o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Kontynuuje PODGLĄDANIE W DOMU!!!

1 2 3   » 11 Strony tematu:
[01.08.2006] 18:11
SŁoDzIutKa KiNgA
Kto podgląda swoich rodziców dzieci piszcie ??>..... Może kiedys zrozumiesz kim dla Ciebie byłam...
Jak bardzo kochałam.....
Dlaczego zostawiłam.....

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.08.2006] 03:46
Ja podglądam mojego psa
Oj, szybko wtedy dochodzę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7778107]
[04.08.2006] 14:26
atabe
ja podglądam, super wrażenia

IP i czas połączenia logowane. [7781430]
[06.08.2006] 08:25
Ake mato
Przyznam źe nigdy tego nie robiłemi nie robie ale ostatnio przydaźyło mi się to niechcący.Mianowicie mieliśmy jechac do rodziny na wczasy na kilka dni i postanowiliśmy źe wyjedziemy wcześnie rano ja źona i nasza 16 letnia córka ,my z źoną wstaliśmy o 4 rano aby przyszykowac sie do drogi po godzinie poszedłem budzic córke wszedłem do jej pokoju a ona leźała odkryta nagusieńka i spała .Troche mnie to speszyło przez moment nie wiedziałem co robic czy budzic czy iśc po źone aby ona ją zbudziła ale szybko wymyśliłem źe przykryje ją delikatnie kołderką i wtedy obudze.Tak teź zrobiłem obudziła się i kazała mi wyjśc bo musi się ubrac,więc wyszedłem.

IP i czas połączenia logowane. [7799262]
[07.08.2006] 16:05
staszek ptaszek
Pamietam z dziecinstwa jak nieraz rano budzily mnie jakies rytmiczne ruchy koldry. Spalem z moja matka. Widzielem jak robila sobie cos reka miedzy nogami. Wtedy nie mialem pojecia co oznaczaly te ruchy, ktorym towarzyzyly ciche westchnienia. Jak przez mgle przypominam sobie, ze raz chyba lezala nie przykryta i wtedy zobaczylem dokladnie co robi. Ale dopiero dlugo pozniej uswiadomilem sobie, ze ona sie po prostu masturbowala. Byla samotna wiec normalne ze musiala sobie dobrze robic sama. Chyba byla namietna i miale duze potzeby. Gdy juz spalismy oddzielnie i ja juz wiedzialem do czego sluzy moj ptaszek, bez wiekszego skrepowania robilem to na drugim tapczanie, nigdy nic mi nie powiedziala. Czasem podniecalem sie myslac o niej. Moze ona masujac paluszkiem lechtaczke myslala o mnie...

IP i czas połączenia logowane. [7811495]
[19.04.2014] 06:19
[08.08.2006] 02:45
bzik powazny
czasami uda mi sie podgladnac kolezanki mojej dziewczyny jak przychodza do niej na pogaduchy i czasem zostaja na noc ale jest to bardzo ryzykowne bo jestem na widoku jak by ktos wyszedlz pokoju to leze i nie mam jak sie wytlumaczyc

IP i czas połączenia logowane. [7817864]
[21.08.2006] 11:44
paulinatojaa  paulinatoja@tlen.pl
Ja nie musze podgladac bo rodzina moja jest narurystami I nagosc to jest na dniu codziennym

IP i czas połączenia logowane. [7955055]
[25.08.2006] 16:58
robert2
paulinatojaa (06.08.21 11:44):
Ja nie musze podgladac bo rodzina moja jest narurystami I nagosc to jest na dniu codziennym
i wala sie na twoich oczach?

IP i czas połączenia logowane. [8001648]
[25.08.2006] 18:21
hackerprawdziwy
kiedyś widziałem słodziutkie krótkie włoski takiej mojej koleżanki-dupy, trochę mnie rozstroiły w rozmowie z nią

IP i czas połączenia logowane. [8002384]
[25.08.2006] 18:22
władca piżam
kiedyś widziałem króciutkie włosy jak uchyliłem pod pościelą piżamkę mojej koleżanki;
rozstroiły mnie w późniejszej rozmowie z nią

IP i czas połączenia logowane. [8002407]
[31.07.2008] 18:03
marek898989
ja ostatnio miałem okazję podejrzeć moją siostrę... Jest ode mnie o kilka lat starsza i już z nami nie mieszka, ale ostatnio tak wypadło, że musiała u nas nocować. Co za tym idzie wieczorem też poszła się wykąpać, więc ja skorzystałem z okazji i przez kratkę wentylacyjną (taka w ścianie pomiędzy kiblem i łazienką) pooglądałem sobie ciałko mojej siostrzyczki. Myślałem, że dojdę na sam widok jej cycków. A na koniec miałem zaaa@@@isty pokaz, bo wstała i zaczęła wycierać sobie włosy, więc mogłem sobie obejrzeć jej włoski na cipce Zaskoczyło mnie, że ma wygolony paseczek na wzgórku łonowym... Po jej codziennym zachowaniu spodziewałem się raczej, że będzie miała zarośniętą Serce waliło mi jak cholera, ale z jednej strony miałem nadzieję, że mnie zobaczy... Jakaś taka perwersyjna podnieta

IP i czas połączenia logowane. [13198877]
[31.07.2008] 19:35
kamerzysta fetyszysta
a ja raz próbowałem kamerkę dla której na zewnątrz było za ostre światło więc postawiłem ją na biurku między papierami przerzuciłem kabel między oknami i poszedłem załączyć kompa do drugiego pokoju.
Pojawia mi się obraz a tam ... moja mamuśka metr od obiektywu branzluje się oparciem od krzesła.
Oczu nie mogłem oderwać ona tam robiła sobie a ja tu sobie cały film nakręciłem może jej kiedyś puszczę

IP i czas połączenia logowane. [13199325]
[02.08.2008] 00:55
stwierdzam że..
podglądanie kogoś z rodziny (matki, siostry, kuzynki) podnieca jak nic innego... Nic nie dało mi takiej podniety jak podglądanie mojej siostry

IP i czas połączenia logowane. [13205992]
[02.08.2008] 07:07
NIEŚMIAŁA_17
Ja jak miałam 13 lat to będąc na wakacjach podejrzałam mojego 19 letniego kuzyna jak się masturbował. Wiedziałam już wtedy że taka zabawa kończy się wytryskiem, ale myślałam, ze tego poleci kilka kropelek. Wypatrywałam uważnie finału jego zabwy i byłam w szoku gdy zobaczuyłam jak z jego olbrzyma sikają kolejne fontanny nasienia, które zalały mu całe kolana i brzuch. Od tego czasu, wiedziałam, gdzie chodzi sobie robić dobrze i dość często chodziłam za nim go podglądać, a było na co popatrzeć. Przyłapał mnie dopiero rok później, ale zareagował całkiem spokojnie. Pokazał z bliska jak i co kazał mi wziąść go do ręki żebym ja mu to zrobiła. Było suuuuuuuuuper !!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13206232]
[03.08.2008] 13:23
marek898989
Ostatnio jeszcze udało mi się podejrzeć moją szwagierkę w czasie kąpieli... Zaa@@@iste ciałko ma Zastanawiam się nad zakupem jakiejś mini kamery, żeby ją zainstalować w łazience

IP i czas połączenia logowane. [13210118]
[06.08.2008] 17:39
Marcinnnek
marek898989 (08.07.31 18:03):
ja ostatnio miałem okazję podejrzeć moją siostrę... Jest ode mnie o kilka lat starsza i już z nami nie mieszka, ale ostatnio tak wypadło, że musiała u nas nocować. Co za tym idzie wieczorem też poszła się wykąpać, więc ja skorzystałem z okazji i przez kratkę wentylacyjną (taka w ścianie pomiędzy kiblem i łazienką) pooglądałem sobie ciałko mojej siostrzyczki. Myślałem, że dojdę na sam widok jej cycków. A na koniec miałem zaaa@@@isty pokaz, bo wstała i zaczęła wycierać sobie włosy, więc mogłem sobie obejrzeć jej włoski na cipce Zaskoczyło mnie, że ma wygolony paseczek na wzgórku łonowym... Po jej codziennym zachowaniu spodziewałem się raczej, że będzie miała zarośniętą Serce waliło mi jak cholera, ale z jednej strony miałem nadzieję, że mnie zobaczy... Jakaś taka perwersyjna podnieta
cHE Che che miałem podobnie w wieku 15-16 lat . Nawet technika była prawie taka sama. Też wrażenie było nieziemskie bo wcześniej nie widywałem nagich kobiet . A to było naście lat temu więc i netu nie było i tylu filmikow ktore sobie teraz gimnazjaliści puszczają .. .Tylko osoba inna bo moja ciocia w ktorej się zabujałem . Śliczna i ponętna kobieta . Wcześniej podglądałem ją i obejżałem cycusie a pewnego wieczora całość ! . Następnego dnia w szkole kolesie myśleli że jestem nawalony ,chodziłem jak błędny ,tak byłem podjarany .Pamiętam do dziś.. I jeszcze -zdumiało mnie to że była wydepilowana -tzn .też paseczek . Najpierw myślałem że jest tak skąpo owłosiona (kobiety które widywałem na filmach były full zarośnięte ,wtedy mało która się goliła). Potem jak pokumałem że ona TAM się goli to mi się zagotowalo w środku . Goliły się wtedy tylko ostre laski albo takie co były full zarosnięte -miałem taką kumpelę co się goliła bo koleżanki się z niej nabijały . była drobna za to strasznie zarosnięta "na dole ".Ale że ciocia ..to mnie zdumiało i patrzyłem tak jakoś dziwnie potem na nią, zwł. jak odkryłem u niej w łazience zestaw do depilacji . Z drugiej strony wydała mi się jeszcze bardziej sexi tak że oszalałem na jej punkcie i jakieś 2 lata chodzilem max zakochany -i podniecony jak tylko ją zobaczyłem .Dodam że podejrzałem ją jeszcze jak bylismy na wakacjach . Mniam .. .

IP i czas połączenia logowane. [13226434]
[09.08.2008] 15:53
janeczek z do.......

I bardzo dobrze! Problem podglądactwa został rozwiazany

IP i czas połączenia logowane. [13242515]
[21.09.2008] 11:34
mardssgbo
ostatnio zdarzyło mi się podglądać w łazience moją bratową... Podglądałem ją przez otwór wentylacyjny tak, że miałem idealny widok na to co robi. Jakie było moje zaskoczenie jak zobaczyłem, że w czasie kąpieli zaczęła się masturbować... Chciałbym wtedy do niej wejść i ją zerżnąć jak szmatę, tak żeby krzyczała z podniecenia...

IP i czas połączenia logowane. [13494053]
[22.09.2008] 16:33
ktos tam taki**
Czesc wam ja też podglądałem siorke jest młodsza ode mnie ale po mamie ma wielkie cyce nawet zrobiłem specjialny otworek w drzwiach o którym wiem tylko ja hehehe nieraz podrzucałem jakś gazetke miała wtedy z 17 lat myśłem że ją to zachęci do matsurbacji ale niestety nie dała sie też ostro waliłem pod drzwiami fajne czasy

IP i czas połączenia logowane. [13502964]
[22.09.2008] 17:50
maly podgladacz
kiedys uslyszalem, ze w sypialni rodzicow dochodza jakies odglosy. pocichu podszedlem zajzalem i zobaczylem, ale za chwile oni mnie zobaczyli. Ale mialem dola

IP i czas połączenia logowane. [13503409]
[23.09.2008] 22:22
mło_dzik
Codziennie podglądam siorę. Ma 17 lat, spore bimbały i grzywkę na myszce! Czasami widzę jej - suty przez piżamę Uffff

IP i czas połączenia logowane. [13512790]
[27.09.2008] 01:21
Podglądam_Paulinkę

ja bym sobie popatrzył

IP i czas połączenia logowane. [13531946]
[28.09.2008] 13:25
Kasia_fajna
Ja jestem jedynaczką a przy rodzicach chodzę nago więc nikt mnie nie podglądał, ale w zeszłym roku przyjechała ciocia, wujek i ich dwoje synów-moi kuzyni. Oni mnie podglądali, w łazience, w pokoju, jak się przebierałam, malowałam czy opalałam. Straszliwie mi się to spodobało, może dlatego że nigdy wcześniej nikt mnie nie podglądał. Specjalnie zostawiałam podchylone drzwi do pokoju jak się przebierałam czy spałam. Rodzice nic mi nie mówili bo często mam w pokoju drzwi otwarte, sypiam nago, teraz tez tak spalam. Ubierałam prześwitujące ubranka itd.

IP i czas połączenia logowane. [13537896]
[28.09.2008] 21:40
nor-mal
Kasia_fajna (08.09.28 13:25):
Ja jestem jedynaczką a przy rodzicach chodzę nago więc nikt mnie nie podglądał, ale w zeszłym roku przyjechała ciocia, wujek i ich dwoje synów-moi kuzyni. Oni mnie podglądali, w łazience, w pokoju, jak się przebierałam, malowałam czy opalałam. Straszliwie mi się to spodobało, może dlatego że nigdy wcześniej nikt mnie nie podglądał. Specjalnie zostawiałam podchylone drzwi do pokoju jak się przebierałam czy spałam. Rodzice nic mi nie mówili bo często mam w pokoju drzwi otwarte, sypiam nago, teraz tez tak spalam. Ubierałam prześwitujące ubranka itd.

Hehee, a świstak zawija sreberka

IP i czas połączenia logowane. [13540664]
[30.09.2008] 06:53
Bobmonierka
Kasia_fajna - u mnie w domu jest podobnie i ja i córka tak się zachowujemy i teraz się boję że u mnie dojdzie do takiej sytuacji i mojej corce sie to spodoba to zostanie exhibicjonistka albo ... i zaczełam sie martwić. Napisz czy to sie jakoś głębiej odbiło na Twojej psychice.

IP i czas połączenia logowane. [13547385]
[06.10.2008] 01:58
1234hf
ja podgladam siore pod prysznicem boje sie ze mnie nakryje ze powie dla matki itp co zrobic jak mnie nakryje ?

IP i czas połączenia logowane. [13578377]
[19.10.2008] 23:25
Fenixsus
ja też podglądam ale zeby moja siocha robila mi laske LOL.....

IP i czas połączenia logowane. [13663195]
[21.10.2008] 06:45
IgorZBazin
W sprawie podglądania opowiem wam co zaobserwowałem. Wczoraj moja 13 a niespełna 14 letnia córka wieczorem po kąpieli przyszła do nas do salonu. Patrzyliśmy na telewizję. Ja siedziałem w fotelu a moja żona pół leżąc pół siedząc na rogówce. Córka była już przebrana do spania tzn miała luźną koszulkę na ramiączkach o długości niewiele poniżej pępka. Położyła się na ziemi na brzuchu twarzą do TV i zaczęła z nami oglądać. Moja żona wychowywała tak oboje dzieci sama świecąc przykładem. Syn jest na studiach. Córka nie czuła nigdy wstydu przede mną, bratem a tym bardziej żoną. Od dziecka braliśmy wspólne kąpiele i pokazywaliśmy się sobie nawzajem nago. Nie ma wzajemnego wstydu więc nie ma podglądania. Ale ja zauważyłem wtedy coś innego. A mianowicie córka na podłodze leżała niemal idealnie przede mną. Ciało sparła na łokciach, lekko rozsunęła nogi i machała sobie nogami. Zauważyłem że ta pozycja ciała jest identyczna w jakiej lubi moja żona jak ją posuwam. Pomyślałem że to widocznie genetyczne. Od razu zacząłem zauważać inne podobieństwa do matki: jest śliczna ma super ciało, okrągłe piersi i jędrny tyłek i długie piękne proste nogi. Erotyczne skojarzenia same zaczęły się pchać do głowy. Popatrzyłem na cipkę mojej małej córeczki i jak zobaczyłem taką gładko ogoloną zrozumiałem coś co mnie załamało wtedy, a mianowicie to już nie jest moja mała Kasia, moja kochana córeczka. Faceci w niej widzą kobietę i to jaką sexowną, śliczną i ponętną. Na pewno wielu myśli żeby jest wsadzić swojego fiuta do jej cipki. Do teraz jestem w szoku że moja mała księżniczka jest kobietą i lada chwila będzie się pieprzyć i w ogóle… Nie wiem co o tym wszystkim teraz myśleć. Chyba będę musiał porozmawiać z żoną na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [13670429]
[21.10.2008] 07:17
goldmen
Prawo ojca - samemu zamoczyć 1 RAZ!!!

IP i czas połączenia logowane. [13670457]
[21.10.2008] 22:29
stoproman
Przydarzylo mi sie kilka ciekawych wydarzen z mamą. Raz mama kapala sie w lazience i nagle zadzwonil telefon. Nie odbieralem telefonu, wiec mama naga wyszla z lazienki odebrac. Ja mam swoj pokoj na przeciwko pokoju, w ktorym mamy telefon w domu. Mialem wtedy uchylone drzwi i zobaczylem jak z pospiechem wychodzi z lazienki odebrac telefon zaslaniajac dwoma rekami piersi. Super widac bylo jej tyleczek i nogi od tylu, ale czekalem na cos wiecej na chwile gdy bedzie wracala do lazienki zeby zobaczyc to co najbardziej mnie ciekawilo czyli cipke. Przeszla tak szybko jednak, ze zdazylem zobaczyc tylko zaglebienie i jedną wystającą z ramion piers z cudownym sutkiem. Potem jak sobie przypomnialem tą sytuacje to nie moglem zasnac wiadomo co robiac...

Drugi raz to byla niezapomniana chwila gdzies o 5 nad ranem jak miala wyjezdzac na dluzej z domu. Mama pakowala sie tak glosno, ze obudzilem sie po piatej, drzwi mam zawsze uchylone, wiec po otwarciu oczu zobaczylem jak mama szla z pokoju do kuchni w samych majtkach bez niczego wiecej. Wtedy wstalem po cichu podszedlem obok drzwi kuchni i wtedy zobaczylem mame nagą z gołą owłosioną cipką stala i prasowala w kuchni swoja spodnice i jakis sweter. Prasowala, wiec nie zauwazyla jak wszedlem do kuchni i jak tylko spostrzegla ze wszedlem zaraz zlapala sie za piersi a cipke mialem całą przed sobą. Zapytala co tu robie czemu nie spie? Powiedzialem, ze sie obudzilem i pic mi sie chce a jak to powiedzialem zauwazyla ze nie ma majtek i zaslonila cipke rekami a odslonila cycki. Napilem sie i poszedlem do pokoju walic sobie a ona speszona zaczela sie ubierac. Bylo jeszcze kilka takich sytuacji...

IP i czas połączenia logowane. [13675734]
[21.10.2008] 22:47
werkout
to opisz te sutacje!!!!! napisz jak wyglada twoja matka, ile ma lat, to fajna laska???????pisz

IP i czas połączenia logowane. [13675886]

1 2 3   » 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat