o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie jest pajacyk

1 «   273 274 275 276 277   » 282 Strony tematu:
[12.08.2017] 17:30
można powiedzieć
ale ten temat (17.08.2017.12 12:18):
jest nie o klikaniu w psią miskę, a w zasadzie dotyczy czegoś innego. Tak więc każdy ma prawo tu chodzić i komentować.

że jesteś pier.doła. Ciekawe czego dotyczy ten temat i po co go komentować? Ja tu klikam w oba linki i

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22786859]
[13.08.2017] 08:31
--@--
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22787037]
[14.08.2017] 12:42
dotyczy manipulacji
można powiedzieć (17.08.2017.12 17:30):
ale ten temat (17.08.2017.12 12:18):
jest nie o klikaniu w psią miskę, a w zasadzie dotyczy czegoś innego. Tak więc każdy ma prawo tu chodzić i komentować.

że jesteś pier.doła. Ciekawe czego dotyczy ten temat i po co go komentować? Ja tu klikam w oba linki i

IP i czas połączenia logowane. [22787451]
[14.08.2017] 19:03
Hehehe!
Dotyczy pały cyk i latarenki

IP i czas połączenia logowane. [22787602]
[15.08.2017] 08:01
--@--
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22787783]
[16.12.2017] 09:49
[15.08.2017] 08:55
o to to
A Lepiejka zbanowana uporczywie pisze

IP i czas połączenia logowane. [22787789]
[15.08.2017] 16:10
Lepiejka z kropką
xwww.pelnamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22787924]
[15.08.2017] 17:56
a ty co?
o to to (17.08.2017.15 08:55):
A Lepiejka zbanowana uporczywie pisze

Masz kurka na oczach, że widzisz, że ona tu coś pisze, bo ja nie widzę. Ona tylko klika w link pieska i pajacyka i znika

IP i czas połączenia logowane. [22788140]
[16.08.2017] 09:07
psiara z kropką
xwww.pelnamiska.pl
Klikać, gamonie!

IP i czas połączenia logowane. [22788472]
[17.08.2017] 08:20
--@--
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22789118]
[17.08.2017] 08:47
samsmak
Ze zgrozą patrzę i czytam wypociny sfory zajadłych starców co gdy tylko mogą to wbijają sobie szpilę najlepiej w miejsce co najbardziej boli. Dzięki wam odchodzą co wartościowsi ludzie, którzy przetrwali wielu nienawistników ,którzy szczególnie bezczelnie ich niszczyli i prześladowali. Gdzie podziały się osoby, które nawet gdy coś krytykowały lub miały inne zdanie robiły to w sposób kulturalny, a riposty na to były cięte i na poziomie?
Wielką szkodą jest to, że dzięki niezrozumiałej polityce władców o2 musiały się stąd wynosić osoby tak wytrwałe jak Lepiejka czy Habe.
BARDZO MI ICH SZKODA . Kto teraz napisze takiego lepieja lub opisze dzień wierszykiem nie mającym sobie równego ?
Wróćcie dziewczyny, nie zwracajcie uwagi na tę zgraję ludzi- psów...piszcie, bądźcie,trwajcie.
Bez Was już zaczyna się gorszy czas i chyba pora.....
Proszę piszcie nawet niezalogowane, nawet gdy ktoś się pod Was podszyje to i tak wiadomo, że to troll, bo nikt tak pięknie nie napisze jak Lepiejka i Habe.
Czekam na Was.... Wszystkie te słowa ktoś dla kogoś napisał, a ja jestem tylko echem.....

IP i czas połączenia logowane. [22789130]
[19.08.2017] 09:37
habe
samsmak (17.08.2017.17 08:47):
(...)Gdzie podziały się osoby, które nawet gdy coś krytykowały lub miały inne zdanie, robiły to w sposób kulturalny, a riposty na to były cięte i na poziomie?
Wielką szkodą jest to, że dzięki niezrozumiałej polityce władców o2 musiały się stąd wynosić osoby tak wytrwałe jak Lepiejka czy Habe.
BARDZO MI ICH SZKODA . Kto teraz napisze takiego lepieja lub opisze dzień wierszykiem nie mającym sobie równego ?
Wróćcie dziewczyny, nie zwracajcie uwagi na tę zgraję ludzi- psów...piszcie, bądźcie,trwajcie.
Bez Was już zaczyna się gorszy czas i chyba pora.....
Proszę piszcie nawet niezalogowane, nawet gdy ktoś się pod Was podszyje to i tak wiadomo, że to troll, bo nikt tak pięknie nie napisze jak Lepiejka i Habe.
Czekam na Was....

To miłe, co piszesz. Dziękuję. Ale przecież widzisz, co tu się dzieje. Jesteśmy już chyba ostatnimi niebieskimi niedobitkami wśród pomarańczowego morza.
Zresztą nawet nie o to chodzi. Lepiejka mogłaby się znowu zalogować z kolejną kropką, tylko po co? Ona już nie miała ochoty pisać w próżnię czy zmagać się ze złośliwcami albo z trudnościami technicznymi tego forum.
Może nie wiesz, ale przez lata wielu ludzi stąd odchodziło i wracało, próbując je wskrzesić. Ale ono już dawno umarło i teraz widać to jak na dłoni.
Obawiam się, że wszelkie usiłowania reaktywacji forum o2 są bezcelowe. Ja w każdym razie nie zamierzam już go dźwigać.
Żeby było jasne: decyzji o odejściu nie podjęłam z powodu hejtu czy "hejtu" (gdyż z tym, jak zauważasz, radziłam sobie "ripostami ciętymi i na poziomie" - dziękuję! ). Nawet trudności techniczne z pisaniem tutaj nie były ostatecznym podcięciem skrzydeł. Ba, nawet czasem jeszcze wrzucam tu oko - i czym prędzej zmykam bez słowa. Pisanie w morzu bełkotu już naprawdę nie ma sensu.
Pajacykowi można pomagać i w inny sposób.
Co do pisania wierszyków - tu, jak i na lepiejach czy tp. - było to dla mnie głównie rozrywką i "rozciąganiem mózgu". Ale mam i inne pola temu służące.
A forum o2 niech się kisi we własnym sosie. Nie jest mi - ani ja jemu - już chyba do niczego potrzebne.
Zachowam dobre wspomnienia z czasów, gdy tu debiutowałam - i tyle.
Pozdrawiam Cię. Cytowane wiersze i utwory muzyczne mają wyłącznie charakter promujący ich autorów.

IP i czas połączenia logowane. [22790064]
[19.08.2017] 10:25
Lepiejka..
xwww.pelnamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22790074]
[19.08.2017] 18:34
Lepiejka...
Lepiejka.. (17.08.2017.19 10:25):
xwww.pelnamiska.pl

Nawet podszywie nie umiesz wysłać linki pod pajacyka i pieska, więc się do tego nie zabieraj, bo ja klikam tak:
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22790397]
[19.08.2017] 18:37
Lepiejka...
Witaj Habie - jutro ustosunkuję się do Twojego dzisiejszego wpisu, bo sprawa wygląda troszkę inaczej...

IP i czas połączenia logowane. [22790398]
[20.08.2017] 09:02
--@--
xwww.pelnamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22790650]
[20.08.2017] 10:44
--@--
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22790684]
[20.08.2017] 10:54
--@--
xwww.palacyk.pl
xwww.pelnamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22790689]
[20.08.2017] 12:20
Lepiejka...
Habe! Jeśli nie odpisałam na zaproszenie "miłego" osobnika "samsmak" - zaraz przedstawię ci, kim jest ten obłudnik, który pisał również, jako "Hartowny". Jest to ten sam "Jakub46", który z pomocą uciśnionej "Evolete", a później "Marylki", stawały w obronie swojego "wróbelka", toczące frontalne ataki na Twoją i moją osobę. Chyba więcej komentarzy nie trzeba, bo zaraz pokażę na Lepiejach jego wyjątkowy fałsz i obłudę. Dodam tylko - chroń nas kto mocny od takich ludzi!
Pozdrawiam serdecznie -
Lepiejka

IP i czas połączenia logowane. [22790892]
[20.08.2017] 12:54
A tam
Trwa promocja fikcyjnych postaci sprzed 100 lat. W dupie ich mamy.

IP i czas połączenia logowane. [22790975]
[21.08.2017] 10:49
oto nagi hartowny vel sam smak
Lepiejka
x
Marzy mi się,
kiedy stanę na
obydwie nogi
i przestanę wieść
żywot ubogi.
x
Hartownemu dziękuję
za pęk różyczek,
w zamian ślę mu
uśmiechów koszyczek.
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl Na lepiejach świat się nie kończy.

IP i czas połączenia logowane. [22791414]
[21.08.2017] 11:51
--@--
xwww.palacyk.pl
xwww.pelnamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22791475]
[21.08.2017] 12:17
--@--
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22791503]
[21.08.2017] 12:22
--@--
xwww.palacyk.pl
xwww.pelnamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22791508]
[21.08.2017] 15:48
habe
Lepiejka... (17.08.2017.20 12:20):
Habe! Jeśli nie odpisałam na zaproszenie "miłego" osobnika "samsmak" - zaraz przedstawię ci, kim jest ten obłudnik, który pisał również, jako "Hartowny". Jest to ten sam "Jakub46", który z pomocą uciśnionej "Evolete", a później "Marylki", stawały w obronie swojego "wróbelka", toczące frontalne ataki na Twoją i moją osobę. Chyba więcej komentarzy nie trzeba, bo zaraz pokażę na Lepiejach jego wyjątkowy fałsz i obłudę. Dodam tylko - chroń nas kto mocny od takich ludzi!
Pozdrawiam serdecznie -
Lepiejka

Lepiejko
Nie jestem pamiętliwa, te "ataki frontalne", jak piszesz, już dawno puściłam w niepamięć.
Nie wiem, kim i w ilu osobach jest Samsmak, Hartowny, Marylka, Wróbelek, Evolet.... i jeszcze cała masa ludzi ukrytych pod nickami, z których większości już nie pamiętam.
Nie wiem, kim jest Lepiejka. Ty i inni nie wiecie, kim ja jestem. To była dla mnie główna zasada tego forum, zwłaszcza gdy chodzi o pajacyka, lepieje czy inne strony wierszykowe. Liczyło się słowo. Bez dociekania, kto jest kto i ile ma nicków, i czy raz jest "niebieski", a raz "pomarańczowy". Mam wielki dystans do siebie i miałam go do tego forum. Biorąc udział w dyskusjach i "dyskusjach", starałam się zawsze robić to z kulturą i dowcipnie. Tak samo - odbierać ataki na mnie (i odcinać się). Wręcz wyzwalały moją kreatywność wierszykową! Jeśli komuś mój dystans i poczucie humoru nie odpowiadały - trudno. Nie próbowałam za wszelką cenę dowieść, że nie jestem wielbłądem, gdy ten czy ów adwersarz wmawiał mi, że mam garb albo i dwa. Jego sprawa. Zawsze wolałam kłótnie spuentować żartem.
Ale to już było. Minęło i nie wróci.
Przeglądając te strony, które mi wskazałaś (i przy okazji sporo innych), odczułam głównie przyjemność z powodu wielu fajnych wierszyków tu napisanych, nie tylko mojego autorstwa. I żal, że to już za nami... Cytowane wiersze i utwory muzyczne mają wyłącznie charakter promujący ich autorów.

IP i czas połączenia logowane. [22791671]
[21.08.2017] 15:53
Hehehe!
Wielbłądem nie jesteś, ale masz rowa za oknem, czy nie?

IP i czas połączenia logowane. [22791675]
[21.08.2017] 20:20
samsmak
Masz rację habe w całej rozciągłości. Były różne przepychanki, dyskusje wielokrotnie przywalono Tobie,mnie i innym. Ludzie wchodzili, wychodzili, brali udział lub tylko czytali.Kilkakrotnie ścięliśmy się nawet razem , a Ty potrafiłaś z wielką kulturą i poczuciem humoru odpowiedzieć /czasem tak, że w pięty poszło/ nie tylko mnie.
Uwielbiałem Twoje poczucie humoru, spostrzegawczość, a jednocześnie fantastyczny dystans do siebie i innych. NIE OBRAŻAŁAŚ SIĘ !!!To były rzeczywiście ćwiczenia umysłu, gimnastyka intelektu. Nigdy nie byłaś agresywna choć innym nerwy puszczały/i puszczają./
Szkoda tego forum gdzie można się było uśmiechnąć, zadumać i poznać charaktery wielu ludzi...
Sami administratorzy o2 niestety nie pomagają teraz w istnieniu tego rodzaju kręgu dyskusyjnego umożliwiając zamieszczanie wielu wątków nie mających nic wspólnego z rozmową, wymianą myśli i poczuciem jakiejś wspólnoty.
Dlatego powtarzam: szkoda tego wszystkiego.
A może stworzyć jakąś własną grupę, swoje forum gdzieś indziej ,gdzie moglibyśmy się spotykać tak jak kiedyś po pracy, po swoich obowiązkach?
Nie jestem aż tak biegły w sprawach komputerowych żeby samemu coś wymyślić , ale może wspólnie?
Myślę, że byłoby to dobre dla naszej i innych sprawności intelektualnej.
Co o tym myślisz?
Na pewno jest więcej osób, które chciałyby wziąć udział w takim przedsięwzięciu.
A może ktoś ma inny pomysł?
Na pewno nie warto marnować tego co było, trwało i powodowało wielokrotnie szybsze bicie serca, uśmiech lub nostalgię .
Czy uda się nam? Wszystkie te słowa ktoś dla kogoś napisał, a ja jestem tylko echem.....

IP i czas połączenia logowane. [22791828]
[21.08.2017] 20:47
Lepiejka...
Habe! Od razu zorientowałam się, że po prostu nie pamiętałaś who is who, dlatego odpisałaś tak mile temu, który tu b. długi czas prześladował nas w towarzystwie swoich "cudnych" popleczniczek.
x
Ja jednak nie zapomniałam, ale nie dlatego, że jestem pamiętliwa, bo w życiu prywatnym jestem spolegliwa, nie chowam urazy i zdarzało się, że pierwsza wyciągałam rękę do zgody. Tu natomiast chodzi o coś innego. Jak zauważyłaś, nie odpisałam temu obłudnikowi na jego jego poprzedni apel, abyśmy tu pisały bo, cytuję: "bo kto teraz napisze takiego lepieja, jak one, itd.
x
Jak było naprawdę, wystarczy cofnąć się do tych stron, które podałam i przeczytać, co ten sam człowiek pisał pod naszym adresem, a szczególnie pod moim, robiąc ze mnie kretynkę, chamkę. Wszelkie prymitywne wpisy czerwonych trolli były przypisywane mnie, chociaż nie raz i nie dwa potrafiłam odparować cios za cios pod swoim nickiem.
x
Musiałam zatem pokazać prawdziwe oblicze tego człowieka, który tu tyle namącił, obrażał, skłócał, a teraz odwrócił kota ogonem. Chyba brakuje mu okazji, żeby znów zacząć prowadzić swoją podłą grę. Nie będę workiem treningowym do bicia dla niego i jego wróbelkowych.
x
Kończę sentencją "A mnie jest szkoda lata... bo jakie ono jest każdy widzi.
Jeszcze raz Ci dziękuję za "trwanie" przy mnie, bo tylko Ty byłaś tu dla mnie wsparciem. Życzę Ci szczęścia we wszystkich poczynaniach i tylko samych słonecznych dni.

IP i czas połączenia logowane. [22791832]
[21.08.2017] 21:22
Pomarańczowy...
samsmak (17.08.2017.21 20:20):
Masz rację habe w całej rozciągłości. Były różne przepychanki, dyskusje wielokrotnie przywalono Tobie,mnie i innym. Ludzie wchodzili, wychodzili, brali udział lub tylko czytali.Kilkakrotnie ścięliśmy się nawet razem , a Ty potrafiłaś z wielką kulturą i poczuciem humoru odpowiedzieć /czasem tak, że w pięty poszło/ nie tylko mnie.
Uwielbiałem Twoje poczucie humoru, spostrzegawczość, a jednocześnie fantastyczny dystans do siebie i innych. NIE OBRAŻAŁAŚ SIĘ !!!To były rzeczywiście ćwiczenia umysłu, gimnastyka intelektu. Nigdy nie byłaś agresywna choć innym nerwy puszczały/i puszczają./
Szkoda tego forum gdzie można się było uśmiechnąć, zadumać i poznać charaktery wielu ludzi...
Sami administratorzy o2 niestety nie pomagają teraz w istnieniu tego rodzaju kręgu dyskusyjnego umożliwiając zamieszczanie wielu wątków nie mających nic wspólnego z rozmową, wymianą myśli i poczuciem jakiejś wspólnoty.
Dlatego powtarzam: szkoda tego wszystkiego.
A może stworzyć jakąś własną grupę, swoje forum gdzieś indziej ,gdzie moglibyśmy się spotykać tak jak kiedyś po pracy, po swoich obowiązkach?
Nie jestem aż tak biegły w sprawach komputerowych żeby samemu coś wymyślić , ale może wspólnie?
Myślę, że byłoby to dobre dla naszej i innych sprawności intelektualnej.
Co o tym myślisz?
Na pewno jest więcej osób, które chciałyby wziąć udział w takim przedsięwzięciu.
A może ktoś ma inny pomysł?
Na pewno nie warto marnować tego co było, trwało i powodowało wielokrotnie szybsze bicie serca, uśmiech lub nostalgię .
Czy uda się nam?

pomarańczowy nick - nie zawsze musi być zły... wiadomo!
Dobry pomysł... Gdyby znalazło się jakieś fajne forum - jestem ZA

IP i czas połączenia logowane. [22791855]
[23.08.2017] 09:24
--@--
xwww.pajacyk.pl
xwww.pustamiska.pl

IP i czas połączenia logowane. [22792567]

1 «   273 274 275 276 277   » 282 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat