o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

wakacyjne opowiadanie - co o nim myślicie ?

[20.07.2006] 15:34
me-only
Wakacje… imprezy… masa wolnego czasu… A ty znudzony tym wszystkim leżysz w łóżku i zdychasz z nudów.
- nie no, nie będę tak siedział.
Kiedy poczułeś ciepły dotyk słońca na skórze wszystko wokół przestało istnieć. Szedłeś po prostu przed siebie. Uśmiech na twarzy, to jest to. Nie zauważyłeś jej. Kiedy już się o nią potknąłeś na środku chodnika wpadłeś w śmiech. Ona zresztą też. Jej uśmiech był piękny. Szereg białych zębów odbijał słoneczny blask. Spojrzałeś w jej oczy. Były szare.
- Sory, nie chciałem.
- oj nie szkodzi
Znów się uśmiechnęła. Nie wiedziałeś czemu, ale twój oddech lekko przyśpieszył. W brzuchu poczułeś motylki. Dawno nie byłeś zakochany, ale dobrze pamiętałeś to uczucie. No ładnie, miłość od pierwszego wejrzenia. Nie to nie możliwe. Spojrzałeś jeszcze raz w jej oczy. Zauważyła twój wzrok i mrugnęła do ciebie.
- jak masz na imię ?
Zapytała otrzepując swoją zieloną spódniczkę.
/tu moja uwaga : imiona wymyśliła Kjopa/
- jestem Dirk. A ty ?
zapytałeś lekko drżącym głosem, bo dalej nie mogłeś się opanować. Jej piękne jasne włosy lekko unosiły się na ciepłym wietrze.
- ja jestem Rachel. Miło mi cię poznać.
Powiedziała i mrugnęła jeszcze raz. W twoim brzuchu wybuchła wręcz motyla wojna.
- skoro już zaczęliśmy rozmawiać to może wejdźmy do kawiarni ?
zapytała nie przestając się uśmiechać.
- chętnie.
Odpowiedziałeś i przeszedłeś za nią na drugą stronę ulicy. Spojrzałeś na jej długie nogi. Podniosłeś wzrok trochę wyżej.
- nie ładnie.
Powiedziała nie odwracając się nawet w twoją stronę.
- ale ja nic
- oj przecież wiem gdzie kierujesz wzrok. Taka już kobieca intuicja.
Teraz się odwróciła lekko odgarniając włosy i uśmiechnęła się troszkę tajemniczo.
- podobasz mi się
nawet nie wiesz jak te słowa przeszły nie utykając ci w gardle.
- wiem
spojrzała się na ciebie i oblizała wargi. Usiedliście przy stoliku i poprosiliście o mrożoną kawę. Dotknęła delikatnie twojej dłoni leżącej na stoliku.
- Masz gładkie dłonie
nie odpowiadałeś. Patrzyłeś się tylko w jej szare oczy nie mogąc otworzyć ust. Zrobiło ci się gorąco mimo wentylatora, który wiał prosto w waszą stronę.
- nie musisz się tak denerwować, nie pamiętam żebym kogoś ugryzła.
Powiedziała przykładając palec wskazujący do twojej wargi.
- czy ty mnie uwodzisz ?
- wydaje mi się, że już cię uwiodłam.
- to prawda.
Oparła się o stolik i wychyliła lekko w twoja stronę. Zbliżyła pomalowane błyszczykiem usta i musnęła delikatnie twojej dolnej wargi. Znowu tajemniczy uśmiech. Była piękna. Takiej kobiety jeszcze nie widziałeś. Przynajmniej sobie nie przypominasz. Dotknęła dłonią twojej twarzy i znów zbliżyła usta. Tym razem ty ją pocałowałeś. Tak samo delikatnie jak ona wcześniej ciebie. Dotknęła twojego czoła swoim. Poczułeś zapach jej perfum. Zaczęliście się całować. Żadne z was nie chciało przestać. Poczułeś smak arbuzowej gumy do żucia.
- kawa dla państwa
- dziękujemy
odpowiedziała kelnerce opadając na krzesło. Wypiła ją w milczeniu. Tylko patrzyła na ciebie.
Wydawało ci się, że wręcz chce cię zjeść wzrokiem. Skończyła.
- musze iść
- spotkamy się jeszcze ?
- może
- dlaczego może ?
- zadałeś o dwa pytania za dużo
- ale
- dam ci mój numer
powiedziała przerywając ci i wyjmując długopis. Podeszła do ciebie i napisała ci go na ręku.
- a teraz już idę
pocałowała cię jeszcze raz lekko w kark i wyszła. Spojrzałeś na nią przez szybę i wyszeptałeś ‘kocham cię’. Odwróciła się w twoją stronę. ‘ja ciebie też’ wyczytałeś z ruchu warg. Uśmiechnęła się do ciebie i odeszła. stopkę mi ucięto...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.07.2006] 20:55
limes
Dziwne. Cukierkowe aż do bólu. Czy naprawdę istnieją ludzie, którzy mają tak kulturalne, ocenzurowane myśli i obchodzą się z innymi osobami jak z jajkiem?Jeśli tak, to dziwne, bo nigdy nikogo takiego nie spotkałam, a już 26 lat jestem na tym świecie.Pozdrawiam.Pewnie-jak zwykle- tylko ja mam jakieś zastrzeżenia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7632116]
[20.07.2006] 21:03
Cthulhu87
Poprawiłem bledy, ktore znalazlem. Zwracaj uwage na dialogi - jak sie je buduje. Na początku za dużo powtarza się "jej". Ogolnie, opowiadanko jest jednak mile i przyjemne

=====
Wakacje… imprezy… masa wolnego czasu… A ty znudzony tym wszystkim leżysz w łóżku i zdychasz z nudów.
- nie no, nie będę tak siedział.
Kiedy poczułeś ciepły dotyk słońca na skórze, wszystko wokół przestało istnieć. Szedłeś po prostu przed siebie. Uśmiech na twarzy, to jest to. Nie zauważyłeś jej. Kiedy już się o nią potknąłeś, na środku chodnika wpadłeś w śmiech. Ona zresztą też. Jej uśmiech był piękny. Szereg białych zębów odbijał słoneczny blask. Spojrzałeś w jej oczy - były szare.
- Sory, nie chciałem.
- Oj nie szkodzi - znów się uśmiechnęła.
Nie wiedziałeś czemu, ale twój oddech lekko przyśpieszył. W brzuchu poczułeś motylki. Dawno nie byłeś zakochany, ale dobrze pamiętałeś to uczucie. No ładnie, miłość od pierwszego wejrzenia. Nie, to niemożliwe. Spojrzałeś jeszcze raz w jej oczy. Zauważyła twój wzrok i mrugnęła do ciebie.
- Jak masz na imię? - zapytała, otrzepując swoją zieloną spódniczkę.
/tu moja uwaga : imiona wymyśliła Kjopa/
- Jestem Dirk. A ty ? - zapytałeś lekko drżącym głosem, bo dalej nie mogłeś się opanować.
Jej piękne jasne włosy lekko unosiły się na ciepłym wietrze.
- Ja jestem Rachel. Miło mi cię poznać - powiedziała i mrugnęła jeszcze raz.
W twoim brzuchu wybuchła wręcz motyla wojna.
- Skoro już zaczęliśmy rozmawiać, to może wejdźmy do kawiarni? - zapytała nie przestając się uśmiechać.
- Chętnie - odpowiedziałeś i przeszedłeś za nią na drugą stronę ulicy.
Spojrzałeś na jej długie nogi. Podniosłeś wzrok trochę wyżej.
- Nieładnie - powiedziała, nie odwracając się nawet w twoją stronę.
- Ale ja nic...
- Oj przecież, wiem gdzie kierujesz wzrok. Taka już kobieca intuicja.
Teraz się odwróciła, lekko odgarniając włosy i uśmiechnęła się troszkę tajemniczo.
- Podobasz mi się.
Nawet nie wiesz jak te słowa przeszły, nie utykając ci w gardle.
- Wiem - spojrzała się na ciebie i oblizała wargi.
Usiedliście przy stoliku i poprosiliście o mrożoną kawę. Dotknęła delikatnie twojej dłoni, leżącej na stoliku.
- Masz gładkie dłonie.
Nie odpowiadałeś. Patrzyłeś się tylko w jej szare oczy, nie mogąc otworzyć ust. Zrobiło ci się gorąco mimo wentylatora, który wiał prosto w waszą stronę.
- Nie musisz się tak denerwować, nie pamiętam żebym kogoś ugryzła - powiedziała, przykładając palec wskazujący do twojej wargi.
- Czy ty mnie uwodzisz?
- Wydaje mi się, że już cię uwiodłam.
- To prawda.
Oparła się o stolik i wychyliła lekko w twoja stronę. Zbliżyła pomalowane błyszczykiem usta i musnęła delikatnie twojej dolnej wargi. Znowu tajemniczy uśmiech. Była piękna. Takiej kobiety jeszcze nie widziałeś. Przynajmniej sobie nie przypominasz. Dotknęła dłonią twojej twarzy i znów zbliżyła usta. Tym razem ty ją pocałowałeś. Tak samo delikatnie jak ona wcześniej ciebie. Dotknęła twojego czoła swoim. Poczułeś zapach jej perfum. Zaczęliście się całować. Żadne z was nie chciało przestać. Poczułeś smak arbuzowej gumy do żucia.
- Kawa dla państwa.
- Dziękujemy - odpowiedziała kelnerce, opadając na krzesło. Wypiła ją w milczeniu. Tylko patrzyła na ciebie.
Wydawało ci się, że wręcz chce cię zjeść wzrokiem. Skończyła.
- Musze iść.
- Spotkamy się jeszcze?
- Może
- Dlaczego może?
- Zadałeś o dwa pytania za dużo.
- Ale...
- Dam ci mój numer - powiedziała, przerywając ci i wyjmując długopis. Podeszła do ciebie i napisała ci go na ręku.
- A teraz już idę.
Pocałowała cię jeszcze raz lekko w kark i wyszła. Spojrzałeś na nią przez szybę i wyszeptałeś ‘kocham cię’. Odwróciła się w twoją stronę. ‘ja ciebie też’, wyczytałeś z ruchu warg. Uśmiechnęła się do ciebie i odeszła. Opowiadania autorskie:
http://mstachelski.prv.pl ... Zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [7632182]
[20.07.2006] 21:05
Cthulhu87
Zastanawia mnie jeszcze dziwna narracja, ale pal licho. Opowiadania autorskie:
http://mstachelski.prv.pl ... Zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [7632203]
[21.07.2006] 12:05
CuKiEr-LuKiEr
Faktycznie cukierkowe aż do bólu. Przesłodzone do granic możliwości.
Ale w końcu to tylko opowiadanie

IP i czas połączenia logowane. [7636710]
[23.06.2017] 14:12
[21.07.2006] 13:15
Johny_11_fingers
cholera, bo dostane cukrzycy

IP i czas połączenia logowane. [7637596]
[21.07.2006] 13:51
Dzieciak33
Mi cukierkowa konwencja się podoba. Imiona do bani, kompletnie mnie nie chwyciły. Czyta się to to łatwo, lekko, przyjemnie i niezobowiązująco. Taki kioskowy romans.
Mam jeszcze uwagę: tekst jest niekompletny - czy to całe opowiadanie, czy tylko fragment? blabla... ble?

IP i czas połączenia logowane. [7638004]
[25.07.2006] 11:41
Dominika bjly
ładne to było choc trochę banalne,ale dla romantyków idealne.

IP i czas połączenia logowane. [7675930]
[25.07.2006] 13:57
dolgo
Jak piszesz to nie pisz w drugiej osobie.Mnie to się okropnie czyta. Najlepiej w pierwszej,jak pamiętnik,będziesz mógł wtedy ukazać myśli bohatera.Ostatecznie w trzeciej.Ale nie w drugiej... http://s4@@@.pl/c.php?uid=49918
Witamy w nowym rodzaju napięcia
Poprzez naród cudzoziemców
Gdzie nie wszystko znaczy być okay
Telewizyjne sny o jutrze
Nie jesteśmy jedynymi którzy powinni podążać
To wszystko wystarczy by się sprzeczać

IP i czas połączenia logowane. [7677501]
[10.05.2015] 10:54
Adam3434
wrzuć na stronę http://www.opowi.pl to ci ocenią

IP i czas połączenia logowane. [21761425]

» Odpowiedz na ten temat