o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Kiedy można zajść w ciążę?

1 «   15 16 17 18 19   » 26 Strony tematu:
[18.11.2009] 07:44
PatryKk16
Witam wszystkich . Mam małe pytanie do was. Kochałem się z dziewczyną 4 dni temu w piątek niestety to był 13.. Pękła nam prezerwatywa.. Moja dziewcczyna ma nieregularny okres ale 4 dni po stosunku dostała go. To był raczej dzień niepłodny z tego powodu że miała bardzo mało śluzu. Czy duże jest prawdwopodobieństwo że zaszła w ciąże? Prosze o szybką pomoc. Z góry dziekuje serdecznie!.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15812200]
[20.11.2009] 07:45
Metallowa
Jeśli dostała okresu to niemożliwością jest aby w ciąży była. To chyba logiczne

IP i czas połączenia logowane. [15822689]
[24.11.2009] 15:12
salimali
Nikt widzę nie udziela tu tak naprawdę rzetelnych i prawdziwych rad. Będę z wami szczera: wszyscy jesteście w ciąży!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15844683]
[25.11.2009] 12:08
agggaa
jaeo323 (06.07.24 10:18):
musibyc wymieszana razem z klockiem wtedy tak HAHAHIHIHI

aleee wy pierd... to az mi was szkoda....
jak mozna zajsc w ciaze nie kochajac sie
orany!!!!

IP i czas połączenia logowane. [15849203]
[27.11.2009] 19:33
ania8938938
Mika1111 (08.08.10 12:33):
jak ci nie przerwal blony to jak mozesz byc w ciazy;o pomysl dziewica i ciaza?echh..

wlasnie tak, błona dziewicza nie zamyka wejscia do pochwy tylko je okala. tak wiec jest prawdopodobientwo zajscia w ciaze.

IP i czas połączenia logowane. [15861454]
[23.10.2014] 12:04
[29.11.2009] 09:35
Metallowa
tylkotykochanie15 (09.11.16 15:47):
TuP TuP (09.08.09 10:50):
Metallowa (09.08.09 10:39):
TuP TuP (09.08.06 13:21):
tak jeszcze do wiadomości, plemnik żyje w organizmie kobiety (w pochwie) do 3 godzin, poza organizmem do 1 godziny, ile żyje w żołądku? zanim go kwasy nie zneutralizują i rozłożąna czynniki proste ? pojecia nie mam...
....no ale się na gadałam

plemniki w organizmie kobiety od 3 do 5 dni, a nie 3 godziny -.-

no kurczę wiem pomylilo mi się, sorki.... szybko pisałam

Mam pytanie co mam zrobic bo mama jeszcze nie wie ze jestem w ciazy w 5 miesiacu poniewaz jest za granica wraca za 2 miesiace co mam zrobic zeby zalagodzic sprawe?? prosze o jak najszybsza odpowiedz
masz 14 lat, tak?... i w takim wieku Ci seks w głowie? xD
a Twój ojciec w domu jest? wie o tym?

IP i czas połączenia logowane. [15868012]
[30.11.2009] 12:45
Zakłopotana....
Ostatnio piescilam sie z moim chlopakiem i doszlo do tzw. palcowki
potem jezdzil penisem po wargach sromowych momentami jej dotykajac. doszlo do wytrysku ale wtedy juz jej nawet nie dotykal rekoma ani penisem. czy moge zajsc w ciaze??? prosze pomozcie....
wtedy najprawdopodobniej mialam dni plodne. odp

IP i czas połączenia logowane. [15873581]
[30.11.2009] 18:15
Malwinkakcp
Witam mam 18 lat robiłam to przez ostatni tydzien z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i kończył we mnie i wtedy miałam dni płodne czy moge byc w ciaży dzisiaj strasznie bolą mnie piersi i i głowa i mam wzdecia i troche mi sie słabo robi pomóżcie mi czy mogłam zajśc w ciaze????

IP i czas połączenia logowane. [15875050]
[30.11.2009] 20:15
yjreh
sie mam pytanie pierwszy raz kochalam sie z chlopakiem byloi to w niedziele bez zabezpieczen on nie mial wytrysku czy jest mozliwosc zajscia w ciaze prosze o odpowiedz

IP i czas połączenia logowane. [15875696]
[01.12.2009] 16:23
Metallowa
Zakłopotana.... (09.11.30 12:45):
Ostatnio piescilam sie z moim chlopakiem i doszlo do tzw. palcowki
potem jezdzil penisem po wargach sromowych momentami jej dotykajac. doszlo do wytrysku ale wtedy juz jej nawet nie dotykal rekoma ani penisem. czy moge zajsc w ciaze??? prosze pomozcie....
wtedy najprawdopodobniej mialam dni plodne. odp
eee tam, nie jesteś w ciąży, na stówę ;]

IP i czas połączenia logowane. [15879375]
[01.12.2009] 16:26
Metallowa
Malwinkakcp (09.11.30 18:15):
Witam mam 18 lat robiłam to przez ostatni tydzien z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i kończył we mnie i wtedy miałam dni płodne czy moge byc w ciaży dzisiaj strasznie bolą mnie piersi i i głowa i mam wzdecia i troche mi sie słabo robi pomóżcie mi czy mogłam zajśc w ciaze????
no prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym wypadku jest bardzo sporo, nie mieliście gumek? xD lepiej zrób teścik, będziesz miała pewność

IP i czas połączenia logowane. [15879386]
[01.12.2009] 16:30
Metallowa
yjreh (09.11.30 20:15):
sie mam pytanie pierwszy raz kochalam sie z chlopakiem byloi to w niedziele bez zabezpieczen on nie mial wytrysku czy jest mozliwosc zajscia w ciaze prosze o odpowiedz

jeśli to był Twój pierwszy raz to prawdopodobieństwo nie jest AŻ TAKIE duże, ale zawsze jest, lepiej zrób test i więcej bez zabezpieczenia tego nie rób, bo brak wytrysku Ci żadnej gwarancji nie daje ;/ chyba że chcesz mieć bobasa ;p
save sex or no sex xD...

IP i czas połączenia logowane. [15879401]
[01.12.2009] 19:00
Malwinkakcp
Metallowa (09.12.01 16:26):
Malwinkakcp (09.11.30 18:15):

no prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym wypadku jest bardzo sporo, nie mieliście gumek? xD lepiej zrób teścik, będziesz miała pewność

Ja z moim nie urzywami zabezpieczeń

IP i czas połączenia logowane. [15880078]
[02.12.2009] 13:21
Malwinkakcp
ŻygotkaMaskotka14buzibuzi (09.12.02 12:49):
mam 14 lat i jestem w 11 miesiącu ciąży i mój brzuszek już się zaokrąglił. mam pytanko, czy podczas pierdnicia mogę urodzić dziecko, dodam,iż nie chce aby rodzice dowiedzieli się o ciąży i dlatego przy nich nie pierdze. dodatkowo chcę podreślić, że jest to ciąża bliźniacza i mogłabym potrzebować dwóch pierdnięć a boje się że nie będzie mi się chciało i jedno dziecko będzie wcześniakiem, bo jak wspomniałam wyżej to dopiero 11 miesiąc. Proszę pomóżcie...

dziewczyno jakim cudem możesz by 11 miesiącu jak ciaża trwa 9 miesięcy????

IP i czas połączenia logowane. [15883232]
[03.12.2009] 20:13
Christian
Dziewczyny suchajcie mam taka bardzo drastyczna sprawe..moj kolega kochal sie z moja kolezanka i ona muwila ze jej sie spuscil bo czula mokro.puzniej ja sie z nia kochalem i ja sie tez spuscilem przez kogo bedzie wciazy ..czekam na odpowiedz .!

IP i czas połączenia logowane. [15890474]
[06.12.2009] 20:09
Karolinaaa774
Hej pomozcie mi .. Ostatnio chcial z chlopakiem sie kcohac jedna na poczatku pomyslalam ze sparwdze czy bardzo boli ten pierwszy raz .. wlozyl mi bez zabezpieczenia na conajmniej 2 lub 3 cm i zaraz wylazyl czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy.. ?wogole boli mnie brzuch .. tak dziwnie a do okresu jeszcze torche mi zostaloo

IP i czas połączenia logowane. [15902608]
[08.12.2009] 16:59
klara19882  klara19882@tlen.pl
mama mały problem...nie daje mi to spokoju, dzisiejszej nocy sprdziliśmy bardzo miły wieczór z chłopakiem,to miał być mój pierwszy raz...ale kiedy prubował mi włożyć ze tak powiem cholernie bolało więc...spróbowaliśy inaczej...powiem tak nasze narzady były bardzo blisko siebie...mój facet miał orgazm i wystrzelił...obawiam sie w moje krocze... powinnam zgłosić sie do lekarza po tabletki \\\"po stosunku\\\"??jakie inne środki mozna stosować po?zawsze sa na recepte??

IP i czas połączenia logowane. [15911693]
[09.12.2009] 20:28
RoxiSxD
sylwiaaa114444 (08.02.02 19:09):
hej zaczął sie już szośty miesiąc odkad nie mam okresu... mam 14 lat i pierwszy okres mialam rok temu. ciaza jest niemozliwa a nawet jesli by byla to napewno bym to zauwazyla bo urusl by mi brzuch, wiem ze to niemozliwe bo nie uprawialam seksu. czy te nieregularnoscia sa normalne? bylam u gina ze 2 miesiace temu i mi powiedzial zebym sie nie przejmowala bo okres napewno wkrotce przyjdzie. jednak minely juz dwa miesiace od wizyty u gina a okresu nie ma. czy wy mieliscie równiez takie nieregularności? prosze o odpowiedz jak mozecie to szybko bo bardzo sie tym denerwuje!! czekam na odp. pa

14 lat to oczywiste ! dopiero dojzewasz i twoje miesiączki nie bedą reguralne , sama kiedyś nie miałam 4 miesiace miesiączki i wcale sie tym nie martwiłam . mam tyle lat co ty a moje miesiaczki nie sa jescze w pełni regularne ;p
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15917999]
[09.12.2009] 20:31
RoxiSxD
andrzejki (09.10.24 12:55):
mam problem.
kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenie. kiedy miał się spuścić wyjął penisa spuściła się na chusteczkę i dalej zaczeliśmy się kochać. po tym, tą chusteczką na którą się spuścił mój partner ja wytarłam swoją pochwę, można powiedzieć że troszkę chusteczki wsadziłam do środka, ale tym mokrym-czyli spermą!!!
to działo się jakieś 2 tygodnie temu!!!
proszę pomóżcie. mam dziwne objawy. często chodzę siku, plecy mnie bolą,robię się coraz grubsza, i cięższa.
czekam na odpowiedź.
Mam 15 lat
Yyy , twój problem jest bardzo poważny !
Jeśli występują u ciebie takie objawy to powinnaś sie udać z tym do ginekologa i to jak najszybciej .
pozdrawiam , Roksana 14 lat .

IP i czas połączenia logowane. [15918019]
[09.12.2009] 20:36
RoxiSxD
Oj boże ;|. Biedny piesek .

IP i czas połączenia logowane. [15918062]
[10.12.2009] 12:07
Boże widzisz to i nie grzmisz

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [15920737]
[10.12.2009] 12:24
Boże widzisz to i nie grzmiszz
Pozwolę sobie coś wtrącić Faktem jest , że młodzi ludzie mogą być niedoświadczeni aczkolwiek większośc tu robi sobie z tych młodych ludzi jaja. Dlaczego sie tak dzieje ? ponieważ ci co nie potrzeba w sposób śmieszny im odpowiadaja , a Ci którzy przyszli tu sie czegoś dowiedziec czują się zmieszani bo nie wiedza już co jest prawdą a co zartem . Przyznm szczerze , że włos mi sie na głowie jeży jak czytam , co niekotóre wypowiedzi typu z pluszowym misiem] ,przez ubranie ,nie uprawiałam seks . Normalnie masakra ja wierze ze moga nie wiedziec ale czy nie lepiej by było udac sie własnie do ginekologa , bądz wejsc na jakies forum ginekologiczne i tam zapytac specjaliste a nie czytac co niektore durne wypowiedzi ? Jestem zdania , ze dobrze iż ci mlodzi ludzie szukają pomocy , strach tez uczy i tego jestem pewna. Sama mam małą coreczke , poki co jeszcze mała ale jedno wiem na pewno postaram sie ją przygotowac do tematu seksu , bo na pewno nie chciałabym by spotkało ją to co niektore dzieci wypisują . A wy starsi koledzy zamiast ich bardziej dobijac wykazcie sie troszke wiekszym rozumem i sprobujcie im pomoc , bo przecież czy wy zawsze wszystko wiedzieliscie ??

IP i czas połączenia logowane. [15920812]
[10.12.2009] 12:26
Boże widzisz to i nie grzmiszz
Mam nadzieje ze moja wypowiedz zmusi do refleksji tych młodszych do przemyslenia swoich pierwszych ekscesow seksualnych .Na seks zawsze sie znajdzie czas, trzeba sie szanowac i chronic . A wam starsi (pełnoletni) forumowicze by starac sie im pomoc , bo ja gdybym miała 13 czy 14 lat i prosząc o pomoc , a ktos napisał by mi 4 razy pod rzad tak jestes w ciązy siadła bym w kacie i zaczeła doslownie płakac , niektorzy nawet posuwaja sie do gorszych krokow i targna na zycie z bezradnosci , wiec
naprawde apeluje zastanowcie sie nim cos poradzicie mądrego bo zamiast pomoc mozecie zaszkodzic Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15920817]
[13.12.2009] 10:53
cyganeczkayyyyyyyyyyyyyy
słuchajcie pytanie mam okres ale wczoraj zdarzyło się coś strasznego miałam okres przez 1 sekunde i się skończył czy to oznacza że jestem w ciązy odpiszcie najszybciej

IP i czas połączenia logowane. [15934536]
[13.12.2009] 19:53
kaska1993
Mam pytanie i prosze o szybką odpowiedz! Była taka sytuacja:
kochałam sie z chlopakiem z gumką wszystko spoko i na koniec jak sciagnął tą gumke w ktorej była sperma, poczułam takie chlapniecie jej na okolice mojej pochwy. to chlapniecie bylo wtedy kiedy zdejmował prezerwatywe. boje sie ze moge byc w ciazy tym bardziej ze miałam dni plodne, co prawda po tym poszlam sie szybko opłukać ale wątpie ze to coś zmienia. prosze o szybko odpowiedz, bo nie wiem ze jutro isc do ginekologa po tabletki ktore sie stosuje do 3 dni, a jutro jest ostatni dzien.

IP i czas połączenia logowane. [15936989]
[14.12.2009] 15:22
gangsta1414
No co ty nie dygajcie...ciąza to nie taka prosta sprawa aby w nia zajsc...nastepnym razem wytrysnij jej w czolo albo na cyce i po klopocie

IP i czas połączenia logowane. [15940511]
[14.12.2009] 15:24
gangsta1414
kaska1993 (09.12.13 19:53):
Mam pytanie i prosze o szybką odpowiedz! Była taka sytuacja:
kochałam sie z chlopakiem z gumką wszystko spoko i na koniec jak sciagnął tą gumke w ktorej była sperma, poczułam takie chlapniecie jej na okolice mojej pochwy. to chlapniecie bylo wtedy kiedy zdejmował prezerwatywe. boje sie ze moge byc w ciazy tym bardziej ze miałam dni plodne, co prawda po tym poszlam sie szybko opłukać ale wątpie ze to coś zmienia. prosze o szybko odpowiedz, bo nie wiem ze jutro isc do ginekologa po tabletki ktore sie stosuje do 3 dni, a jutro jest ostatni dzien.

no co ty...nic nie bedzie nie denerwuj sie kobieto...zyj normalnie bo pewnie umierasz z nerwow a nic sie nie dzieje

IP i czas połączenia logowane. [15940521]
[15.12.2009] 00:05
MAGDATYCHY555
Mam pytanie, kochalam sie z kolesiem na dworze bylo zimno ... ;/ ... spuscil sie i wytarlam jego penisa husteczka dwa razy po czym za kilka minut zaczelismy znowu sie kochac hmmm ????? stresuje sie hehe ;d

IP i czas połączenia logowane. [15943628]
[15.12.2009] 23:36
Metallowa
MAGDATYCHY555 (09.12.15 00:05):
Mam pytanie, kochalam sie z kolesiem na dworze bylo zimno ... ;/ ... spuscil sie i wytarlam jego penisa husteczka dwa razy po czym za kilka minut zaczelismy znowu sie kochac hmmm ????? stresuje sie hehe ;d

tzw "seks przerywany" nie jest dobrym środkiem antykoncepcyjnym i nie daje żadnej gwarancji nie zajścia w ciążę. zrób sobie test, jeśli się stresujesz i używaj środków antykoncepcyjnych w przyszłości.

IP i czas połączenia logowane. [15948379]
[18.12.2009] 22:00
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
uprawiałem sex oralny z kobieta lodzik , mineta , patelnia i konik i boje sie ze mogla zajść w ciąże bo na koniec sie zlałem to znaczy spuściłem i tera sie boje

IP i czas połączenia logowane. [15961549]

1 «   15 16 17 18 19   » 26 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat