o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie jest pajacyk

1 «   275 276 277 Strony tematu:
[11.09.2017] 19:55
samsmak
Bitwa nawet już nie na słowa lecz na linki. Czy w Polsce może być lepiej gdy mamy takich dziwnych ludzi?
A może nie wiecie, że klikając na linki o pajacyku i o pustej misce zbieramy pieniądze na przeżycie dla biednych, porzuconych zwierząt?
Klikajcie kochani. nie róbcie sobie złośliwości wystarczy nam tego co robią inni tak często oglądani w szklanym ekranie mówiący dziwne słowa, z którymi nie można się zgodzić...
Czytam, patrzę, szukam i brak mi tych wszystkich co tworzyli to forum, tego pajacyka,lepieje i inne tematy zmuszające do myślenia.www.pajacyk.pl www.pustamiska.pl Wszystkie te słowa ktoś dla kogoś napisał, a ja jestem tylko echem.....

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22802565]
[11.09.2017] 19:58
www.pelnamiska.pl
Taa... (17.09.2017.11 08:16):
Ciekawe czy psiara sprząta kupy po swoim psie

Niech psiara wpierw odpowie.

IP i czas połączenia logowane. [22802567]
[12.09.2017] 01:19
Ciekawość nie zna granic
samsmak (17.09.2017.11 19:55):
Bitwa nawet już nie na słowa lecz na linki. Czy w Polsce może być lepiej gdy mamy takich dziwnych ludzi?
/cytat]
Odnośnie tych dziwnych ludzi, a może nie dziwnych, tylko powszechnych - odnoszę wrażenie, że w Twym zamiarze, w wybranym przeze mnie cytacie, problem nie ogranicza się tylko i wyłącznie do problemu, który bezpośrednio wskazujesz, lecz poza dobrem zwierzątek, cytat ten jest konsekwencją Twojej bogatej egzystencja na tym forum
Na przykład nie rozumiem czemu brakuje Ci Lepiejki, choć staram się to rozumieć. Być może ma to jakiś związek z t.zw. syndromem kata. Im kat bardziej maltretuje, tym ofiara bardziej jest mu uległa i staje się wobec kata lojalna. Nie ważne kto pierwszy zaczął, acz mam wrażenie, że byłeś pierwszym agresorem. Natomiast ona nigdy nie wybacza. Jakieś tam niedawne jej posty o tym świadczą. Jest ciągle Twoim wrogiem
Syndrom kata wynika z psychiki i jest rezultatem silnych, stresowych reakcji, w rezultacie których ofiara podejmuje próby zwrócenia się do prześladowcy o psychiczny ratunek, w nadziei wywołania u kata współczucia. To oczywiście raczej nie następuje. więc na linii z Lepiejką będziesz raczej przegrany. Twoja wyciągnięta ręka do zgody nie zostanie doceniona - chyba że Lepiejka, która ciągle jest tu obecna, swoim wielkim serduszkiem nas zaskoczy, acz ja nie mam nadziei. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22802711]
[12.09.2017] 01:42
Ciekawość nie zna granic
Pragnę dodać...
Nie gniewaj się na mnie Samsmaku. Przepraszam jeśli uraziłam.
Pamiętam, że popełniałeś błędy, ale w tym zróżnicowanym środowisku nie sposób ich uniknąć. Pamiętam, że zawsze miałeś dobre intencje. Jesteś wartościowym człowiekiem.

IP i czas połączenia logowane. [22802713]
[12.09.2017] 08:04
--@--
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22802732]
[20.09.2017] 04:12
[18.09.2017] 10:28
--@--
xwww.pajacyk.pl
xwww.pajacyk.pl

IP i czas połączenia logowane. [22805842]

1 «   275 276 277 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat