o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

Problem z kopiowaniem...

[09.05.2006] 14:48
Techson
Jak zachować formatowanie, gdy coś kopiuje i wklejam do Worda ? Np. kopiuje czerwony i pogrubiony tekst a gdy go wklejam do worda, to staje się czarny i normalny, bez pogrubienia, albo np. gdy kopiuje kolorową tabelkę z netu, to wkleja się sam tekst i do tego czarny :[ >?< wie ktoś jak to zmienić ? ? ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.05.2006] 15:03
Emil*.
Ściągnij melodyjkę:
Samotari
temat z fi...
Lord of the...
temat z fi...
Tomb Raider
temat z fi...

RTV - porównaj ceny

Tu porównasz ceny sprzętu RTV w wielu sklepach jednocześnie http://www.ceneo.pl/Sprzet_rtv €mil*™

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6987407]
[09.05.2006] 18:29
MKej
Do wklejania używaj polecenia w menu Edycja->Wklej specjalnie... i wybierz odpowiedni typ danych, jakie chcesz wkleić. ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [6989027]
[09.05.2006] 18:44
Techson
Niestety mam tam tylko opcje: "Tekst Niesformatowany" i "Niesformatowany Tekst Unicode", a w "Wynik"u - Zawartość schowka jest wstawiana jako tekst niesformatowany :/:/:/

IP i czas połączenia logowane. [6989172]
[09.05.2006] 18:46
MKej
A jaką masz wersję Worda?

Ta opcja musi tam być - rozwiń całe menu takimi strzałkami skierowanymi w dół na dole menu, lub klikając dwukrotnie na "Edycja"... ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [6989195]
[24.04.2014] 23:57
[09.05.2006] 18:49
MKej
Pomyłka - źle Cię zrozumiałem

Jeśli wklejasz ze strony internetowej, powinna się tam pojawić opcja "Format HTML"... ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [6989228]
[09.05.2006] 18:49
Techson
XP wchodze wlasnie w to wklej specjalnie i tam sa takie opcje jak powyżej napisalem...

IP i czas połączenia logowane. [6989233]
[09.05.2006] 18:50
Techson
wklejam z netu, ale nie ma tam takiej opcji ;(

IP i czas połączenia logowane. [6989249]
[09.05.2006] 19:00
MKej
To już nie wiem... Problem może tkwić w Twojej konfiguracji Office'a XP, ale nie jestem w stanie wskazać konkretnej przyczyny. Jaką masz przeglądarkę internetową i z jakiej strony próbowałeś coś wklejać? Może ktoś inny będzie mógł Ci pomóc. ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [6989350]
[09.05.2006] 19:56
spróbuj doinstalować
do office`a konwertery tekstu sformatowanego .... swoją droga dziwne, że ich brak ani tych poleceń, bo standardowo się instalują. niestety nie jest pewien czy ich brak jest przyczyną i czy pomoże

IP i czas połączenia logowane. [6989894]
[10.05.2006] 16:17
Techson
A jak to doinstalować :?

IP i czas połączenia logowane. [6996537]
[10.05.2006] 16:24
MKej
Panel sterowania-> odaj lub usuń programy->Microsoft Office

Wybierz "Zmień", zaznacz później zaawansowane dostosowywanie aplikacji, na liście składników znajdź konwertery tekstu i dołącz je do instalacji.

Może pomóc, ale u mnie (Office 2003) nie było problemów z wklejaniem jako HTML i z nimi, i bez nich... ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [6996578]
[10.05.2006] 16:47
Techson
http://img46.imageshack.us/img46/1922/qwqwqw qw1rf.jpg gdzie są te konwerty?

IP i czas połączenia logowane. [6996782]
[10.05.2006] 16:53
MKej
Funkcje wspólne pakietu Office->Konwertery i filtry ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [6996840]
[10.05.2006] 16:57
Techson
i jak to zrobic zeby sie zainstalowaly ? jak je zaznaczyc ?

IP i czas połączenia logowane. [6996876]
[10.05.2006] 17:02
MKej
Klikasz tą ikonkę z dyskiem, na lewo od "Konwertery i filtry" i wybierasz "zainstaluj wszystko", czy coś takiego

Potem lecisz dalej z instalką... ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [6996924]
[12.05.2006] 02:01
-=CzOlG=-  czolg2002@tlen.pl
Witam. Może problem nie tkwi w konwerterach, a w przeglądarce, z jakiej Techson kopiuje text (tabelki)? Jak coś kopiuje z Opery, to formatowanie zostaje utracone i do Worda wkleja mi się zwykły, czarny tekst, natomiast z badzIEwia wkleja się bez problemu odpowiednio sformatowany Pozdrawiam. ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Piszę to tylko po to, żeby mieć więcej postów.

IP i czas połączenia logowane. [7010854]
[12.05.2006] 12:23
MKej
-=CzOlG=- (06.05.12 02:01):
Witam. Może problem nie tkwi w konwerterach, a w przeglądarce, z jakiej Techson kopiuje text (tabelki)? Jak coś kopiuje z Opery, to formatowanie zostaje utracone i do Worda wkleja mi się zwykły, czarny tekst, natomiast z badzIEwia wkleja się bez problemu odpowiednio sformatowany Pozdrawiam.

Bardzo prawdopodobne - podstawą kilku problemów, z jakimi zgłaszali się tu ludzie była właśnie Opera... Gorąco polecam użytkownikom Opery przesiadkę na Firefox'a ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [7012694]
[12.05.2006] 15:08
Tom1997  tom1997@tlen.pl
MKej, też mam Firefoksa, jak wklejam do Worda ( wersja 2003 ), to nieraz też tracę formatowanie - n.p. tekst Tom1997 - niebieski i podkreślony. Pozdrowienia od Tom1997

IP i czas połączenia logowane. [7014125]
[12.05.2006] 15:17
MKej
Tom1997 (06.05.12 15:08):
MKej, też mam Firefoksa, jak wklejam do Worda ( wersja 2003 ), to nieraz też tracę formatowanie - n.p. tekst Tom1997 - niebieski i podkreślony.

Chodzi Ci o formatowanie nick'a po jego skopiowaniu? Z tego, co zauważyłem, Word rozpoznaje tylko to formatowanie, które zostało zastosowane bezpośrednio przez znaczniki HTML. W wypadku nick'a pogrubienie i krój czcionki wynika z zastosowanego forum arkusza stylów, a nie samych znaczników. Jest jedynie znacznik %3ca%3e, co Word interpretuje jako link - niebieski tekst, podkreślenie. Trochę lepiej prezentuje się to w IE, ale dla mnie to o wiele za mało, aby wrócić do tego badziewia ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [7014210]
[12.05.2006] 21:45
a ja jestem zadowolony z IE

Maxthon na Tridencie nie stwarza żadnych problemów. Także z kopiowaniem z pełnym formatowaniem z forum do OpenOffice`a (MSO brak ...).
Opera rzeczywiście gubi formatowanie

IP i czas połączenia logowane. [7017332]
[13.05.2006] 11:08
MKej (06.05.12 12:23):
Bardzo prawdopodobne - podstawą kilku problemów, z jakimi zgłaszali się tu ludzie była właśnie Opera... Gorąco polecam użytkownikom Opery przesiadkę na Firefox\'a

Jak ktoś nie potrafi śpiewać, to mu już nic nie pomoże Ja z Opery jestem zadowolony i nie mam z nią żadnych kłopotów, a z FF zrezygnowałem już na początku - nie przypadła mi do gustu, a poziom bezpieczeństwa jest bardzo podobny. Jak wiadomo, o gustach sie nie dyskutuje, wieć proponuję zakonczyć temat "która przeglądarka lepsza".
Pozdrawiam użytkowników innych przeglądarek, niż badzIEw ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Piszę to tylko po to, żeby mieć więcej postów.

IP i czas połączenia logowane. [7020295]
[13.05.2006] 11:10
MKej
-=CzOlG=- (06.05.13 11:08):
Jak ktoś nie potrafi śpiewać, to mu już nic nie pomoże Ja z Opery jestem zadowolony i nie mam z nią żadnych kłopotów, a z FF zrezygnowałem już na początku - nie przypadła mi do gustu, a poziom bezpieczeństwa jest bardzo podobny. Jak wiadomo, o gustach sie nie dyskutuje, wieć proponuję zakonczyć temat "która przeglądarka lepsza".
Pozdrawiam użytkowników innych przeglądarek, niż badzIEw

Masz rację Również pozdrawiam... ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ x@x.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ..::| POGRUBIONA NIEBIESKA SYGNATURA©® by MKej |::..

IP i czas połączenia logowane. [7020306]
[14.05.2006] 12:53
Techson
Mieliście racje, to wina przeglądarki Cały czas uwyżałem Opery... i dopiero się teraz skapnąlem, że IE mi nie działa :? Ciągle jest tylko:

"Nie można wyświetlić strony
Strona, której szukasz, jest w tej chwili niedostępna. Witryna sieci Web może mieć problemy techniczne lub może być potrzebna zmiana ustawień przeglądarki."

Na operze wszystko pięknie chodzi, gg tez dziala...
Nie wiem co jest grane :?

IP i czas połączenia logowane. [7029487]
[14.05.2006] 22:43
Techson (06.05.14 12:53):
(...)że IE mi nie działa :? (...) Na operze wszystko pięknie chodzi, gg tez dziala...

Kolejne uroki badzIEwia W każdym razie może ustawienie proxy pomoże (u kilku osób pomogło):
Narzędzia --> Opcje internetowe --> Połączenia --> Ustawienia sieci LAN --> Użyj serwera proxy dla sieci LAN (...) --> Adres: 193.219.28.144 (lub wersja domenowa: w3cache.icm.edu.pl) --> Port: 8080 ­ ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ Piszę to tylko po to, żeby mieć więcej postów.

IP i czas połączenia logowane. [7035137]
[15.05.2006] 14:21
Techson
jesu, pomogło !!! wielkie DZX

IP i czas połączenia logowane. [7038564]

» Odpowiedz na ten temat