalem jej malej wtedy jeszcze miala wloski @@@.... w dotyku do dzis nie wiem czy tego nie czula

IP i czas połączenia logowane. [19142460]
[17.12.2011] 08:59
edzio kamień
ja podglądałem żonę...
http://www.tomvoyeur.com/movies-by/ekamien-1 28242

IP i czas połączenia logowane. [19142899]
[17.12.2011] 09:06
edzio kamień
- poprawny link
http://www.tomvoyeur.com/movies-by/ekamien-1 28242

IP i czas połączenia logowane. [19142902]
[17.12.2011] 18:42
widzę że temat umiera
ale mam coś dla amatorów macanek na śpiocha!
http://tnij.org/naspiocha

IP i czas połączenia logowane. [19143953]
[15.01.2012] 20:10
widzę że temat umiera
dalsza cześć macanek na śpiocha

http://tnij.org/naspiocha2
zapodajcie coś ciekawego!

IP i czas połączenia logowane. [19237443]
[25.01.2012] 12:10
moja ciocia jestcool
Pamiętam jak ze dwa lata temu przyszła do mojego domu moja ciocia, jakoś wyszło że została na noc. To więc postanowiłem ją po podglądać. Niestety zobaczyła to ale obiecała że nikomu nie powie.Spytała się czy podoba mi się ona ja odpowiedziałem że tak a na to ona że mogę wziąść jej majteczki(co mnie bardzo zdziwiło) i poczuć jak smakuje. Zapomniałem dodać że wcześniej ona w tych majtkach się masturbowała

IP i czas połączenia logowane. [19264055]
[15.02.2012] 16:00
Psycholog
Proponuję porozmawiać z psychologiem

IP i czas połączenia logowane. [19323618]
[20.02.2012] 13:22
Raven
Kiedyś dawno jak byłem mały, zostałem na 2 dni z koleżanką mamy bo rodzice pojechali na wesele na drugi kraniec Polski.
Nie w głowie było mi wtedy podglądanie ale jakoś tak wyszło że wieczorem przez uchylone drzwi do łazienki zobaczyłem panią Irenkę z owiniętym na piersiach ręcznikiem w samych "czarnych majteczkach". Trochę mi się dziwne wydały bo nie miały pasków tak jakby materiał był przyklejony pod pępkiem. Dopiero za parę lat domyśliłem się że to nie były majtki tylko czarny trójkąt włosów łonowych, a wtedy widziałem ją nago :]

IP i czas połączenia logowane. [19336450]

1 «   3 4 5 6 7   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat