o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Chodzenie nago kto tak chodzi ???

1 «   3 4 5 6 7   » 38 Strony tematu:
[04.07.2008] 22:43
golec
Moja nagość mnie nie krępuje. Jak tylko jest ciepło to jestem na golasa. Teraz właśnie też. Moja druga połowa też to lubi. W czasie upałów wkłada lekką sukienkę zupełnie bez bielizny i tak wychodzi po zakupy lub do miasta. Ozywiście śpimy tylko na golasa, nawet zimą. Często wychodząc do ogrodu zakładam przepaskę z mini ręcznika, bo sąsiadki tylko czekają na takie okazje i przychodzą pogadać. Lubię też sanę gdzie wszyscy są nago. Tak jest u znajomych, gdzie często idziemy posiedzieć w saunie na golasa i pogadać.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13052071]
[06.07.2008] 07:54
Hentyk 52l
tytus35 (08.06.05 11:08):
Ja od kilku lat mieszkam sami uwielbiam chodzić nago po mieszkaniu. To że mnie mogą zobaczyć sąsiedzi z bloku naprzeciwko nie przeszkadza mi. Zawszę śpię nago a często gdy się przebudzę nic nie zakładam, dopiero gdy wychodzę z domu ubieram się. Gdy jest ciepło latem lub późną wiosną zaraz po wejściu do domu ściągam z siebie wszystko, gotuję , sprzątam ,czytam, oglądam t.v zupełnie nago, czuję się wtedy wolny i lekki. Chciałbym mieszkać w kraju gdzie klimat i obyczaje pozwoliły by mnie chodzić przez większość czasu bez ubrania.

Ja zawsze w domu chodze nago,jak jestem w gdzies na wczasach z kims w pokoju razem to tez sypiam nago i przewaznie wieczorami jestem nago

IP i czas połączenia logowane. [13058222]
[16.07.2008] 17:18
bezwstydny
na golasa czuję się najswobodniej, dlatego jeśli tylko są ku temu odpowiednie warunki staram się być nagi

IP i czas połączenia logowane. [13117777]
[17.07.2008] 16:41
Fifi xD
Ja praktycznie zawsze kiedy jestem w domu chodze nago moja rodzina tez. Teraz mam remont w domu i mamy tylko dwa luzka wiec ja moja mama i siostra śpimy w jednym lozku (Na Golasa xD) a moj tata w drugom pokoju.
Czesto kiedy wszyscy juz spia ocieram sie o nagą pupe mojej siostry moim stojącym przyrodzeniem i zachaczam o jej krocze . Zauwazylem ze kiedy spie kolo mamy to ona mnie wtedy ,,Niby przez sen lapie za mojego przyjaciela,,
albo przechodzi nad moja glowa tak zebym wszystko widzial . Ostatnio przez prawie cala noc smyrala mnie stopa po moim przyjacielu.

IP i czas połączenia logowane. [13123970]
[17.07.2008] 21:39
pigularz
Fifi xD (08.07.17 16:41):
Ja praktycznie zawsze kiedy jestem w domu chodze nago moja rodzina tez. Teraz mam remont w domu i mamy tylko dwa luzka wiec ja moja mama i siostra śpimy w jednym lozku (Na Golasa xD) a moj tata w drugom pokoju.
Czesto kiedy wszyscy juz spia ocieram sie o nagą pupe mojej siostry moim stojącym przyrodzeniem i zachaczam o jej krocze . Zauwazylem ze kiedy spie kolo mamy to ona mnie wtedy ,,Niby przez sen lapie za mojego przyjaciela,,
albo przechodzi nad moja glowa tak zebym wszystko widzial . Ostatnio przez prawie cala noc smyrala mnie stopa po moim przyjacielu.

A świstak wciąż....

IP i czas połączenia logowane. [13125697]
[01.10.2014] 16:14
[18.07.2008] 19:19
Kasia_fajna
Ja jestem przyzwyczajona do zachowania bezwstydu. Nie chodziłam ciągle nago po domu ale np. jak szłam z łóżka do WC albo po kąpieli itd. Mama i brat podobnie. Niestety kończyłam liceum i trzeba wyjeżdżać na studia, myślałam że będę miała problemy z przystosowaniem się. Ale… moja najlepsza koleżanka która u mnie pokochała taki sposób życia jak kilka razy została u mnie na noc zdała ze mną, nasi rodzice wynajęli nam wspólnie mieszkanie kawalerkę, więc chyba będzie ok. Mieszkanie trzeba tylko umeblować, ale do października chyba zdążymy.

IP i czas połączenia logowane. [13130627]
[18.07.2008] 21:05
mi.chal
No i tak trzymać, bo nagość jest wspaniała, byleby nie obnosić się z nią w miejscach publicznych do tego nie przeznaczonych

W domu to ja tylko nago, co prawda mieszkam teraz sam i dlatego mam możliwość bycia nagim praktycznie cały dzień.

IP i czas połączenia logowane. [13131216]
[18.07.2008] 23:24
no oczywiscie
ja tyz lubia lazic sago po chacie, bestóż nie musza seblekać się w klopie albo w antryju jak przylaza ze dwora

ale trza sie czesciej podmywoc bo sie pulok brudzi jak naprziklad robia kotlety i tluca je tuckiem to mi zawsze pyrsko na jaja i frędzla - musza sie wtedy tako szmatka na genitalja zaonaczyc co bych nie miol zafajdanych geniow

IP i czas połączenia logowane. [13132191]
[19.07.2008] 22:43
fajjjnie jest  chuda2323@tlen.pl
a ja właśnoe jestem goła nagutka jak nas Bóg stwożył po kąpieli zawsze chodze nago zeby kosmetyk dobrze się wchlonoł i lubie tak chodzić przed mężem szczegulnie

IP i czas połączenia logowane. [13136102]
[20.07.2008] 12:16
nagusienka
Ja także lubię być golutka. Po mieszkaniu jak jestem sama lub z chłopakiem staram się chodzić nago, on także kręci się po mieszkaniu nago. Uwielbiam tą swobodę D

IP i czas połączenia logowane. [13138096]
[24.07.2008] 14:43
bebor
Kasia_fajna (08.07.18 19:19):
Ja jestem przyzwyczajona do zachowania bezwstydu. Nie chodziłam ciągle nago po domu ale np. jak szłam z łóżka do WC albo po kąpieli itd. Mama i brat podobnie. Niestety kończyłam liceum i trzeba wyjeżdżać na studia, myślałam że będę miała problemy z przystosowaniem się. Ale… moja najlepsza koleżanka która u mnie pokochała taki sposób życia jak kilka razy została u mnie na noc zdała ze mną, nasi rodzice wynajęli nam wspólnie mieszkanie kawalerkę, więc chyba będzie ok. Mieszkanie trzeba tylko umeblować, ale do października chyba zdążymy.

Gratuluję

IP i czas połączenia logowane. [13161199]
[28.07.2008] 02:51
Magda S.
Wszystkie panie lubiące nagość tak jak ja chcące pochwalić się swoim ciałem podaję adres na który możecie wysłać swoje zdjęcia w stroju Ewy:
pieknekobiety123@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [13178910]
[28.07.2008] 11:28
on35
kieduś jak chodziłem nago po domu 'wystawilem sie" do oglądania dwóm młodym dziewczynom.Przychodziły potem popatrzec, kiedy ja osmielałem sie coraz więcej pokazać.Potem jednej z nich pozwalałem się dotykac.Niezapomniane wrażenia.

IP i czas połączenia logowane. [13179725]
[01.08.2008] 15:38
Getry
Ja natomiast wole sobie chodzic w getrach z lycry , nie jestem nago a zarazem dobrze sie czuje w obcisłych ciuszkach , kreci mnie to bardziej niz nagość ,getry bardzo ładzie podkreslaja meski tyłek i walory

IP i czas połączenia logowane. [13203450]
[01.08.2008] 16:39
Vako
Super podniecające doświadczenie, bycie nago i świadomość że ktoś Cię podgląda
Może jakieś fotki?

IP i czas połączenia logowane. [13203690]
[02.08.2008] 08:19
adrianoo18
Ja chodziłem po mieszkaniu dość często nago, ale jak byłem sam w domu. Miałem wtedy 15-17 lat i takie chodzenie często kończyło się masturbacją. Jak miałem 17 lat, to chodziłem z Anką, o rok starszą dziewczyną, która w wakacje zaprosiła mnie na swoją działkę gdzie byli jej rodzice z młodszą siostrą. Dzialka była niedaleko jeziorka, przy samym lesie, jak z bajki. Pogoda też bajkowa> Prawdziwy szok przeżyłem następnego ranka po przyjeździe. Ania zapytała mnie czy opalałem się kiedyś nago. Odpowiedziałem, że nigdy, a wtedy ona zapytała czy mam ochotę. Nie bardzo wiedziałem o czym ona mówi, ale szybko mi to wyłuszczyła. Krótko mówiąc jej rodzina na działce opalała się i chodziła często zupełnie nago. Rodzice byli naturystami. Ania powiedziała, że wszyscy się już rozebrali i sama ściągnęła swoje szorty. Nie bój się, nie masz się czego wstydzić, powiedziała. Ściągnęła moje slipki i koszulkę. Choć, powiedziała i zaprowadziła mnie na dół. Stało się to czego się zawsze obawiałem. Gdy zobaczyłem wszystkich nago stanął mi na maxa. Ale mama Ani poiwedziała, że to normalne i żebym się nie pzrejmował, bo nie mam się czego wstydzić.

IP i czas połączenia logowane. [13206268]
[02.08.2008] 10:48
Kasia_fajna
Ja z racji ostatnich upałów dawno nie miałam majteczek ubranych, w niedziele, ale dlatego że miałam prześwitującą sukieneczkę. Opalam się obok domu w ogrodzie z założenia nago, ale też nie z powodu podniecenia tylko dla wygody i estetyki, inaczej zostają ślady nie opalone z pod stroju i bardzo mi się to nie podoba, poza tym moja mama opala się tak samo. Śpię zawsze nago a tym bardziej teraz w takie wielkie upały, śpię długo bo mam wakacje, kiedy wstaje idę pod prysznic nago, wracam z łazienki, jem śniadanie i tylko jak jest przeciąg w domu narzucę koszulkę, ale zawsze krótką (nawet nie mam innych hehe). Ubieram się dopiero wieczorem jak gdzieś wychodzę albo mamy gości.

IP i czas połączenia logowane. [13206566]
[02.08.2008] 18:20
drHouse
adrianoo18 (08.08.02 08:19):
Ja chodziłem po mieszkaniu dość często nago, ale jak byłem sam w domu. Miałem wtedy 15-17 lat i takie chodzenie często kończyło się masturbacją. Jak miałem 17 lat, to chodziłem z Anką, o rok starszą dziewczyną, która w wakacje zaprosiła mnie na swoją działkę gdzie byli jej rodzice z młodszą siostrą. Dzialka była niedaleko jeziorka, przy samym lesie, jak z bajki. Pogoda też bajkowa> Prawdziwy szok przeżyłem następnego ranka po przyjeździe. Ania zapytała mnie czy opalałem się kiedyś nago. Odpowiedziałem, że nigdy, a wtedy ona zapytała czy mam ochotę. Nie bardzo wiedziałem o czym ona mówi, ale szybko mi to wyłuszczyła. Krótko mówiąc jej rodzina na działce opalała się i chodziła często zupełnie nago. Rodzice byli naturystami. Ania powiedziała, że wszyscy się już rozebrali i sama ściągnęła swoje szorty. Nie bój się, nie masz się czego wstydzić, powiedziała. Ściągnęła moje slipki i koszulkę. Choć, powiedziała i zaprowadziła mnie na dół. Stało się to czego się zawsze obawiałem. Gdy zobaczyłem wszystkich nago stanął mi na maxa. Ale mama Ani poiwedziała, że to normalne i żebym się nie pzrejmował, bo nie mam się czego wstydzić.

no no adriano powieści erotyczne mozesz zaczac pisac

IP i czas połączenia logowane. [13208022]
[02.08.2008] 20:37
Bartek ogolony penisek  ogolony_penisek_bartek@tlen.pl
Ja też lubię chodzić nago.Naprawdę to jest fajne gdy jestem rozebrany.Czuję się swobodnie i czuję,że jestem wolny.Zawsze kiedy mogę zdejmuję z siebie ubranie.Często też mi się zdarza,że bedąc gdzieśw lesie albo w jakimś miejscu gdzie nie ma dużo ludzi też się rozebrać.To jest fajne bardzo fajne.

IP i czas połączenia logowane. [13208462]
[11.08.2008] 10:10
bertonit
Kasia_fajna (08.08.02 10:48):
Ja z racji ostatnich upałów dawno nie miałam majteczek ubranych, w niedziele, ale dlatego że miałam prześwitującą sukieneczkę. Opalam się obok domu w ogrodzie z założenia nago, ale też nie z powodu podniecenia tylko dla wygody i estetyki, inaczej zostają ślady nie opalone z pod stroju i bardzo mi się to nie podoba, poza tym moja mama opala się tak samo. Śpię zawsze nago a tym bardziej teraz w takie wielkie upały, śpię długo bo mam wakacje, kiedy wstaje idę pod prysznic nago, wracam z łazienki, jem śniadanie i tylko jak jest przeciąg w domu narzucę koszulkę, ale zawsze krótką (nawet nie mam innych hehe). Ubieram się dopiero wieczorem jak gdzieś wychodzę albo mamy gości.

Luz blues

IP i czas połączenia logowane. [13250841]
[12.08.2008] 06:37
Kassia_xs18
Ja lubię chodzić nago i jeszcze bardziej lubię oglądać nagich facetów. Najlepiej nastolatków i takich koło trzydziestki z nabrzmiałymi fiutami. Ostatnio byłam w Chorwacji i natrafiłam na plażę, gdzie prawie obok siebie opalali się ludzie nago i kostiumach. Mogłam tam się naoglądać nagich facetów i chłopaków, było naprawdę super. Udało mi się zobaczyć z kilkanaście razy jak któremuś stanął na maxa, tym młodym to się często zdarzało, że im sterczała pałka, ale najciekawiej było jak stanął takiemu koło trzydziestki.

IP i czas połączenia logowane. [13256214]
[12.08.2008] 11:28
Panterka79
Celinna (07.07.11 21:46):
W domu często jak jestem sama, a gdy wychodzę latem zwykle nic pod bluzką i spódniczką nie mam. Fajne uczucie. Na plaży lubię gdzieś w odosobnieniu poleżeć nago. Nie lubię śliniących się i wpatrujących w piersi i między nogi faciów!

Ja tam lobię chodzić nago. Bardzo często chodzę bez bielizny Fajne uczucie.
Napisz do mnie materkap@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [13257245]
[12.08.2008] 11:30
Panterka79
Kasia_fajna (07.07.16 20:58):
A ja uwielbiam. Jak czuje ze jakis chlopak na mnie patrzy jak sie opalam to sie czuje bardzo kobieco. Jak sie opalam toples i wiem ze ktos mnie obserwuje to obnizam majteczki. Czuje sie wtedy bardzo atrakcyjna.

Chętnie bym na Ciebie popatrzył.
Proszę o kontakt )
Paweł materkap@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [13257258]
[12.08.2008] 11:36
Panterka79
KasiaKa (08.03.11 09:30):
Ja tak chodząc odkryłam że lubiie być podglądana. Odkryłam to jeszcze jak byłam nastolatką. Lubiłam jak np na plaży faceci na mnie patrzyli, ale myślałam że dziewczyny to ogólnie lubią. Nieraz w domu tak chodziłam. Ale kiedyś wiem że brat mnie podglądał jak się masturbowałam. Miałam wtedy mega orgazm. Potem specjalnie to robiłam wtedy jak nie było rodziców, podchalał drzwi i na łóżku przodem do drzwi, udawałam że jestem zatracona i go nie zauważam. Teraz jestem juz zamężna. Mój mąż wie że tak lubie. Czasami fantazjuje że kocham się z kilkoma obcymi facetami, Oni mnie kochaja mocno i brutalnie i podgląda mnie mama, tata, brat i mąż. A najlepiej żeby nie podglądali tylko oglądali np siedząc w fotelu przed łózkiem. Na samą myśl mnie kręci.

Cześć
Spodobał mi się Twój opis.
Ja czasami jeżdzę nago po lesie . Czasami kogoś spotykam. Fajnie jest być nagim
Napisz do mnie materkap@gmail.com
Paweł

IP i czas połączenia logowane. [13257290]
[12.08.2008] 11:54
Panterka79
natasza1967 (06.07.29 10:29):
Chodzenie nago to naturalne dla człowieka. Ja często chodzę bez ubrania a na ulicy jak takie upały to też bez bielizny.

To tak jak ja
Napisz do mnie materkap@o2.pl
Paweł

IP i czas połączenia logowane. [13257402]
[12.08.2008] 11:59
Panterka79
Kassia_xs18 (08.08.12 06:37):
Ja lubię chodzić nago i jeszcze bardziej lubię oglądać nagich facetów. Najlepiej nastolatków i takich koło trzydziestki z nabrzmiałymi fiutami. Ostatnio byłam w Chorwacji i natrafiłam na plażę, gdzie prawie obok siebie opalali się ludzie nago i kostiumach. Mogłam tam się naoglądać nagich facetów i chłopaków, było naprawdę super. Udało mi się zobaczyć z kilkanaście razy jak któremuś stanął na maxa, tym młodym to się często zdarzało, że im sterczała pałka, ale najciekawiej było jak stanął takiemu koło trzydziestki.

Proszę o kontakt Kassia_xs18
Możemy siebie pooglądać na nago
materkap@gmail.com
Paweł

IP i czas połączenia logowane. [13257431]
[12.08.2008] 12:07
Panterka79
Kasiaczka (08.06.30 20:38):
A ja sypiam nago już od kilku lat i nieraz zdażyło mi się rano wyjść na golasa ze swojego pokoju do łazienki. I jakoś rodzice nigdy nie robili z tego żadnego halo. A jak nie było rodziców, to czasami chodziłam po domu albo w samych majteczkach, albo zupełnie nago. Teraz, gdy mieszkam z kumpelą, wcale nie krępuję się chodzić po domu na golasa. Kumpela początkowo była tym mocno zszokowana, ale po kilku miesiącach przyzwyczaiła się i też często chodzi na golasa.

Napisz do mnie Paweł materkap@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [13257503]
[12.08.2008] 12:17
Panterka79
Fifi xD (08.07.17 16:41):

Fajnie masz. U mnie w domu niestety tak nie ma
Masz ochote popisać materkap@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [13257547]
[12.08.2008] 12:20
Panterka79
Kasia_fajna (08.07.18 19:19):

Proszę o kontakt. Skąd jesteś?
materkap@gmail.com
Paweł

IP i czas połączenia logowane. [13257567]
[12.08.2008] 15:42
Panterka79
wiolka86 (08.06.17 17:42):
Chociaż publicznie sie jeszcze nie pokazywałam nago to bardzo bym chciała się kiedyś odważyć...
Po domu uwielbiam... czuje sie taka swobodna...

Są organizowane imprezy na basenach. Ja tam idę na jedną z nich w październiku Całkowicie nagie
materkap@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [13259005]

1 «   3 4 5 6 7   » 38 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat