o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

małe piersi....jakies naturalne sposoby domowe na ich powieszkenie są??

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[08.05.2006] 16:56
ola989
prosze o rade :

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.05.2006] 18:59
romantyczna
Nie ma takich metod, jak urodzisz dziecko to będziesz miała większe piersi, więc nie przejmuj się Nie wszystko drogie, co się świeci.
Nie wszystko złoto, co się blaskiem mieni.
Zauważ to, czego nie widać!
A to "coś" Ci życie odmieni...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6980750]
[18.05.2006] 22:18
scitterka
Nie ma takich metod.......probowalam wsyzstkiego....a po urodzeniu dziecka to tez słyszałam.
Ja zaakceptowałam moj maly biust dzieki mojemu kochanemu chlopakowi. Wiec nie martw sie z malym biustem da sie zyc

IP i czas połączenia logowane. [7069311]
[20.05.2006] 22:45
jestem martwy
Małe jest piękne.

IP i czas połączenia logowane. [7085806]
[20.05.2006] 22:46
jestem marlwy
na przykład mój penis

IP i czas połączenia logowane. [7085826]
[21.10.2014] 05:45
[27.05.2006] 17:53
spotlessly_clean
jak bedziesz je ogladala to przez lupe mowie ci efekt gwarantowany nie no a tak na powaznie tez mam male piersi ale juz sie z tym pogodzilam w koncu male nie znaczy gorsze

IP i czas połączenia logowane. [7149652]
[14.06.2006] 23:04
Puszysty Drwal
Wystarczy normalny chłop co Cię dowartościuje i powiększanie nie będzie konieczne. Nie macie większych problemów jak poszukiwanie remedium na kretyńskie medialne nagonki na małe piersi?

Nic Ci nie dadzą duze piersi, zgrabne ciało, usta Angeliny Jolie i wdzięk kota, gdy brakuje Ci iskry w oku

IP i czas połączenia logowane. [7309403]
[14.06.2006] 23:06
oooooslo
Puszysty Drwal (06.06.14 23:04):
Wystarczy normalny chłop co Cię dowartościuje i powiększanie nie będzie konieczne. Nie macie większych problemów jak poszukiwanie remedium na kretyńskie medialne nagonki na małe piersi?

Nic Ci nie dadzą duze piersi, zgrabne ciało, usta Angeliny Jolie i wdzięk kota, gdy brakuje Ci iskry w oku

"iskre" tez mozna kupic.....ten XXI WIEK

IP i czas połączenia logowane. [7309439]
[14.06.2006] 23:07
a to fakt

bardzo puszystym misiom marzą się szczupłe panienki

widziałem kiedyś taka parę, on jak beczka 200 litrowa, ona - tak małych bioder jeszcze nie widziałem

IP i czas połączenia logowane. [7309468]
[18.06.2006] 16:33
spotlessly_clean
czy ja wiem czy usta Angeliny sa takie ladne ... swoje uwazam za stanowczo ladniejsze - tez duze hehe ale nie ma nic lepszego jak umiar a co do ola989 umiar i znanie wartosci tego co my mamy

IP i czas połączenia logowane. [7338666]
[18.06.2006] 17:59
Więc...
Według mnie naturalne jest piękne, nic nie zmieniaj !!

IP i czas połączenia logowane. [7339262]
[19.06.2006] 14:13
spotlessly_clean
powiem Wam ze jak sie tak czyta te forum to naparawde mozna w kompleksy wpasc, bo zadko/rzadko (zapomnialam jak sie pisze wiec zastosuje zasade niepotrzebne skreslic ) sie przygladam takim szczegolom przede wszystkim w wygladzie jak tutaj sa wytykane kazdemu(jesli chodzi o kobiety): za duze piersi be za 5 minut nowy temat jakas osoba "dziewczynki zglaszac sie - lubie tylko duuuuze" - napisalabym duze ale raczej 80e sie do takich juz nie zalicza, inne male piersi be - deski, pozniej mozna przeczytac jeszcze cos innego i tak w kolko ze jak ktos ma niska samoocene to wspolczuje tej osobie bo mozna zwariowac ... bo nie powiem ze po przeczytaniu niektorych postow nie poszlam do lusterka przyjrzec sie wlasnemu "ja" na szczescie niektore kompleksy byly w mojej glowie gora 5 minut a ze chyba te piersi mnie najbardziej zabolaly to dlatego dalam taki przyklad pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [7345547]
[16.08.2006] 17:29
Nightraven1990
A i niepotrzebne są takie kompleksy! Ja osobiście wolę piersi 65E-75E, ale są też faceci którzy wolą np 75A więc jak czytacie, że facet pisze, że chce jakieś D czy inne takie to zrozumcie, że to tylko i wyłącznie jego gust i to, że on takie woli nie znaczy, że jesteście gorsze, bo są tacy co uważają, że to takie jesteście idealne! ;P

IP i czas połączenia logowane. [7906935]
[17.08.2006] 10:51
spotlessly_clean
bo jak sie kogos kocha to nie widzi sie u niego wad ... to czasami jest dobre z drugiej strony zle ... ale dlaczego to juz nie na ten temat bedzie ....

IP i czas połączenia logowane. [7912582]
[17.08.2006] 20:01
* Madzia 24 *
a to fakt (06.06.14 23:07):

bardzo puszystym misiom marzą się szczupłe panienki

widziałem kiedyś taka parę, on jak beczka 200 litrowa, ona - tak małych bioder jeszcze nie widziałem

ale tez mial pewnie portfel gruby

IP i czas połączenia logowane. [7918172]
[17.08.2006] 22:16
weraph
male piersi sa super... cytujac "moze urosna""urosnac?nie! zlituj sie ja mam tylko dwie rece"
i tak dalej...
jestem zadowolona z tego czym oddycham - a co!
(i zaden nadruk na bluzce mi sie nie rozejdzie...) "Lepiej gdy jest gorzej,bo może być lepiej
Gorzej gdy jest lepiej,bo może byc gorzej"

IP i czas połączenia logowane. [7919944]
[17.08.2006] 22:37
* Madzia 24 *
małe jest piękne to każdy wie. Nie znaczy że duże jest piękniejsze.. Zwisa, poci się, marszczy, ble, ble, ble.. Krową nie jestem, dojków nie chcę mieć !

IP i czas połączenia logowane. [7920151]
[19.08.2006] 11:18
onomaptopeja
noo jak ktos sie wzoruje sie na niektorych ętelegentnych wypowiedziach i wpada w kopleksy to juz naprawdę przykre.... ' Na każdą kobietę,która z mężczyzny zrobi durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę '

v(L'')v

IP i czas połączenia logowane. [7934347]
[06.09.2006] 15:53
ale głupie pytanie
Wsadź je do garnka z wodą i ugotuj, będą mniejsze, ale na pewno jędrne

IP i czas połączenia logowane. [8121551]
[06.09.2006] 21:03
lilitka666
Słuchaj... Mam kumpele, która ma dopiero 17 lat a już jej piersi przekroczyły wszystkie możliwe rozmiary (staników)... i jej jest naprawde CIężKO z tym faktem.. a tak poważnie to ma z tym niemałe problemy np. na plaży, lub nawet jak biega, z kupnem bielizny itd. itp. a raz jak z nią szłam ulicą to jeden koleś nawet się przestraszył I co Ty na to?? Brad Pitt to brzydal!!!!@

IP i czas połączenia logowane. [8124097]
[06.09.2006] 23:15
Quest34
spotlessly_clean (06.05.27 17:53):
jak bedziesz je ogladala to przez lupe mowie ci efekt gwarantowany nie no a tak na powaznie tez mam male piersi ale juz sie z tym pogodzilam w koncu male nie znaczy gorsze
Ja jestem ........ a Ty ........obydwoje jesteśmy pytanie .......?

IP i czas połączenia logowane. [8125555]
[06.09.2006] 23:17
Quest34
małe piersi .............umm i nic więcej Ja jestem ........ a Ty ........obydwoje jesteśmy pytanie .......?

IP i czas połączenia logowane. [8125581]
[06.09.2006] 23:21
Quest34
spotlessly_clean (06.05.27 17:53):

jasne piersi u niektórych facetów i oczywiście inne części ciała to nie wszystko liczysz się Ty jako osoba powodzenia, a jeżeli jest ciałkoobglądaczem zlej to Ja jestem ........ a Ty ........obydwoje jesteśmy pytanie .......?

IP i czas połączenia logowane. [8125626]
[07.09.2006] 17:45
spotlessly_clean
hmmm a tak w ogole to ile ty masz lat Olu? i male tzn? bo dla niektorych maly jest nawet romiar c na twoim miejscu wpadlabym w rozpacz ale tylko wtedy gdyby nawet najmniejsze staniki byly na mnie za duze

IP i czas połączenia logowane. [8131416]
[07.09.2006] 19:59
Panna Mrok
domowe sposoby...nie wiem,ja mam raczej problem w druga strone bo niektorzy faceci nie patrza mi w twarz gdy ze mna rozmawiaja
Ale głowa do góry!
teraz jest mnostwo stanikow napchanych prawie do połowy miseczki gąbką, ktore bardzo powiekszaja biust....
ewentulanie ,jesli chodzi ci o faceta,to tez sie nie martw bo że ponoć biust może powiększyc swoja objętosc nawet do 30% gdy kobieta jest bardzo podniecona!
Więc czym sie przejmowac? Ruszaj się, Bruno, idziemy na piwo;
Niechybnie brakuje tam nas!
Od stania w miejscu niejeden już zginął,
Niejeden zginął już kwiat!

IP i czas połączenia logowane. [8132405]
[10.09.2006] 04:28
PoDloGowyKorkoCiAg
Male piersi sa ok.

IP i czas połączenia logowane. [8151456]
[14.02.2007] 18:21
Maaartitka
Ej sorry, ale jak Ty masz małe to nikt Ci nie mówi że wyglądają jak skwarki, wiec nie obrażaj tych, które mają duże, że ich piersi są zapocone, obwisłe i wyglądają jak krowa dojna. Trochę kultury !!

IP i czas połączenia logowane. [9626009]
[14.02.2007] 18:23
Maaartitka
To było do Madzia 24

IP i czas połączenia logowane. [9626016]
[23.02.2007] 16:35
wepchaj sobie
cos za stanik to ci sie powieksza

IP i czas połączenia logowane. [9703061]
[17.03.2007] 20:01
marcelina1234d
jak sobie kupisz stanik, ktory optycznie powieksza piersi to optycznie beda wygladac na wieksze a jak bedziesz z facetem sam na sam to on i tak bedzie dazyl do jednego i dla niego bedziesz piekna, nawet uwagi nie zwroci...

IP i czas połączenia logowane. [9878634]
[21.03.2007] 18:18
Alexis777
Rany dlaczego wszyscy mówią żeby zaakceptować siebie. Przecież pytanie było o sposobach powiększania a nie jak się z tym pogodzić. Jeśli chodzi o push-up to optycznie powiększają, ale właśnie co do faceta to wcale nie powiekszają się o30% gdy jest sie podnieconym no gdzież. Ale co do metod to są na necie wystarczy poszukać czytałam o jakichś kremach, masażach i wielu ziolach.

IP i czas połączenia logowane. [9912769]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat