o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

Jak mam podniecic chłopaka bez sciągania ciuchów?

1 2 3 4 5 6   » 10 Strony tematu:
[09.03.2008] 21:01
Maleńka12345
MoNiTaaa (07.08.16 16:03):
normalnie... jest lato.... wiadomo on noci luzne spodenki... tak przypuszczam... zapewne gdy sie calujecie on dotyka cie z tylu... to ty go zacznij z przodu piescic...dziala...hehe (ja kojego chlopaka na ulicy piescilam bo mial dziure w spodenkach xD ) ... niemusisz sciagac ciuchow.... poprostu przez spodenki..

czyli jak? co robic reka? jak dlugo? od czego zaczac? co pozniej ? perosze opiszecie dxokladnie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [12378772]
[10.03.2008] 15:46
Landryci
kochana musisz po prostu być sobą i nie zmuszać sie do niczego...a najlepiej jak byś o tym z chłopakiem pogadała...a Ty Micho ogarnij sie bo chyba mało wiesz z tego co czytam Twoje wypowiedzi to...mam nadzieje że żadna panienka nie będzie zdawała sie na Twoje rady bo raczej by sie zeszmaciła... ;/ Pozdro;*;*;*

IP i czas połączenia logowane. [12382484]
[10.03.2008] 17:17
Maleńka12345
byc soba... ale moje "ja" nie ma pojecia co robic... potrzebuje troche wiedzy bo nie chce wyjsc na kogos kto nic nie umie... chce go podniecic

IP i czas połączenia logowane. [12382905]
[11.03.2008] 16:32
Cansas City
Wystarczy że go namiętnie pocałujesz a będzie cały twój

IP i czas połączenia logowane. [12388381]
[12.03.2008] 19:47
gioskaaaa
Mam problem. wysylalam mojemu facetowi nagie zdjecia, potem nakrecalam filmiki, ubieralam specjalnie krotkie spodniczki.Teraz chce zrobic dla niego cos rowniez podniecajacego. Prosze pomozcie mi... cos fajnego

IP i czas połączenia logowane. [12395122]
[02.10.2014] 00:19
[12.03.2008] 19:50
a tak
gioskaaaa (08.03.12 19:47):
Mam problem. wysylalam mojemu facetowi nagie zdjecia, potem nakrecalam filmiki, ubieralam specjalnie krotkie spodniczki.Teraz chce zrobic dla niego cos rowniez podniecajacego. Prosze pomozcie mi... cos fajnego
Zgłoś sie do psychiatry!
Myślę że twoje zdjęcia w kaftanie,będą najlepszą niespodzianką

IP i czas połączenia logowane. [12395133]
[22.03.2008] 15:59
AsiczkaD
madziusia (06.12.10 19:06):
hej mój pomysl na facveta to zawsze obcisla bluzecvzka krótka spudniczka i najczesciej zimš kozaki zawsze staram byc sie umalowana i mieć fajnego fryza a naqjbardziej ladnie pachnieć ja np używam oliwki dla dzieci jest taki delikatny zapach jak bejbi a to pocišga facetów styl poruszszania sie zapch i dzioewczece rysy twarzy blondynki sš porzšdane a wiesz dlaczego bo faceci podswiadomie wiedzš ze blondynki to istotki które potrzebuj š opieki a oni maja to w genach by opiekowac sie swoja zdobyczš popros o pomoc

Gorzej jak facet nie lubi wypindżonych dziewczyn... co wtedy?z doswiadczenia wiem ze jest takich sporo,nie jeden mowil mi,podobasz mi sie bez makijazu,miniówek itp... to co zakryte jest dla nich ciekawostka.... te naturalne sa najbardziej warte i beda dostrzegane czesciej.Ale co do zapachów to sie zgadzam tylko nie bez przesady bo facet nie bedzie miał czym oddychac!!!

IP i czas połączenia logowane. [12449741]
[17.04.2008] 12:13
madziuś17
PODNIECIĆ CHŁOPAKA MOŻESZ NP KIEDY ZAŁOŻYSZ SPÓDNICZKE MINI...DO TEGO KOZACZKI NA SZPILCE. JEŚLI JESTEŚ UBRANA W BIAŁ SPÓDNICZKE UBIEŻ CZARNE KOZACZKI NATOMIAST KIEDY MASZ CZARNĄ MINIÓWKE LUB DŻINSOWĄ WEŻ DO KOMPLETU BIAŁE KOZACZKI. UBIERZ SOBIE BLUZECZKE NA RAMIONCZKACH KONIECZNIE Z DUŻYM KORONKOWYM DEKOLTEM TWÓJ FACET BEDZIE SZALAŁM ZE SZCZESCIA JAK CIE ZOBACZY :)TO DZIAŁA

IP i czas połączenia logowane. [12588437]
[29.04.2008] 19:07
KOBIETAvsMĘŻCZYZNA
tak to sie zachowuja (07.02.23 16:22):
oolloo (07.02.09 10:55):
Witam.
Nie bede oceniac czy powinnas go podniecac itp... prosisz o rade jak go podniecic wiec tylko jej Ci udziele.
Opisze taktyki, ktore na mnie byly stosowane
A mianowice mozesz mu zrobic masaz (niewinnie sie zaczyna) plecow... usiasac mu na posldach jak on lezy i masowac plecy... potem ozna troszke nizej zjezdzac i co jakis czas jezdzic reka po posladkach... po udach (wewnetrzna strona)...
Mozesz tez dotykac go po klatce pierosiowe... lekko jezdziac puszkami palcow po brzuszku a z brzusku mozna zjedzac troszke nizej im nizej delikatnie bedziesz go masowac to tym bardziej bedzie tam goroaco
A jezeli siedzi to zaczynajac od kolana dotykaj wewnetrznej strony ud i dotykaj go coraz wyzej
Pozdrawiam i powodzenia zycze

zwykle dziwki, nie rob tak bo cie potraktuje jak szmate

WY WSZYSCY JESTESCIE POP@@@@OLENI, @@@ JAKA TO JEST RÓZNICA??CHCESZ PODNIECIĆ FACETA, WIADOMO W JEDNYM CELU-SEKSUALNYM.PO CO PODNIECAC GO OT TAK, DLA ZABAWY? JEZELI BEDZIESZ DLA NIEGO INTERESUJACA W CAŁOŚCI TO I TAK BEDZIE O TOBIE FANTAZJOWAŁ. W CIUCHACH, CZY BEZ. A POZA TYM, KOBIETA CHCACA SEKSU TO OD RAZU DZIWKA? TAKA JEST LUDZKA NATURA WY NIETOLERANCYJNI IGNORANCI. KOBIETA TAK SAMO PRAGNIE SEKSU JAK FACET,MAMY TAKIE SAME POTRZEBY FIZYCZNE, MOŻE JEDYNIE MNIEJ INTENSYWNE. W TAKIM RAZIE CO ZA RÓZNICA JAKA TECHNIKĄ GO PODNIECASZ- TA ZŁA, TA NIEDOBRA BO COŚ TAM.TEGO NIE RÓB BO POMYSLI, ŻE JESTEŚ DZIWKA, @@@ PRZECIEŻ CHCESZ GO UWIEŚĆ-MYSLISZ O SEKSIE, CZYŻ NIE? JA @@@E, NIE POJMUJE, NASTOLATKI LEPIEJ NIECH SIĘ ZA NAUKE WEZMĄ, DO SEKSU TZREBA DOROSNĄĆ

IP i czas połączenia logowane. [12665155]
[06.05.2008] 01:49
edey
Po pierwsze blondynki sa do bani a po drgie to facet i panienka opekuja się nawzajem jak się kochaja a nie tak jak ty myslisz a żeby podniecic faceta to jest jeden nie zawodny sposób bardzo krotka mini bluzeczka z dekoltem eleganckie buckik i jak nie masz opalonych nog to najlepiej załóż rajstopy bezowe i masz go na tacy

IP i czas połączenia logowane. [12705735]
[07.05.2008] 12:27
natusiaaa
witaj . ja kiedys sama bylam w takiej samej sytuacji jak ty, nawet nie kiedys tylko okolo 3 tygodni temu, napoczątku chcialam poderwac pewnego chlopaka ale on na mnie niezwracal uwagi, ale jak zaczelam ubierac obcisle spodnie, bluzki krutkie spudniczki to zauwarzylam ze do mnie zarywa. zaczelam spedzac z nim wiecej czasu asz... on w koncu zapytal sie mnie o chodzenie. ja się odrazu zgodzilam teraz jestesmy ze soba i sie bardzo kochamy. ale zeby podniecic chlopaka rub to co ja to napewno zadziala.Całuj go namietnie, ubieraj obcisle ciuszki, jak cie bedzie przytulał to tez go przytul. muj chlopak naprzyklad jak zaczyna mnie przytulac to puzniej mnie dotyka w ruznych miejscach to pozwalaj mu na to ja tez tak robilam i robie i on wtedy sie napewno podnieci. szeptaj mu mile sluwka.trzymajcie sie czesto za reke, patrzcie sie czule na siebie, niemusisz isc z nim do luzka bo niejest wcale potrzebne, poprostu badz soba i skorzystaj z moisch rad, jak pomoga to daj znac. a i mam prosbe MICHO I PAWEL ZAMKNIJCIE SIE, NIEWIDZICIE ZE DZIEWCZYNA MA PROBLEMY A WY JA JESZCZE DOLUJECIE, ONA SZUKA POMOCY A WY SIE KLUCICIE JAK MALUTKIE DZIECI, ZACHOWUJECIE SIE GORZEJ OD PRZECZKOLAKUW ZAL MI WAS.

IP i czas połączenia logowane. [12716355]
[13.05.2008] 19:09
edey
jak kiedys zobaczylem panieke w mini i takich @@@istych rajstopkach to az mi sie cos dzialo a w gaciach mialem mokro normalnie takie zrobila na mnie wrazenie ze szok a chodzby panienka byla brzydka a miala ladne nogi to kazdy sie podnieci

IP i czas połączenia logowane. [12753877]
[22.06.2008] 22:23
Lapkenzo
Co Do tego to najlepszym sposobem jest całowanie chłopaka po szyi a jak sie do niego przytulasz to piersiami do tak jakby przyciskaj .. to serio podnieca chłopaka .. na mojego to działa zresztą na większość to działa ;p

IP i czas połączenia logowane. [12980346]
[23.06.2008] 12:53
Patrysia*
Moj chlopak podnieca sie juz kiedy przy calowaniu trzyma moje piersi. kocham cie krzysiu

IP i czas połączenia logowane. [12982833]
[18.07.2008] 23:18
Nadyia
Witam.

Po pierwsze chciałm zwrocic uwage na załozycielke tego tematu.Moja droga ,czy ty wiesz co oznacza słowo \\\"podniecic\\\"..? chyba nie.W ogole jak mzona napisac jak podneici chlopaka bez sciagania ciuchow?To albo jestes gotowa na seks albo nie.Jesli podneicisz faceta,to dasz mu sygnał,ze jestes przygotowana na kochanie!
Chesz wiedziec czym go mozesz podnieci? Krtoka mini,blzuka z dekoldem,wabiące usmiechy,wyraziste spojrzenie,małe kroki. tlyko licz sie z tym co napsiałam powyzej.
Zwracam Ci uwagę,ze nie wszytsko co sie swieci jest ładne.Jak chcesz zdobyc faceta,to proponuje Ci byc naturalną i przyjazną.Po drugie nie ma jakiegos sposobu na faceta.Kazdy jest inny i kadzy lubi inne dziewzcyny.Zacznij doceniac swoją wartosc wtedy inni zaczną Ciebie doceniac!

Pawle nie krytkuj Micha,bo to w ajki on sie sposob wypowiedział jest bardzo moralne.Nie rob scen!.Jak masz cos do powiedzenia dzastinie to prosze doradz jej cos sensownego,a nie krytykujesz kolege.Jesli nie rzoumiesz słow ktorych uzył Michu ,a takie odnosze wrazenie,to lepij nic nie pisz bo sie tlyko zbłazniasz

IP i czas połączenia logowane. [13132120]
[20.07.2008] 16:41
Aleńka
wiec tak. . . poruszaj sie jak kotka a co wazne patrz mu w krocze chłopakow to BARDZO PODNIECA, nie jeden mi tak powiedział. stan obok niego delikatnie oddychaj, Rekoma dotykaj go po szyji, klacie, brzuszku zjedz do bokserek. Namietne Buzi. jesli nie chcesz dalej to na tym skoncz . Mega podnieta gwarantowana

IP i czas połączenia logowane. [13139233]
[22.07.2008] 00:03
Nadyia
Dziewczyny postępujcie z swoim chłoapkiem jak tylko chcecie,ale nie dawajcie takich rad kolezance!.Ona ma go zaintrygowac,a nie podniecic.To jaki tresci tutaj zawarłyscie są obrzydzające.
Loliczka a ty swoje doswiadczenia zostaw dla siebie..a nie piszesz tu takie spaczone rzeczy.Gdyby Twoj facet wiedzial co tu piszesz,to na pewno
nie bylb zadowolony.Soryyy ale musiz byc lekkich obyczaji.Naj[ierw troche sie poucz a potem sie wypowiadaj.

IP i czas połączenia logowane. [13147954]
[23.07.2008] 21:08
Madzia.. dd
mojego chłopaka podnieca max jak go liże po uchu, całuje też po uchu i to samo z szyją i ramionami..^^ troche podyszeć mu koło ucha i pochuchać w szyje i jest..^^ i jeszcze szeptać mu coś do cuha..^^

IP i czas połączenia logowane. [13157925]
[18.08.2008] 15:55
A.eR.
Ale jest róznica.. czy chcesz podniecić swojego chłopaka?
czy podniecić jakiegoś, który Ci się podoba.
CZy jakiegoś zupełnie obcego?
i w jakim celu?

___jeśli chcesz podniecić swojego chłopaka to zapytaj o jego najczulsze miejsca.
___jeśli chcesz podniecić chłopaka, który Ci się podoba to na pewno odpada siadanie na nim i ruszanie biodrami. W takim ^^ wypadku potrzebna jest dobra postawa, najlepiej odwalenie sie na bóstwa, ale nie tak żeby wyglądać śmiesznie [ np. zakładanie szpilek i świecącej bluzki na ognisko na plaży, albo w lesie %-) ] Wszystko zależy od zachowania, musi być sexy ale nie przeginaj. Ma to wypaść naturalnie i najlepsza metoda jest taka, że jesteś z dala od niego, zajmujesz się swoimi sprawami i patrzysz na niego od czasu do czasu "erotycznie" łapiąc jego wzrok. No a jeśli Ci zależy żeby go do łóżka zaciągnąć to najbardziej go podnieci tekst " Jestem już tam mokra, chcesz to wykorzystać ? "

Zupełnie obcego faceta lepiej nie podniecać w sposob seksualny, bo po co?, żeby Cie zgwałciił ? CEL - Jeśli nie chcesz go zaciągać do łóżka to go nie podniecaj 'erotycznie' bo to jest wkurzające, rozpalisz go i co? zostawisz takiego napalonego? Poco?

IP i czas połączenia logowane. [13292068]
[06.10.2008] 16:50
lusia91111
truuudny temat
ja swojego całuję w uszy,to mu się na prawdę podoba xD no i całuję go po brzuchu,jesli tylko mogę najlepsze są przerywane pocałunki,namiętne

IP i czas połączenia logowane. [13581181]
[09.10.2008] 17:59
adasoOoOo
caluj po szyi i uszach. miziaj po brzuchu i pleckach. ale delikatnie opuszkami palcow.

IP i czas połączenia logowane. [13599956]
[12.10.2008] 16:12
Szczuros890  kupa16_1992@tlen.pl
Hehe interesujący temat Jestem chłopakiem i mnie podnieca .GorAcy uscisk z całusem i kilkoma słowami na temat seksu ^^ pzdr. Napisz jak ci poszło XD

IP i czas połączenia logowane. [13617138]
[12.10.2008] 17:34
bettti
A ja zawsze gdy jestesmy w miejscu publicznym mowie np.ze niemam na sobie majtek!Fantazja to najlepszy afrodyzjak-mow mu takie rzeczy,zeby zaczela pracowac wyobraznia.Niewazne w co jestes ubrana-ja moge byc w dresie i jak zaczynam opowiadac jakies blache sprawy i wtracam nagle,ze mam ochote poczuc go w sobie-to on odrazu zaczyna sie usmiechac!Jest tyle sposobow,ze kazda z nas powinna tylko ruszyc glowka!

IP i czas połączenia logowane. [13617471]
[15.10.2008] 12:23
malasandra4
hmm to dość trudne pytanie,mam 21 lat miałam już kilku partnerów życiowych...każdy mężczyzna reaguje inaczej na nasze zachowanie jednych podnieca wygląd,innych zapach,a jeszcze innych nasze gesty i zachowanie...ja zeby podniecic mojego obecnego partnera stosowalam wielu trikow ale najbardziej sie sprawdza to jak jestem ladnie i schludnie ubrana,lubi jak jestem soba...podchodze do niego witajac sie caluje go delikatniie ale i tez namietnie,przy tym mocno go tule i szepcze mu na uszko rozne mile slowka typu "witaj Koteczku bardzo tesknilam,brakowalo mi Ciebie,uwielbiam Cie jak tak slicznie pachniesz"itp,jednego podniecalo to jak sie ruszalam i jak tak ze zmyslowoscia i seksownoscia lizalam swoje wargi POWODZENIA

IP i czas połączenia logowane. [13634640]
[18.10.2008] 17:11
ciumcia  grzesiekiania@tlen.pl
JESTEM TYLKO CZłOWIEKIEM (06.07.14 11:07):
Miały być porady dla dziewczyny a tu prosze Micho. i paweł46465 sie kłucą. Jak zauważyliscie to nie pomagacie nikomu w tym co robicie :

moja rada to ubierz sie sexy niech twoje cialo ladnie pachnie to podnieca facetow i zacznij go piescic szeptac do ucha czule slowka to dziala;-]a wszystko potoczy sie samo

IP i czas połączenia logowane. [13654959]
[20.11.2008] 18:45
comexcloser
Jak spotykam się ze znajomymi na piwie, to przychodzi zawsze dwóch kolesi, którzy ostro mi się podobają, z resztą ja im też. Siedzę u nich na kolanach itd. To ich zaje.biście podnieca, zaczynają mnie przytulać i wg, super uczucie ^^ Jak trochę wypijecie to gwarancja, ze posuniecie się dalej [pocalunki itd x333]

IP i czas połączenia logowane. [13862936]
[12.01.2009] 10:50
Marta74245
To prawda Nie podneicaj chłopaka jesli chcesz go zdobyc to musisz go zdobyc tym co masz w srodku jaka jestes badz usmiechnieta badz zawsze przy nim wysłuchaj go Ty nie musisz podniecać chłopaka bo wtedy bedzie mu tylko zalerzało na Sexie a nie na Tobie ja mam np tak ze moj chłopak mowi ze nawet jak sie do mnie przytula to sie podnieca wystarczy zawsze dobrze wygladac ładnie pachniec obcisłe dzinsy bluzeczka z dekoldem i bedzie gicior mowie ci

IP i czas połączenia logowane. [14174489]
[20.01.2009] 01:02
OnA jAkAś
Wiecie co każdy powiedział co wiedział a ja mam mętlik...
Jedni mówią nie podniecaj go bo potraktuje cię jak dziwkę a inni doradzają co robić.. to w końcu wogóle chłopaka mam podniecać czy nie??

IP i czas połączenia logowane. [14224220]
[22.01.2009] 13:25
Muślin
madziuś17 (08.04.17 12:13):
PODNIECIĆ CHŁOPAKA MOŻESZ NP KIEDY ZAŁOŻYSZ SPÓDNICZKE MINI...DO TEGO KOZACZKI NA SZPILCE. JEŚLI JESTEŚ UBRANA W BIAŁ SPÓDNICZKE UBIEŻ CZARNE KOZACZKI NATOMIAST KIEDY MASZ CZARNĄ MINIÓWKE LUB DŻINSOWĄ WEŻ DO KOMPLETU BIAŁE KOZACZKI. UBIERZ SOBIE BLUZECZKE NA RAMIONCZKACH KONIECZNIE Z DUŻYM KORONKOWYM DEKOLTEM TWÓJ FACET BEDZIE SZALAŁM ZE SZCZESCIA JAK CIE ZOBACZY :)TO DZIAŁA

Mój by się zapłakał xD Bynajmniej nie ze szczęścia :)

IP i czas połączenia logowane. [14238879]
[24.01.2009] 04:32
edgar 2525
P... (06.04.28 20:15):
Hihihihi to proste jak zakładanie skarpetek.... Wystarczy, ze bedziesz go namiętnie całować, dotykać, i odpowienio ruszac biordrami kiedy jesteście blisko siebie ;> sukces gwarantowany...
Moim zdaniem on powinien sam reagować ,wiedzieć kiedy potrzebujesz czułości.Kiedyś będziesz miała do niego za to złość ,że to Ty zawsze do niego pierwsza się przytulałaś.

IP i czas połączenia logowane. [14250768]

1 2 3 4 5 6   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat