o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie kursy i szkolenia warto zrobic dodatkowo studiując

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.09.2016] 09:42
emilka9999
Według mnie najbardziej przyszłościowy jest zawód kosmetyczki/kosmetologa/medycyna estetyczna. To dopiero wchodzi w niektórych miejscach, tak jak np. w Polsce. Dopiero za kilka lat będziemy się poprawiać bez wyrzutów sumienia. Jest przecież tyle miejsc, gdzie można zrobić sobie nieinwazyjny zabieg. Mezoterapia, nici pdo, kwas hialuronowy... Sama chodzę do Kliniki Urody, bo mają tam świetną kosmetyczkę, panią Agnieszkę. Teraz można u nich zrobić nawet kurs z kwasu i botoxu, nad czym sama się zastanawiam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22451272]
[29.09.2016] 08:32
malan878
Wydaje mi się, że kursy zawodowe są przydatne i warto ich mieć jak najwięcej się da. Ostatnio na http://atest.edu.pl/kursy-adr/ widziałam ofertę dotyczącą transportu towarów niebezpiecznych. W sumie, to może być szkolenie nie tylko dla panów

IP i czas połączenia logowane. [22458783]
[29.09.2016] 11:58
kurciak
Zdecydowanie języki obce. To się przyda w każdej dziedzinie. Dzisiaj szukając jakiekolwiek pracy, trzeba znać przynajmniej 2 obce języki. Empik school ma zniżki dla studentów, warto o tym pomyśleć, bo to na pewno zaprocentuje. Ja na swoim kursie oprócz typowych zagadnień językowych uczyłam się też pisać cv, lm, co mi później bardzo pomogło w poszukiwaniu pracy.

IP i czas połączenia logowane. [22458944]
[04.10.2016] 23:51
gołterr
Np. dla osob interesujących się budownictwem to na ewno takie, jak są opisane tu na dole: http://www.imbitb.pl/o-instytucie.html niezwykle przydatne i ciekawe, na przykład jak ktoś myśli o otworzeniu własnej firmy budowlanej.

IP i czas połączenia logowane. [22465630]
[07.10.2016] 19:09
kassskowska
jak dla mnie angielski to podstawa, na rozmowach kwalifikacyjnych większości prac jest kikka pytań po angielsku, zresztą znając jezyk to i za granicę nie strach wyjechać, nie licz ze na studiach się nauczysz języka, lepiej sobie zrób kurs, sama na 3cim roku zapisałam się do speak upa, miałam spora zniżkę jako studentka. potem jak miałam więcej zajęć to po prostu odrabiałam je online, bo też przy okazji dorabiałam na kasach w markecie , wszystko to się dało pogodzić i jna 5 tym roku udało mi się znaleźć fajną pracę, w której angielsi był potrzebny

IP i czas połączenia logowane. [22469222]
[26.03.2017] 13:02
[09.03.2017] 09:36
moonika
a ja zrobiłam kurs makijażu i stylizacji paznokci w Ośrodku Kształcenia Zawodowego Włocławek i teraz w weekendy robię manicure u klientek w domu. Najwięcej jednak zysku przynoszą makijaże ślubne, jeśli ktoś ma w tym kierunku zdolności to polecam zrobić taki kurs. Warto bo można sobie trochę zasilić domowy budżet

IP i czas połączenia logowane. [22671458]
[09.03.2017] 11:57
beata ptasie mleczko
Ja studiuję zawodową stylizację paznokcia u Kremowskiej i Perfumowskiej w Warszawie!

IP i czas połączenia logowane. [22671575]
[13.03.2017] 13:55
karrolaaa
to zależy co cie interesuje i czym się zajmujesz. jest masa kursów kosmetycznych, kursów masaży ale też takich związanych z finasnami, rachunkowością, zarządzaniem. wiec co i jak bo u mnie w Cosinusie właśnie takie organizują wiec jest w czym wybierać

IP i czas połączenia logowane. [22676209]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat