o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gospodarka i giełda
 » Odpowiedz na ten temat

Własny interes - biznez. Na czym zarobić duże pieniądze mało inwestując?

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[11.05.2006] 12:22
rysbog123  rysbog123@tlen.pl
Jaki rozpocząć interes, w który się mało inwestuje, a dużo można z niego mieć? Mieszkam w Kołobrzegu- województwo zachodniopomorskie, w którym jest największe bezrobocie. Jestem rencistą, dużo mam długów i muszę mieć własną działalność gospodarczą żeby jakoś żyć. Proszę o pomoc, o podanie konkretnej działalności gospodarczej.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.05.2006] 13:06
Jaki rozpocząć interes, w który się mało inwestuje, a dużo można z niego mieć? Mieszkam w Kołobrzegu- województwo zachodniopomorskie, w którym jest największe bezrobocie. Jestem rencistą, dużo mam długów i muszę mieć własną działalność gospodarczą żeby jakoś żyć. Proszę o pomoc, o podanie konkretnej działalności gospodarczej.
rysbog@interia.pl ; gadu gadu 4592278

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [7003868]
[11.05.2006] 17:03
Ziele
Mozesz zaczac importowac towaz z azji i sprzedawac go naukcjiach internetowych(nprawde doby interes,ale wymaga smykalki i poswiecenia)
Mozesz rowniez zajac sie e-biznesem uczestniczac w programach partnerskich(jezeli masz staly dostep do netu)
Znam kilka sprawdzonych programow partnerskich,jezeli byl bys zaineresowany pisz:
bonta14@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [7005924]
[11.05.2006] 20:42
Ziele (06.05.11 17:03):
Mozesz zaczac importowac towaz z azji i sprzedawac go naukcjiach internetowych(nprawde doby interes,ale wymaga smykalki i poswiecenia)
Mozesz rowniez zajac sie e-biznesem uczestniczac w programach partnerskich(jezeli masz staly dostep do netu)
Znam kilka sprawdzonych programow partnerskich,jezeli byl bys zaineresowany pisz:
bonta14@op.pl

Mnie interesuje coś legalnego

IP i czas połączenia logowane. [7008013]
[18.12.2007] 12:02
ciami
ale jaki ten towar importowac zeby zarobic??i jakie pieniadze moze zarobic 1 osoba??czy wyrzyje z tego importu??

IP i czas połączenia logowane. [11872700]
[28.11.2014] 11:40
[23.12.2007] 22:35
YRU
Lepiej zajmij się normalną pracą, a BIZNEZ niech robią ci, którzy się na tym znają. Wyjedź do Anglii albo Irlandii. Zacznij pracować, to ci pozwoli spłacić długi. A jak już je spłacisz to oszczędzaj (Toyota Bank ma dobry procent). Oszczędzaj, oszczędzaj i jeszcze raz oszczędzaj. Jak już będziesz miał bardzo dużo forsy, to może pomysł na biznes przyjdzie sam...

IP i czas połączenia logowane. [11906920]
[24.07.2008] 12:47
stasio1111
witam
wpadł mi dzs do głowy pewien plan an własna działalnosc
mieszkam w małej miejscowosci do ok 10 tys mieszkancow nieopodal miasta oddalonego o 10 km w ktorym sa 3 sklepy spozywcze
a moj pomysl jest bardzo innowacyjny i moze nawet troche dziwny ale i tak podziele sie nim z wami i poczekam na wasze odpowiedzi
a wiec tak wpadlem ostatnio na pomysl otworzenia wlasnego sklepu z artyk.chemicznymi a mianowicie chcialbym wynajac tu lokal i importowac chemie z niemiec badz innych krajow zach. typu proszki do prania zele pod prysznic szampony pasty itp. i sprzedawac to troche nizszych cenach niz tu u nas
tylko jest 1 problem odnosnie tego czy
-moge dowolne ilosc art.chemicznych przewozic przez granice niemiecka czy jednak jestem ograniczony ?\\

szalony pomysl ale czekam na odpowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [13160607]
[26.11.2008] 21:13
aloalo
YRU (07.12.23 22:35):
Lepiej zajmij się normalną pracą, a BIZNEZ niech robią ci, którzy się na tym znają. Wyjedź do Anglii albo Irlandii. Zacznij pracować, to ci pozwoli spłacić długi. A jak już je spłacisz to oszczędzaj (Toyota Bank ma dobry procent). Oszczędzaj, oszczędzaj i jeszcze raz oszczędzaj. Jak już będziesz miał bardzo dużo forsy, to może pomysł na biznes przyjdzie sam...

IP i czas połączenia logowane. [13900557]
[30.11.2008] 09:48
PONAWIAM SPRZEDARZ
rysbog123 (06.05.11 13:06):
rysbog@interia.pl ; gadu gadu 4592278

KUP AKCJE PZU

IP i czas połączenia logowane. [13921781]
[07.02.2009] 16:01
taka01
raczej jestes ograniczony

IP i czas połączenia logowane. [14342193]
[07.02.2009] 16:03
taka01
jednak jestes ograniczony

IP i czas połączenia logowane. [14342204]
[09.02.2009] 09:57
ola12546
Proponuję inwestować w FMCG - http://forum.gazeta.pl/forum/71 ,1.html?f=87575

IP i czas połączenia logowane. [14353498]
[13.03.2009] 21:36
MariUSZ 667562609
Ja również mam taki problem
Chciałbym dużo zarobić nie inwestując.
Moja propozycja dla ciebie jest następująca.Zacznij już teraz
e-handel :sprzedaż wyrobów z bursztynu na aukcjach internetowych -nie płać za towar lecz zrób zdjęcia -podejmij rozmowy z miejscowymi producentami wyrobówbursztynowych .Pamiętaj ,że w aukcjach internetowych najbardziej liczy się cena.
ale wpierw przez 30 dni obserwuj super sprzedawców i wyciągnij wnioski.
II biznes w Kołobrzegu to Obiady Domowe-dobre i tanie-umiejscowione blisko plaży -nawet kiedyś pamiętam był tam lokal do wynajęcia po jakiś cukierkach .był również lokal do wynajęcia obok portu .
A najlepiej byłoby gdybyś wykorzystał kuchnie wojskową i postawil namiot.

W biznesie przede wszystki chodzi o pomysł a pieniądz oczywiście na początek jest potrzebny powiedzmy 20.000 zł.
www.prawnikdlaka żdego.pl
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14534811]
[13.03.2009] 21:40
MariUSZ 667562609
stasio1111 (08.07.24 12:47):
witam
wpadł mi dzs do głowy pewien plan an własna działalnosc
mieszkam w małej miejscowosci do ok 10 tys mieszkancow nieopodal miasta oddalonego o 10 km w ktorym sa 3 sklepy spozywcze
a moj pomysl jest bardzo innowacyjny i moze nawet troche dziwny ale i tak podziele sie nim z wami i poczekam na wasze odpowiedzi
a wiec tak wpadlem ostatnio na pomysl otworzenia wlasnego sklepu z artyk.chemicznymi a mianowicie chcialbym wynajac tu lokal i importowac chemie z niemiec badz innych krajow zach. typu proszki do prania zele pod prysznic szampony pasty itp. i sprzedawac to troche nizszych cenach niz tu u nas
tylko jest 1 problem odnosnie tego czy
-moge dowolne ilosc art.chemicznych przewozic przez granice niemiecka czy jednak jestem ograniczony ?\\\\

szalony pomysl ale czekam na odpowiedzi

CIEKAWY POMYSŁ !

Oczywiście musisz mieć fakturę lub rachunek wystawiony w kraju pochodzenia towaru.Ponieważ wszystko ,co sprzedaż w formie przedstawionej musi mieć pokrycie.możliwości masz dużo zależy to tylko od twojej innowacji :np serwisy aukcyjne odpowiednie opisy produktów etc.
www.prawnikdlaka żdego.pl

IP i czas połączenia logowane. [14534834]
[29.09.2009] 21:14
petara
proszki? hehe, u nas jeździ taki bus co tydzień z tymi nieckimi proszkami itp, to nie przejdzie , a te wasze zarabianie 15 tysi przez net to smiechu warte. ja prowadze firme handlowo-usługowo-produkcyjną od 2 lat i jesli masz lokal to proponuję produkcję mozna wyjść po 10.000 na miesiąc w sezonie np tak jak ja meble ogrodowe ale na start dobre 10.000 inwestycji, a potem więcej zeby było profesjonalniej. Usługi- najlepiej teraz budowlanka ale inwestycja ok. 10.000 to minimum, a jak nie chcesz inwestycji to trzeba dogadać się z firmami produkującymi okna, drzwi, bramy, klinkier, tynki .... itp ale trzeba miec lokal i znać rynek, obeznać się. Dogadac się z budowlańcami, dekarzami, wykończeniowcami i niech oni wmawiają klienta produkty za działkę z twojego zarobku. ty tylko siedzisz, odbierasz zamówienia, zamawiasz, dostarczasz. wkład w dobry punkt ok. 10.000. ale jak dobrze zakombinujesz to za 2.000 cos wymyslisz.
Ja zacząłem od handlu ciuchami i na stracie wyszedłem. Zaczałem dekarstwo od 1.000zł ale cudem sie obroniłem, i tak już 2 lata, od roku rozszerzyłem o ciesielstwo, stolarstwo i jest ok. Otwieram własnie sprzedaż art. budowlanych i nie narzekam. A zacząłem od 9.000zł dotacji unijnej z której na start jako młodzian przechulałem połowe, teraz żałuje bo kredyty są ale sie spłacają z zysków. Mam 5 os. pod sobą. Mam 22 lata. To chyba przykład że jak sie chce to sie daje rade.
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15561662]
[04.11.2009] 09:39
Sentymentalny Wojownik
aagaa22 (09.09.14 11:28):
Ta strona zarobi dla Ciebie około 15.000 zł! Zamykając ją \"wyrzucasz\" 15.000 zł. Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto go przeczyta
[nie mam nic do powiedzenia]
Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy...

Jestem pewien, że Robert Kiyosaki nie ma z tym nic wspólnego. A Kiyosaki nie tyle nie ma pracy, ile zarobił już tylew pieniędzy na LEGALNYM biznesie, że już nie musi pracowac do końca życia.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.
KROK 1 - Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby aby zarobić musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- \"jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!\". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak, więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notką mówiącą (tytułem): \"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej.\" CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Metoda, którą pokazujesz podpada pod ustawę o nieuczciwej konkurencji (KONKRETNIE ARTYKUŁ 17C) i jest w Polsce NIELEGALNA.

Uczciwość to sens tej zabawy !!!

Raczej nieuczciwość. Obiecujecie ludziom ogromne pieniądze poprzez nielegalne działania.

IP i czas połączenia logowane. [15739382]
[13.12.2009] 21:08
fala82
hej nie znam sie za dobrze na PC ale wydaje sie interesujace,

kompletnie niewiem jak sie do tego zabrac i jak zdobywac te hasla ?
mam poprostu na chybil trafil wpisywac na platnych stronach?
fala82@buziaczek.pl

IP i czas połączenia logowane. [15937518]
[22.12.2009] 14:37
Bodeusz
Mam 41 lat. W szkole średniej na podobnym patencie rozsyłaliśmy pocztówki, parę lat później krążył łańcuszek z przekazami pocztowymi na 10 starych złotych. Nie pamiętam, czy już wtedy pomysłodawcą był ten japończyk. W każdym bądź razie nie zarobiłem złamanej złotówki na tym pomyśle. Teraz widzę, że wrócił ten pomysł w wersji elektronicznej. Sukces w tej zabawie uwarunkowany jest uczciwością a o to trudno. Popytajcie swych znajomych, u mnie większość to sceptycy, którzy nie wierzą w takie bajeczki. A pomysł ten nie jest dziełem przytoczonego już japończyka. Taka zabawa wraz z matematycznym rozwiązaniem jest zawarta w książce Szczepana Jeleńskiego tylko nie pamiętam czy to była Lilavati, czy część druga Śladami Pitagorasa.
Ja mam pomysł podobny i lepszy w efekcie.
Trzeba namówić Chińczyków, by każdy przesłał mi 1 złotówkę.
Jeśli to się uda to będę szczęśliwym posiadaczem ponad 1 mld złotych.
I wtedy podam sobie rękę z Kulczykiem czy Gatesem.
Pozdrawiam. A próbującym uczciwie swych sił w biznesie życzę powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [15978449]
[02.01.2010] 22:25
Adwokat999
Sentymentalny Wojownik (09.11.04 09:39):

Metoda, którą pokazujesz podpada pod ustawę o nieuczciwej konkurencji (KONKRETNIE ARTYKUŁ 17C) i jest w Polsce NIELEGALNA.

Niestety myslisz się, metoda ta nie \"podpada\" pod tą ustawę ponieważ dotyczy ona przedsiębiorstw a nie osób indywidualnych które nawiasem mówiąc nie robią ŻADNEMU innemu przedsiębiorstwu konkurencji.

IP i czas połączenia logowane. [16035292]
[04.01.2010] 15:21
marchevka jedna  ewkamarchevka@tlen.pl
to jak to jest naprawde ? czy faktycznie ludzie bywają tak bezczelni ,że wpisują swoj nr konta nawet na 1szą pozycje w lepszym wypadku na tą 5tą i nie przelewają ani złotówki a to już chamstwo

IP i czas połączenia logowane. [16043781]
[08.01.2010] 20:09
julam79
ja mam bardzo ochotę otworzyć taki sklep spożywczy szukam lokalu, rynek znam nieźle bo od kilku lat pracuje w handlu. nie widzę problemu z dostawcami a myślę że regały kasy krajalnice lady można wziąć w leasingu bądź na raty, w ostateczności kupić używane. niestety nie posiadam wkładu własnego więc potrzebny mi biznes plan aby dostać kredyt. jednak nie wiem jak się do tego zabrać, najpierw do banku? czy założyć działalność? jakie trzeba mieć pozwolenia? a jak uzyskać koncesję na alkohole? czy trzeba mieć przeszkolenie bhp? czy ktoś może mnie uświadomić jak się do tego zabrać? czekam na poważne odpowiedzi bądź komentarze, czy można dostać jakieś dotacje? oficjalnie jestem rolnikem

IP i czas połączenia logowane. [16068065]
[02.11.2010] 20:32
walentynki
ja mysle tak... tu podaje stronke gdzie mozna zarobic pieniadze a nie smieszne puzle i innewww.biznesreklamy.za.pl najnowszy linia pieniedzy gdzie kazdy znajedzie prace dla siebie lub dla klikaczy http://propartner.pl/?a=003882 pollecane przez biznesreklamy pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [17370771]
[11.11.2010] 08:15
Sentymentalny Wojownik
Adwokat999 (10.01.02 22:25):
<cytat>Sentymentalny Wojownik (09.11.04 09:39): Metoda, którą pokazujesz podpada pod ustawę o nieuczciwej konkurencji (KONKRETNIE ARTYKUŁ 17C) i jest w Polsce NIELEGALNA. </cytat>
Niestety myslisz się, metoda ta nie \"podpada\" pod tą ustawę ponieważ dotyczy ona przedsiębiorstw a nie osób indywidualnych które nawiasem mówiąc nie robią ŻADNEMU innemu przedsiębiorstwu konkurencji.
Poproszę o podanie konkretnego artykułu ze wspomnianej wyżej ustawy (lub innej), który by uwiarygadniał Twoje zdanie. Skoro rzekomo jesteś prawnikiem, to nie powinieneś mieć z tym problemu. Dla zainteresowanych link do ustawy: http://lex.pl/bap/student/Dz.U.2003.153.1503 .html oraz treść artykułów: Art. 17c. 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest organizowanie systemu sprzedaży lawinowej, polegającego na proponowaniu nabywania towarów lub usług poprzez składanie nabywcom tych towarów lub usług obietnicy uzyskania korzyści materialnych w zamian za nakłonienie innych osób do dokonania takich samych transakcji, które to osoby uzyskałyby podobne korzyści materialne wskutek nakłonienia kolejnych osób do udziału w systemie. oraz Art. 24a. Kto organizuje system sprzedaży lawinowej lub takim systemem kieruje, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

IP i czas połączenia logowane. [17405860]
[15.12.2010] 23:06
boys-chicago
Mieszkam w chicago,moge pomuc w sprowadzaniu roznych zeczy z tad lub z Azji do chicago a z chicago pod dany adres w Polsce. Wrazie pytan prosze pisac na meila dominik8312@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [17567812]
[16.12.2010] 16:57
finterno
zobacz to: http://pomysl-na-bizness.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [17570532]
[01.03.2011] 21:14
&#039;

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [17906693]
[19.05.2011] 23:37
cichy
petara (09.09.29 21:14):
proszki? hehe, u nas jeździ taki bus co tydzień z tymi nieckimi proszkami itp, to nie przejdzie , a te wasze zarabianie 15 tysi przez net to smiechu warte. ja prowadze firme handlowo-usługowo-produkcyjną od 2 lat i jesli masz lokal to proponuję produkcję mozna wyjść po 10.000 na miesiąc w sezonie np tak jak ja meble ogrodowe ale na start dobre 10.000 inwestycji, a potem więcej zeby było profesjonalniej. Usługi- najlepiej teraz budowlanka ale inwestycja ok. 10.000 to minimum, a jak nie chcesz inwestycji to trzeba dogadać się z firmami produkującymi okna, drzwi, bramy, klinkier, tynki .... itp ale trzeba miec lokal i znać rynek, obeznać się. Dogadac się z budowlańcami, dekarzami, wykończeniowcami i niech oni wmawiają klienta produkty za działkę z twojego zarobku. ty tylko siedzisz, odbierasz zamówienia, zamawiasz, dostarczasz. wkład w dobry punkt ok. 10.000. ale jak dobrze zakombinujesz to za 2.000 cos wymyslisz.
Ja zacząłem od handlu ciuchami i na stracie wyszedłem. Zaczałem dekarstwo od 1.000zł ale cudem sie obroniłem, i tak już 2 lata, od roku rozszerzyłem o ciesielstwo, stolarstwo i jest ok. Otwieram własnie sprzedaż art. budowlanych i nie narzekam. A zacząłem od 9.000zł dotacji unijnej z której na start jako młodzian przechulałem połowe, teraz żałuje bo kredyty są ale sie spłacają z zysków. Mam 5 os. pod sobą. Mam 22 lata. To chyba przykład że jak sie chce to sie daje rade.
pozdrawiam

petara jestes @@@isty!!

IP i czas połączenia logowane. [18400160]
[25.05.2011] 22:01
mirek998
Powyższe dotyczy wyłącznie firm, lub osób prywatnych prowadzących działalność.Nie dotyczy to kolegi dopóki nie założy działalności , no a wtedy nie daj Boże. Dodatkowo US i UKOIK.
Pic polega na tym , że wszystkie konta zawarte w mailu muszą należeć do osoby wysyłającej a to ostatnie dopisane zaczyna działąć dopiero po długim czasie, dlatego wpisywane jest xxx z dobrym przykrywaniem się ustawą o ochronie danych. Gra nie warta świeczki. Zawsze może się znaleźć ktoś kto za 5 zł rozpęta aferę, a wyroki naszych sądów nie są nam znane. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18418707]
[25.05.2011] 22:08
mirek998
szacunek dla kolegi i tak do przodu małymi kroczkami jest najlepiej. Lepiej najeść się do syta małą łyżeczką niż zachłysnąć się chochlą. Ja mam 36 lat , do 25 roku balowałem i przehulałem wszystko co zarabiałem , ale trzeba było się wziąć w garść . Teraz stawiam małe bloki i sprzedaję mieszkania. W interesach nie można się bać. W pewnym momencie przychodzi zaduma, że ryzyko itd, ale ryzyko jest zawsze. Tylko trzeba je realnie ocenić. Proponuję iść za ciosem z myślą: To ja jestem najlepszy i na pewno się uda , a sposób się znajdzie. Pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [18418729]
[27.05.2011] 09:50
skryty
Nie wiem czy realne jest zarobienie dużych pieniędzy przy małych nakładach. I ważne jest co kryje się pod pojęciem małe nakłady. Dla jednego to oznacza kilka tysięcy a dla drugiego dziesiątki a nawet setki tysięcy to mało. Czy inwestycja w karczmę albo restaurację to mało czy dużo? Myślę, że rozsądnie. Możemy kupić niedrogi projekt http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_wesel nych.php . Ponegocjować ceny materiałów budowlanych i wyposażenia. I mamy dochodowy interes.

IP i czas połączenia logowane. [18423308]
[28.09.2011] 09:42
robert.kajzer
Nie ma takiego biznesu, w ktorym mozna duzo zarobic malo inwestujac. Oczywiscie mozna wiele rzeczy obejsc i np. inwestowac w biznes przynoszacy dobre pieniadze bardzo malo swoich pieniedzy. Wtedy jednak bedziesz musial zainwestowac w swoj biznes duzo wlasnego czasu. http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie zacząć inwestować na giełdzie?
http://abcinwestowania.wordpress.com ---> porady inwestycyjne

IP i czas połączenia logowane. [18850097]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat