o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia w związku...
 » Odpowiedz na ten temat

Lepsza dziewica czy doswiadczona?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[12.11.2006] 15:39
seba83
ja wolę dziewice prawdą jest że na początku są trochę sztywne ale kto nie był podczas pierwszego razu. Przecież da je się wszystkiego nauczyć a poza tym mam pewność że nie spała z połową miasta czy też województwa ble ;p Szanujcie się dziewczyny Pozdrawiam wszystkie dziewice czekające na tego jedynego może to właśnie będę ja heheh

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [8695375]
[12.11.2006] 15:44
seba83
mam pewne doświadczenie z różnymi dziewczynami i szczerze mam nadzieje że znajdę swoją dziewice Byłbym zaszczcony mając taką panienkę Trzeba kiedyś się ustatkować Niestety dzieczyny doświadczone to tak jak towar drugiej kategori każdy ją miał i w ogóle nie kręci mnie to już szczerze mówiąc ;p

IP i czas połączenia logowane. [8695412]
[16.11.2006] 11:31
trddy
Z używanych rzeczy akceptuje tylko samochody.
Gonić dziwki !

IP i czas połączenia logowane. [8728190]
[17.11.2006] 14:01
ano wlasnie
seba83 (06.11.12 15:44):
mam pewne doświadczenie z różnymi dziewczynami i szczerze mam nadzieje że znajdę swoją dziewice Byłbym zaszczcony mając taką panienkę Trzeba kiedyś się ustatkować Niestety dzieczyny doświadczone to tak jak towar drugiej kategori każdy ją miał i w ogóle nie kręci mnie to już szczerze mówiąc ;p

a potem ci beda mowic za plecami ze ten lub tamten ja kiedys tam dymal

IP i czas połączenia logowane. [8740438]
[21.11.2006] 12:44
zakochana szalona
Do niedawna sama byłam dziewicą(mam 23 lata) i to nie dlatego,że jestem zbyt religijna(nie wiem w co wierzę)czy,że czekałamna księcia(bo takowych nie ma).Byłam w związku 3 lata,ale chłopak miał dośc specyficzne potrzeby seksualne(zastanawiam się czasem czy nie jest gejem)i choć bardzo go kochałam nie kochaliśmy się nigdy.
PO tamtym został mi pewien niesmak i od prawie roku jestem z mężczyzną,który nauczył mnie samej siebie.Czuję się zaszczycona,że właśnie jemu oddałam to co mam najcenniejsze,byłam czysta i on to zauważył.Choć...już przy pierwszysch z nim kontaktach powiedział,że jestem niesamowita w tych sprawach.
Drodzy panowie,nie ma znaczenia-dziewica czy nie...nie każda dziewica leży jak kłoda,nie każda doświadczona jestdobra w tym co robi...Chodzi o wspólnotę ciał,o te feromony.Między nami zawsze iskrzy,nie zmieniło się to od ponad roku...Życzę każdemu,by znalazł kogoś takiego jak ja...
Swoją drogą-jestem dumna z utraty dziewictwa w wieku 23 lat!Opłacało się czekać...

IP i czas połączenia logowane. [8759611]
[23.07.2014] 18:15
[22.11.2006] 15:14
golo
ano wlasnie (06.11.17 14:01):
seba83 (06.11.12 15:44):

a potem ci beda mowic za plecami ze ten lub tamten ja kiedys tam dymal

mi tak wlasnie mowia i strasznie mi wstyd za moja dziewczyne

IP i czas połączenia logowane. [8771408]
[12.03.2008] 14:10
CrAzY+
A ja jestem prawiczkiiem u szukam dziewczyny ktora mi pomoze. Moz byc dzizewica

IP i czas połączenia logowane. [12393512]
[17.03.2008] 08:55
mamba karamba
Była dziewczyna mojego faceta ma juz 34 lata i do tej pory jest dziewicą. Nie neguje tego-jej wybór...Niemniej jest jeszcze bardzo niedojrzała emocjonalnie, totalnie zwichrowana...Współczuje jej, bo nie umie zachować sie w momentach intymnych. Chyba tak została wychowana.

IP i czas połączenia logowane. [12420041]
[17.03.2008] 11:37
ale gupoty
a czy dla was dziewczyna która miał np.2 facetów tez jest dziwka?jestem ciekwa czy sami jestescie takimi zagorzałymi prawiczkami /dziewicami.co w tym złego ze ktos sie wczesniej oddał z miłości komus innemu,nie macie szacunku dla samych siebie a tym bardziej dla swoich partnerów-partnerek,przeciez to dla was dziwki!!

IP i czas połączenia logowane. [12420677]
[17.03.2008] 12:11
co ty wiesz
ale gupoty (08.03.17 11:37):
a czy dla was dziewczyna która miał np.2 facetów tez jest dziwka?jestem ciekwa czy sami jestescie takimi zagorzałymi prawiczkami /dziewicami.co w tym złego ze ktos sie wczesniej oddał z miłości komus innemu,nie macie szacunku dla samych siebie a tym bardziej dla swoich partnerów-partnerek,przeciez to dla was dziwki!!

Piszesz o oddawaniu się z miłości? To ciekawe że każda dziewczyna która utraciła - czy raczej pozbyła się - dziewictwa pisze że zrobiła to z miłości. Tylko gdzie jest potem ta "miłość"? Okazuje się że to jednak nie był "ten" właściwy, że to był drań albo jakiś niedojrzały i wtedy jest koniec z "miłością". Po jakimś czasie pojawia się inny i też dziewczyna sypia z nim z "miłości" I znów okazuje się że to jednak nie ten. Taki scenariusz może powtarzać się wielokrotnie i zawsze idiotki macie takie same wyjaśnienie " zrobiłam/robiłam to z miłości ale on okazał się jej nie godny. Nie potrafił tego uszanować, itp ble ble ble" - Aż się rzygać chcę od takiego @@@enia!!! Za co ma się was szanować kochliwe dupodajki?!? Za waszą głupotę i naiwność?!?!?! Jak byście były mądre to brały byście faceta na przeczekanie - jeśli byłby odpowiednim, mądrym i tym właściwym człowiekiem to poprostu by zaczekał tyle ile trzeba(i nie mam tu na myśli paru tygodni lub miesięcy). Tymczasem wystarczy że byle śmieć jest dla was miły(chwilowo) i mówi wam że was kocha lub coś w tym stylu i wam się od razu robi ciepło w serduszku i gotowe jesteście oddać mu wszystko. I oddajecie. On to bierze a potem was rzuca i jeszcze się tym chwali. Tyle z "miłości" takiej jak wy ją rozumiecie.
Nie muszę chyba dodawać że to nie jest MIŁOŚĆ.

IP i czas połączenia logowane. [12420836]
[17.03.2008] 13:32
ale gupoty
co ty wiesz-chyba mi nie powiesz ze ty zyjesz w strzemiężliwości,napewno nie jedna dupe juz przeleciałeś.zreszta to wasz problem,szukacie świetej a sami świeci nie jestescie wyobraz sobie osobe w 5 letnim związku,związek sie rozpadl,ma innego partnera-to tez dziwka?

IP i czas połączenia logowane. [12421221]
[19.03.2008] 00:30
co ty wiesz
Jestem nieużywany. Nowiutki jak samochodzik w salonie.

IP i czas połączenia logowane. [12430392]
[19.03.2008] 00:51
racjonalnyyyyy
co ty wiesz - czytając Twój post myślałem, że sam go napisałem XD cieszę się, że ktoś myśli tak jak ja.

prawda jest taka, że kobiety dały sobie wmówić, że dziewictwo to problem. Jak ktoś zna studentki ten wie o czym mówię. Dla nich nie ma większego dramatu niż dziewczyna-dziewica w wieku powyżej 20-22 lat. Wiecie skąd ten krzyk i bunt? Bo większość koleżanek już to robiła i one czują się gorsze. Wiedzą, że nie mają już tego czegoś, co ma ta dziewica. Swojego dziewictwa nie odzyskają, więc co zrobić? Upodlić dziewicę i wmówić jej, że musi koniecznie to z kimś zrobić. I taka dziewczyna po kilku miesiącach takiego prania mózgu oddaje się pierwszemu lepszemu na imprezie, byle tylko pozbyć się "problemu". Koleżanki później ją chwalą i cieszą się, że zeszła do ich poziomu

a faktycznie kobiety są naiwne i nie dają sobie wytłumaczyć, że to co czuje 14-sto latka to nie jest miłość. To może być bardzo silne zauroczenie, ale szanse na przetrwanie taki związek ma zerowe i co wtedy? Przez jej łóżko przewinie się jeszcze kilku facetów i ten ostatni ma się cieszyć?

Ja znalazłem dziewicę, pewnie dlatego odratowana, bo gdy zaczęliśmy się spotykać miała 16 lat :] czekaliśmy 5 lat (do ślubu). teraz jesteśmy rok po i jest @@@iście :]
smutne jest to, że ludzie powielają teraz masę teorii pt. dopasuj się przed ślubem, a to tak naprawdę kłamstwo. Wygodne kłamstwo, ale kłamstwo. Pod względem psychicznym żaden facet nie pasuje do żadnej kobiety, pod fizycznym każdy do każdej, a temperament zmienia się kobietom praktycznie co kilka dni, więc gadanie, że jak teraz jest tygrysicą, to za rok też nią będzie, jest po prostu naiwnością.

IP i czas połączenia logowane. [12430465]
[22.03.2008] 17:30
umnu
Spytajcie tych co mają używane baby i niech powiedzą Oraz tych co mieli używane.Niech też powiedzą.
Ale żeby to nie było oszukiwanie samych siebie tylko prawda.

IP i czas połączenia logowane. [12450201]
[08.05.2008] 14:18
dziewica898989
dziewica898989 (08.05.08 14:15):
Heniek Lubawki (06.05.08 14:14):
Odwrócę trochę pytanie. Czy lepiej być pierwszym i żyć ze świadomością, że ona zechce spróbować innego czy też lepiej ostatnim jakiego będzie miała ?
ps. Oczywiście wykluczam sytuację, że zamierzacie spędzić życie z jednym partnerem bo to nierealne.
ps2. Czy znacie kogoś kto ma powyżej 25 lat i wciąż czeka na swoją królewne/królewicza

tak moja siostra ma 25 i nie miała nigdy faceta ani seksu ja miałam faceta ale nie miaałam seksu

IP i czas połączenia logowane. [12724156]
[16.05.2008] 01:02
Simonowy
ja powiem tak... szmata to szmata! dupek to dupek! i oni powinni się pieprzyć pomiędzy soba i fatać potem na stałe... wtedy będą sie rzarli pomiędzy soba w swoich myślach i myśleć \'ale jak to się mogło stać\' DZIEWCZYNA NIE POWIE CI NIGDY WSZYSTKIEGO CO SIĘ STAŁO //podam przykład--> kolo który z nią sie @@@** czy spuścił sie jej na tważ a ona potem zgarneła to palcem i zlizała a ten typ potem się śmiejac z jej głupoty bił ją laską po tważy bo go to rajcuje, a moze kazał sobie lizać odbyt i dotykać flaka który nie chce stać z obrzydzenia, a może on ją tylko ****ł i nie chciał jej dać buzi bo jest aż tak bardzo zepsuta? a teraz ty całujesz ja namiętnie i mówisz ze ją kochasz... dobrze jest niewiedzieć w takiej chwili... wolisz mieć takie obrazy przed oczmami do końca życia? z taką kobietą chcesz żyć ? to samo można mieć burdelu tylko tam nikogo nie zranisz a masz to samo. co chcesz po ulicach chodzą ku*wy tylko ze nie biorą kasy i nie mają alfonsa... myslą że to nie jest nic złego bo przecież ten ich chłopak powiedział że kocha... a tak nie jest!
kobieta która się szanuje powinna umieć powiedzieć NIE! a jeśli kolo mówi że skoro dziewica to sztywna i ogólnie

to niech wyda grosza i będzie miał to samo co chciał z i jaką chciał i kiedy chciał.. przecież i jedno i drógie miało tyle samo w dupie... tylko ze jedno ściaga za to kase i dba o chigiene a drógie nie ściaga kasy i nieraz się kompie..
niewiem co dalej napisać bo szkoda słów na ten świat;/
AHA NA TEMAT POSTA TERAZ a nie debilnych komętarzy cos typu mój
jesli chodzi o sex to lepsza z burdelu!!
uwierz bo masz 2 możliwości
1. skrzywdzisz dziewczyne i jej przyszłego chłopaka. a dla niej to będzie ogromna rana uwierz... z dziewicą zrób to wówczas gdy będziesz wiedział ze nie kierują cię chormony tylko JEJ osobowość... a pozatym będziesz się męczył bo będzie ją to boleć i może nie chcieć dziś dokończyć chce odpocząć... i rozłoży się to na dni.. i hu*a nie poru*** tak jak bys chciał...
2. szmata pozostanie szmatą skoro juz jest to juz jej problem.. niech będzie @@@ szkoda mi jej dzieci... pewnie nie bedzie wiedziała z kim... one tym bardziej!!

IP i czas połączenia logowane. [12767799]
[16.05.2008] 13:43
moje życie moja sprawa
Jedyne co napiszę to tyle, że nie mnie oceniać co inni robią ze swoim życiem. Jak ktoś chce się szmacić jego sprawa, tyle że jak ktoś spał już z kimś to nie powinien wymagać od partnera dziewictwa, to czysta hipokryzja. Ale ja np. jestem prawiczkiem i mam chyba do cholery prawo wymagać czystości od swojej parterki. Nie po to czekam tyle lat na to, żeby teraz wszystko zepsuć i przespać się z kimś przetrzepanym przez niewiadomo kogo. Po prostu nie potrafiłbym żyć spokojnie ze świadomością, że miłość mojego życia ktoś wcześniej dymał. Jak mnie kiedyś trafi szlag i zechcę się skurwić, to pójdę na dziwki, ale wiązać się z kimś takim nie mam zamiaru. Nie robię tego ze względów religijnych, tylko dlatego, że takie mam zasady, tak sobie postanowiłem i tak po prostu chcę. I mam głęboko w dupie wszystkich, którzy mają w związku z tym jakiś problem

IP i czas połączenia logowane. [12769608]
[23.05.2008] 02:20
Szzzzzzzz
Popieram powyższe wypowiedzi w 100% i mowie to ze swojego doświadczenia miałem dwa związki dość poważne bo już miało być "że na zawsze" i takie tam, ale niestety wizja tego, że mam się związać z kimś kto wcześniej był z innymi jest okrutna. Po prostu człowiek nieraz potrafi sobie wyobrazić nie to co trzeba. Dzisiaj jestem z kobieta która straciła ze mną dziewictwo i powiem wam szczerze, że to jest kompletnie inaczej i znacznie lepiej. Dziękuje bogu na dzień dzisiejszy że sie nie wpakowałem w poprzednie związki na dłużej(czyt. ślub) bo żałowałbym pewnie do końca mojego życia!!! Wiem że pewnie będą słowa krytyki odnośnie tego że sam nie jestem czysty a chciałem mieć taka dziewczynę i wiem, że gdzieś jest tam stres że może Ona kiedyś będzie chciała spróbować jak to jest z innym ale Kocham Ja naprawdę za to jaka jest, i za to jaka była, że potrafiła myśleć. kiedy poprzedni jej faceci po dwóch miesiącach pchali się do niej z łapami to potrafiła powiedzieć "nie". Dziewczyny nie dajcie się ciągnąć do łóżka byle frajerowi bo nie warto! Jeśli mówi wam że was kocha to niech to udowodni tym że zaczeka a nie jak słysze nieraz teksty "byłam z nim miesiąc i zrobiliśmy to" co to jest za okres miesiąc?? Przecież nawet dobrze takiego człowieka nie znacie. Jak kocha to zaczeka spokojnie z pół roku, rok albo i do momentu jak wam się oświadczy. A jeśli powie że odejdzie bo mu ciężko i takie tam gadanie bo hormony i to i tamto, powiedzcie mu że niech sie buja. Jeśli naprawde będzie mu zależeć to jeśli powiecie "nie" to was nie rzuci. I nie słuchajcie koleżanek "dupo###ek" że już czas! Jak to kolega "racjonalnyyyyy" wyżej napisał (swoją droga pełen respect dla Twojej wypowiedzi i popieram w 100%) "Upodlić dziewicę i wmówić jej, że musi koniecznie to z kimś zrobić." dokładnie tak jest skoro one nie potrafiły myśleć i są naiwne nie znaczy że Wy też takie musicie być.

IP i czas połączenia logowane. [12803636]
[23.05.2008] 09:57
moniczkAAA15
Ja troszke inny temat Mam 5 lat dobrze sie ucze jestm normalna dziewczyna . zakochałam sie w chłopaku ktory przeklina bije sie nie uczy . mieszkamy na tym samym osiedlu i do tej samej klasy. ode mnie tylko pozycza zeszyty . ostatnio pyta sie mnie\"pokochasz mnie moniczko\" i inne rzeczy nagorsze jest ze on sie tak wygłupia potem idzie robi inna to samo.a Dziewczyny w klasie patrza na to tak ze on sie tylko wydurnia nabija nbawi tym a te głupie ktore sie w nim kochaja t naiwne . nie wiem co robic . chce sie go zapytac na poczatek czy mu pomoc w nauce . boje sie ze tak na bediz e na mnie patrzył i ze mnie smiał. ze uwierzyla a on sie tylko nabijał a ja ciagle o nim mysle.RATUJCIE!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [12803987]
[23.05.2008] 09:59
moniczkAAA15
SORKI MAM 15 LAT A NIE 5

IP i czas połączenia logowane. [12803994]
[05.06.2008] 19:19
RozDewczOnA
Ewaryst (06.05.03 00:14):
Tylko debil woli używaną babę.
Lepiej żenić się z dziewicą niż potem męczyć się z obrazami na których ktos dyma żonę.
To obrzydliwe i chore !!!
Gonić dziwki dymane po kątach !!!!

dobrze mówisz ja juz jakiś miesiąc dziewicą nie jestem ale pierwsze współżycie bolało mnie,a was?

IP i czas połączenia logowane. [12879454]
[05.06.2008] 19:24
RozDzIewIczOnA
mnie pierwsze współżycie zs chłopakiem bolało a szczególnie gdy przepił mi swoim wielkim penisem błonę... mój ex juz przede mną obracał jakąś laske,a mnie potraktował brutanie i się cieszę ;P muszelka mnie bolała a jednoczesnie była mokra i podniecona :>
A przypiął wam kiedyś ktos żabki na sutkach albo na wargach sromowych??? to baaaaaardzo boli ale tez jest ogromne podniecenie. ja przeżyłam już duuuuuużo brutalności z moim kochaniem m.in. wsadzał mi butelke w cipke,ogórka,marchewke [sałatka lool] a nawet całą rękę zmieścił w mojej cipuszcze i za to go kocham. uwielbiam sex,a wy ???

IP i czas połączenia logowane. [12879482]
[06.06.2008] 02:48
clarisica
wy szukacie dziewic a my nadzianych frajerow

IP i czas połączenia logowane. [12881890]
[27.06.2008] 12:17
ghfg
a ja powiem tak jak kobieta nie jest dziewica to odrazu padaja hasla ze jest @@@ , a facet moze zaliczac wczesniej milony lasek i jest super! sorry wezcie sie. jak sie kogos kocha to nie wazne jest czy ta osoba jest dziwica czy nie!

IP i czas połączenia logowane. [13007888]
[10.07.2008] 11:16
mhmm
ok, ale facet nie pokocha kobiety która nie jest dziewicą ;P

jedyną i jakże wątpliwą zaletą nie-dziewicy jest fakt, że szybko da facetowi d...

IP i czas połączenia logowane. [13080873]
[14.07.2008] 00:50
madry Polak po szkodzie
a ja kiedys zwiazalem sie z taka "doswiadczona". zamiast ja odrzucic i powiedziec "sorry ale to nie dla mnie", chcialem byc dobry i wyrozumialy. i to byl najwiekszy blad...

IP i czas połączenia logowane. [13101317]
[14.07.2008] 06:58
ataler
a ja zwiazalam sie z prawiczkiem , na stale, wzielismy slub, nie bylam tak bardzo doswiadczona ale nie byl moim pierwszym, po latach powiedzial: a co myslalas ze nie bede chcial sprobowac z innymi? i gdzie tu jest regula?

IP i czas połączenia logowane. [13101523]
[14.07.2008] 13:00
madry Polak po szkodzie
ataler (08.07.14 06:58):
a ja zwiazalam sie z prawiczkiem , na stale, wzielismy slub, nie bylam tak bardzo doswiadczona ale nie byl moim pierwszym, po latach powiedzial: a co myslalas ze nie bede chcial sprobowac z innymi? i gdzie tu jest regula?

pewnie gdybys na niego poczekala, to by go to nie gryzlo i by nie chcial sprobowac z innymi. a tak wyrownal poprostu bilans. przykre to ale tak to dziala

IP i czas połączenia logowane. [13103040]
[15.07.2008] 14:28
Magdzikra
RozDzIewIczOnA (08.06.05 19:24):
mnie pierwsze współżycie zs chłopakiem bolało a szczególnie gdy przepił mi swoim wielkim penisem błonę... mój ex juz przede mną obracał jakąś laske,a mnie potraktował brutanie i się cieszę ;P muszelka mnie bolała a jednoczesnie była mokra i podniecona :>
A przypiął wam kiedyś ktos żabki na sutkach albo na wargach sromowych??? to baaaaaardzo boli ale tez jest ogromne podniecenie. ja przeżyłam już duuuuuużo brutalności z moim kochaniem m.in. wsadzał mi butelke w cipke,ogórka,marchewke [sałatka lool] a nawet całą rękę zmieścił w mojej cipuszcze i za to go kocham. uwielbiam sex,a wy ???

hej
Chyba mówimy o tym samym chłopaku, czy jego imię rozpoczyna się na literkę K ?

IP i czas połączenia logowane. [13110002]
[15.07.2008] 22:28
zmniejszyć produkcję dziwek
Rozmawiałem z wieloma facetami i żaden mi nie powiedział,że obojętne mu jest czy ktoś bzykał jego dziewczynę.
Tylko ofiara,głuptas czy ćwok bierze dziewczynę używaną.

IP i czas połączenia logowane. [13113444]

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat