o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Muszę się wyżalić

[26.07.2006] 21:41
2w1 załamany zdruzgotany
Kilka miesięcy temu poznałem fajną dziewczynę. I jak to w takich przypadkach bywa zacząłem się z nią umawiać. W trakcie naszych spotkań wyczułem, że może coś z tego być. I to coś bardziej głębszego, i długotrwałego. Wprawdzie ona twierdziła, że nie chce się angażować, ale dawała mi do zrozumienia, że jeśli będę wytrwały, to wtedy... No nieważne. I trwało to tak kilka ładnych miesięcy.
No ale dziś będąc u niej na kawie, dowiedziałem się że ona już kogoś ma, i to od bardzo, bardzo dawna.
Poczułem się jak osioł. Dosłownie czułem jak mi rosną ośle. K.....a nawet nie wiem jak dojechałem do domu.
Teraz siedzę i się zastanawiam dlaczego to znów mnie spotyka.
DZIEWCZYNY!!! NA BOGA!!! MIEJCIE LITOŚĆ!!! NIE OSZUKUJCIE MNIE JUŻ WIĘCEJ!!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.07.2006] 21:42
powiedz jej facetowi że ma
zdzirę

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7693954]
[26.07.2006] 22:13
nie kazda taka

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [7694363]
[26.07.2006] 22:24
do musze sie wyzalic
to co mi tutaj piszesz zdazylo sie podobnie w moim zyciu, rozstalam sie z facetem i poznalam kogos nowego, moj ex nie dawal mi spokoju i prosil mnie o jeszcze jedna szanse, chcial mi udowodnic ze mnie kocha,
zdecydowalam sie dac mu ta szanse a tamtemu powiedzialam to ale on juz chyba zdazyl sobie jakos zrobic nadzieje,
teraz z moim facetem sie rozstalismy,bo takich rzeczy sie dowiedzialam ze wiem ze nie mozemy byc razem...

chcialabym jesczze z tym nowym chlopakiem pogadac, ale boje sie ze on jest na mnie zly, albo ma juz kogos, bo znam go juz w sumie tez rok...
piszemy nieraz do siebie, ale coraz rzadziej niestety,
ze wzgledu na to ze jestem zagranica nie widzielismy sie tez z pol roku ale wkrotce wracam do Polski, i bede w miescie niedaleko od niego,
ale sama nie wiem czy powinnam sie z nim spotykac?

IP i czas połączenia logowane. [7694502]
[26.07.2006] 22:27
patpl
...nie łam sie....może pierwszy...i może nie ostatni raz......tylko juz sie jej nie daj...jak zadzwoni za kilka dni z propozycją spotkania to wiesz co zrobić.... Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa.

IP i czas połączenia logowane. [7694550]
[22.09.2017] 11:52
[26.07.2006] 23:00
Tak musi byc. aż się nauczysz
rozsadnie postępować. Ona najprawdopodobniej chciała cie pokochać, bo u tamtego, nie wszysko jej się podobało. W porównaniu z tobą on jednak wyszedl korzystniej więcgo wybrała. To normalne, wazne i nie nganne. Ona ma takie prawo, ty też mozesz szukać tej jedynej adurujac na raz dwum, czy trzem dziewczynom. Jak tego niezrobisz, sam do siebie miej pretensje, że nie umiesz praktycznie posępować. Zakochać się to nie jest tak prosto i łatwo jak zakup swiezej bułeczki w sklepie. Tu trzeba b. czesto być aktorem i zawsze pokazywać sie tylko z debrej strony. Nie być pantoflarzem, flegmatykiem, czy cholerykiem.

IP i czas połączenia logowane. [7695076]
[28.07.2006] 12:53
2w1 załamany zdruzgotany
powiedz jej facetowi że ma (06.07.26 21:42):
zdzirę

Dzięki za radę, ale raczej tego niezrobię.

nie kazda taka (06.07.26 22:13):
jest!!!!!!!!!!!!

Wiem że nie każda taka jest.

patpl (06.07.26 22:27):
...nie łam sie....może pierwszy...i może nie ostatni raz......tylko juz sie jej nie daj...jak zadzwoni za kilka dni z propozycją spotkania to wiesz co zrobić....

To nie był pierwszy raz, ale mam nadzieję że ostatni.

do musze sie wyzalic (06.07.26 22:24):

Zawsze warto próbować. Jeśli o mnie chodzi to na dzień dzisiejszy, tej panny to ja nie chcę znać

Tak musi byc. aż się nauczysz (06.07.26 23:00):
rozsadnie postępować.

Sorry, ale oszukiwanie, kłamanie, udawanie itd. jest poniżej mojej godności. Chociaż wiem, że takie postępowanie w dzisiejszych czasach jest normą. Jestem, jaki jestem i się nie zmienię.
Dzięki za odp.
Pozdro dla wszysrkich.

IP i czas połączenia logowane. [7710674]
[01.08.2006] 22:51
Tak musi byc.
"Tak musi byc. aż się nauczysz (06.07.26 23:00):
rozsadnie postępować. Sorry, ale oszukiwanie, kłamanie, udawanie itd. jest poniżej mojej godności. Chociaż wiem, że takie postępowanie w dzisiejszych czasach jest normą. Jestem, jaki jestem i się nie zmienię.
Dzięki za odp.
Pozdro dla wszysrkich."

Tym bardziej zasługujesz na porządną dziewczynę, więc szukaj jej, bo sama nie przyjdzie, a jak przyjdzie, to nie bedzie ta własciwa.

IP i czas połączenia logowane. [7755821]
[01.08.2006] 23:33
genek 1  agus2708@tlen.pl
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=1006828
genek opowie Ci jak kochać i co to znaczy przyjaźń...wasze historie to nic do tego co przezyłam z genkiem
robię mu reklamę zeby zwiekszyc jego szanse na miłość
PRZYGARNIJ GENKA

IP i czas połączenia logowane. [7756357]
[11.10.2006] 12:11
Psuja
odpuszczaj ją... i nie załamuj się... nie Ciebie jednego to spotyka.. uwierz...
Pozdro

IP i czas połączenia logowane. [8423435]
[11.10.2006] 15:03
przeciez sam
2w1 załamany zdruzgotany (06.07.28 12:53):
powiedz jej facetowi że ma (06.07.26 21:42):
zdzirę

Dzięki za radę, ale raczej tego niezrobię.

nie kazda taka (06.07.26 22:13):
jest!!!!!!!!!!!!

Wiem że nie każda taka jest.

patpl (06.07.26 22:27):
...nie łam sie....może pierwszy...i może nie ostatni raz......tylko juz sie jej nie daj...jak zadzwoni za kilka dni z propozycją spotkania to wiesz co zrobić....

To nie był pierwszy raz, ale mam nadzieję że ostatni.

do musze sie wyzalic (06.07.26 22:24):

Zawsze warto próbować. Jeśli o mnie chodzi to na dzień dzisiejszy, tej panny to ja nie chcę znać

Tak musi byc. aż się nauczysz (06.07.26 23:00):
rozsadnie postępować.

Sorry, ale oszukiwanie, kłamanie, udawanie itd. jest poniżej mojej godności. Chociaż wiem, że takie postępowanie w dzisiejszych czasach jest normą. Jestem, jaki jestem i się nie zmienię.
Dzięki za odp.
Pozdro dla wszysrkich.

napisales ze ona nie chciala sie w to angazowac wiec po co sie w to pchales? Ale jesli nawet sie zaangazowala to pewnie chciala sprawdzic ktory jest lepszy: ty czy jej chlopak. A skoro ci powiedziala ze ma chlopaka to znaczy ze jej chlopak z toba wygral

IP i czas połączenia logowane. [8424783]
[18.02.2017] 12:28
lutek
Nie przejmuj się, niektóre kobiety tak mają że spotykają się z nie jednym facetem i ich testują. Po czym po paru nastu spotkaniach wybiorą jednego. Sam znam osobiście dziewczynę która nie miłosiernie kłamie i oszukuje, nawet jej powieka nie zadrży. Robi z chłopaka pośmiewisko w mawiając mu urojenia i zaburzenia psychiczne gdy jej z nim nie wyjdzie. Po to żeby w jej sercu zagościł kto inny.

IP i czas połączenia logowane. [22649671]

» Odpowiedz na ten temat