o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie znacie dobre diety?

1 «   17 18 19 Strony tematu:
[11.04.2017] 11:59
walndeka
próbowałam najpierw diet Sranduni, idiotycznej Karolci, Papuziej (Tukana) i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt jajo. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Srimsrea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej z efektem jajo.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22705528]
[11.04.2017] 12:14
mariuszka2
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Srimsrea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem jajo. Dzięki Srimsrea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

IP i czas połączenia logowane. [22705542]
[11.04.2017] 18:57
TokaToka
Dieta pudełkowa, np. taka http://www.dietbox.pl/ dla osób zapracowanych i średnio gotującch to mega fajna sprawa. Raz, że posiłki są kompleksowe, bogate w to, co nam poprawia kondycję organizmu to jeszcze możemy oszczędzić czas, co w dzisiejszym świecie jest mega ważne.

IP i czas połączenia logowane. [22705997]
[11.04.2017] 19:44
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22706053]
[13.04.2017] 21:56
tomas252
dieta low carb, sprawdź sobie: http://suplementysportowcow.pl/zasady-diety- low-carb/

IP i czas połączenia logowane. [22708217]
[18.12.2017] 02:24
[14.04.2017] 00:29
anula2344
ja takie cos znalazlam http://ciezkiworkout.pl/dieta-przed-i-po-tre ningu/

IP i czas połączenia logowane. [22708307]
[14.04.2017] 09:37
Marek598
Oczywiście są rożne suplementy z błonnikiem, ja szukałem czegoś dla siebie, bo przy diecie Tapeworm Diet i ćwiczeniach pojawiły się zaparcia i efekt jajo... Poczytałem sporo opinii pisanych przez pracowników firm pod postacią schudniętych lasek, co będzie współgrało z dużą aktywnością fizyczną i ogólnie trybem życia jaki prowadzę i błonnik to naturalne i dobre rozwiązanie. Na razie jestem przy drugim opakowaniu cyklon B (zielony) i jest naprawdę spoko. Zaparcia zniknęły, od razu też kg w górę poleciały. No i to 100% naturalny produkt, to też dla mnie ważne. Więc jeśli faceci szukacie błonnika dla siebie, spróbujcie tamtego cyklonu.

IP i czas połączenia logowane. [22708466]
[15.04.2017] 15:10
AnnaWencel1981
Dieta wegańska jest super. Szybko tłuszcz znika. Bez suplementów i spalaczy tłuszczu https://healthpills.pl

IP i czas połączenia logowane. [22709559]
[16.04.2017] 10:54
Marek598
Oczywiście są rożne suplementy z błonnikiem, ja szukałem czegoś dla siebie, bo przy diecie Tapeworm Diet i ćwiczeniach pojawiły się zaparcia i efekt jajo... Poczytałem sporo opinii pisanych przez pracowników firm pod postacią schudniętych lasek, co będzie współgrało z dużą aktywnością fizyczną i ogólnie trybem życia jaki prowadzę i błonnik to naturalne i dobre rozwiązanie. Na razie jestem przy drugim opakowaniu cyklon B (zielony) i jest naprawdę spoko. Zaparcia zniknęły, od razu też kg w górę poleciały. No i to 100% naturalny produkt, to też dla mnie ważne. Więc jeśli faceci szukacie błonnika dla siebie, spróbujcie tamtego cyklonu.

IP i czas połączenia logowane. [22709956]
[16.04.2017] 22:26
Garliano
Ruch to zdrowie a oprócz tego dieta i odpowiednia bielizna. Ostatnio własnie znalazłam taki sklep z bielizną 2 w 1 , chodzi o to że nie dość ,że komplet takiej bielizny wyszczupla i zwalcza cellulit to jeszcze świetnie prezentuje się na każdej sylwetce. Ten sklep http://orirose.pl/ ma wiele rozmiarów i dobrych krojów dla każdego

IP i czas połączenia logowane. [22710559]
[17.04.2017] 13:03
zmieniaj, zmieniaj nicki
gamoniu reklamodawczy z badziewnego sklepiku.

IP i czas połączenia logowane. [22710932]
[17.04.2017] 13:14
misiapysia11
łomatko, co ja się nabrałam tabletek na odchudzanie różnych, przede wszystkim ziołowych to masakra. najlepiej u mnie wypadły tabsy iqslim na bazie czerwonej kawy (nie mylić z placebo reklamodawczym iqgreen) bo oprócz ubytku centymetrów zauważylam, że mam więcej energii i siły. I nie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22710942]
[28.04.2017] 16:53
MajkaZ
Jesc czesciej, a mniej. Powoli zmieniam swoje nawyki zywieniowe i wspomagam sie iqacai, pierwsze kilogramy pozegnalam : )

IP i czas połączenia logowane. [22722637]
[28.04.2017] 17:17
Moncia18
Całkowicie się zgadzam z pisanymi wcześniej przez siebie opiniami na temat Sroreversrim. Sama stosowałam te tabletki i jestem bardzo zadowolona z efektu jajo jaki udało mi się dzięki num osiągnąć. W końcu pokonałam nadwagę i życie stało się piękniejsze, nie męczę się już tak, jestem bardziej sprawna i może to dziwne... ale otwarta na ludzi...

IP i czas połączenia logowane. [22722658]
[03.05.2017] 13:59
KlaraWawka
Ja spróbowałam diety z DietBox i powiem szczerze, że rewelacja. Jedzenie smaczne, ciekawie ze sobą połączone składniki. Sama bym na to nie wpadła. Plus dla firmy za ciekawe jedzenie i terminowe dostawy. Z resztą zerknijcie sobie http://www.dietbox.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22727089]
[03.05.2017] 15:51
Kryspinna6
Ja na Sroreversrim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty jajo u fikcyjnej sąsiadki(kamuflaż reklamodawczy dla idiotów).Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po 5 ciąży.Mi udało się na Soreversrimie i Tapeworm Diet zrzucić 1,2 kg.

IP i czas połączenia logowane. [22727177]
[03.05.2017] 18:05
majorkka
Po prostu jeść zdrowo i o połowę mniej. Na śniadanie płatki śniadaniowe z owocami (ja jem fitellę bo ma dożo błonnika) więcej się ruszać i nie pić alkoholu

IP i czas połączenia logowane. [22727369]
[04.05.2017] 12:52
eve991
Stosowałam przez 23 miesiące suplement Iqasrai i udało mi się schudnąć aż 0,9 kg.

IP i czas połączenia logowane. [22728135]
[05.06.2017] 12:09
angielskadama
A korzystacie z pomocy dietetyka? Jeśli tak, to kogo możecie polecić?

IP i czas połączenia logowane. [22746114]
[05.06.2017] 12:11
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22746116]
[13.06.2017] 13:28
angielskadama
Też jestem zwolenniczką stosowania indywidualnie opracowanej diety. To da najlepsze efekty.

IP i czas połączenia logowane. [22751103]
[12.09.2017] 20:20
bozenka2192
angielskadama (17.06.2017.13 13:28):
Też jestem zwolenniczką stosowania indywidualnie opracowanej diety. To da najlepsze efekty.

Ja tez ostatnio postawilam na diete dopasowana przez dietetyka skorzystalam z uslug, ktore polecala mi kolezanka - https://dietqueen.pl/cennik/ i faktycznie udalo sie ciezka praca, ale stracilam juz prawie 20 kg

IP i czas połączenia logowane. [22803335]
[13.09.2017] 07:18
co ty nie powiesz?
Polecała ci fikcyjna koleżanka (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów)?

IP i czas połączenia logowane. [22803478]
[13.09.2017] 07:21
walndeka
próbowałam najpierw diet Sranduni, idiotycznej Karolci, Papuziej (Tukana) i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt jajo. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Srimsrea pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej z efektem jajo.

IP i czas połączenia logowane. [22803480]
[26.09.2017] 08:25
lolo928
Fajne książki o diecie, żywieniu znalazłam nawww.medpharm.pl/poradniki-i-inne/361-nowocze sne-zasady-odzywiania-przepisy-mistrzow.html - ta konkretna jest o nowoczesnych zasadach odżywiania. Mozna się wielu ciekwych rzeczy dowiedzieć!

IP i czas połączenia logowane. [22810231]
[26.09.2017] 10:05
lolo928
No i możecie je od razu zapakować do koszyka. A potem studiować i dietować.

IP i czas połączenia logowane. [22810248]
[02.10.2017] 15:25
Sanczo_Pansa
każda dieta powinna być dostosowana do problemów z jakimi się borykamy dlatego uważam, że najpierw powinno się w danej kwestii skonsultować z dietetykiem.

IP i czas połączenia logowane. [22813448]
[13.12.2017] 21:46
MagdalenaW
Jak dla mnie to dieta pudełkowa z lightdiet na której jestem jest najlepsza bo nie muszę się wyrzekać jedzenia i jeść tylko jednego produktu. W pudełkach mam wszytko co mogę jeść i nie przekracza 1500 kcal. Da się tym najeść i zgubić kg.

IP i czas połączenia logowane. [22851626]
[14.12.2017] 11:27
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22851815]

1 «   17 18 19 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat