o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Auto-Moto
 » Odpowiedz na ten temat

Tanie auta z niemieckich Autohaus

1 2
[30.05.2006] 07:40
kinder345
Witam,
Co jakis czas w Gieldzie Samochodowej pojawiaja sie ogloszenia tanich Audi i VW (roczniki 2001-2003) w bardzo dobrej cenie.Sa to podobno samochody z nimieckich Autohaus\'ow gdzie pracuja Polacy...
Czy to nie sa jakies wkrety...???

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.05.2006] 08:11
Alessandro
śmiało mozna kupować

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7174046]
[30.05.2006] 08:18
autohaelndler
Daj spokuj z takimi autami. W niemieckiej prasie i internecie tez sa ogloszenia np VW Passat TDI, skora,Xenon full opcja z 2004r za 4000€ czy np A4 z 2004 za 4500€. Odpisuja maila ze auto stoi albo w Londynie albo w Mediolanie i mozesz po nie przyjechac ale najpierw musisz im wplacic np 30 % ceny. Nie dajcie sie nabic w butelke. Okazja to gdzies 70% ceny rynkowej a nie 25%

IP i czas połączenia logowane. [7174069]
[30.05.2006] 09:21
kinder345
autohaelndler (06.05.30 08:18):
Daj spokuj z takimi autami. W niemieckiej prasie i internecie tez sa ogloszenia np VW Passat TDI, skora,Xenon full opcja z 2004r za 4000€ czy np A4 z 2004 za 4500€. Odpisuja maila ze auto stoi albo w Londynie albo w Mediolanie i mozesz po nie przyjechac ale najpierw musisz im wplacic np 30 % ceny. Nie dajcie sie nabic w butelke. Okazja to gdzies 70% ceny rynkowej a nie 25%

...no tak tylko czlowiek nie chce zadnych zaliczek.Poprostu trzeba przyjechac na miejsce i albo sie bierze albo nie...Przykladowo za Audi A4 z 2002r chca ok.5500 Euro, a za 2003r. 7200 Euro...to chyba troszke malo...Nie wiem co robic bo oferty sa kuszace ale 400zl na paliwo tez piechota nie chodzi...

IP i czas połączenia logowane. [7174347]
[30.05.2006] 14:32
autohaendler
kinder345 (06.05.30 09:21):
autohaelndler (06.05.30 08:18):

...no tak tylko czlowiek nie chce zadnych zaliczek.Poprostu trzeba przyjechac na miejsce i albo sie bierze albo nie...Przykladowo za Audi A4 z 2002r chca ok.5500 Euro, a za 2003r. 7200 Euro...to chyba troszke malo...Nie wiem co robic bo oferty sa kuszace ale 400zl na paliwo tez piechota nie chodzi...

Nie wiem skad masz to ogloszenie, bo zazwyczaj jak daja takie ogloszenia to podaja tylko numer komorki i najczesciej jest to Berlin (a wiesz co sie w Berlinie dzieje). Ja tez niedlugo kupuje auto i jak patrze na te oferty w internecie to tez mnie kusi, posmigac 2 letnim PAssatem 1.9TDI w full opcji? Ale cos mi mowi ze to jest przekret. Ale gdybym juz mial cos takiego niby kupic, to wzialbym ze soba policje, nie wiem czy tak sie da ale poprostu sprawdzic czlowieka i samochod gruntownie. Bo moze faktycznie kupisz dobre auto za 5500€ a pozniej przyjdzie policja i zabierze bo powie ze kradzione, a pieniedzy od nikogo nie dostaniesz spowrotem. Z Berlina jeden znajomy kilka lat temu kupil Audi. Kradzione, wiedzial o tym i w kraju jezdzi bez problemu, nie wiem czy przebijal numery czy nie, ale AUdi bylo uzywane (chyba 5-letnie i zaden wypas, po prostu tez za grosze). TAk czy owak, jedz z 2-3 osobami a na miejscu wez samochod do przegladu (zeby nie okazalo sie ze jest po kasacji i na policje czy jest czysty.

IP i czas połączenia logowane. [7176948]
[25.10.2014] 10:40
[30.05.2006] 16:56
autohaendler
jak cos zalatwisz to daj znac.

IP i czas połączenia logowane. [7178330]
[30.05.2006] 22:14
zdzis1162
kazda okazja w niemczech jest natychmiast opanowana przez turkow ktorzy wiedza za ile takie auto sprzedac. jak masz troche pieniedzy do stracenia to lepiej jedz na panienki przynajmniej sobie troche pouzywasz.

IP i czas połączenia logowane. [7181677]
[12.06.2007] 22:59
wowrinka
chce pojechac do niemiec i kupic auto poda mi ktos jakies namiary gdzie mozna to zrobic

IP i czas połączenia logowane. [10531099]
[13.06.2007] 10:46
nie chcem auta popowodziowego
A tak przy okazji kupowania tych autek kto pamięta, kiedy była ostatnia powódź w Niemczech?

IP i czas połączenia logowane. [10532915]
[02.08.2008] 13:47
maciek669
a znacie może jakieś str z auto komisami z niemiec mogą być powypadkowe

IP i czas połączenia logowane. [13207241]
[22.10.2009] 12:01
fredi61
każde auto nie od prywatnego jest w niemieckim autohausie sprawdzone i naprawiane bo nie wiadomo do końca kto je kupi czy niemiec i będzie chciał gwarancji i przyjeżdżał z awanturą czy ty ?, omijaj tylko handlarzy którzy w nazwie mają import/eksport lub pytają gdzie idzie to auto które wybrałeś od powiedz że tu w tym mieście mieszkasz (nigdy nie mów ze jedzie auto do Polski) a stan licznika czy grubośc lakieru wybacz to loteria

IP i czas połączenia logowane. [15671989]
[27.10.2009] 23:34
syskaa87
Można zaufać tym ogłoszeniom, jeśli te auta są faktycznie z autohausów...niskie ceny aut w Niemczech to wciąż norma. Wiem coś o tym, bo swego czasu mój wujek zajmował się ściąganiem takich aut. Na ich giełdach można naprawdę okazyjnie kupić autko. Wiadomo jak to z Niemcami - kupując nowe auto wyrzucają stare, zamiast zawracać sobie głowę szukaniem kupca Warto oczywiście sprawdzić każdą ofertę kilka razy, ale te niskie ceny są możliwe

IP i czas połączenia logowane. [15700743]
[28.10.2009] 13:19
fredi61
jest audi 1,9 diesel combi z 2003, 140tkm przebiegu (naprawdę) i prywatny niemiec chce 8500euro , tak więc można trafic auto z przebiegiem mniejszym niz 30tkm rocznie w dieslu, ale nie można trafic "okazji" z tego roku za 4000 euro - ?!

IP i czas połączenia logowane. [15702667]
[29.10.2009] 00:27
Prince Far-I
Nie wiem, jak sytuacja wygląda w sytuacji naszych najbliższych zachodnich sąsiadów, gdyż nie miałem nigdy styczności z takim samochodem. Podobno kolega coś kiedyś planował ale ostatecznie się rozmyślił. Jeżeli miałbym doradzać sprowadzanie samochodu, to chyba tylko takiego, którego w Polsce nie kupisz, np. jakiegoś cadillaka albo pick-upa. Na carpaka.com można sobie poprzeglądać, o czym mówię .

IP i czas połączenia logowane. [15706193]
[29.10.2009] 20:33
phoebe82_82
no słyszałam o tej firmie carpaka już w kilku miejscach... sprowadzałeś może jakiś pojazd za ich pośrednictwem? wydaje mi się to fajnym pomysłem, zwłaszcza, że nie straszą jakoś strasznymi kosztami.

IP i czas połączenia logowane. [15709824]
[16.12.2009] 22:27
brutus85
Od jakiegoś czasu jeżdżę po meble do Holandii i na wystawki do Niemiec w drodze powrotnej, powiem tak okazji jest w h.j, trza wiedzieć gdzie, ja nie patrze po komisach bo to @@@nia wielka, tylko prywaciarze, jest jeden fajny komis, troszkę za Wolfsburgiem, przywiozłem 2 golfy III w cenie 300euro, i sprzedałem w cenie 10000 tys dwa, jeden za 4 tys a drugi za 6ty, jeszcze parę okazji, i passami takimi po 2000roku bede rzucał na prawo i lewo

IP i czas połączenia logowane. [15952715]
[17.12.2009] 12:31
fredi61
autohaus czy coś jak nasz komis to różnica, niemiecki komis działa jak polski i jeslitam wchodzi auto to znaczy ze niemiec nie sprzeda z ogłoszenia bo auto jest trupem i boi sie że nabywca codziennie będzie do niego przychodził, ten dyskomfort bierze na siebie komis, oni auto reperują i czasem dają gwarancję na pół roku, a czasem piszą auto tylko na eksport - to wiadomo co to znaczy.
Prwadziwy autohaus da gwarancję i powie czy auto na placu jest do sprzedania czy do remontu.

IP i czas połączenia logowane. [15954623]
[06.11.2012] 15:50
hubert k.
I to jest darmowy serwis? O co chodzi z tymi pakietami? Wiedziałem, że istnieją agregatory ofert zakupów grupowych, ale agregator ofert motoryzacyjnych? Małe zaskoczenie...

IP i czas połączenia logowane. [19980272]
[07.11.2012] 15:31
randika
Kupujeauto.pl jest darmowe. Załóż sobie konto - tam masz później opcję ustawiania filtrów i powiadomień. Masz schowek i kosz. Pewnie najbardziej to się przydaje osobom, które szukają aut na co dzień, ale nawet jeśli szukasz raz na kilka lat to tak z agregatorem będzie się szukało znacznie łatwiej.

IP i czas połączenia logowane. [19983141]
[02.03.2013] 23:48
geldern
Jak długo mieszkam w Niemczech, tak jeszcze nie spotkałem taniego auta w salonie czy komisie. Jeśli chcesz zaoszczędzić i kupić dobre kilkuletnie auto. To na pewno nie z Polski. Nigdy diesla z Holandii (Podatek roczny na diesel w NL to koszt ok 1300 rocznie. Zeby zakup i opłaty takiego auta były opłacalne trzeba robić bardzo dużo kilometrów.Potem Rosjanie,Polacy itd kupuja takie diesle za połowe ceny a auta mają przebiegi rzędu 300 000 poczym cofają licznik ... zawsze twierdzą , że auto swietne bo drogi w Holandii są rewelacyjne itd...) Gdy dostaje zlecenie wyszukania auta na zamówienie to troszke trwa. Zawsze omijam komisy a tym bardziej salony. Kupuj tylko od osób prywatnych. W zeszłym tygodniu znalazłem dla klienta fabie z konca 2004 w benzynie 1.2. Auto od pierwszego właściciela, niecałe 70 Tkm przekulane, servisowane garażowane. Qcze dziadek przed wejsciem do auta zmieniał buty.. Chciał 4000 ... ale zszedł do 3300. Czyli po doliczeniu wszystkich kosztów... wyszło właścicielowi troszke więcej niż zakupiona skoda w Polsce ! Jest jednak duże ALE: Auto podczas jazdy próbnej było kontrolowane na koszt interesanta (100) w DEKRA gdzie otrzymało od razu nowy TUV. 9 letnie auto jezdziło tylko na krótkich trasach po niemieckich drogach i miało pełen serwis. A jakie są drogi w Polsce .... każdy wie. Zajmuję się wyszukiwaniem aut na zamówienie i samochód który mi się trafił ostatnio to czysty i rzadki przypadek. Przeważnie są z przebiegami poniżej 200 000 km. Choć komisy a nawet juz autoryzowane salony w Niemczech przekrecają liczniki. Nie tak dawno jeden z Polakow sie polasil na super okazje z niemieckiego salonu samochodowego. Chodzilo o kilkuletnie A6 wartosc auto ponad 70000 PLN. Po zakupie okazalo sie ze byl krecony licznik. Teraz ma facet zgryz, bo ani pieniedzy , ani auta (zatrzymane przez prokurature do wyjasnienia sprawy) a to potrwa bo niemieccy adwokaci i urzedy zawsze mają czas. moja rada jest taka... Zawsze przed podpisaniem umowy lepiej sprawdz auto...i to Ty wybieraj placówke kontroli.

IP i czas połączenia logowane. [20283737]
[03.03.2013] 13:30
wally  wjww0@tlen.pl
Proszę o kontakt. szukam auta.

IP i czas połączenia logowane. [20284992]
[03.03.2013] 20:03
oxygene
Żadnych zaliczek - to jest sprawa podstawowa!

IP i czas połączenia logowane. [20286045]
[29.04.2013] 14:02
wchpikus  wchpikus@tlen.pl
geldern odezwij sie na @, bedzie biznes

IP i czas połączenia logowane. [20448654]
[09.05.2013] 11:49
ryszardryszard
Witam,
znalazłem Pana post dotyczący aut z za granicy. Zajmuje się Pan jeszcze pośrednictwem w sprzedaży/kupnie aut? Jeśli tak, proszę o kontakt telefoniczny.
Pozdrawiam
Krzysztof Łaba

IP i czas połączenia logowane. [20472638]
[06.06.2013] 03:15
BOJ
Jak chcesz tanio i dobry samochód, to najlepiej mieć rodzinę za Odrą gdzie się zatrzymasz. Może być dobry znajomy w jakimś autohausie co ci pomoże, i trochę dla siebie zarobi na boku. Udać się tam powiedzmy na tydzień i o 5 rano czytać ogłosznia i byc pierwszym co zadzwoni. Jak czytam to forum to widzę, że naiwność i wiara w czystość i uczciwość niemców dalej rządzi. Taki szczegół, znajomy Niemiec dorobił się kasy na naiwności jak sam opowiada teraz. Ma w Polsce kilka salonów samochodowych. A wcześniej z 3 spawał jeden. I potem było u nas jako nówka lub zarysowany na parkingu. A dlaczego nówka - całkowicie zdejmowano powłokę lakierniczą i wykonywano nową. Co wykazał później pomiar - nic. To się działo za Odrą a nie w Polsce. Jak będziesz pierwszym który zadzwoni to kupisz dobrze auto. Inaczej ląduje ono w Autohausach czy na giełdach ale już za odpwoiednio wyższą cenę. Tam też są handlarze i cwaniacy co z tego żyją. Jak tanie to podejrzane, że coś z nim nie tak. Najczęściej złom z cofanym licznikiem, albo po dzwonie. A tak jak patrzę na ceny dobrych aut w autohausach, to niewiele odbiegają od cen u nas. Praktycznie takie same.

IP i czas połączenia logowane. [20534528]
[24.06.2013] 20:01
hfujert
Nie ma czegoś takiego jak tanie auto z autohausu. Wielokrotnie tam bywam i wiem, że właśnie w niemieckich autohausach samochody są drogie. A to dlatego, że Niemiec, który prowadzi ten autohaus, wymienia co pewną ilość kilometrów części na nowe, daje gwarancję pół roku, albo rok. Właśnie kupując auto w niemieckich autohausach możesz mieć pewność, że za miesiąc się nie rozwali, ale okupujesz to wydaniem mnóstwa pieniędzy. Dlatego nie wierzcie polskim cwaniakom, którzy chcą tanio i okazyjnie sprzedać samochód, wkręcając was, że to tanie auto z autohausu, bo na pewno albo jest kradziony, albo ma cofnięty licznik, albo ma niewiadomo co pod maską.

IP i czas połączenia logowane. [20571101]
[24.06.2013] 20:42
*VLAD PALOWNIK*
nie chcem auta popowodziowego (07.06.13 10:46):
A tak przy okazji kupowania tych autek kto pamięta, kiedy była ostatnia powódź w Niemczech?

Znowu była

IP i czas połączenia logowane. [20571205]
[04.08.2013] 12:28
smo18989
panie geldern jeśli to możliwe proszę o kontakt potrzebuje auta dobrego dla siebie jestem w Niemczech smo1989@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [20655265]
[06.08.2013] 08:35
kinder345
Kupiłem już Golfa II 1,3 z LPG.
Fajnie chodzi

IP i czas połączenia logowane. [20658793]
[02.09.2013] 16:08
lansiarz55
ja mam troszke inne pytanie ale tez zwiazane z samochodami. widze ze jestescie obeznani to moze pomozecie. Na jakis polskich stronkach najlepiej wystawaiac samochody?? oprocz allegro bo to juz kazdy zna. ale zeby tez bylo zainteresowanie duze na tych stronach. piszcie gdzie wy szukacie lub sprzedajecie samochody

IP i czas połączenia logowane. [20714257]
[02.09.2013] 16:13
rysiek28
a nawww.moto.gratka.pl sprawdzales? ja bardzo lubie ta stronke i czesto tam wrzucam swoje ofery sprzedazy. a czesto sprzedaje samochody bo je sprowadzam. duze zainteresowanie no i za darmo wstawaisz ogloszenie co dla mnie jest bardzo wazne

IP i czas połączenia logowane. [20714264]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat