o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Proza i poezja
 » Odpowiedz na ten temat

Jak napisać książkę ??????

1 «   88 89 90 Strony tematu:
[04.05.2016] 20:40
Zybi1234  marekkwat@tlen.pl
napisałas? udało sie?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22297311]
[17.05.2016] 19:17
Eulallia26
Ja tak sobie myślę, że oczywiście można zrobić sobie jakieś kursy, związane z pisaniem książek, ale tak na dobrą sprawę, jeżeli wpadniemy na dobry pomysł, możemy naprawdę stać się sławni, bo przecież jak było z autorką Harrego Pottera? Ni stąd, ni zowąd stała się sławna. Przy okazji pisania książki, warto także zadbać o dobrego wydawcę i moim zdaniem tutaj warto skorzystać z oferty Psychoskok http://wydawnictwo.psychoskok.pl , gdzie nie tylko możemy w dość krótkim czasie doczekać się publikacji naszej twórczości, ale dodatkowo nasza książka zostanie objęta akcją promocyjną.

IP i czas połączenia logowane. [22312551]
[30.09.2016] 14:32
arja88
Jak pisać to nie wiem, ale jak wydać to co się napisało to wiem, bo brat niedawno wydał książkę na zasadzie self-publishing wydawnictwie Bernardinum z Pelplina http://www.drukarnia.bernardinum.com.pl/ i fajnie to wyszło.

IP i czas połączenia logowane. [22460333]
[30.11.2016] 22:18
milena32
Słyszałam, ze Wydawnictwo Poligraf wspiera autorów książek.
Jak to wygląda w praktyce nie bardzo się orientuje, ale o wszystkim można przeczytać na stronie wydawnictwa: http://wydawnictwopoligraf.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22539476]
[15.12.2016] 11:17
Zima
Polecam poczytanie różnych tematów na forach literackich, może to rozjaśni ci sprawę Na http://www.forum.artefakty.pl jest dział o wydawaniu i pisaniu.

IP i czas połączenia logowane. [22560158]
[25.03.2017] 12:42
[17.01.2017] 19:51
Uszy86
Spóźniony Słowik (08.03.2008.16 19:54):
A ja zaczalbym inaczej .mimo ze poranek byl dosc ponury nie zapowioadalo sie ze pogoda ulegnie zmianie wiec nie czekajac na moment w ktorym slonce wkoncu wyjdzie zza gestych chmur 17 latka udala sie na spacerr the end . Wersja zparodiaMimo ze jej matka nie libila spacerow bo sama nie miala nog i w@@@ialo ja ze mala lafirynda buja sie tu i tam Niezly pomysl ale ja napisalabym tak:
Byl ponury ranek, gdy sidemnastoletnia sindy wyszla na spacer. Na dworze nie bylo przyjemnie, zwlaszcza ze zerwala sie ulewna burza i dal silny wiatr.Nie chciala budzic matki wiec wymknela sie z domu niepostrzezenie. Wiedziala jak jej rodzicielka nie lubi tych porannych spacerow, wielokrotnie probowala wybic jej to z glowy, lecz dziewczyna byla zbyt uparta. itd co wy na to??
Duuuuuużo lepiej! nie rozumiem tylko, po co używać imion obcojęzycznych. Wtedy cała akcja musi rozgrywać się gdzieś indziej. Po co pisać o realiach, o których nie ma się zielonego pojęcia? istnieje szansa (duża), że wyjdzie niewiarygodne.

IP i czas połączenia logowane. [22605759]
[17.01.2017] 20:16
Uszy86
100 historyjek ktorych nie przeczta moja mama. 100% hardkoru. Kazda absolutnie prawdziwa nielegalna, szokujaca od samiuskiego poczatkiu do konca. Powinna byc w kazdym domu jako przestroga jak byc normalnym. troche za dlugie:/ ale ogolnie postanowilem zrobic ksoiazkle ze zbiorem historii i przygod z mojego zycia ktore wydaja sie byc popoerdolone ale smieszne jak sie je opowioada po latach to sa raczej parodia a nie opowiadaniem mrozacym krew w zylach

IP i czas połączenia logowane. [22605808]
[17.01.2017] 20:59
Uszy86
opowiesci typu uszer szczepanik strona na facebooku zapraszam do komentowania

IP i czas połączenia logowane. [22605836]

1 «   88 89 90 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat