o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Studia w Łodzi

1 2 3
[09.09.2006] 03:48
Te azel
Temat stary ale prośbę mam jeżeli tu zajrzysz jeszcze.Zeskanuj mi takie ogłoszenie w którym jest napisane ze studentom WSHE dziekujemy bo ja takiego na oczy jeszcze nie widzialem.Glupot sie naczytales.Pozdrawiam srodkowym palcem!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8143857]
[09.09.2006] 10:33
Nutria
dorsabka (06.08.22 22:03):
daniolek (06.07.29 15:00):
chce wynajac mieszkaniew łodzi.dostałem sie na um. czy ktos mogłby mi doradzic gdzie szukac dobrych i tanich ofert??

Oooo też sie dostałam na UM i szukam nowych znajomych gdyż niechce być sama odezwij sie do mnie na meila

a ja też się dostałam na UM Jedziecie moze na oboz "O"? Do zobaczenia w paź! Pozdr Wszystko, co znam, to wyłącznie cuda... Czy stoję pod drzewem w lesie... czy rozmawiam za dnia z kimś, kogo kocham, albo nocą śpię z kimś, kogo kocham... Podziw budzące owady w powietrzu... cienka krzywizna wiosennego nowiu... to dla mnie cuda, całość pełna powiązań, a jednak każdy jej składnik odrębny i na swoim miejscu... każdy cal sześcienny przestrzeni jest cudem... Codzienny...zwykły...trud - nie! - Codzienny... zwyczajny... cud...

IP i czas połączenia logowane. [8144464]
[24.09.2007] 19:32
martal
witam wszystkich dostalam sie na UM i szczerze mowiac mam male obawy co do studiowania w Lodzi.bede mieszkac na Lumumby mam nadzieje ze to niezbyt daleko od UM. czy mozecie cos przyblizyc o tej uczelni?jakie sa warunki w akademikach?

IP i czas połączenia logowane. [11327454]
[15.01.2008] 18:12
martini90
witam! marzy mi sie praca jako copywriter, ale nie wiem gdzie mam isc na studia, zeby pozniej moc wykonywac ten zawod. pomocy!

IP i czas połączenia logowane. [12045449]
[15.01.2008] 23:41
weronia
martini90 (08.01.15 18:12):
witam! marzy mi sie praca jako copywriter, ale nie wiem gdzie mam isc na studia, zeby pozniej moc wykonywac ten zawod. pomocy!

o ile mi wiadomo to na UŁ na polonistyce jest specjalizacja jezyk reklamy czy cos takiego wiec moze po tym mozna byc corywriterem;] powodzonka

IP i czas połączenia logowane. [12047569]
[25.06.2017] 05:45
[23.04.2008] 21:24
asia26012
Hejka w tym roku zdaje maturez bioli i chemii i mam dylemat jaki kierunek wybrac.Oprócz medycyny oczywiscie. Mozecie mi poradzic????A własnie czy na takie kierunki jak dietetyka lub ratownictwo medyczne warto isc?Czy sa problemy ze znalezieniem mieszkania w łodzi?odpiszcie pliska *

IP i czas połączenia logowane. [12637261]
[04.05.2008] 13:49
Korunia
Hej w tym roku zdaje mature i mysle o studiach na akademi medzcznej w Lodzi. Wiecie cos moze na temat tej uczelni? Za wszystkie odpowiedziserdeczne dzieki.

IP i czas połączenia logowane. [12689949]
[04.05.2008] 23:25
Natala21
asia26012 (08.04.23 21:24):
Hejka w tym roku zdaje maturez bioli i chemii i mam dylemat jaki kierunek wybrac.Oprócz medycyny oczywiscie. Mozecie mi poradzic????A własnie czy na takie kierunki jak dietetyka lub ratownictwo medyczne warto isc?Czy sa problemy ze znalezieniem mieszkania w łodzi?odpiszcie pliska

ja zdawałam maturę z biologii, chemii i matematyki. Studiuję biotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Polecam. Jest to ciekawy kierunek. Po ukończeniu go dosyć łatwo znaleźć ciekawą, dobrze płatną pracę. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [12696051]
[04.05.2008] 23:28
Martusiaaaa
Natala21 (08.05.04 23:25):
asia26012 (08.04.23 21:24):
Hejka w tym roku zdaje maturez bioli i chemii i mam dylemat jaki kierunek wybrac.Oprócz medycyny oczywiscie. Mozecie mi poradzic????A własnie czy na takie kierunki jak dietetyka lub ratownictwo medyczne warto isc?Czy sa problemy ze znalezieniem mieszkania w łodzi?odpiszcie pliska

ja zdawałam maturę z biologii, chemii i matematyki. Studiuję biotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Polecam. Jest to ciekawy kierunek. Po ukończeniu go dosyć łatwo znaleźć ciekawą, dobrze płatną pracę. Pozdrawiam

Zgadzam się. Po polibudzie poza tym masz inż. mgr przed nazwiskiem a to się przekłada na kasę

IP i czas połączenia logowane. [12696082]
[12.05.2008] 18:25
pelson1985
Interesują mnie studia magisterskie na kierunku Wychowanie fizyczne w Łodzi. Kończę licencjat w koninie, mam możliwość bez zdawania egzaminów dostać się na AWF poznański, ale dla mnie jest to za daleko.I dlatego chciałbym się dowiedzieć na jakiej uczelni w lodzi byłoby najlepiej skończyć studia w tym kierunku.Proszę o informacje na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [12747591]
[14.06.2009] 15:54
marti90
hey W tym roku pisałam mature i zastanawiam się na wyborem studów. Potrzebuje rady. studiuje ktoś morze na zarządaniu?(specjalność zarządzanie w administracji publicznej) bo zastanawiam się nad tym kierunkiem . Fajnie tam jest? mam nadzieje ze malo matematyki

IP i czas połączenia logowane. [15053093]
[27.02.2011] 14:31
lwi
W tym roku podobnie jak masa innych zdaję maturę
To już za 9 tygodni! Wybieram się na UŁ wydział zarządzanie studia zaoczne logistyka. Ktoś może studiuje albo się wybiera i chce posłużyć radą ;>

IP i czas połączenia logowane. [17897536]
[01.03.2011] 14:16
AniaCoDalej
Studia w USA!!!!! Jak studiować to już coś fajnego i daleko : http://www.droganaharvard.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17904969]
[19.04.2011] 22:23
przyszła maturzystr
jakie pzredmioty wliczaja sie na maturze z resocjalizacji na uniwersytcie lódzkim prosze odpiszcie

IP i czas połączenia logowane. [18287737]
[09.05.2011] 13:03
Kenji
hey
W tym roku pisałem mature i tak sobie mysle co i gdzie. Mysle o zarzadzaniu na WSB, jakie macie opinie o tej szkole? pozdro

IP i czas połączenia logowane. [18362157]
[16.07.2012] 11:35
toman11
Dla mnie spoko kierunkiem jest logistyka na AHE, zresztą od przyszłego roku zaczynam. Zrobiłem sobie przerwę po maturze, a teraz czas wziąć się do nauki.

IP i czas połączenia logowane. [19700366]
[25.07.2012] 12:23
kamil__23
RANDKIUCZELNI PL znajdź miłość na własnej uczelni! teraz to proste

IP i czas połączenia logowane. [19723241]
[16.08.2012] 15:17
martyszka
Ukończyłam szkołę Żak w Łodzi i mam tytuł technika - to super sprawa - po szkole szybko zdobyłam fajny zawód a teraz spokojnie kończę sobie studia i mam pracę - przeczytałam gdzieś ostatnio, że po wieloletniej zapaści, kiedy to szkolnictwo zawodowe zostało niemal zapomniane, a wiele szkół z tego poziomu edukacji zlikwidowano, następuje renesans takiego typu kształcenia. Powód jest prosty: tak zwany konkretny zawód daje większą szansę na zatrudnienie, niż ukończenie większości kierunków uczelnianych. Warunkiem jest, oczywiście, dopasowanie kierunków kształcenia i liczby absolwentów do potrzeb rynku. Dlatego polecam Wam szkoły policealne Żak

IP i czas połączenia logowane. [19772507]
[12.09.2013] 16:27
bartek1919
hej, polecam wam stronkewww.lodzakademicka.info gdzie znajdziecie wiele info nt studiowania w Łodzi,

IP i czas połączenia logowane. [20735502]
[13.02.2014] 13:29
sex shopy w Łodzi
ja polecam Nalepsze sex shopy w Łodzi, sex shop Łódź
http://www.sexshop.nets.pl/ zapraszam serdecznie

IP i czas połączenia logowane. [21040265]
[22.07.2014] 12:52
KasiaP
Temat o studiowaniu, a ktoś poleca sex shopy, dobre... Jeśli mówimy o studiach w Łodzi to fajną uczelnią jest http://www.medyk.edu.pl/ , studiuję tam już od roku i nie mogę powiedzieć złego słowa o tej uczelni

IP i czas połączenia logowane. [21277416]
[31.07.2014] 11:42
Dziglad
A ja zapisałam się teraz tam na dietetykę Czy ktoś orientuje się, czy jest tam ciężko i czy nauczą mnie czegoś przydatnego w przyszłości?

IP i czas połączenia logowane. [21291559]
[26.11.2014] 12:55
morti4234
Wymagają sporo, ale bardzo Ci się to opłaci. To są studia dla osób ambitnych, szukających uczelni i kierunku, które dadzą mu najlepszy start po ich ukończeniu.

IP i czas połączenia logowane. [21470069]
[23.03.2015] 09:53
lubas3323
Ja też polecam medyk. Ja studiuję kosmetologię, praktyki jest dużo, mają kosmetyki z najwyższej półki i plan jest dopasowany pod studenta

IP i czas połączenia logowane. [21682932]
[30.11.2015] 11:36
adam88888
Witam, jak chcesz studiować online to bardzo proszę, ja sama tak studia skończyłam i bardzo chwalę. Mam ten sam tytuł i wykształcenie co każdy inny, który chodził na studia dziennie, tylko, że ja akurat nie mogłam bo wychowywałam dziecko. Polecam towww.wsfi.edu.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22087132]
[29.12.2015] 09:48
HejY@
Ja natomiast skończyłam kosmetologię na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Uważam, że to był bardzo dobry wybór. Nie wiem jak jest na innych uczelniach, ale w sanie zarówno studenci, wykładowcy jak i lokalizacja są super. Mieliśmy wiele zajęć praktycznych, a i dogadać, co do terminów indywidualnych zaliczeń, mogliśmy się bez problemu. No i nie ukrywam, że kocham Łódź, więc kolejną zaletą moich studiów było to, że nie musiałam przenosić się ze swojego mieszkania.

IP i czas połączenia logowane. [22126862]
[21.01.2016] 10:42
Walerka_
HejY@ (15.12.2015.29 09:48):
Ja natomiast skończyłam kosmetologię na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Uważam, że to był bardzo dobry wybór. Nie wiem jak jest na innych uczelniach, ale w sanie zarówno studenci, wykładowcy jak i lokalizacja są super. Mieliśmy wiele zajęć praktycznych, a i dogadać, co do terminów indywidualnych zaliczeń, mogliśmy się bez problemu. No i nie ukrywam, że kocham Łódź, więc kolejną zaletą moich studiów było to, że nie musiałam przenosić się ze swojego mieszkania.

O! Jaki zbieg okoliczności. Ja właśnie studiuję na SAnie w Łodzi. Jestem właśnie na 3 roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Bardzo mi się podoba ta szkoła i jest mega ciekawie. Potwierdzam wszystko, co powiedziała HejY@ dodam tylko, że pomimo negatywnych opinii, dziekanat działa bez zarzutów. Naprawdę, niemal wszystko dam się tam załatwić Nie wahałabym przy następnym wyborze, chociaż musiałam się przenieść, bo nie mieszkałam w Łodzi. Ale i tak, warto było! Buziaki, Walerka

IP i czas połączenia logowane. [22161819]
[27.01.2016] 15:02
BlueMartha
Wśród uczelni prywatnych w Łodzi w tej chwili najlepsza jest Społeczna Akademia Nauk, bo ma w ofercie tylko najbardziej obiecujące kierunki dostosowane do potrzeb rynku pracy. Uczelnie państwowe są prestizowe, ale często siedzą tam profesorzy, ktorzy od nastu lat nic nie zmieniają na swoich zajęciach, uczą rzeczy przestarzałych i w przestarzały sposób. Więc uczelnia taka jak SAN zyskuje ofertą nowoczesnych kierunków takich jak informatyka, grafika, filologia angielska. Własnie takie kierunki studiów Wam polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22170662]
[27.06.2016] 11:19
Eliz%ek
Fakt, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi od lat posiada dobre opinie, a z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Wiem coś na ten temat, bo mam dwie siostry, które również tu studiowały. Jesteśmy trochę rozstrzelone wiekowo, więc mam porównanie "kiedyś, a dziś" Jeżeli natomiast chodzi o publiczne uczelnie, to obecnie Politechnika prezentuje o wiele wyższy poziom niż Uniwersytet. Wiadomo jednak, że studia ścisłe, nie każdemu odpowiadają. Wówczas z pomocą mogą przyjść uczelnie prywatne - takie jak SAN na przykład.

IP i czas połączenia logowane. [22358456]
[29.06.2016] 16:37
misza98
Przyszłorocznym maturzystom polecam to repetytorium http://www.taniaksiazka.pl/t/repetytorium-ma turalne/

IP i czas połączenia logowane. [22360990]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat