o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Historia
 » Odpowiedz na ten temat

Poszukuje ksiazki Alfreda Rosenberga Mit XX Wieku w PL

1 2
[30.04.2006] 09:46
frediii
Czy ktos moze mi pomuc? Sa tu ponoc historycy.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.04.2006] 22:01
Ster_Ridder
obawiam się, że polskie biblioteki nie dysponują tym gówienkiem
w każdym razie BN go nie posiada, nie wiem nawet czy było to tłumaczone na polski Good is a point of view...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [6917468]
[01.05.2006] 12:48
frediii
Hmm, zastanawiam się czy Pan znajduje się właśnie w jakims skansenie Europy, ze wyraza sie pan tak ordynarnie? Skad wie Pan, ze nie cennym dla mnie jest tę ksiazke przeczytac? Tu maja byc ludzie rozmawiajacy o historii? Jezeli taki poziom jest historyków w Polsce... to tylko pogratulowac, DNO KOMPLETNE.

IP i czas połączenia logowane. [6920655]
[01.05.2006] 19:29
moze Ci tylko ...
..pomoc Domen, D O M E N odezwij sie i pomoz.

IP i czas połączenia logowane. [6924016]
[01.05.2006] 22:17
Ster_Ridder
drogi fredii nie ma dość ordynarnego określenia na "dziełka" pseudofilozofów pokroju Rosenberga.
Czy coś jest dla Ciebie cenne - oceniasz sam.
Natomiast jeśli zwrócisz uwagę, to meritum mojej wypowiedzi dotyczyło dostępności owej pozycji w Polsce, reszta to tylko ozdobniki określające mój do niej stosunek (czy też raczej do jej autora). Good is a point of view...

IP i czas połączenia logowane. [6925624]
[24.05.2017] 11:55
[02.05.2006] 22:07
freddii
No właśnie jeżeli coś twojego nie jest dla mnie cenne to nie nazywam to gówienkiem, jeżeli ludzie których szanujesz nie sa mi bliscy w pogladach... nie mówie ze to "pseudoktosie", ze ich prace to "dzielka".
Meritum twojej wypowiedzi to wlasnie takie ordynarne teksty, które momentalnie odwracaja uwage od sensownej kulturalnej wypowiedzi i rozmowy.

Nie obraz sie ale zachowales sie jak prostak.

IP i czas połączenia logowane. [6933745]
[02.05.2006] 23:42
Ster_Ridder
bez obaw, nie obraziłem się
czyjas opinia na forum ineternetowym to trochę za mało, żebym się obraził Good is a point of view...

IP i czas połączenia logowane. [6934894]
[03.05.2006] 08:34
frediii
Mam tylko nadzieje, że skruszyłeś troche swoją bute i przekonanie o racji. Mam nadzieje, że przemówiłem ci do rozsądku, że źle i nie taktownie postępujesz.

IP i czas połączenia logowane. [6936145]
[03.05.2006] 12:39
Ster_Ridder

pamiętaj o czym rozmawiamy. O książce zbrodniarza, który zadyndał na szubienicy wyrokiem międzynarodowego sądu.
Wobec tych faktów swoich opinii o niej nie wycofam Good is a point of view...

IP i czas połączenia logowane. [6937378]
[03.05.2006] 16:33
frediii
Przykro mi ale powininienes sie leczyc.

IP i czas połączenia logowane. [6939076]
[17.05.2007] 15:57
wood  kam_il88@tlen.pl
ja pierd.... Ludzioe on tylko spytał czy ktoś wie gdzie można dostać książkę.. zaczynacie filozofować i po jaka cholerę??
nie potraficie odpowiedzieć prosto na pytanie :|??
Ja również poszukiwałem tej książki i nadal jej szukam, jeśli ktoś ją znajdzie prosiłbym o kontakt..
Szukałem w poznańskich bibliotekach.. i jest wersja nie przetłumaczona z niemieckiego - do czytania na miejscu...

IP i czas połączenia logowane. [10338904]
[17.05.2007] 16:22
Ster..a o czym jest...
...owa ksiazeczka,ze tyle zatargu wnosi??To jakas zakazana??

IP i czas połączenia logowane. [10339137]
[23.06.2007] 02:37
znalazlktos
i jak? znalazl ktos to dzielo? dajcie znac, gdzie mozna je wypozyczyc, przeczytac. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [10609675]
[24.06.2007] 18:56
jerry_25  jerry_25@tlen.pl
wood (07.05.17 15:57):
ja pierd.... Ludzioe on tylko spytał czy ktoś wie gdzie można dostać książkę.. zaczynacie filozofować i po jaka cholerę??
nie potraficie odpowiedzieć prosto na pytanie :|??
Ja również poszukiwałem tej książki i nadal jej szukam, jeśli ktoś ją znajdzie prosiłbym o kontakt..
Szukałem w poznańskich bibliotekach.. i jest wersja nie przetłumaczona z niemieckiego - do czytania na miejscu...

to przeczytaj ! jerry

IP i czas połączenia logowane. [10619388]
[25.06.2007] 22:27
znalazlktos
nie wszyscy znaja jezyk niemiecki...poza tym jak nie znalazles albo nie poszukujesz to nie wiem po co sie udzieliles w tej dyskusji. ludzie poszukuja ksiazki, a poki co zadnej pomocy tylko kazdy filozofuje itd...

IP i czas połączenia logowane. [10629093]
[04.04.2009] 13:57
Hutten
ja mam tą książkę. wydana w 41 roku. j. niemiecki - gotyk
zientekp@poczta.onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [14653538]
[09.01.2010] 20:47
prosty człowiek...
Zaczynacie znowu tzw. antysemityzm za pieniądze uprawiać? 15EUR/1 h?

IP i czas połączenia logowane. [16074186]
[09.01.2010] 20:49
prosty człowiek...
Niedouczeni Aussiedlerzy, na Hartz IV dorabiajacy na forum polskim? A sio! Jo nie Polok, jo Aussiedler... A tacy z Was Niemcy, jak z koziej d.... trąba!

IP i czas połączenia logowane. [16074196]
[09.01.2010] 20:52
prosty człowiek...
Rheinhard to do Ciebie te uwagi pajacu! A potem d..... robiący ,,badania socjologiczne"" na podstawie bredni z internetu puszczają w świat opowiastki o polskim antysemityźmie. K...., jak ja d.....i nie cierpię!

IP i czas połączenia logowane. [16074212]
[12.01.2010] 09:06
Rheinhard
prosty człowiek... (10.01.09 20:52):
Rheinhard to do Ciebie te uwagi pajacu! A potem d..... robiący ,,badania socjologiczne\"\" na podstawie bredni z internetu puszczają w świat opowiastki o polskim antysemityźmie. K...., jak ja d.....i nie cierpię!

Prosty człowiek, ty wielcetolerancyjnyifilosemicki "Polaku"! zrobiłbyś dla hebrajczyków wszystko, byleby w świecie nie mówili żeś antysemita! można na chazarskich turków wrzucać, na Palestyńczyków, na Niemców na kogokolwiek ale nie na hebrajów! Taki z ciebie Polak?? chyba od tych z kuricą na czapkach, bo prawdziwi Polacy pamiętają hebrajczyków w czapkach z czerwoną gwiazdą i malinowym otokiem, którzy chałaty na mundury komisarzy i NKWDzistów jednego dnia 17.IX. 1939 zmienili! możesz usuwać moje posty, ale jak ty jesteś Polak, to Michnik jest Aryjczykiem a jego rodzina to polscy patrioci. D...lem ty jesteś i na pasku hebrajskich żądań dajesz się prowadzić jak wielu na tych ziemiach. A jak nie d...em to zwykłym ZDRAJCĄ swego Narodu i Religii jesteś!!!! A czy ja Niemiec czy Polak??? Niemiec na Polaka w Polsce ch...mie jeden wychowany, i z polskości i z niemieckich korzeni dumny, lecz dla takich jak ty niemożliwe to do ogarnięcia. Powtarzam: Ehrenburga, Marksa i innych zbrodniarzy byście tolerowali, a filozofa który po przegranej stronie się znalazł jak to w waszym zwyczaju z błotem mieszacie! wstyd, prymitywy! Ale nasz dzień nadejdzie!!!!

IP i czas połączenia logowane. [16086903]
[12.01.2010] 09:14
Rheinhard
i ciekawe jak go powiesić nie mieli, po tej całej norymberskiej farsie, gdzie adwokaci mieli za zadanie nie bronić oskarżonych??? "zwycięzców nikt nie sądzi"... taka wasza sprawioedliwość starozakonne, talmudyczne mściwe plemię!!!! Ale już Arada, Morela, Bielskiego, Wolińskiej czy innych co w porę po zbrodniach nad Morze Martwe uciekli, to tych sądzić nie będziemy, bo oni "przetrwać chcieli", bo "w ich sytuacje wczuć się trzeba " bo "2000 lat prześladowani", oj biedne Hebrajskie ofiary... Oni nigdy nie są i nie mogą być nikczemni...

IP i czas połączenia logowane. [16086934]
[25.08.2010] 09:23
herbo.pl
po angielsku:
http://ia341216.us.archive.org/0/items/TheMy thOfTheTwentiethCentury/Myth.pdf

IP i czas połączenia logowane. [17089553]
[25.08.2010] 21:42
dasdasdsadsadas
Rheinhard (10.01.12 09:14):
i ciekawe jak go powiesić nie mieli, po tej całej norymberskiej farsie, gdzie adwokaci mieli za zadanie nie bronić oskarżonych??? "zwycięzców nikt nie sądzi"... taka wasza sprawioedliwość starozakonne, talmudyczne mściwe plemię!!!! Ale już Arada, Morela, Bielskiego, Wolińskiej czy innych co w porę po zbrodniach nad Morze Martwe uciekli, to tych sądzić nie będziemy, bo oni "przetrwać chcieli", bo "w ich sytuacje wczuć się trzeba " bo "2000 lat prześladowani", oj biedne Hebrajskie ofiary... Oni nigdy nie są i nie mogą być nikczemni...

Milcz wreszcie gnoju chazarski.

IP i czas połączenia logowane. [17092758]
[27.12.2010] 15:25
Marek1975
i jak kolego znalazłeś Der Mythus des 20. Jahrhunderts po polsku bo też mnie to interesuje?

IP i czas połączenia logowane. [17615401]
[03.01.2011] 19:24
frediii
Nie znalazłem. Jak tez siedzisz w tych klimatach to pisz 1906808 gg

IP i czas połączenia logowane. [17649466]
[06.01.2011] 13:06
Mavagg
Zastanawiam się, za co Żydzi tak strasznie nienawidzą Polski i Polaków! Co myśmy im takiego zrobili?!

IP i czas połączenia logowane. [17663047]
[30.01.2011] 08:36
na_starej_fotografii
w języku niemieckim wersja elektroniczna format doc. Polskiego wydania nie było. Myślę że za pomocą translatora można się zorientować o co tam chodzi, ja nie mam takiej potrzeby. Mogę przesłać, proszę podać @ .

IP i czas połączenia logowane. [17772695]
[30.01.2011] 08:58
na_starej_fotografii
dodałem do chomika:
http://chomikuj.pl/na_starej_fotografii
folder tekstowe, za jakiś czas wykasuję, bo nie chcę tego publicznie trzymać.

IP i czas połączenia logowane. [17772708]
[31.01.2011] 14:47
Rheinhard
dasdasdsadsadas (10.08.25 21:42):
Rheinhard (10.01.12 09:14):

Milcz wreszcie gnoju chazarski.

a wyskocz psie w realu, jak masz odwagę cioto!

IP i czas połączenia logowane. [17778449]
[01.02.2011] 13:36
nsf
kibolem jesteś?

IP i czas połączenia logowane. [17783030]
[23.03.2011] 10:19
marek19752
na_starej_fotografii (11.01.30 08:36):
w języku niemieckim wersja elektroniczna format doc. Polskiego wydania nie było. Myślę że za pomocą translatora można się zorientować o co tam chodzi, ja nie mam takiej potrzeby. Mogę przesłać, proszę podać @ .
PROSZĘ WYŚLIJ MI TO TŁUMACZENIE Z TRANSLATORA BO NIGDZIE NIE MOGĘ PO POLSKU ZDOBYC TEGO

IP i czas połączenia logowane. [18172190]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat