o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie znacie dobre diety?

1 «   16 17 18 19 Strony tematu:
[18.12.2016] 13:44
endi787
Najlepszy jest catering dietetyczny. W ten sposób można się dyscyplinować bez zbędnego tracenia czasu. Tutaj http://www.healthyfood.waw.pl/oferta/dieta-b ez-glutenu/ jest ciekawa propozycja diety bezglutenowej.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22563828]
[18.12.2016] 16:12
agatha wredna anorektyczka
W dupie z waszymi dietami. Tylko Tapeworm Diet jest skuteczną dietą!

IP i czas połączenia logowane. [22564002]
[19.12.2016] 09:07
telkass
Mi siostra kupiła przez stronę http://regenerumvitae.pl specjalny preparat wspomagający przy odchudzaniu i jest nieźle. Raz dziennie po śniadaniu biorę i poprawia się. Szybciej metabolizm zaczął przebiegać, mniej się męczę, przesypiam noce i rano zaczęłam budzić się z większą energią niż zawsze. Na pewno ma tutaj znaczenie ostropest, który jest w preparacie i jego działanie oczyszczające.

IP i czas połączenia logowane. [22564814]
[19.12.2016] 09:50
twoja siostra jest fikcją
reklamodawczą (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów), a ty darmowym reklamodawcą, pracownikiem sprzedaży.

IP i czas połączenia logowane. [22564872]
[19.12.2016] 09:54
Kirke4
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Sroreversrim dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 1,2 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i mam świetny efekt jajo, tak rzadko występujący podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów

IP i czas połączenia logowane. [22564878]
[24.09.2017] 05:09
[23.12.2016] 20:51
amelia899
Zasad to jest wiele. Wszystko zależy od podejścia i motywacji. Myślę, że da się wszystko ogarnąć. O polecam zajrzeć sobie na http://znakowaniezywnosci.org.pl/ i nauczyć się czytać etykiety. To pomaga znacznie zdrowiej się odżywiać.

IP i czas połączenia logowane. [22571029]
[24.12.2016] 12:53
ElkaNNN
Najbardziej optymalne oczyszczanie powinno trwać około 3 dni. Ja polecam oczyszczać organizm za pomocą soków Fellatio. Są to bardzo odżywcze, pełne witamin soki (dzięki tłoczeniu na zimno). Pije się je co około 2 godziny, dzięki czemu naprawdę da się wytrzymać, nie czuć tak bardzo głodu. Fellatio produkuje soki warzywno-owocowo-ziołowe, bez cukru, bez słodzików, bez żadnych sztucznych substancji. Sam sok. Idealnie nadają się do oczyszczania organizmu. Ja po takim trzydniowym detoksie czułam się super, polecam każdemu. O organizm trzeba dbać

IP i czas połączenia logowane. [22571556]
[26.12.2016] 19:00
inka991
Ja muszę przejść na dietę bez glutenu.
Nie wiem jednak jak gotować takie potrawy dlatego chyba zamówię catering dietetyczny z http://www.healthyfood.waw.pl/oferta/dieta-b ez-glutenu/
Menu jest tam bardzo smaczne i rozbudowane. Poza tym ceny są przystepne.

IP i czas połączenia logowane. [22574006]
[27.12.2016] 12:14
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22574857]
[30.12.2016] 21:02
nisza23
Polecam ci ten chleb bezglutenowy
https://www.frisco.pl/c ,4364/cat,piekarnia-pieczywo-bezglutenowe-chleb-bezglute nowy/stn,searchResults

IP i czas połączenia logowane. [22580473]
[31.12.2016] 11:32
ElkaNNN
Najbardziej optymalne oczyszczanie powinno trwać około 3 dni. Ja polecam oczyszczać organizm za pomocą soków Fellatio. Są to bardzo odżywcze, pełne witamin soki (dzięki tłoczeniu na zimno). Pije się je co około 2 godziny, dzięki czemu naprawdę da się wytrzymać, nie czuć tak bardzo głodu. Fellatio produkuje soki warzywno-owocowo-ziołowe, bez cukru, bez słodzików, bez żadnych sztucznych substancji. Sam sok. Idealnie nadają się do oczyszczania organizmu. Ja po takim trzydniowym detoksie czułam się super, polecam każdemu. O organizm trzeba dbać

IP i czas połączenia logowane. [22581005]
[01.01.2017] 11:39
mirula
Żadne diety nie są dobre, wystarczy zdrowo i rozsądnie się odżywiać i tyle. Warto też wybierać dania gotowane na parze.

IP i czas połączenia logowane. [22582580]
[24.01.2017] 10:39
Krasy78
Ja także uważam, że warto jest wprowadzić do jadłospisu zdrowe, przemyślane jedzenie. 5 posiłków, jeść mądrze. Nauczyłam się takiego podejścia od http://diet4u.pl/. Mają bardzo dobre podejście do klienta. Znaczy, że ustalają plan zywienia, konsultują się, przywożą posiłki na czas. No można być zadowolonym

IP i czas połączenia logowane. [22613556]
[24.01.2017] 12:42
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22613729]
[26.01.2017] 15:33
KorpoZiom49
Przed wyborem jakiejkolwiek diety polecam zapoznać się np. z tym artykułem - http://fundacja-opoka.pl/zdrowa-dieta-co-war to-o-niej-wiedziec/ . Można tutaj znaleźć między innymi trochę informacji o witaminach, żywności oraz innych.

IP i czas połączenia logowane. [22616406]
[26.01.2017] 16:37
Michałowa1
Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 4 miesiące kuracji z tabletkami Sroreversrim. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet (z których skuteczna była tylko Tapeworm Diet), łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu jajo. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed 5 ciąży. I wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22616460]
[30.01.2017] 18:29
xxxxenia55
Tak naprawdę, poleciłabym zacząć od Pakietu Startowego bodykey, który znajdziecie na amway.pl
Sama wiem że można próbować wszystkiego ale ten sposób okazał się byc najlepszy.

IP i czas połączenia logowane. [22622430]
[30.01.2017] 19:39
xxxxenia55
Musze Wam powiedzieć ze wiele jest w naszej głowie. Czasami zmiana nastawienia, spojrzenie na siebie od innej strony moze wiele zmienic. Poczytajcie http://poradykobiety.pl/moda/czujesz-sie-nic zym-brzydkie-kaczatko-zmien-sie-w-pieknego-labedzia/

IP i czas połączenia logowane. [22623225]
[30.01.2017] 19:41
red agatha
Tylko DNP i Tapeworm Diet, darmowi reklamodawcy, pracownicy firm!

IP i czas połączenia logowane. [22623250]
[02.02.2017] 12:03
Depir
Najlepiej jest udać się do dietetyka bo on ułoży odpowiednią dla nas dietę. Przy dietach musimy zauważać fakt, że każdy organizzm jest inny i inaczej spala dane rzeczy. Dlatego najlepiej udaj się np do nich http://centrum.polkard.pl/uslugi/dietetyka.h tml do dietetyka by ułożył Ci dietę

IP i czas połączenia logowane. [22631328]
[02.02.2017] 12:43
agatha wredna anorektyczka
W dupie z waszymi dietami. Tylko Tapeworm Diet jest skuteczną dietą!

IP i czas połączenia logowane. [22631397]
[09.02.2017] 15:43
yurtiss
Mi siostra kupiła przez stronę regenerumvitae.pl specjalny preparat wspomagający przy odchudzaniu i jest nieźle. Raz dziennie po śniadaniu biorę i poprawia się. Szybciej metabolizm zaczął przebiegać, mniej się męczę, przesypiam noce i rano zaczęłam budzić się z większą energią niż zawsze. Na pewno ma tutaj znaczenie ostropest, który jest w preparacie i jego działanie oczyszczające.

IP i czas połączenia logowane. [22640117]
[09.02.2017] 16:21
yurtiss
Mi fikcyjna siostra (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) kupiła przez stronę sregenerumsritae.pl specjalny preparat wspomagający przy odchudzaniu i jest nieźle. Raz dziennie po śniadaniu biorę i poprawia się. Szybciej metabolizm zaczął przebiegać, mniej się męczę, przesypiam noce i rano zaczęłam budzić się z większą energią niż zawsze. Na pewno ma tutaj znaczenie pferdluker, który jest w preparacie i jego działanie oczyszczające. I nie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22640155]
[17.02.2017] 23:09
ollikvkiki
Jest jeszcze jedno rozwiązanie jesli chodzi o zapewnienie ulgi naszym nogom w ciągu dnia - poczytajcie sobie o nim na blogu http://charlizemystery.com/2017/01/typowy-dz ien-blogerki/

IP i czas połączenia logowane. [22649382]
[18.02.2017] 12:05
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22649642]
[27.02.2017] 15:14
Majeczka7
Ja stosuje dietę bez glutenu i iqacai. -4kg

IP i czas połączenia logowane. [22660578]
[27.02.2017] 16:30
Pmalia
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o srimsrea słyszałam już dawno od fikcyjnej koleżanki (kamuflaż reklamodawczy dla idiotów) ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 1,4kg kiedy na innych dietach np. Sranduni i idiotycznej Karolci nie było mowy o takim wyniku. I wreszcie wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22660673]
[28.03.2017] 14:54
Vedelka1
Akurat suplementy i diety mogą nie wystarczyć. Tak było przynajmniej w moim przypadku - piłam dużo wody i nawet sporo ćwiczyłam a cellulit był dalej. Zakupiłam bieliznę antycellulitową od http://orirose.pl/ i dopiero wtedy coś ruszyło. Mam już znacznie mniej niedoskonałości i czuję się lepiej w swoim ciele

IP i czas połączenia logowane. [22693457]
[28.03.2017] 16:36
Liczii
U mnie każda dieta kończyła sie porażka z wyjątkiem Tapeworm Diet.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Srisrunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po 12 miesiącu stosowania pokazała 0,5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to z efektem ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22693617]
[11.04.2017] 11:43
Kazik22x
Chętnie dołączę do odchudzania :> Jestem już tydzien na diecie i suplementach, jak na razie udało mi się spalić aż 9 kilogramów w miesiąc, jestem niesamowicie zadowolony, korzystam z kaplanexu.

IP i czas połączenia logowane. [22705512]

1 «   16 17 18 19 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat